Klopt. Hij gaf gisteren aan helemaal klaar te zijn om te racen.quote:Op donderdag 12 maart 2015 01:03 schreef Crientj het volgende:
TT![]()
Tevens had VDG toch aangegeven dat hij niet wil dat zijn contract wordt afgekocht?
Als hij dat nu al roept, verlaagt hij uiteraard zijn afkoopwaardequote:Op donderdag 12 maart 2015 01:03 schreef Crientj het volgende:
TT![]()
Tevens had VDG toch aangegeven dat hij niet wil dat zijn contract wordt afgekocht?
Die hebben al 2 rijders en dat team is veel slechter. Daarbij vraag ik mij af of die het einde van het seizoen wél halen.quote:Op donderdag 12 maart 2015 01:04 schreef Sked het volgende:
Snel afkopen die zooi en Giedo naar Manor. Iedereen blij.
Hoezo verlaagt?quote:Op donderdag 12 maart 2015 01:04 schreef Coelho het volgende:
[..]
Als hij dat nu al roept, verlaagt hij uiteraard zijn afkoopwaarde
ook dat. Maar hij moet gewoon z'n poot stijf houden.quote:Op donderdag 12 maart 2015 01:04 schreef Coelho het volgende:
[..]
Als hij dat nu al roept, verlaagt hij uiteraard zijn afkoopwaarde
Oh ja, Merhi was al aangekondigd. Even vergetenquote:Op donderdag 12 maart 2015 01:04 schreef RingBewoner het volgende:
[..]
Die hebben al 2 rijders en dat team is veel slechter. Daarbij vraag ik mij af of die het einde van het seizoen wél halen.
Mehri is maar voor één race.quote:Op donderdag 12 maart 2015 01:04 schreef RingBewoner het volgende:
[..]
Die hebben al 2 rijders en dat team is veel slechter. Daarbij vraag ik mij af of die het einde van het seizoen wél halen.
SPT / [F1] F1 nieuwtjes topic deel 169 Met drie Nederlanders aan de start?quote:Op donderdag 12 maart 2015 01:06 schreef Meike26 het volgende:
Ik kan op mijn tablet de gesloten topics niet terug vinden, ik wil graag de laatste paginas van vorige deel nog even doornemen.
Niet alleen de rechter... Van Saubergate naar Sauberslapstick. Wat is de volgende vorm van theater dat we gaan meemaken? Toch geen musical he?quote:Op donderdag 12 maart 2015 01:11 schreef Sked het volgende:
Adam Cooper @adamcooperF1 · 1 min. 1 minuut geleden
Judge tells ERI/NAS lawyer that would only happen "at the far outer reaches of the galaxy..."
Adam Cooper @adamcooperF1 · 2 min. 2 minuten geleden
ERI/NAS lawyer says his drivers could face legal proceedings if they drive and deprive VDG of his seat. Judges laugh at suggestion
Ja, het wordt intussen echt behoorlijk tragisch.quote:Op donderdag 12 maart 2015 01:16 schreef Meike26 het volgende:
[..]
Niet alleen de rechter... Van Saubergate naar Sauberslapstick. Wat is de volgende vorm van theater dat we gaan meemaken? Toch geen musical he?
Helemaal niks, omdat zijn contract niet zomaar ontbonden kan worden. En zeker niet eenzijdig. Zal niks betekenen.quote:Op donderdag 12 maart 2015 01:34 schreef Nymphetic13 het volgende:
En nu zegt de advocaat van Giedo dat MK op 4/3/15 een brief gestuurd heeft naar de FIA dat het contract van G per 15/2/15 ontbonden is.
Wat gaat dit nu weer betekenen
quote:Op donderdag 12 maart 2015 01:34 schreef Nymphetic13 het volgende:
En nu zegt de advocaat van Giedo dat MK op 4/3/15 een brief gestuurd heeft naar de FIA dat het contract van G per 15/2/15 ontbonden is.
Wat gaat dit nu weer betekenen
twitter:adamcooperF1 twitterde op donderdag 12-03-2015 om 01:28:12In other words after VDG has won his arbitration case and team was told that he should drive... reageer retweet
Ja, dat is nu wel een beetje de conclusie wat betreft Giedo voor dit weekend. De vraag is alleen wat er gebeurt met Nasr / Ericsson en wat er gebeurt in Maleisiëquote:Op donderdag 12 maart 2015 01:37 schreef Maxbet het volgende:
[..]twitter:adamcooperF1 twitterde op donderdag 12-03-2015 om 01:28:12In other words after VDG has won his arbitration case and team was told that he should drive... reageer retweet
Niet dit weekend, het gaat er om dat ze het contract van Guido ontbonden hebben nadat de Zwitserse rechter de uitspraak heeft gedaan dat Guido moet rijden.quote:Op donderdag 12 maart 2015 01:39 schreef Sked het volgende:
[..]
Ja, dat is nu wel een beetje de conclusie wat betreft Giedo voor dit weekend. De vraag is alleen wat er gebeurt met Nasr / Ericsson en wat er gebeurt in Maleisië
Alleen dat kan niet eenzijdig.quote:Op donderdag 12 maart 2015 01:42 schreef Maxbet het volgende:
[..]
Niet dit weekend, het gaat er om dat ze het contract van Guido ontbonden hebben nadat de Zwitserse rechter de uitspraak heeft gedaan dat Guido moet rijden.
Ze gooien het nu over deze boeg.twitter:adamcooperF1 twitterde op donderdag 12-03-2015 om 02:02:36'@SauberF1Team lawyer says VDG contract was terminated in February because he spoke to media - breach of confidentiality... reageer retweet
Iddquote:Op donderdag 12 maart 2015 02:17 schreef Pagan het volgende:
En in de tussentijd moeten ze van de rechter voorbereidingen treffen voor zijn eventuele terugkeer. Zit mobiel dus quoten uit twitter wil niet lekker.
twitter:adamcooperF1 twitterde op donderdag 12-03-2015 om 01:56:03Judges tell @SauberF1Team "we are telling you to take steps" to enable VDG to participate, ie not do anything to prevent it happening reageer retweet
twitter:adamcooperF1 twitterde op donderdag 12-03-2015 om 01:57:20They haven't made their decision yet but in effect are acknowledging that time is moving on and @SauberF1Team is trying to hold things up reageer retweet
Alsof Van der Garde zich laat afkopen en dan voor dat knakenteam gaat rijden. Groot respect hoor dat ze het geflikt hebben maar die gaan geen competitieve auto hebben.quote:
Thanks!quote:Op donderdag 12 maart 2015 02:27 schreef Libris het volgende:
[..]
Iddtwitter:adamcooperF1 twitterde op donderdag 12-03-2015 om 01:56:03Judges tell @SauberF1Team "we are telling you to take steps" to enable VDG to participate, ie not do anything to prevent it happening reageer retweet
twitter:adamcooperF1 twitterde op donderdag 12-03-2015 om 01:57:20They haven't made their decision yet but in effect are acknowledging that time is moving on and @SauberF1Team is trying to hold things up reageer retweet
Kut dan ben ik naar mn werkquote:
Eh...? Wat heeft ie dan de afgelopen week gedaan? Deze zaak ging daar toch al om?quote:Op donderdag 12 maart 2015 07:04 schreef franklop het volgende:
Garde begint direct nieuwe zaak om zijn plek ook daadwerkelijk af te dwingen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |