Gewoon pasta die je van je mama hebt gekregen, best handig.quote:Op zaterdag 7 maart 2015 17:36 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Wat is dat?
Pasta, ja dûh, maar met .... ?
Extra groentenquote:Op zaterdag 7 maart 2015 17:36 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Wat is dat?
Pasta, ja dûh, maar met .... ?
Ssssstquote:
Ja, wit. Met strepenquote:Op zaterdag 7 maart 2015 17:36 schreef Muck het volgende:
[..]
Mijn moestuin groeit als een malle
De krokusjes veroveren de tuin van mijn ouders
Ik ben single
Ik verbaas me erover hoe wit ik ook alweer ben
Ja, lente
Ik ben nogal een koukleum want hier was het toch 12 °C.quote:Op zaterdag 7 maart 2015 17:37 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
Het was hier vandaag 10 graden! TIEN!
En dat eten ze?quote:
Konijnen zijn er gek op.quote:
Wat je niet ziet, dat is er niet.quote:
Ahw. Dekentje erbij?quote:Op zaterdag 7 maart 2015 17:38 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Ik ben nogal een koukleum want hier was het toch 12 °C.
Uhuh. Geen bikini's meer voor mijquote:
Oh die strepenquote:Op zaterdag 7 maart 2015 17:42 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
Uhuh. Geen bikini's meer voor mij
Lekker, verdomme jij hebt tot nu toe vandaag louter goede ideeën, ik ga hier vaker komen.quote:
Eigenlijk ook nooit voor mij hoor. Ooit, in eigen achtertuinquote:Op zaterdag 7 maart 2015 17:43 schreef Muck het volgende:
[..]
Oh die strepen
Mja, nooit bikini's voor mij
Dan interesseert het me ook niet neequote:Op zaterdag 7 maart 2015 17:46 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
Eigenlijk ook nooit voor mij hoor. Ooit, in eigen achtertuin
*stapelt vast blokjes hout op elkaar voor straks*quote:Op zaterdag 7 maart 2015 17:44 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Lekker, verdomme jij hebt tot nu toe vandaag louter goede ideeën, ik ga hier vaker komen.
Helaas heb ik alleen een verwarming.![]()
Laatst in het zwembad besloot mijn badpak onaangekondigd strapless te wordenquote:
Ik pas me wel aan, voor deze keer, want dat is normaliter niks voor mij dat aanpassen. Maar je bent gewoon te aardig, en dan kan ik niet meer weigeren.quote:Op zaterdag 7 maart 2015 17:47 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
*stapelt vast blokjes hout op elkaar voor straks*
Drankje erbij?
Of dat liever straks en zo eerst koffie?
Tuurlijk wel. Je mag gewoon keihard neeeee blech, ga weg roepen als je daar blijer van wordt hoorquote:Op zaterdag 7 maart 2015 17:48 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Ik pas me wel aan, voor deze keer, want dat is normaliter niks voor mij dat aanpassen. Maar je bent gewoon te aardig, en dan kan ik niet meer weigeren.
Nee, ik lust geen thee, koffie is prima. Maar ik ben op het moment alcoholvrij. Dus geen drank voor mij.quote:Op zaterdag 7 maart 2015 17:50 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
Tuurlijk wel. Je mag gewoon keihard neeeee blech, ga weg roepen als je daar blijer van wordt hoor![]()
Of had je liever thee?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |