quote:
dat zal het zijnquote:Op zaterdag 7 maart 2015 23:13 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Je leest iets over piemels en raakt helemaal van slag.
Nu krijg ik echt hongerquote:Op zaterdag 7 maart 2015 23:12 schreef FANN het volgende:
Ik dacht wat ruikt het ineens lekker, ga ik in de keuken kijken is die Griek kaasbroodjes aan het maken![]()
Oma's recept
quote:Op zaterdag 7 maart 2015 23:13 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Je leest iets over piemels en raakt helemaal van slag.
Die staat hier bij mij al bijna 2 jaar leeg en schoon niets te doen in de kast, ik heb dat ding maar ik gebruik het dus nooit.quote:
Hier doet ie het iedere weekquote:Op zaterdag 7 maart 2015 23:17 schreef Juup© het volgende:
[..]
Die staat hier bij mij al bijna 2 jaar leeg en schoon niets te doen in de kast, ik heb dat ding maar ik gebruik het dus nooit.
als die frituurpan toch aan gaat, kan ik dan een frietje pindasaus bestellen? Halve portie is genoegquote:Op zaterdag 7 maart 2015 23:21 schreef D. het volgende:
[..]
Hier doet ie het iedere week
Moet kunnen 1 keer per week
Of zoals nu, 2 keer
Eet smakelijk al vast danquote:Op zaterdag 7 maart 2015 23:21 schreef D. het volgende:
[..]
Hier doet ie het iedere week
Moet kunnen 1 keer per week
Of zoals nu, 2 keer
Geef mij de andere helft dan maarquote:Op zaterdag 7 maart 2015 23:23 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
als die frituurpan toch aan gaat, kan ik dan een frietje pindasaus bestellen? Halve portie is genoeg
Frietjes helaas opgemaakt laatstquote:Op zaterdag 7 maart 2015 23:23 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
als die frituurpan toch aan gaat, kan ik dan een frietje pindasaus bestellen? Halve portie is genoeg
quote:Op zaterdag 7 maart 2015 23:23 schreef D. het volgende:
Net Robert Paul aangezet op YT, nu is ie bij The Doors
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |