ja met de toren sowieso, maar lijkt me in het vliegtuig onderling ook? neem aan dat alle benaming onder knoppies en meters in een vliegtuig ook in het engels zijn?quote:Op donderdag 26 maart 2015 14:53 schreef daNpy het volgende:
[..]
In Duitse niet gok ik, evenmin in Franse.
Alleen voor contact met de toren?
Ja en als de Air Marshall niet goed in z'n hoofd is krijg je nog steeds bullshit.quote:Op donderdag 26 maart 2015 14:48 schreef Ciora het volgende:
Kunnen ze niet op elke vlucht zo'n soort air marshal plaatsen ofzo, met een pistool. Kan 'ie nog het deurtje kapotschieten in dit soort gevallen
Of hoe je de statistieken op jouw ene gevalletje betrekt.quote:Op donderdag 26 maart 2015 14:53 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Nou ja, het is vooral een controlekwestie, hè, die angst voor vliegen.
Ik kan het vooral niet zo goed verdragen als mensen met het standaardriedeltje komen dat vliegen de veiligste manier van reizen is. Tja, het is maar hoe je naar de statistieken kijkt.
Volgens jouw redenatie zou je ook niet meer gaan lopen of fietsen, omdat het statistisch gevaarlijker is dan vliegenquote:Op donderdag 26 maart 2015 14:53 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Nou ja, het is vooral een controlekwestie, hè, die angst voor vliegen.
Ik kan het vooral niet zo goed verdragen als mensen met het standaardriedeltje komen dat vliegen de veiligste manier van reizen is. Tja, het is maar hoe je naar de statistieken kijkt.
Beter achter in de tuin gaan zitten en zo min mogelijk rondlopen van de zomer.quote:Op donderdag 26 maart 2015 14:50 schreef Claudia_x het volgende:
Ik ben al een tijdje op zoek naar statistieken die aantonen dat vliegen niet de veiligste manier van reizen is als je niet kijkt naar aantal sterftegevallen per afgelegde kilometer. En dan eindelijk gevonden!
Godverdomme, lekker voor m'n vliegangst dit.
tsjah. en per vlucht reizen zo'n 200 man mee. Knap als je dat in je auto duwtquote:Op donderdag 26 maart 2015 14:50 schreef Claudia_x het volgende:
Ik ben al een tijdje op zoek naar statistieken die aantonen dat vliegen niet de veiligste manier van reizen is als je niet kijkt naar aantal sterftegevallen per afgelegde kilometer. En dan eindelijk gevonden!
Godverdomme, lekker voor m'n vliegangst dit.
Als je een (latente) doodswens hebt, kun je volgens mij vrij impulsief handelen naar die wens. Maar het blijft onnavolgbaar en ook dan is die impulsiviteit relatief als je al jaren een dergelijke wens hebt.quote:Op donderdag 26 maart 2015 14:52 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Heb ik heel ernstige twijfels bij, maar het lijkt wel aannemelijk dat er een element in zit van het grijpen van een gelegenheid die zich min of meer toevallig voordoet. Maar ja, daar is echt meer informatie voor nodig. (Misschien had de betreffende piloot een zwakke blaas en ging hij elke vlucht wel even naar het toilet?)
En dan een vliegtuig op je knar krijgen met een depressieve co-piloot aan het stuur...quote:Op donderdag 26 maart 2015 14:55 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Beter achter in de tuin gaan zitten en zo min mogelijk rondlopen van de zomer..
Je denkt dat bij een vlucht van Yanzhou naar Xhihao door China Airlines dat de piloten in het Engels met elkaar communiceren?quote:Op donderdag 26 maart 2015 14:54 schreef gateway het volgende:
[..]
ja met de toren sowieso, maar lijkt me in het vliegtuig onderling ook? neem aan dat alle benaming onder knoppies en meters in een vliegtuig ook in het engels zijn?
Alsof dat zin heeft idd. Aan de buitenkant kan je niet zien hoe iemand in elkaar steekt. Een gestoord persoon zorgt er wel voor dat hij het voor elkaar krijgt, zonder dat iemand daar iets van merkt.quote:Op donderdag 26 maart 2015 14:52 schreef Forbry het volgende:
[..]
Dit. Ik raak zelfs lichtelijk geïrriteerd van al die reacties waarbij er weer hard om allerlei "oplossingen" wordt geroepen.
Whehehehe!quote:Op donderdag 26 maart 2015 14:43 schreef Roger_Epiales het volgende:
Journalist vraagt ook nog even of die deur niet gewoon met een code open kon.
Uit de bron kan je natuurlijk ook opmaken dat het geen zak uitmaakt welke methode je gebruikt, de kans dat je neerstort is eigenlijk verwaarloosbaar klein.quote:Op donderdag 26 maart 2015 14:56 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Doe normaal, lul. Ze geeft ook nog een bron, lul.
Zeker geen FOK'erquote:Op donderdag 26 maart 2015 14:43 schreef Roger_Epiales het volgende:
Journalist vraagt ook nog even of die deur niet gewoon met een code open kon.
Is niet te doen qua eten.quote:Op donderdag 26 maart 2015 14:58 schreef Paxcon het volgende:
In plaats van het cockpitgedeelte afsluiten het gedeelte bij de passagiers afsluiten
En dan? Worden de piloten helemaal mad als de stewardessen bezig zijnquote:Op donderdag 26 maart 2015 14:58 schreef Paxcon het volgende:
In plaats van het cockpitgedeelte afsluiten het gedeelte bij de passagiers afsluiten
Lijkt me niet redelijk i.v.m. nooduitgangen en dat soort dingen.quote:Op donderdag 26 maart 2015 14:58 schreef Paxcon het volgende:
In plaats van het cockpitgedeelte afsluiten het gedeelte bij de passagiers afsluiten
Het is maar hoe je naar statistieken kijkt....quote:Op donderdag 26 maart 2015 14:53 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Nou ja, het is vooral een controlekwestie, hè, die angst voor vliegen.
Ik kan het vooral niet zo goed verdragen als mensen met het standaardriedeltje komen dat vliegen de veiligste manier van reizen is. Tja, het is maar hoe je naar de statistieken kijkt.
Fietsen in Amsterdam vind ik trouwens ook niet echt veilig, nee.
Het is voor mensen die vliegangst hebben geen geruststelling om te zeggen dat het een feit is dat vliegen de veiligste manier van reizen is. Daar zijn meerdere redenen voor. Een ervan is dat veel mensen die vliegangst hebben problemen hebben met de controle uit handen geven. Daar is bij wandelen en fietsen in mindere mate sprake van (maar nog steeds wel in zekere mate). Hoogtevrees kan ook een rol spelen. En dan is er nog zoiets als de statistiek erachter: statistiek is zoiets als religie, want je kunt de interpretatie van de cijfers kiezen die je het beste uitkomt. Als je niet kijkt naar sterftegevallen per afgelegde kilometer, dan zie je al dat we het hier niet over feiten hebben maar over een bepaald perspectief daarop.quote:Op donderdag 26 maart 2015 14:54 schreef Man-Bear-Pig het volgende:
[..]
Volgens jouw redenatie zou je ook niet meer gaan lopen of fietsen, omdat het statistisch gevaarlijker is dan vliegen
Jij hebt vliegangst en toch ben jij al een tijdje op zoek naar statistieken die aantonen dat vliegen niet veilig is. Waarom in godsnaam?quote:Op donderdag 26 maart 2015 15:00 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Het is voor mensen die vliegangst hebben geen geruststelling om te zeggen dat het een feit is dat vliegen de veiligste manier van reizen is. Daar zijn meerdere redenen voor. Een ervan is dat veel mensen die vliegangst hebben problemen hebben met de controle uit handen geven. Daar is bij wandelen en fietsen in mindere mate sprake van (maar nog steeds wel in zekere mate). Hoogtevrees kan ook een rol spelen. En dan is er nog zoiets als de statistiek erachter: statistiek is zoiets als religie, want je kunt de interpretatie van de cijfers kiezen die je het beste uitkomt. Als je niet kijkt naar sterftegevallen per afgelegde kilometer, dan zie je al dat we het hier niet over feiten hebben maar over een bepaald perspectief daarop.
Dat wil niet zeggen dat die statistieken irrelevant of onzinnig zijn, maar je kunt ze niet eenvoudigweg presenteren als feiten en dan doen alsof mensen die ondanks de feiten angstig zijn idioot zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |