alvast links rijden als je links wilt afslaan bv?quote:Op zaterdag 14 maart 2015 16:27 schreef KNAK het volgende:
Ik ben dan ook in 1x geslaagd voor theorie en praktijk , in 2 maanden tijd. Instructeur vond wel dat ik een eigenaardige rijstijl had. Wellicht door 12 jaar in Azië gereden te hebben.
In normaal tempo Extreem voorzichtig rijden, afrijden in een kleiner autootje terwijl ik jaren lang maar 1 verkeersregel heb moeten aanhouden: wie groter is heeft voorrang.quote:Op zondag 15 maart 2015 13:08 schreef wipes66 het volgende:
[..]
alvast links rijden als je links wilt afslaan bv?
Merk, type, bouwjaar?quote:
Hmkay.. apart..dus dezelfde liquid en coil smaken daarna ineens weer OK?quote:Op zondag 15 maart 2015 13:36 schreef Zith het volgende:
nautilus mini BVC, heb het eigenlijk bij al mijn liquids, vreemde is dat het af en toe is... alsof het moet opwarmen ofzo
Ja, als ik het zou moeten gokken dan denk ik dat het aan steepen ligt, want tegen de tijd dat de tank leger wordt is de smaak weer voller...quote:Op zondag 15 maart 2015 13:39 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Hmkay.. apart..dus dezelfde liquid en coil smaken daarna ineens weer OK?
Steepen? wut? dat lijkt me heel sterk, of heb je allemaal DIY-liquids? een liquid die uit een shop komt is sowieso al even oud, en steepen doe je aan de 'buitenlucht' en een clearo is nou niet bepaald open..quote:Op zondag 15 maart 2015 13:40 schreef Zith het volgende:
[..]
Ja, als ik het zou moeten gokken dan denk ik dat het aan steepen ligt, want tegen de tijd dat de tank leger wordt is de smaak weer voller...
Dat kan wel kloppen want hij heeft het speciaal voor ons besteld bij Chefs Vapour (ging met de rest van zijn bestelling mee). Wij zijn de eerste in NL die deze concentraten hebben besteld. Hij wil de concentraten wel gaan toevoegen aan zijn shop.quote:Op zondag 15 maart 2015 12:43 schreef KNAK het volgende:
[..]
Ik heb geen concentraten kunnen vinden op Vapemail.eu,... Alleen de pre-made
aparte knop, idd.quote:Op zondag 15 maart 2015 20:57 schreef CocaColaLight het volgende:
Zelf heb ik deze mee laten komen bij mijn laatste bestelling: https://www.fasttech.com/p/1757809
Strak en simpel, vooral de "magneet switch" sprak mij wel aan. Nu is het mijn eerste mech mod dus geen vergelijkingsmateriaal qua hoe hard hij "hit".
Het enige waar je wel op moet letten is het feit dat de ring waar de magneet in zit die op je accu gaat voorzien is van schroefdraad. Dat was bij mij de reden dat er niks gebeurde bij de eerste keer de knop indrukken.
Je maakt het niet vast idd, je checked eerst hoe om de magneten elkaar afstoten. Dan plak je de magneet op de onderkant van je accu. Er zit een randje in de tube waar de knop op rust. Accu erin en dicht schroeven maar.quote:Op zondag 15 maart 2015 21:10 schreef marc0871 het volgende:
[..]
aparte knop, idd.
hoe werkt dat precies?
ik neem aan dat je 1 deel op de batterij plakt.
maar hoe zet je het andere deel vast?
oh wacht,
eerst de knop in de buis (conisch?)
dan de batterij met de magneet,
en dan de topcap.
of zit ik er helemaal naast?
ah, bijna goed, dus.quote:Op zondag 15 maart 2015 21:21 schreef CocaColaLight het volgende:
[..]
Je maakt het niet vast idd, je checked eerst hoe om de magneten elkaar afstoten. Dan plak je de magneet op de onderkant van je accu. Er zit een randje in de tube waar de knop op rust. Accu erin en dicht schroeven maar.
En heel belangrijk is dat je pin op je dripper ver genoeg uitsteekt anders krijg je vrij vlot warme handen door de kortsluiting
dat gaat over de conductiviteit van de mod en hoe goed hij de elektriciteit doorgeeft naar je atomizer.quote:Op zondag 15 maart 2015 22:03 schreef KNAK het volgende:
Dat ik van simpel naar iets ingewikkelder (starterskit -> mechmod/RDA) overstap is dan nog wel in mijn geval te begrijpen. Maar 10 verschillende mechmods gaan bestellen zal ik ( en dan zeg ik het nog maar een keertje: 'denk ik) niet snel doen, zeker niet als je een goede in bezit hebt.
Wat mechmod betreft, de functionaliteit, zit daar dan genoeg verschil in om meerdere in huis te hebben?
Ik heb al een paar keer 'hard hit" voorbij zien komen. Wat is dat precies ?
he. ho ff.quote:Op maandag 16 maart 2015 00:03 schreef KNAK het volgende:
Heldere uitleg...
Dus mijn Cartel door jullie aangeraden is gewoon een slimme zet geweest,... In de zin van het mij uiteindelijk erachter laten komen dat er nog meer beter spul is wat ik uiteindelijk ook in huis ga halen
Die hardere hit kan niet tot stand worden gebracht middels lagere ohm, of hardere batterij ? Een andere mech is dat extraatje meer wat het um dan zou moeten doen?
de mijne zit mooi flush. Schroefie van de vuurknop goed aangedraaid aan de binnenkant? Je kunt er namelijk een beetje aan rommelen om hem wat vlakker te krijgen.quote:Op maandag 16 maart 2015 00:42 schreef KNAK het volgende:
Ik ben helemaal blij met deze SSIk zal hier nog wel even plezier aan beleven voor ik überhaupt ga denken aan een 2e mod. Misschien zal ik deze dan gaan kopen omdat ik een lock ring toch wel zou willen hebben. Deze zal dan dan wel kopere gaan worden,
Als je je nieuwe aanwinst binnen hebt ben ik benieuwd naar je bevindingen.
Jij hebt ook een Cartel ... Klopt het dat als je deze rechtop neerzet je de vuurknop enigszins indrukt? Met andere woorden, deze steekt ook een millimeter of 2 eruit?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |