Vanavond:
De wereldrecordpoging van Thomas Dekker
Thomas Dekker deed vorige week een poging het werelduurrecord aan te vallen in het Mexicaanse Aguascalientes. Op een haar na miste hij het record; hij kwam 270 meter tekort. Maar wie had gedacht dat de wielrenner uit Dirkshorn dit nog in zich had? We blikken vanavond met Thomas terug op zijn wereldrecordpoging en bespreken zijn plannen voor de toekomst.
Documentaire 'Fucking Perfect' - Sergio Herman & Ellemieke Vermolen
Op 9 februari ging de documentaire 'Fucking Perfect' over chef-kok Sergio Herman in première op het filmfestival in Berlijn. De film volgt Sergio in het laatste jaar van zijn driesterrenrestaurant Oud Sluis. In de zomer van 2013 maakte hij bekend dat hij eind dat jaar de deuren zou sluiten. De van oorsprong Zeeuwse filmmaker Willemiek Kluijfhout van Trueworks, bekend van 'L'amour des moules', verfilmde de enorme drive van Sergio, zijn dagelijkse streven naar schoonheid en perfectie en de offers die hij daarvoor heeft moeten brengen.
'Fucking Perfect' is vanaf 12 maart te zien in de bioscoop.
Edisons 2015
Vanavond worden voor de 45e keer de Edisons uitgereikt. De oudste muziekprijs van Nederland laat alle muziekstijlen met elkaar strijden: van volksmuziek tot pop, van Borsato tot Jungle by Night. Bij ons aan tafel 5 kanshebbers op een award vanavond: Bade, Nielson, Di-rect, Broederliefde en Ronnie Flex.
Muziek: Frazey Ford
De Canadese singer-songwriter Frazey Ford bracht in december haar tweede solo-album 'Indian Ocean' uit. Ze nam de plaat op in Memphis met de Hi Rhythm Section, de band van Al Green en Ann Peebles, en werkte samen met veteranen als Mabon ‘Teenie Hodges’ op gitaar, Leroy ‘Flick’ Hodges op bas en Reverend Charles Hodges op het Hammondorgel. Daarnaast is ze oprichtster van The Be Good Tanya’s, de americanaband die het goed doet bij televisieseries, zoals Weeds, Breaking Bad en The L Word.
Tafelheer: Filemon Wesselink
Ik begrijp niet helemaal wat Ellemieke Vermolen met de docu over de kok te maken heeft. Is zij met hem getrouwd of zo?
Op
donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef
sp3c het volgende:
niet zo tof doen