Het wordt steeds gekker in Turkije.quote:De regering van Turkije heeft stappen ondernomen om het populaire bouwspel Minecraft te verbieden in het land. Dat schrijven lokale media vandaag. De game zou aanzetten tot geweld, omdat je vijandige wezens moet doden om je gebouwen te beschermen.
Het Turkse Ministerie van Sociale Zaken startte eerder al een onderzoek en is nu tot die conclusie gekomen. Microsoft is het daar als de nieuwe eigenaar van Minecraft echter niet mee eens, zo laat het bedrijf weten aan gamesite Gamespot. Het spel draait juist om creativiteit en samenwerking, wat tevens redenen zijn waarom Minecraft veel op scholen ingezet wordt.
Mocht Turkije Minecraft verbieden, dan wordt ook voorbij gegaan aan het feit dat de game te spelen is zonder vijanden. Spelers kunnen zich in de Creative Mode helemaal focussen op bouwen of anders de moeilijkheidsgraad op 'vredig' zetten.
Ditquote:
Nah, dat is meer iets voor Iran.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 16:55 schreef Goedzooi het volgende:
Stiekem verbieden ze Minecraft vanwege het feit dat je varkens kunt eten in dat spel.
Lego ook maar meteen verbieden dan.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 17:01 schreef erodome het volgende:
Minecraft, dat is toch dat lego achtige spel?
?quote:Op dinsdag 10 maart 2015 17:01 schreef Goedzooi het volgende:
[..]
Lego ook maar meteen verbieden dan.
Yup, dat is em.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 17:04 schreef erodome het volgende:
[..]
?
Ik vraag alleen even of het dat spel is.... Want als dat zo is kan ik dat "gewelddadige" erin er niet in ontdekken.
Zijn er dan nog wel spellen die wel mogen in turkije? Want als dit ze al te ver gaat...quote:
Je het is dat spel, maar het gaat niet alleen maar om bouwen. Je kunt ook monsters bevechten die als suicide bombers je huis proberen te slopen.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 17:04 schreef erodome het volgende:
[..]
?
Ik vraag alleen even of het dat spel is.... Want als dat zo is kan ik dat "gewelddadige" erin er niet in ontdekken.
Zaten toch ook zombie's in ofzo? (het is even geleden, hij is er al uitgegroeid een tijdje)quote:Op dinsdag 10 maart 2015 17:06 schreef Goedzooi het volgende:
[..]
Je het is dat spel, maar het gaat niet alleen maar om bouwen. Je kunt ook monsters bevechten die als suicide bombers je huis proberen te slopen.
Zombies, levende skeletten, creepers (aka suicide bombers), geesten, heksen, zombievarkenmensen en nog veel meer.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 17:06 schreef erodome het volgende:
[..]
Zaten toch ook zombie's in ofzo? (het is even geleden, hij is er al uitgegroeid een tijdje)
nou, welke spellen zijn in Europa verbodenquote:Op dinsdag 10 maart 2015 17:30 schreef sp3c het volgende:
helemaal alsof er in de EU geen computerspellen worden verboden
ze kiezen alleen wel een heel kindvriendelijk spelletje uit in dit geval ... das wel een beetje dom
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |