twitter:zaidbenjamin twitterde op woensdag 25-03-2015 om 21:46:36#Iraq | Prime Minister Haider Al-Abadi in televised speech on US Airstrikes in #Tikrit "Hour of victory has arrived" http://t.co/Xf4nS8CcJ9 reageer retweet
De VS probeert de brand te blussen die mede dankzij hen is ontstaan.quote:Op woensdag 25 maart 2015 21:46 schreef Nintex het volgende:
Ze geven nooit toe dat de VS hen weer uit de brand helpt natuurlijk.
Jij wordt blij van pyromanen die hun eigen brand blussen?quote:Op woensdag 25 maart 2015 21:46 schreef Nintex het volgende:
Ze geven nooit toe dat de VS hen weer uit de brand helpt natuurlijk.
De VS heeft de Irakezen gered van een tiran, dat ze er vervolgens voor kiezen om elkaar te lijf te gaan in plaats van samen te werken daar kan de VS niets aan doen.quote:Op woensdag 25 maart 2015 22:29 schreef reza1 het volgende:
[..]
Jij wordt blij van pyromanen die hun eigen brand blussen?
De tiran die ze zelf aan de macht geholpen hebben dmv de Ba'ath coup?quote:Op woensdag 25 maart 2015 22:31 schreef Nintex het volgende:
[..]
De VS heeft de Irakezen gered van een tiran, dat ze er vervolgens voor kiezen om elkaar te lijf te gaan in plaats van samen te werken daar kan de VS niets aan doen.
En dezelfde tiran 10 jaar gesteund. Waarom steunen ze terroristen in Syrie ?quote:Op woensdag 25 maart 2015 22:31 schreef Nintex het volgende:
[..]
De VS heeft de Irakezen gered van een tiran, dat ze er vervolgens voor kiezen om elkaar te lijf te gaan in plaats van samen te werken daar kan de VS niets aan doen.
twitter:zaidbenjamin twitterde op woensdag 25-03-2015 om 21:49:41#Iraq | #Hezbollah and Assab Ahel Al-Haq say they will boycott the #Tikrit offensive after US airstrikes - Local TV reageer retweet
twitter:LexrunNOS twitterde op woensdag 25-03-2015 om 20:39:19Er zijn nu twee sorties geweest van voor ons onbekende jachtvliegtuigen. Zware inslagen #Tikrit reageer retweet
twitter:akhedery twitterde op dinsdag 24-03-2015 om 22:04:39Fact: the Iran-backed militias, namely AAH, PDB, KH, killed & wounded 1000x more Americans than ISIS has to date. http://t.co/Da7RWxNWUA reageer retweet
Meeste burgers hebben Tikrit al verlaten.quote:Op woensdag 25 maart 2015 23:46 schreef Aloulu het volgende:
Hebben de Amerikanen weer van pas moeten komen om straks ahlul soennah in Tikrit etnisch te laten zuiveren door sjitische milities die weer als beesten tekeer gaan ?
Ahlul Soennahquote:Op woensdag 25 maart 2015 23:46 schreef Aloulu het volgende:
Hebben de Amerikanen weer van pas moeten komen om straks ahlul soennah in Tikrit etnisch te laten zuiveren door sjitische milities die weer als beesten tekeer gaan ?
wie hebben ze verradenquote:Op donderdag 26 maart 2015 00:04 schreef PizzaMizza het volgende:
De soennitische verraders zijn dus nu de slachtoffers
Ik las dat de premier dus het offensief had gestaakt vanwege de mogelijkheid op teveel burgerslachtoffers terwijl de sjitische milities onder leiding van Iran wel direct erin wilden gaan "whatever it takes"quote:Op woensdag 25 maart 2015 23:50 schreef Montana_ir het volgende:
Meeste burgers hebben Tikrit al verlaten.
Ahlul Soennah in Irak lijdt al jaren. Bagdad hebben ze al eerder gezuiverd middels doodseskaders en is nu voor 75% sjitisch en zal tot sjiastan behoren zodra Irak uit elkaar valt.quote:Op donderdag 26 maart 2015 00:04 schreef PizzaMizza het volgende:
Ahlul Soennah![]()
De soennitische verraders zijn dus nu de slachtoffers? Hou op.
twitter:RichardEngel twitterde op donderdag 26-03-2015 om 00:06:25US officials confirm to @NBCNews that Saudi Arabia has started bombing rebel positions inside #Yemen. NO indication of troops crossing in reageer retweet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |