Heeft niks met strelen te maken trolletje.quote:Op zaterdag 14 maart 2015 13:28 schreef Dven het volgende:
[..]
Ga huilen man, jij en al die jankerds wanneer iemand niet continu de ballen van max aan het strelen is
Ik vraag me oprecht af waarom die dan niet zo positief zouden zijn.quote:Op zaterdag 14 maart 2015 13:45 schreef Fopje het volgende:
Maar er zijn toch ook gewoon mensen die serieus niet zo positief zijn over Verstappen, lekker boeiend.
Tegenwicht tegen het te positieve.quote:Op zaterdag 14 maart 2015 13:57 schreef Geralt het volgende:
[..]
Ik vraag me oprecht af waarom die dan niet zo positief zouden zijn.
2006, China, Doornbos, 10dequote:Op zaterdag 14 maart 2015 14:00 schreef sportfreak het volgende:
Die 12e plek van Max, is de beste startpositie van een Nederlander sinds...?
Albers, Doornbos en vd Garde hebben zo'n hoge positie nooit gehaald en ook vader Jos heeft dat volgens mij niet vaak gedaan.
Dat hebben ze zelf ook al toegegeven. Vanwege een technische storing of zo zeiden ze op Twitter.quote:Op zaterdag 14 maart 2015 13:52 schreef RedWhiteArmy1983 het volgende:
Wellicht nog voor de zekerheid voor mensen die twijfelen hoe laat de race begint (6.00 uur of 7.00 uur): in de gids van Sport1 staat 7.00 uur, maar dat is dus verkeerd.Want volgens formula1.com begint-ie om 16.00 uur in Melbourne,10 uur tijdverschil ivm wintertijd, dus hier om 6.00 uur... En volgens GP Update ook 6.00 uur. Bovendien staat de nabeschouwing van Sport1 ook om 8.00 uur geprogrammeerd...
Sport1
http://www.acestream.org programma downloaden op je windows laptop of desktop. Dan via http://torrent-tv.ru/ de sky sports f1 link openen. Woppa, 720P kwaliteit Sky Sports F1 gratis...quote:Op zaterdag 14 maart 2015 13:46 schreef Fer het volgende:
Wat zal ik doen, ga morgen niet vroeg mijn nest uit, maar wil wel gelijk kijken als ik wakker ben. Zou dat kunnen met Sport1 Go, of moet ik Sport 1 nemen en het opnemen? Of anders?
Oke huilie.quote:Op zaterdag 14 maart 2015 13:41 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Heeft niks met strelen te maken trolletje.
Prima tijd, zeker als je bedenkt dat hij door een foutje net niet door naar Q3 mocht.quote:Op zaterdag 14 maart 2015 14:00 schreef sportfreak het volgende:
Die 12e plek van Max, is de beste startpositie van een Nederlander sinds...?
Albers, Doornbos en vd Garde hebben zo'n hoge positie nooit gehaald en ook vader Jos heeft dat volgens mij niet vaak gedaan.
Ah, tuurlijk. Dacht bij hem alleen aan zijn Minardi periode, niet aan de paar wedstrijden als invaller bij Torro Rosso (of Red Bull?)quote:
http://www.binsearch.info(...)icatie_20150314_0657quote:Op zaterdag 14 maart 2015 14:03 schreef Dven het volgende:
Iemand al een download voor de kwalificaties?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.fan van Putin, Baudet, Jorge Lorenzo en Assad
Cool, mersiquote:Op zaterdag 14 maart 2015 14:04 schreef Geralt het volgende:
[..]
http://www.binsearch.info(...)icatie_20150314_0657
wikipedia dan maarquote:Op zaterdag 14 maart 2015 14:13 schreef Geralt het volgende:
Iemand die voorgaande seizoenen alle uitslagen van kan terugvinden op de nieuwe F1 site? Ik zit overal te klikken maar kan het echt niet vinden.
Dat zullen ze toch niet serieus weggelaten hebben wel!?
Ja leuk en aardig, maar dat kan iedereen aanpassen. Waarom de officiele tijden niet meer laten zien op de officiele pagina?quote:
Ik heb ze er al over getwitterd, maar geen reactie gekregen.quote:Op zaterdag 14 maart 2015 14:03 schreef Geralt het volgende:
Ik zie overigens op die nieuwe f1.com site ook niet meer de resultaten van het verleden. Alleen van vorig jaar.
Hebben ze dat er compleet uitgesloopt of ergens op een compleet onlogische plek verstopt of iets?
Ik ben er vooralsnog totaal niet over te spreken
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |