Dat is niet zo'n punt, maar volgens mij zat hij ook in die ICT enquete.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 13:10 schreef IkeDubaku99 het volgende:
Dat zit dus in de Tweede Kamer.twitter:TonElias twitterde op maandag 09-03-2015 om 11:30:10DRINGEND VERZOEK aan Microsoft: wilt u mij niet meer tien keer per dag thuis laten bellen vanuit India voor marketingdoeleinden? #Microsoft reageer retweet
quote:Op dinsdag 10 maart 2015 13:20 schreef SpotlessMind00 het volgende:
[..]
ton(g)-in-sjiek aangaande India.
Aan de foto te zien associeert onze vriend hang op eerder met uitgelekte yoghurt.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 13:21 schreef Joosie200 het volgende:
[..]Als een ding wel duidelijk is, dan is het wel dat Ton die ene reclame van de banken en/of overheid nooit gezien heeft
Das nog wel het meestquote:Op dinsdag 10 maart 2015 13:21 schreef eriksd het volgende:
[..]
Dat is niet zo'n punt, maar volgens mij zat hij ook in die ICT enquete.
veel yoghurt om tot zo'n lijf te komen...quote:Op dinsdag 10 maart 2015 13:23 schreef SpotlessMind00 het volgende:
[..]
Aan de foto te zien associeert onze vriend hang op eerder met uitgelekte yoghurt.
Niet zuur doen nou he.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 13:24 schreef Yreal het volgende:
[..]
veel yoghurt om tot zo'n lijf te komen...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Schitterende casus die ik voorgeschoteld krijg voor strafMoet toch ook wel mooi zijn als je dat soort casus mag bedenken.
Science adjusts its views based on what's observed, faith is the denial of observation so that belief can be preserved.
Ton Velias.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 13:29 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Tonnetje of twee ook goed?
[ afbeelding ]
Ton zal wel een viertonner willen hebben
[ afbeelding ]
Je kan zeggen wat je wilt, maar die bakken zijn echt goed te pruimen.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 13:29 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Tonnetje of twee ook goed?
[ afbeelding ]
Ton zal wel een viertonner willen hebben
[ afbeelding ]
Stuur er een tweet over.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 13:41 schreef Blistering het volgende:
[..]
Je kan zeggen wat je wilt, maar die bakken zijn echt goed te pruimen.
Ik ken zijn zoon, dus ik zal het doorgeven.quote:
Serieus?quote:Op dinsdag 10 maart 2015 13:43 schreef Blistering het volgende:
[..]
Ik ken zijn zoon, dus ik zal het doorgeven.
Dat spul is onmeuig lekker, vooral appel-kaneel-rozijnenquote:Op dinsdag 10 maart 2015 13:41 schreef Blistering het volgende:
[..]
Je kan zeggen wat je wilt, maar die bakken zijn echt goed te pruimen.
Yep. Hij loopt alleen niet te koop met het feit dat z'n pa in de politiek zit, wat ook wel begrijpelijk is.quote:
Nee begrijpelijk. Het afbrandrisico is vrij hoog. Nou ja, we zijn allemaal mensen.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 13:52 schreef Blistering het volgende:
[..]
Yep. Hij loopt alleen niet te koop met het feit dat z'n pa in de politiek zit, wat ook wel begrijpelijk is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |