Jaaa gisteravond laat heeft mn vriend de brievembus pas leeggehaald, daar zat ie bij!quote:Op woensdag 15 april 2015 09:49 schreef Fazzoletti het volgende:
[..]
Heb je het boekje nog niet ontvangen?
Ik zaterdag. Maar dat heeft geen meerwaarde tov maandag, las ik al ergens anders.quote:Op dinsdag 14 april 2015 22:28 schreef JaleesaJoia het volgende:
[..]
Hier ook joh, ik heb hem maandag ochtend al in de bus gedropt..stom
Hehe, ik werk op woensdag.. Je krijgt vanavond een update!quote:Op woensdag 15 april 2015 12:58 schreef L-E het volgende:
[..]
Ik zaterdag. Maar dat heeft geen meerwaarde tov maandag, las ik al ergens anders.
Away, ik wil een update. Als hij vandaag niet binnen is, is hij gewoon langer onderweg dan vorige keer
Gearriveerd!!quote:Op woensdag 15 april 2015 12:58 schreef L-E het volgende:
[..]
Ik zaterdag. Maar dat heeft geen meerwaarde tov maandag, las ik al ergens anders.
Away, ik wil een update. Als hij vandaag niet binnen is, is hij gewoon langer onderweg dan vorige keer
Is jouw doos open gemaaktquote:Op woensdag 15 april 2015 18:59 schreef mousemicky het volgende:
Mijn doos was trouwens ook opengemaakt. Ik denk dat die gestreepte dozen gewoon verdacht zijn ofzo....
quote:Op donderdag 16 april 2015 10:24 schreef L-E het volgende:
Away, wil je voor mij alsjeblieft de pagina's die ik in het boekje van XM heb gemaakt op de foto zetten als je meteen jouw aandeel op de foto zet? Ik ben dat vergeten
Je kan toch best putten uit je eerder verschoten kruit? Ik heb niet de illusie dat elke pagina in elk boekje compleet nieuw zal zijn, een aantal ideeen zal ik hergebruiken (dan wel met een invulling die past bij de ontvanger, uiteraard).quote:Op donderdag 16 april 2015 13:53 schreef XcUZ_Me het volgende:
Pfff, volgens mij heb ik al m'n kruit al verschoten. Ik heb echt nul inspiratie. Het is echt veel moeilijker dan ik dacht..
Gevoel ken ik.. en zelfs bij al jouw inspiratiedingetjes vond ik het lastig om een begin te maken..quote:Op donderdag 16 april 2015 13:53 schreef XcUZ_Me het volgende:
Pfff, volgens mij heb ik al m'n kruit al verschoten. Ik heb echt nul inspiratie. Het is echt veel moeilijker dan ik dacht..
Ahh lief van jequote:Op donderdag 16 april 2015 17:25 schreef JufMariska het volgende:
Ik recycle ook hoorEn doe weer nieuwe inspiratie op door de pagina's van Razz (die echt heel leuk zijn, faalangst, kom er maar in
)
Ik geloof dat iedereen er begrip voor heeft als je het even niet redt met dit projectquote:Op donderdag 16 april 2015 22:02 schreef Stormqueen het volgende:
Ik hoop dat ik er überhaupt nog aan toe ga komen![]()
Het woord stramienen bedoel je? Vind het een heel normaal woordquote:Op donderdag 16 april 2015 21:52 schreef Razztwizzle het volgende:
StramienenVet!
Ik pruts wat aan en dan zie ik het wel.
+1quote:Op donderdag 16 april 2015 22:09 schreef Razztwizzle het volgende:
[..]
Ik geloof dat iedereen er begrip voor heeft als je het even niet redt met dit project.
Oeh, wat tof!quote:Op maandag 20 april 2015 11:50 schreef L-E het volgende:
Ja hoi, zijn we nog druk aan de knutsel? Ik heb alvast een (onaf) sneakje voor LuDann:
[ link | afbeelding ]
zeg mouse. Van wat voor dingen houdt jouw zoon? Auto's? Katten? Ijsjes?quote:Op woensdag 15 april 2015 18:59 schreef mousemicky het volgende:
Mijn doos was trouwens ook opengemaakt. Ik denk dat die gestreepte dozen gewoon verdacht zijn ofzo....
inclusief balletjes rollen tussen je vingers?quote:Op dinsdag 21 april 2015 14:24 schreef kwakz0r het volgende:
ik heb door RR the joys of ouderwetse Velpon alleslijm weer ontdekt
quote:Op dinsdag 21 april 2015 14:26 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
inclusief balletjes rollen tussen je vingers?
Auto's auto's auto's. En kiepwagens, en traktors, en auto's. 'T moet kunnen rijden, en als t dan ook nog oranje is, is t helemaal top!quote:Op dinsdag 21 april 2015 14:12 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
zeg mouse. Van wat voor dingen houdt jouw zoon? Auto's? Katten? Ijsjes?
oranje auto's? Check.quote:Op dinsdag 21 april 2015 17:05 schreef mousemicky het volgende:
[..]
Auto's auto's auto's. En kiepwagens, en traktors, en auto's. 'T moet kunnen rijden, en als t dan ook nog oranje is, is t helemaal top!
Hier wordt morgen knutseldag, eerst nog even het aardbeiencake recept opdiepen
ja maar monopolyquote:Op dinsdag 21 april 2015 17:03 schreef XcUZ_Me het volgende:
Oh geloof me, dit is ook geen high-brow knutselwerk hoor![]()
.
Fokopoly!quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Als je twijfelt aan bovenstaande tekst, neem dan contact op met je medisch specialist.
En dat je dan wat anders uitzoekt en dat óók niet helemaal uitpakt zoals je zou willenquote:Op woensdag 22 april 2015 09:22 schreef L-E het volgende:
[..]
Dat heb ik echt voortdurend. Niet goed voor de motivatie!
Middelmatigheid is mijn nieuwe doelquote:Op woensdag 22 april 2015 10:10 schreef Hilzillah het volgende:
[..]
En dat je dan wat anders uitzoekt en dat óók niet helemaal uitpakt zoals je zou willen
quote:Op woensdag 22 april 2015 12:10 schreef kwakz0r het volgende:
ja mijn handschrift is duidelijk het zwakste punt in mijn werkjes
niet? ik vind mezelf echt lelijk schrijven...quote:
Ik doe daar heeeeel erg mn best op en nog is het niks.quote:Op woensdag 22 april 2015 12:10 schreef kwakz0r het volgende:
ja mijn handschrift is duidelijk het zwakste punt in mijn werkjes
quote:Op woensdag 22 april 2015 13:47 schreef Stormqueen het volgende:
Ik kan daar helemaal niks van, ik kan alleen matige grappen maken
ik ben een beetje bang geworden voor jouw boekje. Ik heb namelijk zo'n onmeunige zaadhekel aan losse glittersquote:Op woensdag 22 april 2015 13:49 schreef AwayTL het volgende:
[..]![]()
![]()
Mijn hele boekje mag vol met jouw matige grappen hoor..
En had ik algedaan?
quote:Op woensdag 22 april 2015 15:06 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
ik ben een beetje bang geworden voor jouw boekje. Ik heb namelijk zo'n onmeunige zaadhekel aan losse glitters!!
je snapt ook dat ik iets heel smerigs in je koffie/thee/limonade/tompouce kan doen 9 mei?quote:Op woensdag 22 april 2015 15:14 schreef AwayTL het volgende:
[..]Fear mijn boekje
En je snapt natuurlijk wel dat ik jouw boekje nog moet ontvangen he![]()
.
Doe dan maar in de tompouce.. die lust ik niet nlquote:Op woensdag 22 april 2015 15:14 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
je snapt ook dat ik iets heel smerigs in je koffie/thee/limonade/tompouce kan doen 9 mei?
Dan is je glitterbom als het goed is al thuisquote:Op woensdag 22 april 2015 15:17 schreef AwayTL het volgende:
[..]
Doe dan maar in de tompouce.. die lust ik niet nl
En right back at yah alleen dan op 11 juli.
Ja, maar dat heeft niets te maken met wraakgevoelens omtrent smerig thee/water/etcquote:Op woensdag 22 april 2015 15:17 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Dan is je glitterbom als het goed is al thuis
quote:Op woensdag 22 april 2015 15:07 schreef mousemicky het volgende:
Als je de doos buiten openmaakt valt t wel mee hoor. De meeste glitters zitten in de enveloppe(of liggen bij Barreltje of bij mij thuis
)
Wat is er dan 9 mei?quote:Op woensdag 22 april 2015 15:18 schreef Stormqueen het volgende:
Onverkapte "kijk ons eens een exclusief kliekje zijn" discussie.
Zo leeuheeuuuk!!quote:Op woensdag 22 april 2015 13:21 schreef JufMariska het volgende:
De lat hoger dan de vaardigheden: hier net zo hoor!
Maar het boekje van Jaleesa is klaar om verder te reizen:
[ afbeelding ]
Oh shit, hier hetzelfde! Helemaal niet aan gedacht dat de post niet verstuurd wordt op maandag...quote:Op zaterdag 25 april 2015 10:23 schreef kwakz0r het volgende:
jongons ik moet dit weekend nog knutselen in t bowkje van Barrel en bedenk net dat t postagentschap natuurlijk maandag dicht is ivm koningsdag.
het wordt dus Dinsdag... sorry sorry sorry!
aangezien ik weet dat dat niet gaat lukken kwam ik t netjes meldenquote:
nou, dan wordt ie vlgs mij wel dinsdag bezorgd... als je dinsdag post dan woensdag op zn vroegst.quote:Op zaterdag 25 april 2015 11:17 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[..]
Dan wordt ie alsnog niet eerdan dan dinsdag opgehaald/verzonden
Jawel hoor. Alles wat je vandaag op de bus doet, wordt dinsdag bezorgd.quote:Op zaterdag 25 april 2015 11:17 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[..]
Dan wordt ie alsnog niet eerdan dan dinsdag opgehaald/verzonden
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |