Wacht even...dus hij zit achter je te drukken, door links te gaan rijden t.o.v. van jou. Je gaat niet naar rechts, want dat is gevaarlijk zeg je, oke, prima, maar ik snap niet waarom je dan zelf ook links gaat rijden? Is dat om hem dwars te zitten, of wat?quote:Op woensdag 11 maart 2015 19:21 schreef ThePartyPooper het volgende:
Scenario: Ik rijd op een landweggetje met veel bochten waar nog net 2 auto's naast elkaar kunnen rijden. De maximumsnelheid is 80KMH en ik rijd 80KMH waar mogelijk. Achter mij nadert een oude Saab met 100KMH op de linkerkant van de weg. Het idee achter het links rijden is mij aan de kant dwingen zodat hij zich er langs kan persen. Omdat ik de maximumsnelheid rijd en ik echt aan de kant moet om hem er langs te laten (dwz wielen gevaarlijk dicht bij/in de berm) ga ik meer links rijden.
Mag dat?
Dit is mij vandaag gebeurd, en het is niet de eerste keer. Sommige mensen worden hysterisch als ze niet langs mij kunnen maar ik wil ook niet voor ze aan de kant.
quote:Op woensdag 11 maart 2015 19:28 schreef Adolfin het volgende:
Ja, je moet plaats maken voor eckte mannen.
80km per uur is 80 km per uur. TS hoeft zich niets aan te trekken van mensen die zich daar niet aan houden, maar als jij als te hard rijdende je gaat storen aan iemand die zich aan de regels houdt dan ben je wel een echte eikel.quote:Op woensdag 11 maart 2015 19:31 schreef Opa.Bakkebaard het volgende:
Ook is het niet raar dat mensen zich storen aan jouw weggedrag want jij denkt wel even te moeten bepalen hoe hard ze daar mogen rijden.
Heeft dit topique zeker, maar het ergste is dat ik irl regelmatig last heb van zulke figuren die dus inderdaad niet aan de kant gaan!quote:
Ga weg jij,als ik voor je zit met een snelheid die kan/mag heb je achter me te wachten totdat het veilig is om in te halen.quote:Op woensdag 11 maart 2015 19:35 schreef Hyaenidae het volgende:
[..]
Heeft dit topique zeker, maar het ergste is dat ik irl regelmatig last heb van zulke figuren die dus inderdaad niet aan de kant gaan!
Het probleem is dat die ruimte er niet is. Ik wil niet dat hij het riskeert want straks moet ik wel uitwijken en zit ik in de vieze berm terwijl hij vrolijk verder kan.quote:Op woensdag 11 maart 2015 19:31 schreef Opa.Bakkebaard het volgende:
Er is ruimte voor twee auto's zeg je zelf. Als iemand dus wil inhalen ga je netjes rechts rijden zodat hij er voorbij kan. Je zou sowieso al rechts moeten blijven natuurlijk. Ook is het niet raar dat mensen zich storen aan jouw weggedrag want jij denkt wel even te moeten bepalen hoe hard ze daar mogen rijden.
Aan beide kanten van de weg staan bomen en er zijn onoverzichtelijke bochten. Ik ben bang dat als ik mij laat wegdrukken dat er straks nog een kruisje in de berm bij komt.quote:Op woensdag 11 maart 2015 19:32 schreef spijkerbroek het volgende:
Gewoon rechts blijven. Als hij erlangs wil, moet hij maar kijken of er ruimte en tijd genoeg is. Niet jouw probleem.
Dat is niet de vraag. De vraag die ik stel is of ik verplicht aan de kant moet en of ik er gedoe mee kan krijgen als ik dat niet doe. Wat jij denkt, en dat geldt voor alle reacties die hier op lijken, is niet interessant.quote:Op woensdag 11 maart 2015 19:26 schreef Hyaenidae het volgende:
Wat doe je dan als er een tegenligger aankomt? Gewoon opzouten, aan de kant gaan dus!
Vreselijk als de weg compleet vrij is en dat je dan in de ankers moet voor zo'n slome duikelaar die het vertikt om een klein stapje opzij te zetten.
Dat is wat ik dacht. Helaas zit dit thread gelijk vol met mensen die hun woedde kwijt moeten over mensen die langzaam rijden.quote:Op woensdag 11 maart 2015 19:32 schreef Charged het volgende:
Ondanks een hoog troll gehalte...ja,jij mag iets naar links uitwijken om je eigen veiligheid te waarborgen.
Het zou gvd toch van de gekke zijn dat jij je in de berm laat drukken door een idioot achter je die de max toegestane/verantwoorde snelheid niet in acht neemt.
Het ligt er ook gewoon aan. Als iemand snel aan komt rijden, en daarna gewoon netjes afstand tov mij houdt, ga ik altijd aan de kant.quote:Op woensdag 11 maart 2015 19:35 schreef Hyaenidae het volgende:
[..]
Heeft dit topique zeker, maar het ergste is dat ik irl regelmatig last heb van zulke figuren die dus inderdaad niet aan de kant gaan!
Nee, behalve als je een sirene hoort en zwaailichten in je spiegel zietquote:Op woensdag 11 maart 2015 19:42 schreef ThePartyPooper het volgende:
Dat is niet de vraag. De vraag die ik stel is of ik verplicht aan de kant moet en of ik er gedoe mee kan krijgen als ik dat niet doe.
Wat versta je onder langzaam rijden?quote:Op woensdag 11 maart 2015 19:42 schreef ThePartyPooper het volgende:
[..]
Het probleem is dat die ruimte er niet is. Ik wil niet dat hij het riskeert want straks moet ik wel uitwijken en zit ik in de vieze berm terwijl hij vrolijk verder kan.
[..]
Aan beide kanten van de weg staan bomen en er zijn onoverzichtelijke bochten. Ik ben bang dat als ik mij laat wegdrukken dat er straks nog een kruisje in de berm bij komt.
[..]
Dat is niet de vraag. De vraag die ik stel is of ik verplicht aan de kant moet en of ik er gedoe mee kan krijgen als ik dat niet doe. Wat jij denkt, en dat geldt voor alle reacties die hier op lijken, is niet interessant.
[..]
Dat is wat ik dacht. Helaas zit dit thread gelijk vol met mensen die hun woedde kwijt moeten over mensen die langzaam rijden.
Iemand die zich aan de regels houdt? Iemand die opzettelijk naar links gaat om iemand anders het onmogelijk te maken om in te halen? Want stel je eens voor dat je 5 seconden even opzij moet, wat je overigens ook zou moeten als er een tegenligger aankomt. Maar nee, dat is een slechte oplossing. Lijkt me beter om gewoon naar links te gaan en degene achter je zo lang mogelijk in de weg te zitten. Wie is er dan werkelijk een eikel? zou er nog maar eens over nadenken.quote:Op woensdag 11 maart 2015 19:33 schreef Brammetjuh94 het volgende:
[..]
80km per uur is 80 km per uur. TS hoeft zich niets aan te trekken van mensen die zich daar niet aan houden, maar als jij als te hard rijdende je gaat storen aan iemand die zich aan de regels houdt dan ben je wel een echte eikel.
Je moet je ook niet laten wegdrukken. Je blijft gewoon rechts, zoals het moet. Niet in de berm dus. Als iemand er zo nodig langs wil, moet hij maar links de berm in.quote:Op woensdag 11 maart 2015 19:42 schreef ThePartyPooper het volgende:
Aan beide kanten van de weg staan bomen en er zijn onoverzichtelijke bochten. Ik ben bang dat als ik mij laat wegdrukken dat er straks nog een kruisje in de berm bij komt.
De tellersnelheid waarschijnlijk, dat is niet maximaal toegestane snelheid.quote:Op woensdag 11 maart 2015 19:44 schreef Charged het volgende:
[..]
Wat versta je onder langzaam rijden?
Je geeft al aan de je max toestane snelheid hanteert.
Mafkees,hij zou de berm in moeten omdat een drukkende mongool geen geduld heeftquote:Op woensdag 11 maart 2015 19:45 schreef Tarasbulba het volgende:
[..]
Iemand die zich aan de regels houdt? Iemand die opzettelijk naar links gaat om iemand anders het onmogelijk te maken om in te halen? Want stel je eens voor dat je 5 seconden even opzij moet, wat je overigens ook zou moeten als er een tegenligger aankomt. Maar nee, dat is een slechte oplossing. Lijkt me beter om gewoon naar links te gaan en degene achter je zo lang mogelijk in de weg te zitten. Wie is er dan werkelijk een eikel? zou er nog maar eens over nadenken.
Dude...echt waar...quote:Op woensdag 11 maart 2015 19:46 schreef Hyaenidae het volgende:
[..]
De tellersnelheid waarschijnlijk, dat is niet maximaal toegestane snelheid.
Mafkees, nee hij zou nog meer naar links moeten gaan om anderen zoveel mogelijk te irriteren.quote:Op woensdag 11 maart 2015 19:46 schreef Charged het volgende:
[..]
Mafkees,hij zou de berm in moeten omdat een drukkende mongool geen geduld heeft
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |