Het lijkt erop dat Declan zijn vet naar haar heeft getransplanteerdquote:Op maandag 30 maart 2015 13:55 schreef Ericr het volgende:
Met Spiros:
[ afbeelding ]
Met Yorick:
[ afbeelding ]
Met Eddy:
[ afbeelding ]
Met Dirkjan:
[ afbeelding ]
Met Declan:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Met Pikkemans:
[ afbeelding ]
Volgens mij bij Declan dan misgegaan, opeens kort pittig kapsel en matchende onderkin met Declan.
LOL idd, tussen de eerste en tweede foto van hen is het overgewicht gewoon van de een naar de ander gehuppeldquote:Op maandag 30 maart 2015 13:57 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Het lijkt erop dat Declan zijn vet naar haar heeft getransplanteerd
Wat een enge kleur heeft Spiros daarquote:
Dat ja.quote:Op maandag 30 maart 2015 13:55 schreef Ericr het volgende:
Volgens mij bij Declan dan misgegaan, opeens kort pittig kapsel en matchende onderkin met Declan.
Ik had een donkergekrulde balkangod verwacht, het blijkt een corpulente zwetende frietbakkerquote:Op maandag 30 maart 2015 14:51 schreef Loveless85 het volgende:
Die man heet echt Declan? Ik wist niet dat er mensen >6 jaar oud waren die zo heetten?En dan niet eens lichtgetint, wow eyeopeners hierzo vandaag.
quote:Op maandag 30 maart 2015 17:27 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ik had een donkergekrulde balkangod verwacht, het blijkt een corpulente zwetende frietbakker
Deze is niet veel beterquote:Op zondag 29 maart 2015 21:00 schreef static het volgende:
Je gaat me toch niet vertellen dat dit haar is, toch?
[ afbeelding ]
Dit ja.quote:Op maandag 30 maart 2015 17:27 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ik had een donkergekrulde balkangod verwacht, het blijkt een corpulente zwetende frietbakker
Misschien omdat ze verder ook al ME-borderline-adhd-artrose-hoogsensitiviteit heeft, is ze naar voren geschoven?quote:Op maandag 30 maart 2015 21:31 schreef laziness het volgende:
Kijk maar naar die foto met Pyke. Zo lang is ze nog niet zo zwaar. Ik vind het ook vreemd dat zij 'm zo snel krijgt. Veel mensen moeten er veel langer veel meer moeite voor doen.
quote:Gepost op Donderdag 26 mei 2011 12:32 door Scarlet Hemkes in Artikelen over eetstoornissen.
Iedereen die vroeger enthousiast naar TMF keek, kent haar wel: Sonja Silva. De knappe brunette met mooie stem. Ze was naast TMF presentatrice, ook actrice, musicalster en miss Nederland. Al eerder vertelde ze in een interview met Catharine Keyl dat ze tijden leed aan boulimia, nu heeft ze hier ook uitgebreid over verteld in een interview voor het blad VIVA.
Na haar tijd bij TMF beviel Sonja op haar 27ste van een kindje. Ze dacht rond die tijd wel terug te kunnen keren in de mediawereld, echter dat bleek helaas niet zo eenvoudig. De banen, rollen en functies bleven uit. Echte vrienden had ze nooit gemaakt binnen het mediawereldje.
Sonja kwam in een depressie terecht en ontwikkelde boulimia. "Ik walgde van mezelf", zegt ze in het interview in Viva. Ze kwam er in die tijd ook steeds meer achter dat het binnen de mediawereld vooral draait om en mooie plaatje en niet om je capaciteiten. Dit stelde haar erg teleur: "Misschien na�ef, maar dat heeft me zo teleurgesteld." (Viva)
Eten werd voor Sonja een vlucht uit de werkelijkheid, een troost en een verslaving.
"Als ik me alleen voelde, ging ik eten. Alles wat voor handen was. De hele dag door, ook 's nachts. Brood, snoep, snacks, warm, koud, alles. Soms had ik niet eens door dat ik aan mijn derde zak chips zat."
Na de eetbuien voelde Sonja zich vreselijk, vies en schuldig. Ze kwam terecht in de bekende vicieuze cirkel en kwam hier niet meer uit. Ze kwam flink aan in gewicht en de media was hierover keihard
"Als je mijn naam googelt, is het eerste wat je vindt: 'Sonja Silva: dik!', 'Sonja de weg kwijt' en 'Wat heeft ze zich laten verslonzen'. Keihard is dat."
quote:Ons team uitgebreid: Sonja Silva stelt zich voor
16 oktober 2014 Door Sonja Reageren
Goed eten en gezond leven
De titel van deze site zegt het al. Wat wil je nog meer in het leven? Ik houd van eten, mijn hele leven al. Het zit ook een beetje in mijn genen. Mijn lieve vader was een geweldige kok. Vroeger is hij kok geweest op een schip en later bij ons thuis in huis.
Nergens zal ik ooit zulke lekkere spruitjes of hachee eten en zijn kip is niet te evenaren. Dan zou je denken dat het koken mij met de paplepel ingegoten is, maar niets is minder waar! De keuken was papa zijn domein, ik mocht daar niet komen.
Ik kon nog geen ei koken
Het resultaat was dat ik toen ik op mezelf ging wonen op mijn 18e was, nog geen ei kon koken. Helaas is mijn vader in mei overleden en kan ik alleen zijn hachee en rijst met tonijn na maken. De rest van zijn gerechten zijn we niet aan toe gekomen. De eerste tien jaar heb ik geleefd op take out en order in.
Toen ik Damian kreeg vond ik dat ik moest leren koken. Mijn lieve ouders waren regelmatig proefkonijnen. Dat ik een tonijn volledig doorgebakken had, kon ze niet deren, ze waren trots op mijn kookgedrag! Pas 2 jaar geleden, toen ik Jamie Oliver ontdekte, ben ik echt gaan koken. Alleen maar verse ingrediënten. Wat een verademing!
Ik begon het koken steeds leuker te vinden. Ik wilde weer een gezond lichaam. 24 Uur per dag keek ik 24 Kitchen! Doordat ik 5 jaar geleden plotseling ziek werd, ben ik 30 kg aangekomen. Twee jaar op de bank zitten en niet kunnen bewegen helpt natuurlijk niet.
Ik wil een gezond gewicht
Ik worstel al zo’n 4 jaar met mijn gewicht. Ik heb echter wel een belangrijke verandering doorgemaakt dit afgelopen half jaar. Ik was te gefocust op een mooier lichaam. Ik ben altijd vol slank geweest en ik wilde mijn oude figuur terug. Ik realiseer me nu dat mijn lichaam door mijn ziekte (ME) anders werkt dan andere lichamen en ik besloot een streep onder mijn verwoede dieet pogingen te zetten.
Ik wil nu alleen nog maar een gezond lichaam. Hoe het er uit ziet maakt mij niets uit. Pyke vindt me prachtig en Damian (10) zei gisteren nog dat hij het stom vind dat ik zo onzeker ben over mijn lijf. “Je bent de mooiste moeder van de hele wereld”. Ik ga nu voor een gezond BMI.
De knop ging bij mij om toen ik een stuk las over voeding. Ik wil dingen eten die mijn lichaam voeden, waar ik energie, vitaminen en kracht uit kan halen. Niet alleen maar dingen die ik lekker vind. Ik eet gezond en lekker en af en toe trakteer ik mezelf op iets lekkers, de zogenaamde Guilty Pleasure De druk is van de ketel en dat doet me goed.
Ik was klaar met de teleurstellingen van al die mislukte dieetpogingen. Nu voel ik me vrij. Het gaat gelukkig de afgelopen jaren beter met mijn lichaam. Ik geniet daar met volle teugen van want met ME weet je nooit wanneer het weer slechter gaat. Ik ben aan het kickboksen en hierdoor krijgt mijn lijf langzaam weer vorm.
Gedeelde passie met Jenny & Vanessa
Door mijn passie voor gezond eten heb ik Vanessa en Jenny leren kennen. Ik was helemaal in de ban van de site die zij gestart zijn. Goed eten en gezond leven past bij mij! Dat is wie ik wil zijn en ik wil via dit prachtige platform anderen inspireren om dezelfde keuze te maken.
Vergeet die weegschaal en kijk naar hoe je kleding zit! Kijk in de spiegel en wees trots op jezelf. Geniet van het leven, want als er iets is dat ik heb geleerd in 2014 is het dat het leven zo maar opeens voorbij kan zijn!
Doe je met ons mee aan de Challenge?
Ik wil jullie allemaal uitdagen om mee te doen aan de Goed eten Gezond leven challenge. We gaan van start op 1 november en 2 weken lang krijg je alle handvatten om december gezond te starten zodat je straks tijdens de feestdagen kan gaan genieten van al onze heerlijke recepten!
Doen jullie mee? Je kunt je opgeven via het inschrijfformulier.
Groetjes,
Wow. Net zo'n bewerkte foto van bekende mensen als ze 'normaal' waren. Nou ja, en dan de dikke versies daarvan dus. Maar waar ik me na het lezen eerst afvroeg of iemand als Sonja wel een Gastric Bypass zou kunnen krijgen kan ik me daar nu iets meer bij voorstellen. Jeetje. Die is flink aangekomen dan, en snel... Hoe ziet Pyke er tegenwoordig eigenlijk uit?quote:Op zondag 29 maart 2015 21:00 schreef static het volgende:
Je gaat me toch niet vertellen dat dit haar is, toch?
[ afbeelding ]
Lang leve de filters (foto 1), waar het contrast overal zwaarder is geworden, ook bij de ogen. (Al heb ik niet veel foto's van hem gezien verder).quote:Op woensdag 1 april 2015 00:47 schreef Grunge. het volgende:
]
Ik vind 'm er ongezond uitzien. Toch is hij niet zo dik, laten de andere foto's op zijn Instagram zien. Maar wel steeds die donkere kringen onder zijn ogen.
die donkere kringen heeft hij altijd al gehadquote:Op woensdag 1 april 2015 00:47 schreef Grunge. het volgende:
[ afbeelding ]
...ligt het aan mij of is dit een héél rare, beetje enge foto?
[ afbeelding ]
Ik vind 'm er ongezond uitzien. Toch is hij niet zo dik, laten de andere foto's op zijn Instagram zien. Maar wel steeds die donkere kringen onder zijn ogen.
Helemaal mee eens. Heb hier ook wel eens gezegd dat ik het zo zonde vind van de stoot die ze vroeger was. Maar de nadruk ligt nu wel erg op haar omvang, terwijl er al meer dan genoeg om over te praten is met al haar (semi)aandoeningen.quote:Op dinsdag 31 maart 2015 17:48 schreef avaminerva het volgende:
Het is in elk geval nooit saai met Sonja.. zeg maar.
Over haar huidige omvang zeg ik dan weer niks, dat riekt naar mijn idee wel beetje naar makkelijk afzeiken om het afzeiken.
haar omvang heeft ze opnieuw zelf onderwerp gemaakt door er weer een column over te schrijven en op hande zijnde operatie hequote:Op woensdag 1 april 2015 07:46 schreef letmehearyouscream het volgende:
[..]
Helemaal mee eens. Heb hier ook wel eens gezegd dat ik het zo zonde vind van de stoot die ze vroeger was. Maar de nadruk ligt nu wel erg op haar omvang, terwijl er al meer dan genoeg om over te praten is met al haar (semi)aandoeningen.
Neuh, dit is gewoon het meest recente dat ze ons aanreiktquote:Op woensdag 1 april 2015 07:46 schreef letmehearyouscream het volgende:
[..]
Helemaal mee eens. Heb hier ook wel eens gezegd dat ik het zo zonde vind van de stoot die ze vroeger was. Maar de nadruk ligt nu wel erg op haar omvang, terwijl er al meer dan genoeg om over te praten is met al haar (semi)aandoeningen.
quote:Op maandag 30 maart 2015 17:27 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ik had een donkergekrulde balkangod verwacht, het blijkt een corpulente zwetende frietbakker
Time flies when you're having fun!quote:Op woensdag 1 april 2015 09:31 schreef Leandra het volgende:
Maar begrijp ik nou goed dat haar overgewicht in oktober 2014 van de laatste 5 jaar was, en nu, een half jaar later, worstelt ze al 10 jaar met haar (over)gewicht?
Zeker snel. Ben benieuwd of het doorgaatquote:Op donderdag 2 april 2015 22:06 schreef Ole het volgende:
dat gaat snel![]()
Operation date is april 21st! Time for some PRE pictures!!!
https://www.facebook.com/(...)id=10153177830839235
Nee, met 170 cm lang en 106 kg slaat het nergens op.quote:Op donderdag 2 april 2015 22:49 schreef CherryLips het volgende:
Ze is toch ook niet zo groot dat ze in aanmerking komt voor zo'n operatie? Ik heb daar altijd een heel ander beeld bij. En het lijkt me echt kut.
106quote:Op vrijdag 3 april 2015 00:52 schreef Leandra het volgende:
[..]
Nee, met 170 cm lang en 106 kg slaat het nergens op.
Als haar lengte idd 170 is (ergens online gevonden) dan is het gewicht dat bij het door haar genoemde BMI hoort ruim 105 kg, dat heb ik even naar boven afgerond, maar het blijft een absurde grond voor een maagverkleining.quote:
Zelfde dus als al die andere personen die maar blijven jojo-en omdat ze van het ene onzindieet naar het andere gaan zonder hun voedingspatroon structureel aan te pakken. Ook die 'superfoods' gaan Sonja niet redden zolang ze zich maar blijft volproppen omdat ze weer eens een dipje heeft.quote:Wow! Vandaag is Lieke de Lange van In Control Coaching bij me geweest. Ik had vorige week een duidelijke dip. Moe, beetje sjacho, onder de pukkels... Dit blijkt gewoon positief te zijn! Mijn lichaam is hard aan het ontgiften. Al die troep eruit! Toen ook nog eens bleek dat ik 2 kg aangekomen ben brak mijn motivatie even. Ook dit is positief, want wat blijkt:
In 4 weken tijd 3,4% in vetpercentage gezakt! Dat wil zeggen dat ik 3,1 kg vet kwijt ben!!! Mijn vet vrije masse is met 7,7% gestegen! Ben dus gewoon spieren aan het kweken!! En dat terwijl mijn eten op dit moment 60% Lieke-Proof is. Ik had nog pasta liggen, nu pas glute vrije pasta gekocht en om van mijn suiker verlaving af te kicken ook rustig afgebouwd in plaats van cold-turkey! Vanaf maandag ga ik voor 80% Lieke-Proof eten! Ben benieuwd naar de resultaten volgende maand.
Ik kan niets anders zeggen dan dat het gebruik van superfoods, himalayazout, glutevrij en suikervrij eten een positief effect op mijn life heeft!
Dank je wel Lieke!
Zondag geeft Lieke een uitgebreide lezing over wat superfoods doen voor je lichaam, vooral voor je darmen.
Ik heb de ballen verstand van zulke operaties, maar als ik dan denk hoeveel vrouwen de 85-90 aantikken. Zij zit er net wat boven. Ze is vroeger gewoon slank geweest. Dan denk ik, je kunt met begeleiding en sport ook afvallen.quote:Op vrijdag 3 april 2015 08:03 schreef Leandra het volgende:
[..]
Als haar lengte idd 170 is (ergens online gevonden) dan is het gewicht dat bij het door haar genoemde BMI hoort ruim 105 kg, dat heb ik even naar boven afgerond, maar het blijft een absurde grond voor een maagverkleining.
Kan best, maar ze duwt haar eten zelf naar binnen, als een emo eter.quote:Op vrijdag 3 april 2015 15:03 schreef Lucky_Strike het volgende:
Ik vermoed dat ze haar MS er bij sleept om als excuus te gebruiken waarom ze niet veel kan bewegen. Dat zou waar kunnen zijn overigens.
MS? ME toch?quote:Op vrijdag 3 april 2015 15:03 schreef Lucky_Strike het volgende:
Ik vermoed dat ze haar MS er bij sleept om als excuus te gebruiken waarom ze niet veel kan bewegen. Dat zou waar kunnen zijn overigens.
Oh ja, foutje.quote:Op vrijdag 3 april 2015 16:22 schreef computergirl het volgende:
[..]
MS? ME toch?
MS is een echte ziekte waarmee je flink de sjaak bent
Die ene letter scheelt een hoop!quote:
Ze hoeft nou ook weer geen 100 kilo kwijt hequote:Op vrijdag 3 april 2015 22:11 schreef Anosmie het volgende:
Ik zag net de voorstukjes voor de nieuwe obese en ik vraag me oprecht af of dat geen beter idee was geweest voor Son. Sporten, psychische bijstand, gezonde voeding en een platform voor haar en haar leed.
Oh the fun we would have..
OMG!!!quote:Op zondag 29 maart 2015 21:00 schreef static het volgende:
Je gaat me toch niet vertellen dat dit haar is, toch?
[ afbeelding ]
quote:SONJA BLOGT: MIJN NIEUWE LEVEN, NOG MAAR 1 WEEK
Nog maar een week en dan is het zo ver! Dan krijg ik mijn Gastric Bypass!
Iedere dag vraagt er wel iemand aan me of ik bang ben voor mijn operatie. Bang? Nee… Opgewonden? Jazeker! Ik ben erg goed voorbereid, heb wekenlang alles gelezen wat er te lezen valt op internet. Alle negatieve verhalen gelezen en alle risico’s overwogen. Ik heb besloten me niet op het negatieve te focussen. Ik ben enorm positief en dat wil ik graag zo houden. Ik heb heel veel leuke reactie gehad na mijn eerste blog. Ook van dames die de operatie al gehad hebben, ik kon ze meteen het hemd van het lijf vragen, zo leuk! Die paar negatieve reacties lees ik niet eens. Ik vind het zo bizar dat er nog steeds mensen zijn die negatieve reacties plaatsen onder stukken op het internet. Lekker andere mensen die je niet eens kent bashen. Maar dan niet het lef hebben om je naam erbij te zetten, alles anoniem. Ik moet er alleen maar om lachen. Als je mijn blog niet leuk vind, lees hem dan niet! Ik zal er niet wakker van liggen, dat beloof ikTaylor Swift heeft er niet voor niets een liedje over geschreven: “Cause the players gonna play, And the haters gonna hate, Baby, I’m just gonna shake, shake it off”. Dus dat doe ik dan ook!
21 april 2015 wordt de officiële start van mijn nieuwe leven. Ik doe dit voor mijzelf, om weer met een gezond gewicht verder te kunnen. Mijn start gewicht is precies 106 kilo. Ik ben nu zo’n anderhalve week aan het lijnen om zo fit mogelijk te zijn op de dag van de operatie. Vanochtend heb ik mezelf gewogen bij de diëtiste en ik woog 101,3. Netjes afgevallen dus. In het paasweekend heb ik lekker gegeten waar ik zin in had en daarna weer wat strenger voor mezelf geweest. Vandaag heb ik voor mezelf voor een langere tijd bewust afscheid genomen van chocolade. My guilty pleasure. Ik ga afvallen, dat staat vast. Maar hoeveel en hoe lang ik ga afvallen, dat ligt volledig bij mij. Ik heb een aantal vrouwen gesproken die in het eerste half jaar heel veel afvielen en vervolgens niets veranderden aan de levensstijl. Dat betekent dat je weer gaat aankomen omdat je maag dan simpelweg weer uitrekt. De bypass is slechts een hulpmiddel, het is aan mij om te zorgen dat ik me aan de regels houd en genoeg beweeg. Ik ben er helemaal klaar voor!
Ik heb ontzettend veel leuke en lekkere recepten voorbereid voor de eerste periode. De eerste twee weken na de operatie mag ik alleen maar dik vloeibaar voedsel eten zodat alles goed kan helen. Nu kan ik natuurlijk lekkere vla en volle yoghurt gaan eten, maar hierdoor krijg je stiekem best wel wat calorieën binnen. Het is dan beter om bijvoorbeeld te kiezen voor havermout. Gelukkig ben ik daar gek op! Ik heb een sapcentrifuge gekocht zodat ik lekkere verse groenten- en fruitsappen kan maken om mijn vitamientjes binnen te krijgen en een boek met 500 smoothies. Stiekem ben ik al een beetje aan het rondneuzen op verschillende sites met kleding. Wat zou ik dragen als ik maat 42 heb? En maat 40? Wow, dit is nu nog ondenkbaar. Het leuke is dat ik nog dozen vol met kleding bewaard heb in maat 44 tot en met maat 40. Shoppen in mijn eigen berging dus! Ik heb alle kleding uitgepakt en alvast in mijn kast gelegd…
Zo'n boek lijkt me best zwaar op de maag liggen, ook als je het eerst door de sapcentrifuge gooit.quote:Ik heb een sapcentrifuge gekocht zodat ik lekkere verse groenten- en fruitsappen kan maken om mijn vitamientjes binnen te krijgen en een boek met 500 smoothies.
Ik snap echt niet dat je zo'n grote operatie wil doen als het je schijnbaar ook 'gewoon' lukt. Echt, wat een figuur is het toch...quote:Op woensdag 15 april 2015 14:47 schreef Lyssa het volgende:
Anderhalve week lijnen en dan meteen 5 kilo kwijt, ze heeft heul die operatie niet nodig dus
Dit ja. 40 kilo afvallen is flink, maar niet onmogelijk. Ik heb geen begrip voor de dokter die het uit gaat voeren. Als ze nou eens elke dag 2,3 kilometer gaat lopen en geen chips meer koopt.quote:Op woensdag 15 april 2015 15:21 schreef Stormqueen het volgende:
Echt, zo veel ergernis hierKijk, dat die operaties er zijn voor mensen die al honderd miljoen jaar met extreme obesitas kampen, dat kan ik nog wel begrijpen. Maar voor mensen als Sonja is er echt nog wel hoop op normaal afvallen. Ja, dat kost wat moeite en wat wilskracht. Maar het is echt niet onmogelijk.
Oh en roepen dat je alleen maar kusjekroel mag doen op internet_!
Ik begrijp er ook helemaal niets van. Als je vijf kilo af kunt vallen in een week kun je dus afvallen. Het is niet zo dat ze niet of superlangzaam afvalt door gezond te eten, wat ook voorkomt, bijvoorbeeld na jaren boulimia-klooien. Dat je een maagverkleining verkiest boven gezond eten (wat ze nu alsnog moet doen!) en wat sporten... bizar. Daar gaat ze ongetwijfeld nog spijt van krijgen, want een avond lekker ongezond vreten zoals moet kunnen in een leuk leven is er niet meer bij straks.quote:Op woensdag 15 april 2015 17:08 schreef Mula het volgende:
[..]
Ik snap echt niet dat je zo'n grote operatie wil doen als het je schijnbaar ook 'gewoon' lukt. Echt, wat een figuur is het toch...
Ze is toch 1.70m? Als ze nu 100 kilo is, dan is 72kg een gezond gewicht voor haar (wel de bovengrens maar toch). Dat is 28kg, geen 40kg. 40kg is naar maatje fotomodel willen.quote:Op woensdag 15 april 2015 20:13 schreef friekin_ het volgende:
[..]
Dit ja. 40 kilo afvallen is flink, maar niet onmogelijk. Ik heb geen begrip voor de dokter die het uit gaat voeren. Als ze nou eens elke dag 2,3 kilometer gaat lopen en geen chips meer koopt.
Ja echt he, ze zal waarschijnlijk nog niet eens een glas water wegkrijgen of ze zit al volquote:Op donderdag 16 april 2015 10:03 schreef Mula het volgende:
[..]
Ze is toch 1.70m? Als ze nu 100 kilo is, dan is 72kg een gezond gewicht voor haar (wel de bovengrens maar toch). Dat is 28kg, geen 40kg. 40kg is naar maatje fotomodel willen.
Wat haalt ze zich op de hals. Nooit meer normaal kunnen eten.
Misschien kun je beter van je luie kont afkomen ipv óp je kont weer op een computer te zitten.quote:Stiekem ben ik al een beetje aan het rondneuzen op verschillende sites met kleding. Wat zou ik dragen als ik maat 42 heb? En maat 40?
Plastische chirurgie stond nog niet op het lijstje. Ze vinkt wel lekker door.quote:Op donderdag 16 april 2015 18:02 schreef Grunge. het volgende:
Trouwens, als ze echt veertig kilo af wil vallen krijgen westraks te maken met het volgende probleem: overtollige huid. Want ik zie Son er nou niet echt voor aan straks ineens wèl te gaan sporten, dan had ze net zo goed geen maagverkleining kunnen nemen. Die valt straks razendsnel af omdat ze bijna niets meer kàn eten. Mens, wat doe je jezelf aan
.
"Houdt u altijd rekening met de volgende adviezen om klachten zoveel mogelijk te beperken:quote:
Wellicht is het niet alleen een gebrek aan discipline, maar ook een behoefte aan vers drama, nieuwe afko's en inspiratie voor columns. En bevestiging van andere moekes dat ze het ook maar zwaar heeft.quote:Op donderdag 16 april 2015 21:17 schreef friekin_ het volgende:
Het is idd geen feest. Er zijn genoeg mensen op dit forum, inclusief mezelf, die het zonder een operatie gelukt is om veel kilo's kwijt te raken en ook niet meer terug te krijgen. Maar dat lukt alleen met een goed besef van wat dat inhoudt en hoeveel moeite dat kost.
Maar daar had een arts toch verdulleme niet in mee moeten gaan?quote:Op vrijdag 17 april 2015 08:53 schreef letmehearyouscream het volgende:
[..]
Wellicht is het niet alleen een gebrek aan discipline, maar ook een behoefte aan vers drama, nieuwe afko's en inspiratie voor columns. En bevestiging van andere moekes dat ze het ook maar zwaar heeft.
Ik wilde nog opperen of zij niet gewoon een smak geld heeft neergelegd om zo deze operatie er doorheen te drukken, maar ze heeft toch geen cent en een arts gaat daar ook niet in mee, mag ik aannemen.quote:Op vrijdag 17 april 2015 08:55 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Maar daar had een arts toch verdulleme niet in mee moeten gaan?![]()
Ik neem aan dat zo'n operatie gewoon in het ziekenhuis wordt uitgevoerd en niet bij één of andere schimmige kliniek waar je met een zak geld wel wat voor elkaar kan krijgen.quote:Op vrijdag 17 april 2015 08:58 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik wilde nog opperen of zij niet gewoon een smak geld heeft neergelegd om zo deze operatie er doorheen te drukken, maar ze heeft toch geen cent en een arts gaat daar ook niet in mee, mag ik aannemen.
Dan kan ze gewoon heel goed pijpen. Een ODIRVOtje. Orale dienst in ruil voor operatiequote:Op vrijdag 17 april 2015 08:58 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik wilde nog opperen of zij niet gewoon een smak geld heeft neergelegd om zo deze operatie er doorheen te drukken, maar ze heeft toch geen cent en een arts gaat daar ook niet in mee, mag ik aannemen.
Ik heb echt geen zelfdiscipline maar no way dat ik aan zo'n operatie begin, brrr.quote:Op donderdag 16 april 2015 21:17 schreef friekin_ het volgende:
Het is idd geen feest. Er zijn genoeg mensen op dit forum, inclusief mezelf, die het zonder een operatie gelukt is om veel kilo's kwijt te raken en ook niet meer terug te krijgen. Maar dat lukt alleen met een goed besef van wat dat inhoudt en hoeveel moeite dat kost.
Jep, maar er zit verschil tussen medische richtlijnen en verzekeringstechnische richtlijnen. Er zijn onderzoeken waaruit blijkt dat een operatie vanaf een bmi van 31 al een hogere levensverwachting oplevert, dus medisch ethisch is het wel te verantwoorden om het bij iemand te doen die relatief licht is. Ik blijf erbij dat het schieten met een kanon op een mug is en dat er véél meer aandacht zou moeten zijn voor preventie en (als dat al te laat is) oplossen van de oorzaak, niet van het symptoom.quote:Op vrijdag 17 april 2015 09:09 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Ik neem aan dat zo'n operatie gewoon in het ziekenhuis wordt uitgevoerd en niet bij één of andere schimmige kliniek waar je met een zak geld wel wat voor elkaar kan krijgen.
En wat je al zei, ze heeft geen geld. Of ze moet van haar vader flink geërfd hebben.
Ik zit me ook af te vragen, als de operatie voorbij is, gaat het haar dan lukken om te eten zoals 'het moet'. Komt ze psychisch niet in de knoop omdat ze niet meer kan gaan proppen?quote:Op vrijdag 17 april 2015 09:15 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Jep, maar er zit verschil tussen medische richtlijnen en verzekeringstechnische richtlijnen. Er zijn onderzoeken waaruit blijkt dat een operatie vanaf een bmi van 31 al een hogere levensverwachting oplevert, dus medisch ethisch is het wel te verantwoorden om het bij iemand te doen die relatief licht is. Ik blijf erbij dat het schieten met een kanon op een mug is en dat er véél meer aandacht zou moeten zijn voor preventie en (als dat al te laat is) oplossen van de oorzaak, niet van het symptoom.
Ik dacht dat je daar doorheen kon eten zegmaar.quote:Op vrijdag 17 april 2015 09:20 schreef CherryLips het volgende:
Ik hoop niet dat ze zich een keer laat gaan en dat die maagband knapt ofzo, ik weet niet of dat kan?
o wacht, maagband is weer wat anders.
Genoeg voer voor 20 columns.quote:Op vrijdag 17 april 2015 09:47 schreef Leandra het volgende:
Oh dear, zo komt ze nooit op maat 40 natuurlijk, de eigenlijke Son is dan al maat 40, maar ze blijft op maat 42 steken door al dat maat 48 vel wat ze in haar kleren kwijt moet, the drama
Dat. En dat.quote:Op vrijdag 17 april 2015 11:26 schreef mascara-klodder het volgende:
Ik begrijp sowieso niet dat je blij bent met maatje 40-42 als je van nature gewoon altijd een superfiguurtje hebt gehad
Maargoed ik begrijp ook niet dat je het zo ver laat komen dat je zo'n drastische ingreep moet laten doen.
Dat kan idd wel, kijk maar naar een Jessica Simpson of Sylvie Meis, die zijn eigenlijk enkel door trainen slank.quote:Op vrijdag 17 april 2015 11:34 schreef vencodark het volgende:
Och, ik weet niet hoe ze er van nature uitziet. Bij TMF was ze slank maar wie weet trainde ze daar veel voor.
Ik schat zo in dat ze toen ookal geen discipline had om fanatiek te trainen.quote:Op vrijdag 17 april 2015 11:34 schreef vencodark het volgende:
Och, ik weet niet hoe ze er van nature uitziet. Bij TMF was ze slank maar wie weet trainde ze daar veel voor.
Dat is tig jaar geleden dus niet gek dat je lichaam wellicht verandert. Snap dus wel dat je maat 40 dan accepteert. Je moet de lat ook niet te hoog leggen misschien.
Verder natuurlijk wel met jullie eens.
En dan heeft ze telkens een vriendje die ook van volstouwen houdt.quote:Op vrijdag 17 april 2015 11:39 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Ik schat zo in dat ze toen ookal geen discipline had om fanatiek te trainen.
Maar wel de discipline om zich niet vol te stouwen, dag in dag uit, jaar in jaar uit
Mooi nu zijn Rob en Zure Suus uit mijn hoofd weg...zitten die 2 plofkoppen erin die seks hebbenquote:Op vrijdag 17 april 2015 11:43 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
En dan heeft ze telkens een vriendje die ook van volstouwen houdt.
Ik denk dat zowel Son als Pikmans na 1 minuut sex uitgeput in bed liggen
1 van die weinige vrouwen meldt zichquote:Op vrijdag 17 april 2015 11:54 schreef Stormqueen het volgende:
Er zijn maar weinig vrouwen die op hun 40e ofzo zonder training, met kind, van nature nog het lichaam hebben wat ze op hun 18e hadden. Dat is echt heel normaal. En maat 40 ook een prima en gezond streven. Maar het is absoluut beter om dat gewoon door gezonderen te bewerkstelligen
vergeet je niet al die ijsjes zonder hoorntje/quote:Op vrijdag 17 april 2015 11:35 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Dat kan idd wel, kijk maar naar een Jessica Simpson of Sylvie Meis, die zijn eigenlijk enkel door trainen slank.
Dit dus.quote:Op vrijdag 17 april 2015 12:07 schreef Stormqueen het volgende:
er zit een verschil tussen geen overgewicht hebben en hetzelfde lichaam hebben als toen je 18 was.
Ja, maar het ging om het niet-sporten, dat ze dan ook niet vanzelf heel slank is.quote:Op vrijdag 17 april 2015 11:50 schreef mascara-klodder het volgende:
Sylvie vond ik trouwens niet echt een goede vergelijking. Die is juist helemaal de andere kant doorgeslagen.
Ik las 'plofkippen'quote:Mooi nu zijn Rob en Zure Suus uit mijn hoofd weg...zitten die 2 plofkoppen erin die seks hebben
Tuurlijk, dan moet ze een andere uitlaatklep zien te vinden. Sporten bijvoorbeeld (as if, het zal wel weer een verzonnen ziekte wordenquote:Op vrijdag 17 april 2015 09:17 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik zit me ook af te vragen, als de operatie voorbij is, gaat het haar dan lukken om te eten zoals 'het moet'. Komt ze psychisch niet in de knoop omdat ze niet meer kan gaan proppen?
Son kennende komt er wel weer iets uit wat niet lukt.
Nou, toen had ze ook wel skinny fat hoor, als je op dat halfnaaktplaatje kijkt... was wel slank, maar niet getraind.quote:Op vrijdag 17 april 2015 11:34 schreef vencodark het volgende:
Och, ik weet niet hoe ze er van nature uitziet. Bij TMF was ze slank maar wie weet trainde ze daar veel voor.
Dat is tig jaar geleden dus niet gek dat je lichaam wellicht verandert. Snap dus wel dat je maat 40 dan accepteert. Je moet de lat ook niet te hoog leggen misschien.
Verder natuurlijk wel met jullie eens.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |