Dat is echt klote zeg, damnquote:Op maandag 23 maart 2015 22:15 schreef Scrummie het volgende:
Ik heb zon 2 uur vanavond besteed aan het oplossen van een bug, die achteraf geen bug bleek. #fuckmylife
Ach jaaaaa, we gaan gewoon weer door. En wie niet tegen z'n verlies kan.. Die is maar zielig hooooorrrrrrrrrr. Met zn alle met zn alleeeheeequote:
Trusten schoonheid!quote:Op maandag 23 maart 2015 23:39 schreef Lavenderr het volgende:
Truste liefies. Ben bekaf en ga slapen. Tot morgen
quote:
Serero officieel niet meer de kleinste voetballer in de eredivisie die ook wel eens in het veld staat.quote:
Haha idd, Achabar is een kabouter idd.quote:Op dinsdag 24 maart 2015 00:33 schreef Blaadjes het volgende:
[..]
[..]
Serero officieel niet meer de kleinste voetballer in de eredivisie die ook wel eens in het veld staat.
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik doe de vrouwenharten overal klo... nee dat is leugen.quote:Op dinsdag 24 maart 2015 10:16 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Jij hier! Gezellig![]()
Oh wacht, je komt voor KB'tje . Nou ja, evengoed welkom hoor.![]()
Afgewezen door scrummie en nu al vervanging binnen gebracht?quote:
Hoi Scrummie.quote:
Hoin.quote:
quote:Op dinsdag 24 maart 2015 10:23 schreef Peunage het volgende:
[..]Hoe is het?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[..]
Ik doe de vrouwenharten overal klo... nee dat is leugen.[ afbeelding ]![]()
Je broer? Echt?quote:Op dinsdag 24 maart 2015 10:25 schreef Klinkerbotsing het volgende:
[..]
Hoi Scrummie.Meet Peunage, mijn broeder alles!~
Levend en welquote:
Niet te vroeg juigen met je hoofd, wantquote:Op dinsdag 24 maart 2015 10:24 schreef Blaadjes het volgende:
[..]
Afgewezen door scrummie en nu al vervanging binnen gebracht?![]()
broederzonedquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |