ik vergooi mijn leven hier al bijna 16 jaarquote:Op vrijdag 20 maart 2015 22:51 schreef moemoe het volgende:
[..]
Oh 2008, dacht dat je meer een newbie was. Valt best mee.
Tis hier gewoon veels te gezellig….quote:Op vrijdag 20 maart 2015 22:51 schreef MaryMouse het volgende:
[..]Proest, welkom tot de echte FOK! wereld
quote:Op vrijdag 20 maart 2015 22:51 schreef 44rdbei het volgende:
[..]
Klinkt Nog niet best, maar heelt tenminste..
Heb je rescue-creme? Dat werkt altijd (bij mij dan) erg goedquote:Op vrijdag 20 maart 2015 22:50 schreef ToT het volgende:
[..]
De korst is vrij droog. Ik mseer 'm regelmatig in, in de hoop dat de littekens zo min mogelijk zichtbaar worden, alleen denk ik dat ik een stuk wenkbrauw kwijt ben!
Verder een flink blauw oog, omdat het bloed van de inwendige bloeding naar beneden zakt.
quote:Op vrijdag 20 maart 2015 22:52 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
Tis hier gewoon veels te gezellig….
Sterker nog, doordat ik van jullie door moest draaien gister, werd het te laat om mijn container buiten te zetten.. dus die is nu niet geleegd
Nope, zegt me zo gauw ff niks. Misschien morgen ff naar de drogist gaan. Ik heb wel littekenzalf, maar dat schijn je pas te mogen gebruiken als het helemaal dicht zit.quote:Op vrijdag 20 maart 2015 22:52 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
Heb je rescue-creme? Dat werkt altijd (bij mij dan) erg goed
Tailfox's zijn levensverhaalquote:Op vrijdag 20 maart 2015 22:52 schreef noodgang het volgende:
Wat komt er in godsnaam uit mn speakers nu?
Wat is je andere account dan? Of lurker?quote:Op vrijdag 20 maart 2015 22:51 schreef Symphonic het volgende:
[..]
ik vergooi mijn leven hier al bijna 16 jaar
spam nichtenquote:Op vrijdag 20 maart 2015 22:54 schreef Spezza19 het volgende:
Tering dit topic is ook alweer bijna vol
Ik maak speciaal voor jou een account, noemde ons spamnichten. Godverdomme zeg... >:(quote:
Kan je bij de apotheek kopenquote:Op vrijdag 20 maart 2015 22:53 schreef ToT het volgende:
[..]
Nope, zegt me zo gauw ff niks. Misschien morgen ff naar de drogist gaan. Ik heb wel littekenzalf, maar dat schijn je pas te mogen gebruiken als het helemaal dicht zit.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |