Iedere euro die je ouders van je eisen is er een teveel.quote:Op vrijdag 27 maart 2015 17:35 schreef Daboman het volgende:
Uuh 250,- per maand te veel? Volgens NIBUD is 350,- normaal. Dus kom je er nog goed vanaf.
Het NIBUD staat er niet echt om bekend om sociaal hier mee om te gaan. Mijn ouders verdienen zelf genoeg om rond te komen aangezien ze allebei werk hebben. Ze willen dat ik de kosten die ik in huis maak zelf bekostig dus.quote:Op vrijdag 27 maart 2015 17:35 schreef Daboman het volgende:
Uuh 250,- per maand te veel? Volgens NIBUD is 350,- normaal. Dus kom je er nog goed vanaf.
Een muk? Is dat tokkietaal?quote:Op vrijdag 27 maart 2015 17:34 schreef boik het volgende:
[..]
jij bent zeker zon muk die meteen met haar handje openstaat als kinders 18 worden
Ik weet natuurlijk niet hoe breed je ouders het hebben. Maar ik neem aan dat zij ook je studie betalen? Misschien kunnen ze dat extra beetje dan net gebruiken om dat te compenseren. Ik weet dat natuurlijk niet maar het zou een mogelijkheid kunnen zijn.quote:Op vrijdag 27 maart 2015 17:33 schreef Repokrev het volgende:
[..]
Voornamelijk dat eerste denk ik. Ik wil studeren vanaf volgend jaar.
Goed zo, daar word je zelfstandig van.quote:Op vrijdag 27 maart 2015 17:36 schreef Repokrev het volgende:
[..]
Het NIBUD staat er niet echt om bekend om sociaal hier mee om te gaan. Mijn ouders verdienen zelf genoeg om rond te komen aangezien ze allebei werk hebben. Ze willen dat ik de kosten die ik in huis maak zelf bekostig dus.
Ik ben het hier ook mee eens hoor. Als ik fulltime werk en volwassen ben, moet ik bijdragen in de kosten. Niet een kwart van mijn salaris. Dat zou betekenen dat ik een hele week voor mn ouders werk.quote:Op vrijdag 27 maart 2015 17:36 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Een muk? Is dat tokkietaal?
Jongeh, het is helemaal niet relevant dat je ouders het tot je achttiende verhaardag toch ook konden betalen. Het gaat erom dat als jij volwassen bent, nog bij je ouders woont en een goed inkomen verdient dat je dan als volwassene mag bijdragen in de kosten.
Ik wil sparen om zo zelf het eerste jaar van mijn studie te kunnen betalen.quote:Op vrijdag 27 maart 2015 17:37 schreef danny081 het volgende:
[..]
Ik weet natuurlijk niet hoe breed je ouders het hebben. Maar ik neem aan dat zij ook je studie betalen? Misschien kunnen ze dat extra beetje dan net gebruiken om dat te compenseren. Ik weet dat natuurlijk niet maar het zou een mogelijkheid kunnen zijn.
Is het bespreekbaar? Het is natuurlijk prima als je de kans krijgt om argumenten met ze uit te wisselen en tot een gezamenlijke uitkomst te komen.quote:Op vrijdag 27 maart 2015 17:37 schreef Repokrev het volgende:
[..]
Ik ben het hier ook mee eens hoor. Als ik fulltime werk en volwassen ben, moet ik bijdragen in de kosten. Niet een kwart van mijn salaris. Dat zou betekenen dat ik een hele week voor mn ouders werk.
En die zou ik dan zeker meenemen.quote:Op vrijdag 27 maart 2015 17:38 schreef Repokrev het volgende:
[..]
Ik wil sparen om zo zelf het eerste jaar van mijn studie te kunnen betalen.
daar hebben jij en ik dus een heel andere kijk opquote:Op vrijdag 27 maart 2015 17:36 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Een muk? Is dat tokkietaal?
Jongeh, het is helemaal niet relevant dat je ouders het tot je achttiende verhaardag toch ook konden betalen. Het gaat erom dat als jij volwassen bent, nog bij je ouders woont en een goed inkomen verdient dat je dan als volwassene mag bijdragen in de kosten.
Ik woon in een koophuis.quote:Op vrijdag 27 maart 2015 17:41 schreef danny081 het volgende:
Op het moment dat jij gaat werken leveren je ouders ook in op huurtoeslag natuurlijk, als ze een sociale huurwoning hebben.. Dat komt er ook nog eens bij. Je zou dus kunnen vragen wat ze verliezen omdat jij werkt. Misschien kijkt je er dan anders tegenaan
Ik was zelf met 18 jaar het huis uit. Hoi!quote:Op vrijdag 27 maart 2015 17:40 schreef boik het volgende:
[..]
daar hebben jij en ik dus een heel andere kijk op
hoeveel 18jarige ken jij die al het huis uit kunnen? of die een dik vet salaris verdienen? die zijn net 1jaar niet leerplichtig meer man, vakkenvullen of ergens in de horeca kunnen ze gaan staan met een 4uren contract nou joepie
Mag ik vragen hoe oud je nu bent?quote:Op vrijdag 27 maart 2015 17:42 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ik was zelf met 18 jaar het huis uit. Hoi!
28 jaar geleden betaalde je niet 500 euro per maand voor een woonoppervlakte van 25m2 als student.quote:
Ja en straks werk je voor je huisbaas, ahold, je zorgverzekeraar etcquote:Op vrijdag 27 maart 2015 17:37 schreef Repokrev het volgende:
[..]
Ik ben het hier ook mee eens hoor. Als ik fulltime werk en volwassen ben, moet ik bijdragen in de kosten. Niet een kwart van mijn salaris. Dat zou betekenen dat ik een hele week voor mn ouders werk.
Alles is relatief. Wat ik maandelijks te besteden had, was ook een stuk minder.quote:Op vrijdag 27 maart 2015 17:43 schreef Repokrev het volgende:
[..]
28 jaar geleden betaalde je niet 500 euro per maand voor een woonoppervlakte van 25m2 als student.
Wij hadden vroeger bijna niets thuis. Het komt wel in je op als er geen geld is. Kennelijk was er bij jou thuis geld zat.quote:Op vrijdag 27 maart 2015 17:42 schreef Isegrim het volgende:
Ik heb nooit kostgeld hoeven betalen, zou nooit bij mijn ouders opkomen.
Met 21 en een fulltime baan mag je wel eens op jezelf gaan wonen als je daar de middelen voor hebt.quote:Op vrijdag 27 maart 2015 17:23 schreef boik het volgende:
[..]
zoals het hoort!
hun willen kinderen, moment dat je volwassen wordt willen ze opeens geld zien.. rot op gekken
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |