Yupquote:Op maandag 30 maart 2015 11:14 schreef Atifa het volgende:
@P fijn voor jou dat dat niet bijvoorbeeld vrijdag is gebeurd!
			
			
			
			
			
			
			
			Ik neem aan dat je gaat huren?quote:Op maandag 30 maart 2015 11:22 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
nee, maar het liefst heb ik een woning voordat we er eenmaal zijn.. En het wordt steeds duurder, zeker op de leukere locaties...
			
			
			
			Daar was ik ook zo verbaasd over in Duitslandquote:Op maandag 30 maart 2015 12:06 schreef Pietverdriet het volgende:
Ik neem aan dat je gaat huren?
Hou rekening met de andere manier van huren in D tov Nederland. Je Duutser zal dit zeker wel weten, maar bv geen keuken (is meubels) en een huurcontract van bv een jaar zit je ook echt een jaar aan vast. Zo zijn er wel meer nukken.
			
			
			
			
			
			
			
			We kunnen ook samen een keer gaan?quote:Op maandag 30 maart 2015 12:13 schreef Sunnythesun het volgende:
Zat het allemaal niet lekker Isa??Misschien toch eens naar die toko in Zwolle?? Moet daar nog steeds eens kijken, of ze écht zo'n groot assortiment hebben als ik op basis van de website vermoed..
			
			
			
			Zo ook het verplicht witten van de woning bij vertrekquote:Op maandag 30 maart 2015 12:10 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Daar was ik ook zo verbaasd over in DuitslandGeen keukenblok! Dat nemen de vorige eigenaren dan mee. Vriendin moest nog snel wat aanschaffen toen ze in Bad Bentheim een huisje ging huren.
Windigo, gefeliciteerd met je zo te horen leuke vrijwilligerswerk!
P. wat een drama op kantoorStiekem wel leuk
En ik ben zaterdag nog bij een Bever geweest waar ik 8 paar schoenen of zo heb gepast
Uiteindelijk dus met niets de deur uit gegaan
En ik wil echt héél graag wandelschoenen
			
			
			
			Dat hielprobleem heb ik dus ook altijd.. behalve bij Hanwags. Die zijn blijkbaar smaller van achteren.quote:Op maandag 30 maart 2015 12:17 schreef Isabeau het volgende:
[..]
We kunnen ook samen een keer gaan?
The North Star vond ik het fijnst lopen qua demping, de Salomon het fijnst qua pasvorm/schoen, Lowa is mijn merk gewoon niet en nog iets aan gehad wat gewoon echt heel stug zat.
North Star heb ik maat 39 3/439 net te krap, 40 schoof mijn hiel te veel en was met goed veterstrikken niet te verbeteren. Zelfde probleem dus bij de Salomon schoen. De rest zat en liep gewoon echt niet prettig.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Ga er vooral op tweede paasdag heen als je van gezellige mensen houdtquote:Op maandag 30 maart 2015 12:20 schreef Sunnythesun het volgende:
Obelink is beperkt qua wandelschoenen hoor..althans, ik vond het tegenvallen. Voor de rest echt een verschrikkelijke winkel waar ze echt álles hebben.. geweldig stiekem dus
			
			
			
			Tsja, consequent gedrag en structuur zijn belangrijke factoren in de omgang met honden, en toevallig ook met autistenquote:Op maandag 30 maart 2015 11:59 schreef Sunnythesun het volgende:
Leuk Windigo! Gefeliciteerd!!
Wie weet wat daar nog van komt.. ik ken iemand die ook Asperger heeft en die is uiteindelijk een eigen hondenuitlaatbedrijfje gestart wat zeer goed looptHoe moeilijk ze het soms met mensen heeft, zo goed is ze met honden
![]()
			
			
			
			Ik vind mijn voorstel leukerquote:
			
			
			
			
			
			
			
			haha verschrikkelijk jaquote:Op maandag 30 maart 2015 12:22 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Ga er vooral op tweede paasdag heen als je van gezellige mensen houdt
(Huiver in het kwadraat)
			
			
			
			Vind het wel een goed excuus om af te zeggen, of niet?quote:Op maandag 30 maart 2015 12:24 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik vind mijn voorstel leukermaar goed, dat moet ook gebeuren
			
			
			
			Maar goed, vind het wel leuk dat iemand die een winkel begint in zo een uithoek daar zo succesvol mee kan zijn. Niet zo gek eigenlijk want het barst in de regio van de campingsquote:
			
			
			
			Ze hebben ook echt wel heel erg veel.. en vooral een boel waarvan je niet wist dat je het nodig hadquote:Op maandag 30 maart 2015 12:34 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Maar goed, vind het wel leuk dat iemand die een winkel begint in zo een uithoek daar zo succesvol mee kan zijn. Niet zo gek eigenlijk want het barst in de regio van de campings
			
			
			
			Dat is aan jouquote:Op maandag 30 maart 2015 12:29 schreef Sunnythesun het volgende:
Vind het wel een goed excuus om af te zeggen, of niet?
			
			
			
			Dan zit ik in Den Haag..quote:Op maandag 30 maart 2015 12:39 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Dat is aan jouIk kan helaas verder deze week niet. Zaterdag overdag zou ook nog kunnen, maar misschien is het dan wel druk.
			
			
			
			Ik heb niets met kramperen, maar het is nog steeds een leuke winkelquote:Op maandag 30 maart 2015 12:38 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Ze hebben ook echt wel heel erg veel.. en vooral een boel waarvan je niet wist dat je het nodig had![]()
Wel vooral gericht op caravans trouwens.. maar we hebben er best wat basisuitrusting vandaan inmiddels
			
			
			
			Ja, lieve Piet. Na 2 maanden online kijken naar woningen die voorbijkomen heb ik dat zelf ook geconcludeerd. Daar heb ik m'n Duutser niet voor nodig...quote:Op maandag 30 maart 2015 12:06 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Ik neem aan dat je gaat huren?
Hou rekening met de andere manier van huren in D tov Nederland. Je Duutser zal dit zeker wel weten, maar bv geen keuken (is meubels) en een huurcontract van bv een jaar zit je ook echt een jaar aan vast. Zo zijn er wel meer nukken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |