 
		 
			 
			
			
			 Je bent aangekomen in het kippenhok van het Flora & Fauna subforum op FOK!. Hier kom je alle vaste bezoekers tegen van F&F die hier naast onzinnige en grappige gesprekken ook serieuze discussies voeren over van alles en nog wat.
 Je bent aangekomen in het kippenhok van het Flora & Fauna subforum op FOK!. Hier kom je alle vaste bezoekers tegen van F&F die hier naast onzinnige en grappige gesprekken ook serieuze discussies voeren over van alles en nog wat. Onze stamgasten
 Onze stamgasten















 10.
 10. quote:
De_Kardinaal. Op 9 april 2013 ben jij tot ons verdriet veel te vroeg overleden.
We zullen je eerlijke, soms botte, komische, wijze, droge en geïnteresseerde posts missen.
Voor altijd in ons hart, haan van ons kippenhok! Waak over deze slowchat!
quote:
Barbaaf Ook jij bent ons helaas ontvallen. We missen je en we hopen dat je samen met D_K op ons let!
 
			 
			
			
			Snap ik wel, ik zou ook niet graag in dat deel willen wonen. Even verder op staan wel wat mooiere nieuwbouwhuizen, maar de buurt zelf. Neh. Ik zit btw ook goed in deze buurtquote:Op woensdag 25 maart 2015 21:59 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Verhuizen,
Zitten in een nieuwbouw projectafgelopen maandag naar de notaris geweest

No way dat ik hier iets ga kopen
 
			 
			
			
			Vrienden van mij hebben daar een huis gekocht. tegenover zitten gewoon hetzelfde soort mensen als wat hier woont. Betaal je bijna 2 en halve ton voor een huis zit je nog tussen dat volk. No thank you.. Nu wordt er ook weer vuurwerk de lucht in geschoten trouwensquote:Op woensdag 25 maart 2015 22:02 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Snap ik wel, ik zou ook niet graag in dat deel willen wonen. Even verder op staan wel wat mooiere nieuwbouwhuizen, maar de buurt zelf. Neh. Ik zit btw ook goed in deze buurt
 
											 
			 
			
			
			quote:Op woensdag 25 maart 2015 22:03 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Vrienden van mij hebben daar een huis gekocht. tegenover zitten gewoon hetzelfde soort mensen als wat hier woont. Betaal je bijna 2 en halve ton voor een huis zit je nog tussen dat volk. No thank you.. Nu wordt er ook weer vuurwerk de lucht in geschoten trouwens
 
   
   
  
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Precies Jaquote:Op woensdag 25 maart 2015 22:18 schreef Duufje het volgende:
*insert valse schreeuwige stem* Ge hebt geen zorgen, zorg maar dat ge geniet,
t is een theorieeee, filosofiee.....
 
											 
			 
			
			
			 
											 
			
			
				
			 Rewimo
             
							Rewimo
				 
                 
			 
			
			
			 Laatste werkdag deze week
 Laatste werkdag deze week  
											 
			 
			
			
			 goeiemorgen allemaal. Even een kopje koffie
  goeiemorgen allemaal. Even een kopje koffie   en dan weer er tegen aan. Vandaag ben ik huisvrouw
  en dan weer er tegen aan. Vandaag ben ik huisvrouw   
											 
			 
			
			
			 ik ben sinds 7u wakker maar ik slaap nogsteeds half
 ik ben sinds 7u wakker maar ik slaap nogsteeds half   
  
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Tijdens mijn opleiding mochten we ons eigen bloed nooit onderzoeken. Iemand had dat toch gedaan. De docent, die dat in de gaten had, heeft op een onbewaakt ogenblik haar glaasje verwisseld met een willekeurig glaasje met een kant en klaar preparaat.quote:Op woensdag 25 maart 2015 21:15 schreef Candaasje het volgende:
[..]
Dat is altijd een goed idee!
Nog even druk hier, met stage en deze week ook een toets. Vandaag ook mijn eigen bloed onder de microscoop gelegd. (Ik heb geen diabetes! Bleek uit een snaptest.) en even een keertje geoefend met bloed afnemen bij een kunstpoot 😊
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Old moderators never die, they just smell that way!
Op dinsdag 5 januari 2010 20:40 schreef nokwanda het volgende:
En natuuuuuurlijk was jij dat weer. Smeerpijp dat je der bent :P _O-
Bullie is thuis X-Rated Epic fail
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Klopt, maar daar zit toch minder afhankelijkheid in van een individu, in ieder geval in mijn geval. Tuurlijk kan er iemand op me inrijden, maar dan heb ik in ieder geval de kans om weg te springen/iets te doen om weg te komen. Maar het is sowieso nooit mijn favoriete manier van vervoer geweest, dus wat dat betreft verandert er niet zoveelquote:Op donderdag 26 maart 2015 14:26 schreef Pagan het volgende:
En toch neem je elke dag deel aan het verkeer...
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			quote:Op donderdag 26 maart 2015 12:20 schreef Pagan het volgende:
Mogge Middag allen.
[..]
Tijdens mijn opleiding mochten we ons eigen bloed nooit onderzoeken. Iemand had dat toch gedaan. De docent, die dat in de gaten had, heeft op een onbewaakt ogenblik haar glaasje verwisseld met een willekeurig glaasje met een kant en klaar preparaat.
Even later zit ze in de microscoop te kijken, wordt wit en gaat onderuit.Oef, dat is lullig, arme meidSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
We zaten wel een beetje te geinen ja van; nou fijn, als je dan hier opeens suiker blijkt te hebben!
Of iets anders natuurlijk, wat onder de microscoop zichtbaar wordt.
Maar goed, het is ook wel weer leuk om eens te zien. En ook wel goed, wat de suiker betreft, want dat is natuurlijk wel echt een groeiend probleem. Volgens mij was het idee achter je eigen bloed gebruiken ook dat er meer in te zien zou zijn qua verschillende soorten cellen dan het (al wat oudere) geitenbloed. Maar je werd niet verplicht, enkel als je het zelf wilde.
Daarbij; we hebben zo weinig ervaring met het onderzoek dan, dat je al blij was dat je je microscoop scherp gesteld kreeg (Ik had eerst eentje die stuk was. Heb me toch lopen prutsen met dat ding, dacht dat het aan mij lag) en een granulocyt wist te herkennen. Dus echt diagnoses stellen konden we zelf toch niet echt.
. (Een van de docenten/dierenartsen is al een tijd niet goed te pas, maar die wilde zelf dan weer niet kijken. Zijn collega (ook DA) verdenkt hem van een longontsteking, maar naar de huisarts gaan ho maar.
. Koppige DA's ....ze zijn 't allemaal, haha!)
 
			
			
				
			 Rewimo
             
							Rewimo
				 
                 
			 
			
			
			 
  
											 
			
			
				
			 Rewimo
             
							Rewimo
				 
                 
			 
			
			
			 T-P
 T-P
											
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |