Mooi! Maar ik zou er mijn meiden er geen plezier mee doen.quote:Op dinsdag 7 april 2015 13:16 schreef Claudia_x het volgende:
Ik vind de dekbedovertrekken van Covers & Co (de Wehkamp verkoopt ze) ook heel aardig:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Och, ik zou wat basale dingen voor de kamer uitwerken en de rest in de loop van de tijd aankleden. Er komt vast wel weer een leuke collectie aan.quote:Op dinsdag 7 april 2015 13:36 schreef innepin het volgende:
En de H&M collectie heeft nu idd erg weinig leuke dierendingetjes, ze hadden leukere laatst (maar toen heb ik het niet geokcht)
Niet zo hè, wijsneus!quote:Op dinsdag 7 april 2015 13:38 schreef Claudia_x het volgende:
Zijn we niet allemaal dieren in kleding?
Ja, I know. Ik ben alleen niet zo goed met accessoires en ook niet met geduldquote:Op dinsdag 7 april 2015 13:39 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Och, ik zou wat basale dingen voor de kamer uitwerken en de rest in de loop van de tijd aankleden. Er komt vast wel weer een leuke collectie aan.
quote:Op dinsdag 7 april 2015 13:40 schreef innepin het volgende:
En het lampje dat ze nu heeft is een paddestoel/kabouterhuisje en dat past er niet bij.
Haha, ja, leuk voor de foto, maar als je 't in het echt zo zou hebben, zou je bijna de kinderbescherming willen bellen.quote:Op dinsdag 7 april 2015 13:40 schreef Claudia_x het volgende:
Ik vind die onderste foto eruit zien als een kamer van een kleuter die aan anti-kraak doet.
Dat zou ik ook doen. En dan de bewoner van de kamer maar inspraak gevenquote:Op dinsdag 7 april 2015 13:39 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Och, ik zou wat basale dingen voor de kamer uitwerken en de rest in de loop van de tijd aankleden. Er komt vast wel weer een leuke collectie aan.
http://www.mikkili.com/woonaccessoires/catalog/dekbedovertrekken/quote:Op dinsdag 7 april 2015 10:25 schreef innepin het volgende:
Thx!
Ik wil zo'n dekbed met zwart/witdier erop. Where to buy?
Och, wat klinkt dat melancholisch.quote:Op dinsdag 7 april 2015 13:42 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Dat zou ik ook doen. En dan de bewoner van de kamer maar inspraak geven
S is volgens mij niet helemaal happy met haar kamer, maar weet niet zo goed wat ze dan wel wil en hoe en zo. Logisch op deze leeftijd. Ik denk dat we na de zomer langzaam maar zeker een make-over gaan bedenken, samen.
Gisteren zei ze nog dat ze het oude huis miste, haar kamer daar, en dat ze haar kamer nu precies hetzelfde wil. Ook het oude bed en Jip en Janneke![]()
Ik zat vorige week op funda te kijken maar koud strak en leeg is wel de trendquote:Op dinsdag 7 april 2015 13:41 schreef innepin het volgende:
[..]
Haha, ja, leuk voor de foto, maar als je 't in het echt zo zou hebben, zou je bijna de kinderbescherming willen bellen.
Ze is wel van het melancholische, geloof ik. Ze vraagt met enige regelmaat waar ik liever woon, hier of in het oude huis. We gaan er dus wel iets op bedenken, maar wel pas na de vakantie. We wonen hier nog net geen jaar, dus vind het een tikje snelquote:Op dinsdag 7 april 2015 13:44 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Och, wat klinkt dat melancholisch.![]()
Zou fijn zijn als je er samen iets op kunt bedenken. (Geef maar een gil als je hulp nodig hebt met het een of ander; ik mis jullie!)
Ik word ook altijd tijdens de overgang van de winter naar de lente wat melancholisch en dat slaat om als de zomer eenmaal aanbreekt. Er wordt hier alweer veel buiten gespeeld tot 's avonds laat, sinds de zomertijd is ingegaan.quote:Op dinsdag 7 april 2015 13:45 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ze is wel van het melancholische, geloof ik. Ze vraagt met enige regelmaat waar ik liever woon, hier of in het oude huis. We gaan er dus wel iets op bedenken, maar wel pas na de vakantie. We wonen hier nog net geen jaar, dus vind het een tikje snel
Nee.quote:
Kom langs dan! Het is hartstikke dichtbij! Ga je nog sporten?
Dat vroeg ik dus vanmorgen nog. Wat doe ik met de rest van de muren?quote:Op dinsdag 7 april 2015 13:42 schreef Claudia_x het volgende:
Ik vrees wel dat je met de stickers het risico loopt dat het geheel er alsnog erg kaal uitziet. Wil je nog iets verven of houd je de rest wit?
awww meiskequote:Op dinsdag 7 april 2015 13:42 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Dat zou ik ook doen. En dan de bewoner van de kamer maar inspraak geven
S is volgens mij niet helemaal happy met haar kamer, maar weet niet zo goed wat ze dan wel wil en hoe en zo. Logisch op deze leeftijd. Ik denk dat we na de zomer langzaam maar zeker een make-over gaan bedenken, samen.
Gisteren zei ze nog dat ze het oude huis miste, haar kamer daar, en dat ze haar kamer nu precies hetzelfde wil. Ook het oude bed en Jip en Janneke![]()
Ja HALLOquote:Op dinsdag 7 april 2015 13:43 schreef Puala het volgende:
[..]
http://www.mikkili.com/woonaccessoires/catalog/dekbedovertrekken/
Oeh leuk! En ik woon straks in een stad waar ook gewoon een Dille & Kamille zit, yayquote:Op dinsdag 7 april 2015 13:46 schreef Claudia_x het volgende:
Oh en nog een tip, innepin: Dille & Kamille heeft vaak leuke, betaalbare accessoires!
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ja buitenspelenquote:Op dinsdag 7 april 2015 13:50 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik word ook altijd tijdens de overgang van de winter naar de lente wat melancholisch en dat slaat om als de zomer eenmaal aanbreekt. Er wordt hier alweer veel buiten gespeeld tot 's avonds laat, sinds de zomertijd is ingegaan.Ik vind dat nog steeds een van de grootste voordelen van hier wonen.
[..]
Nee.Jij wel? Ik ben wel kampioen chocola eten inmiddels. Te druk met het werk, eigenlijk. Ik zou er verstandig aan doen als ik nu m'n stapel tentamens na ging kijken, hmf.
Ik denk als S haar zin krijgt, dat je misschien wel ieder jaar iets mag komen schilderenquote:Op dinsdag 7 april 2015 13:56 schreef innepin het volgende:
[..]
awww meiskeIk wil best Jip en Janneke komen schilderen hoor
quote:Op dinsdag 7 april 2015 14:00 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ik denk als S haar zin krijgt, dat je misschien wel ieder jaar iets mag komen schilderen
Kunnen wij eerst de muren weer wit zien te krijgen, mag jij weer aan de slag....etc
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |