Sodeju! Dat ziet er lekker uit. Hopelijk houd je wel van truffel?quote:Op woensdag 1 april 2015 22:38 schreef highender het volgende:
Ieder zijn hobby en een hobby mag geld kosten.
CUL / Van sterrentent tot snackbar, waar heb jij gegeten? #14
CUL / Van sterrentent tot snackbar, waar heb jij gegeten? #14
Maar dat was wel buitengewoon.
Zoals gezegd is het een vriendin van mij, dus ik ken haar erg goed.quote:Op woensdag 1 april 2015 20:47 schreef betyar het volgende:
[..]
Komt nog wel, VVD'ers zijn er vooral voor zichzelf.
Je klinkt als een heel gezellig persoon.quote:Op woensdag 1 april 2015 17:34 schreef Hathor het volgende:
Uit eten is ook teveel gedoe, zelfs bij een reservering heb je niet gegarandeerd meteen een tafel. Ik pak liever de telefoon, bestel wat en ga dan lekker onderuit op de bank zitten smikkelen terwijl ik naar een film kijk. Bovendien hou ik er niet van om in gezelschap te eten en dan heel geforceerd interessante gesprekken te moeten voeren. gewoon kauwen en stil wezen.
De plaatselijke griek... Dat is zelden goed eten.quote:Op woensdag 1 april 2015 21:00 schreef Eenskijken het volgende:
de tering mensen, wat een bedragen geven jullie uit bij uit eten. en dan maar zeiken over de crisis. Ik ben nog nooit meer dan 40 euro kwijtgeweest p.p. Eerder rond de 20. En ja dan heb je niet gebak en champagne toe maar dat versta ik ook niet onder uit eten voor het 'gewone volk' waar ik mezelf toch wel onder schaar. gewoon effe naar de plaatselijke griek ofzo, dan is het prima te doen
quote:Op woensdag 1 april 2015 22:42 schreef bloodymary1 het volgende:
Sodeju! Dat ziet er lekker uit. Hopelijk houd je wel van truffel?
Pfff, je kunt ook prima in je ééntje naar een restaurant gaan.quote:Op woensdag 1 april 2015 17:34 schreef Hathor het volgende:
Uit eten is ook teveel gedoe, zelfs bij een reservering heb je niet gegarandeerd meteen een tafel. Ik pak liever de telefoon, bestel wat en ga dan lekker onderuit op de bank zitten smikkelen terwijl ik naar een film kijk. Bovendien hou ik er niet van om in gezelschap te eten en dan heel geforceerd interessante gesprekken te moeten voeren. gewoon kauwen en stil wezen.
De volgende keer even de Ceintuurbaan aflopen naar de Amstel, en dan voor de brug rechtsaf, op de hoek van de Amsteldijk en de Rustenburgerstraat vind je Ctaste, ben ik drie weken geleden geweest.quote:
quote:Op woensdag 1 april 2015 20:29 schreef AgLarrr het volgende:
Uit eten voor 20 Euro de neus? Dat kan nooit de moeite waard zijn.. Bij een beetje normale tent heb je dan alleen een voorgerecht en een glas wijn.
Misschien moet je eens wat verder kijken dan dat All You Can Eat Wokrestaurant...quote:Op woensdag 1 april 2015 17:31 schreef Ferrari_Tape het volgende:
Uit eten tussen irritante mensen, kinderen, met chagrijnige bediening en een kok waarvan je niet weet wat die met je eten heeft uitgespookt.
Gehaktstaaf bij een tankstation dan, telt dat als uit eten gaan?quote:Op donderdag 2 april 2015 01:07 schreef john2406 het volgende:
En hoeveel van die andere 9 noemen een hamburger bij de Mac ook uit eten?
Voor mij niet he!quote:Op donderdag 2 april 2015 01:08 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Gehaktstaaf bij een tankstation dan, telt dat als uit eten gaan?
Bij ons of hier haal ik die van de fruitschaal af en gooi ze weg.quote:Op woensdag 1 april 2015 22:43 schreef DS4 het volgende:
[..]
Zoals gezegd is het een vriendin van mij, dus ik ken haar erg goed.
Buitengewoon integere vrouw met hart voor de publieke taak.
Bij iedere partij zitten rotte appels. De ene partij heeft er wat meer dan de andere, maar dat is een ander verhaal.
Dus gourmeten valt ook al onder uit eten gaan dan?quote:Op donderdag 2 april 2015 01:27 schreef qwerty_x het volgende:
Minstens 3x per week hier.
Hoe kun je nou een hap-snap maaltijd voor de tv vergelijken met een nieuwe gourmet ervaring in een romantische setting.
Nog een reden dat de wanhopige vragen in de relatietopics hoogtij vieren ....
Ik eet minimaal 3x per week buiten de deur, maar moet er niet aan denken dat ik dat iedere x in een romantische setting zou moeten doen. Net zo min wil ik iedere x een 5-gangen menu met bijpassende wijnen en koffie met cognac toe. Kom zeg. Dat wordt toch dodelijk saai.quote:Op donderdag 2 april 2015 01:27 schreef qwerty_x het volgende:
Minstens 3x per week hier.
Hoe kun je nou een hap-snap maaltijd voor de tv vergelijken met een nieuwe gourmet ervaring in een romantische setting.
Nog een reden dat de wanhopige vragen in de relatietopics hoogtij vieren ....
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |