ik wil zo graag iedereen helpen met zijn problemen hèquote:Op woensdag 4 maart 2015 12:35 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
BEN MET DE FLES GROOTGEBRACHT< DAAR KAN IK TOCH GODVERDOMME NIKS AAN DOEN>
die Paardenquote:Op woensdag 4 maart 2015 12:36 schreef Treehut362 het volgende:
[..]
ik wil zo graag iedereen helpen met zijn problemen hè
quote:
oeh lekker, hier geen zonnetjequote:Op woensdag 4 maart 2015 12:40 schreef just me het volgende:
Heerlijk gewandeld in het zonnetje, kopje koffie gedronken op een terrasje
quote:Op woensdag 4 maart 2015 11:00 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Nice![]()
Maak er vooral geen levenswerk van, maar hier is het idee: Sinds er opeens allemaal users met sterren hier zitten wil ik een recordpoging op gaan zetten in 40+ om het record van het snelste topic ooit op FOK! te gaan verbreken.
Daarvoor heb ik een beetje een ludiek/leuk logo nodig met een beetje (liefst een hoop) zelfspot.
Groep bejaarden met rollators die op recordjacht gaan oid, waarbij dan een leuke tekst erin gezet wordt. Is maar een suggestie, maar iets in die richting. Voor de rest mag je je helemaal uitleven wmb.
Dan hoop ik maar dat je er iig lol aan hebt om het te doen.quote:Op woensdag 4 maart 2015 12:49 schreef ToT het volgende:
Dit soort dingen is altijd nutteloos om tegen mij te zeggen; ik heb er al weer een redelijk bouwwerk van gemaakt!
Ik stelde ook geen vraagquote:Op woensdag 4 maart 2015 12:46 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Ik vrees dat je geen antwoord meer gaat krijgen van Sig.
Gelukkig ben ik normaalquote:Op woensdag 4 maart 2015 12:26 schreef Treehut362 het volgende:
[..]
ik ben ook autistisch en hoogbegaafd
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |