Bortsyh gaat heule meul niet meer naar de middelbare scheulquote:Op zaterdag 28 februari 2015 00:24 schreef IsaacCuenca het volgende:
[..]
oh over gelezen, sorry haha dacht dat jij weer zo'n iemand was die op de middelbare school andere pest
Indeed ben al heuuuuuul oud.quote:Op zaterdag 28 februari 2015 00:27 schreef WammesWaggel het volgende:
[..]
Bortsyh gaat heule meul niet meer naar de middelbare scheul
Op een oude fiets moet je leren tochquote:
hallo ze heeft ooit op de middelbare school gezeten jongequote:Op zaterdag 28 februari 2015 00:27 schreef WammesWaggel het volgende:
[..]
Bortsyh gaat heule meul niet meer naar de middelbare scheul
quote:Op zaterdag 28 februari 2015 00:31 schreef mrstylo het volgende:
[..]
Op een oude fiets moet je leren toch
Waarom? Ik snap serieus nog steeds niet hoe Pokemon trading card game werkt. Ik dacht dat met jouw expertise ik dat wel kon leren.quote:
Dat hoef jij niet OP mij te leren.quote:Op zaterdag 28 februari 2015 00:36 schreef mrstylo het volgende:
[..]
Waarom? Ik snap serieus nog steeds niet hoe Pokemon trading card game werkt. Ik dacht dat met jouw expertise ik dat wel kon leren.
Zou wel spannend zijnquote:Op zaterdag 28 februari 2015 00:36 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
Dat hoef jij niet OP mij te leren.
Alsof ik daar nee tegen zou zeggenquote:
fokking simpel dudequote:Op zaterdag 28 februari 2015 00:36 schreef mrstylo het volgende:
[..]
Waarom? Ik snap serieus nog steeds niet hoe Pokemon trading card game werkt. Ik dacht dat met jouw expertise ik dat wel kon leren.
Hmm. Wel easy ja. Thanks.quote:Op zaterdag 28 februari 2015 00:38 schreef IsaacCuenca het volgende:
[..]
fokking simpel dude
gewoon je hebt mana kaarten (water, vuur, gras etc) die moet je hebben om jouw pokemon van soortgelijke element te kunnen "besturen"
bijv charizard, vuur kaarten nodig en dan kun jij zijn aanvallen doen op basis van hoeveel vuurmana kaarten je hebt
[ afbeelding ]
fire spin heeft hier dus 4 fire mana kaarten nodig om te kunnen doen
en zo speel je die spel
ja als je wilt kan ik je online coaching geven (200 euro per uur, voor vrienden zoals jij 197.60)quote:
Is dat met of zonder?quote:Op zaterdag 28 februari 2015 00:44 schreef IsaacCuenca het volgende:
[..]
ja als je wilt kan ik je online coaching geven (200 euro per uur, voor vrienden zoals jij 197.60)
Was ik maar aan het slapenquote:Op zaterdag 28 februari 2015 06:35 schreef Bortecinem het volgende:
Ennn ik slaap nog steeds niet. Wel goede leesvoer gevonden tho.
quote:Op zaterdag 28 februari 2015 17:03 schreef WammesWaggel het volgende:
Tl;dr
Bortsyh slaapt en Stimo is full of shit.
Word je die melding op/van Fok niet zat?quote:Op zaterdag 28 februari 2015 22:06 schreef TheMagnificent het volgende:
Wat een verschil tussen met en zonder adblock.Browsen gaat nu als een tierelier.
Ja, ik weet, n00b.
Ik krijg geen meldingen?quote:Op zaterdag 28 februari 2015 23:07 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Word je die melding op/van Fok niet zat?
Wil je mij een verhaaltje voorlezen?quote:Op zondag 1 maart 2015 02:32 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
Ik was de hele dag al wakker.
Heb maar een paar uur geslapen en ga zo naar bed.
heeeey stimo ben jij dit:quote:Op zaterdag 28 februari 2015 23:07 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Word je die melding op/van Fok niet zat?
quote:Op zondag 1 maart 2015 03:38 schreef Bortecinem het volgende:
Ik weet niet meer wat ik tegen mijn insomnia moet doen. Zelfs als ik nachten oversla lukt slapen niet.
Awh jij..quote:Op zondag 1 maart 2015 03:55 schreef Deuce92 het volgende:
Ik kan de helft van de posts in dit topic ook niet volgen, als gezonde Nederlandsche jongeman. Weet wel hoe het voelt.
Neequote:Op zondag 1 maart 2015 03:52 schreef Bortecinem het volgende:
Dat wijf!'Heb de hele avond niks verstaan' gtfooo please. Wat doe je mee aan een Turks programma als je niet eens een beetje Turks begrijpt of verstaat. Echt zo'n verkapte 'kijk mij eens Engels kunnen' opmerking, want afgaande op die paar zinnen Turks die ze sprak is haar Turks helemaal niet zo slecht. Of in ieder geval niet zo slecht als dat ze zelf beweert.
Ben ik de enige die zich ergert aan dit soort mensen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |