Je hebt 'm toch niet geformateerd he omdat windows hem niet herkendequote:Op woensdag 10 juni 2015 22:47 schreef mpc007 het volgende:
Lekker hoor, kregen we vorige week die telestick en zou de software al voorgeinstalleerd zijn. Nou, niet dus. USB stick is zo leeg als de portemonnee van de zwervers op t station hier. Kan ik alsnog naar een pc op de basis om daar dat gedoe te installeren. Mooi ruk dus.
Die rotota wordt niet meer verstrekt. blijkbaar nog wel verstrekt ...quote:Oh, en nog vraag over versie HB 2-1352 van het Hamil (digitaal gekregen van kader). Deze is weer anders dan de versie die wij tijdens AMO 'geleend' hadden. Er wordt namelijk met geen woord gesproken over de rotota, officieel 'kleine goederentas Woodland, legergroen'. Is dit inderdaad de nieuwe policy en wordt deze niet meer verstrekt, of is mijn Hamil juist verouderd
Ik heb niets geformatteerd, omdat ik weet dat hij in Windows sowieso niet hoort te werken. In ieder geval gebeurt er niets wanneer ik hem vanaf die USB boot. Vandaar dat ik vermoed dat hij leeg is.quote:Op woensdag 10 juni 2015 22:54 schreef Awsom het volgende:
[..]
Je hebt 'm toch niet geformateerd he omdat windows hem niet herkende?
[..]
Die rotota wordt niet meer verstrekt.
Verder heb je je HAMIL nauwelijks nog nodig...![]()
Hoe wil je hem meenemen als je hem niet hebt?quote:Op woensdag 10 juni 2015 23:03 schreef mpc007 het volgende:
Dus dat wanneere ik op mag komen met 3e lijns, hij niet mee hoeft?
Ik heb hem juist wel!quote:Op woensdag 10 juni 2015 23:04 schreef Awsom het volgende:
[..]
Hoe wil je hem meenemen als je hem niet hebt?
Op het moment dat je daadwerkelijk in dienst bent kun je met 10% korting schoenen halen bij de Runnersworld. Hardloopschoenen die je in het begin krijgt bij het KPU komen daar ook vandaan, maar zijn meestal wel de lage klasse modellen van de bekende merken.quote:Op woensdag 17 juni 2015 12:09 schreef koreem het volgende:
Ik heb erg last van overpronatie en ben toe aan nieuwe hardloopschoenen. Twijfel nu om zelf dure schoenen te laten aanmeten of wachten op de schoenen die ik eventueel ga krijgen van de baas. Volgens mij krijg je wel schoenen aangemeten, maar wat is de kwaliteit hiervan?
Klopt elke compagnie is onderverdeeld in 4 pelotons en een stafgroep. En elk peloton bestaat dan weer uit 3 groepen en een paar staflui. Dat is het officiële plaatje. Hoe dat bij de A-cie momenteel zit weet ik niet want die hebben een ernstig tekort aan mensen. (daar staan ze te springen om nieuwe lui)quote:Op maandag 13 juli 2015 20:31 schreef nkerkhof het volgende:
Kan er iemand wat vertellen over de sfeer op algemene avonden bij de Natres?
Ik begrijp dat er heel veel verschillende groepen zijn maar hoe dat samen komt... Geen idee. Ik lees alweer een jaartje mee op diverse fora's maar hoe dat er uit zien...
Elk van de bataljons heeft een eigen regio en elk bataljon is in diverse (5 a 6) compagnieën onderverdeeld en gelegerd op diverse kazernes in hun regio.
Als ik kijk voor de regio waar ik woon zou dat zijn 30 Natresbat Acie Vlissingen.
Zo'n compagnie is onderverdeeld in diverse groepen/pelotons (klopt dit zo?)
Komt de hele compagnie samen op bijvoorbeeld zo'n donderdag avond?
Wat wordt er dan gedaan? En doen de reservisten dan alles samen of wordt dat onderverdeeld in groepen.
Hoe is de sfeer? Voornamen en pas op bataljonsniveau met rangen of gaat dat door elkaar heen?
Hoe gaat iedereen met elkaar om?
Kan iemand hier iets meer over vertellen? Ik kan begrijpen dat dit voor verschillende groepen anders is maar het zou wel helpen bij de beeldvorming.
Bedankt alvast!
Op windows 8 werkt dat spul nietquote:Op woensdag 10 juni 2015 23:03 schreef mpc007 het volgende:
[..]
Ik heb niets geformatteerd, omdat ik weet dat hij in Windows sowieso niet hoort te werken. In ieder geval gebeurt er niets wanneer ik hem vanaf die USB boot. Vandaar dat ik vermoed dat hij leeg is.
Over de rotota, betekent dit dat het ook geen extra onderdeel van 3e lijns meer is? Dus dat wanneere ik op mag komen met 3e lijns, hij niet mee hoeft?
Volgensmij hangt het meer van je bios af dan van je OSquote:Op dinsdag 14 juli 2015 11:49 schreef vervoerder23 het volgende:
[..]
Op windows 8 werkt dat spul niet
Ik heb geen idee, dat is wat de admeur mij verteldequote:Op dinsdag 14 juli 2015 12:11 schreef Awsom het volgende:
[..]
Volgensmij hangt het meer van je bios af dan van je OS
Dan heeft je admeur t fout, heeft idd niks te maken met je os.quote:Op dinsdag 14 juli 2015 12:26 schreef vervoerder23 het volgende:
[..]
Ik heb geen idee, dat is wat de admeur mij vertelde
Je start een Linux ( volgens mij Ubuntu) versie op - dit gebeurt voordat je gewone OS laad. Dus in theorie is het onafhankelijk van je windows versie.quote:Op dinsdag 14 juli 2015 12:26 schreef vervoerder23 het volgende:
[..]
Ik heb geen idee, dat is wat de admeur mij vertelde
De PC herkent de telestick niet, hij reageert alsof er niets in zit als ik de handleiding volg.quote:Op dinsdag 14 juli 2015 15:23 schreef Bouke-p het volgende:
[..]
Dan heeft je admeur t fout, heeft idd niks te maken met je os.
Wat werkt er niet aan die telestick? En anders kun je dchr ook bellen.
Laat antwoord, maar toch. Probeer voor de grap eens op een andere PC, niet alle (UEFI) BIOS'en pakken hem even goed. Altijd het proberen waard.quote:Op woensdag 10 juni 2015 23:03 schreef mpc007 het volgende:
[..]
Ik heb niets geformatteerd, omdat ik weet dat hij in Windows sowieso niet hoort te werken. In ieder geval gebeurt er niets wanneer ik hem vanaf die USB boot. Vandaar dat ik vermoed dat hij leeg is.
Over de rotota, betekent dit dat het ook geen extra onderdeel van 3e lijns meer is? Dus dat wanneere ik op mag komen met 3e lijns, hij niet mee hoeft?
Dankjewel! En hoe loopt dat met steunverleningen? Ik bedenk maar iets, als je oefenvijand speelt. Is dat uiteindelijk veel wachten tot er uiteindelijk een vijand ten tonele verschijnt waarna je je mag laten afvoeren of zit daar nog een stukje eigen inzet en opzet bij (van het team)?quote:Op dinsdag 14 juli 2015 10:06 schreef Hubs het volgende:
[..]
Klopt elke compagnie is onderverdeeld in 4 pelotons en een stafgroep. En elk peloton bestaat dan weer uit 3 groepen en een paar staflui. Dat is het officiële plaatje. Hoe dat bij de A-cie momenteel zit weet ik niet want die hebben een ernstig tekort aan mensen. (daar staan ze te springen om nieuwe lui)
Bij ons (C-Cie) is het zo dat op maandag er 2 pelotons opkomen voor een oefenavond en op dinsdag 2 pelotons voor een oefenavond. En de hele compagnie komt op bij een zaterdag of 25/50 uurs oefening. En tijdens zo'n avond word er alles gedaan wat nodig is. Van onderhoud tot lesjes ZHKH, CBRN enz enz. Sommige van die avonden gebeuren in de groepen, soms met hele peloton en soms in op dat moment samengestelde groepen. Ligt aan het onderwerp en de opkomst.
Sfeer is bij ons goed. En binnen het peloton is het vaak voornamen werk mits er geen "vreemden" bij zijn. En we gaan ontspannen met elkaar om wanneer het kan, en wat strakker als het moet. En buiten mijn peloton heb je mensen die je wel bij rang aanspreekt en anderen niet. Dat krijg je vanzelf wel door. Maar dit kan ergens anders wel anders zijn. Geen idee hoe ze dat daar in zeeland doen
Al geprobeerd om met een kabeltje verbinding te maken met je router, ipv wifi?quote:Op woensdag 15 juli 2015 00:47 schreef AdmiralGeneral_Aladeen het volgende:
Morgen ook maar ff bellen. Komt bij mij niet voorbij 'verbindingsmogelijkheden analyseren'.
Uberhaupt wifi ingesteld?quote:Op zaterdag 25 juli 2015 19:15 schreef sobertje het volgende:
[..]
Al geprobeerd om met een kabeltje verbinding te maken met je router, ipv wifi?
quote:Op zaterdag 8 augustus 2015 23:11 schreef AchJa het volgende:
En? Al Natressers naar huis gestuurd vanwege munitiegebrek?
Ik hoorde via de verwarmingsbuizen dat de Natres weer het kind van de rekening wordt vanwege "geen geld" bij de KL...quote:
De verwarmingsbuizen van een ander forum zekerquote:Op zaterdag 8 augustus 2015 23:19 schreef AchJa het volgende:
[..]
Ik hoorde via de verwarmingsbuizen dat de Natres weer het kind van de rekening wordt vanwege "geen geld" bij de KL...
Correct, de officiële verwarmingsbuizen zijn uit de verbinding vanwege verlof.quote:Op zondag 9 augustus 2015 12:29 schreef Awsom het volgende:
[..]
De verwarmingsbuizen van een ander forum zeker?
17 augustus in assen? Ik ben er bijquote:Op dinsdag 11 augustus 2015 14:25 schreef Hans1978 het volgende:
Nog 6 dagen en dan voor de tweede keer m'n AMO doen in Assen. Moet ik nog ergens rekening mee houden? of is de instructie kloppend? en ben benieuwd of er hier nog mensen meelezen die er ook heen gaan.
Tsja, als de keus is nog verder bezuinigen op het beroeps deel of minderen bij de natres dan is de keus snel gemaakt.quote:Op zondag 9 augustus 2015 15:42 schreef Awsom het volgende:
Nou, ik zie het wel.
Mocht er een kern van waarheid inzitten dan ben ik heel benieuwd hoe de C-LAS en de mindef dit gaan uitleggen.
Denk je dat je in t weekend naar huis gaat dan? ik zou zorgen dat wanneer je vrijdag je omgekleed hebt voor t eindappel, je groene spullen klaar liggen voor een MT'tjequote:Op dinsdag 11 augustus 2015 17:56 schreef WWolfy het volgende:
[..]
17 augustus in assen? Ik ben er bij![]()
Kan je trouwens tijdens het weekend al je zooi op de kazerne laten?
MT?quote:Op dinsdag 11 augustus 2015 18:25 schreef Bouke-p het volgende:
[..]
Denk je dat je in t weekend naar huis gaat dan? ik zou zorgen dat wanneer je vrijdag je omgekleed hebt voor t eindappel, je groene spullen klaar liggen voor een MT'tje
Maar goed, ja je spullen kunnen gewoon blijven liggen. je krijgt 1 kast op je kamer naast je bed en nog 1 kast in de kastenkamer van je peloton. En je grote woodlandtas kun je onder je bed laten liggen.
Mentale Training, meestal iets fysieks of op hoogte. Jij zal je er niet druk om hoeven te maken omdat de AMO toch al te kort is maar in de reguliere AMO zitten meestal 1 a 2 MT's.quote:Op dinsdag 11 augustus 2015 18:52 schreef WWolfy het volgende:
[..]
MT?
Ik was inderdaad van plan om het weekend of naar huis te gaan of bij iemand te crashen in Groningen.
quote:Op woensdag 15 juli 2015 00:47 schreef AdmiralGeneral_Aladeen het volgende:
Morgen ook maar ff bellen. Komt bij mij niet voorbij 'verbindingsmogelijkheden analyseren'.
Dan moet je ff rechtsboven een WIFI verbinding selecteren en het wachtwoord invullen.
Staat je bios wel ingesteld dat voordat hij vanaf de HD/SSD boot eerst andere opties probeert? of zelf de USB disk selecteren door tijdens t booten op F10/F12/ESC te drukken?quote:Op woensdag 15 juli 2015 01:18 schreef vervoerder23 het volgende:
[..]
De PC herkent de telestick niet, hij reageert alsof er niets in zit als ik de handleiding volg.
quote:Op dinsdag 11 augustus 2015 18:25 schreef Bouke-p het volgende:
je krijgt 1 kast op je kamer naast je bed en nog 1 kast in de kastenkamer van je peloton.
Je gaat gewoon naar huis in het weekend, of in jouw geval crashen in Groningen kan ook. Zorg wel dat je zondagavond weer op de kazerne bent, dat is het makkelijkst.quote:Op dinsdag 11 augustus 2015 18:52 schreef WWolfy het volgende:
[..]
MT?
Ik was inderdaad van plan om het weekend of naar huis te gaan of bij iemand te crashen in Groningen.
Das het probleem niet. Ik kom wel in het scherm waar je je pincode ed. moet invullen maar vanaf daar komt hij niet bij het scherm waar je moet drukken op Mulan basic etc. Kan dus geen verbinding maken met het intranet.quote:Staat je bios wel ingesteld dat voordat hij vanaf de HD/SSD boot eerst andere opties probeert? of zelf de USB disk selecteren door tijdens t booten op F10/F12/ESC te drukken?
Wel verbinding gemaakt met je eigen netwerk?quote:Op woensdag 12 augustus 2015 22:13 schreef AdmiralGeneral_Aladeen het volgende:
[..]
Das het probleem niet. Ik kom wel in het scherm waar je je pincode ed. moet invullen maar vanaf daar komt hij niet bij het scherm waar je moet drukken op Mulan basic etc. Kan dus geen verbinding maken met het intranet.
Jep. Zowel wifi als bedraad geprobeerd. Beide niet gewenste resultaat.quote:Op woensdag 12 augustus 2015 22:15 schreef AchJa het volgende:
[..]
Wel verbinding gemaakt met je eigen netwerk?
Er vanuit gaande dat het wifi is.
Hoe lang heb je gewacht? Soms kan het ff duren. En is het gewoon een open internet verbinding? Of is er van alles geblocked?quote:Op woensdag 12 augustus 2015 23:16 schreef AdmiralGeneral_Aladeen het volgende:
[..]
Jep. Zowel wifi als bedraad geprobeerd. Beide niet gewenste resultaat.
?quote:Op zondag 16 augustus 2015 22:26 schreef mpc007 het volgende:
Bezuinigingen allang begonnen. Bij ons hebben ze een heel pel weggegooid
Verklaar je naderquote:Op zondag 16 augustus 2015 22:26 schreef mpc007 het volgende:
Bezuinigingen allang begonnen. Bij ons hebben ze een heel pel weggegooid
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |