Ik had geen idee van tevoren, maar Airwin zei dat laastst al tegen me. Ik dacht nog te kunnen uitslapen tot baby er was, maar nee hoor.quote:Op vrijdag 27 februari 2015 09:01 schreef Tally het volgende:
[..]
Ik ook.
Dat doen die fucking hormonen!
Ik weet best veel.quote:Op vrijdag 27 februari 2015 09:02 schreef Sinceria het volgende:
Ik had geen idee van tevoren, maar Airwin zei dat laastst al tegen me. Ik dacht nog te kunnen uitslapen tot baby er was, maar nee hoor.
Je lichaam went al aan die momenten wakker worden. Daarom is het voor een vader zwaarder 's nachts.quote:Op vrijdag 27 februari 2015 09:02 schreef Sinceria het volgende:
[..]
Ik had geen idee van tevoren, maar Airwin zei dat laastst al tegen me. Ik dacht nog te kunnen uitslapen tot baby er was, maar nee hoor.
Verbazingwekkend ja, dat je dat wist.quote:
Nou de pappa moet er maak lekker aan wennen. De mazzel die hij dan weer heeft is dat ik een cosleeper wil, hoeft hij niet eruit om de beeb voor de borstvoeding te halen. Maar ik ga de nachtelijke luiers verschonen toch echt niet allemaal zelf doen.quote:Op vrijdag 27 februari 2015 09:04 schreef Tally het volgende:
[..]
Je lichaam went al aan die momenten wakker worden. Daarom is het voor een vader zwaarder 's nachts.
Mn kinderen slapen zo goed als door (er zinn dagen bij....) en toch word ik nog om de 2 uur wakker
In april worden ze 2 en 4..quote:Op vrijdag 27 februari 2015 09:08 schreef Sinceria het volgende:
[..]
Nou de pappa moet er maak lekker aan wennen. De mazzel die hij dan weer heeft is dat ik een cosleeper wil, hoeft hij niet eruit om de beeb voor de borstvoeding te halen. Maar ik ga de nachtelijke luiers verschonen toch echt niet allemaal zelf doen.![]()
Hoe oud zijn ze nu dan, je kinderen?
Leuk leeftijdsverschilquote:Op vrijdag 27 februari 2015 09:10 schreef Tally het volgende:
[..]
In april worden ze 2 en 4..
Bij de laatste heb ik wel zelf alles alleen gedaan want ik was werkeloos. Dus ik vond het nutteloos om hem wakker te makenDaardoor is zijn band met de jongste niet zo sterk (maar word wel sterker op het moment).
Joh, over 16 jaar vind jij ze ook leuk, mits het meisjes zijn natuurlijk.quote:Op vrijdag 27 februari 2015 09:14 schreef HeatWave het volgende:
Man man man het is echt een filliaal van OUD aan het worden hier.
Vindt ie dat niet nu al?quote:Op vrijdag 27 februari 2015 09:20 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Joh, over 16 jaar vind jij ze ook leuk, mits het meisjes zijn
.
Ja, maar de kinderen waar het zojuist over ging zijn pas over 12-16 jaar 16.quote:
Ach, hoe dichter bij de nul....quote:Op vrijdag 27 februari 2015 09:26 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Ja, maar de kinderen waar het zojuist over ging zijn pas over 12-16 jaar 16.
ik wilde het niet zeggen...quote:Op vrijdag 27 februari 2015 09:14 schreef HeatWave het volgende:
Man man man het is echt een filliaal van OUD aan het worden hier.
eigen schuld, moet je maar niet zo zwanger doenquote:Op vrijdag 27 februari 2015 08:53 schreef Sinceria het volgende:
[..]
Ik ben elke dag al om 5 uur wakker.
En als het kan schommelen kan het ook wippen.quote:
Één keer in de maand is wel heel karig, hoor.quote:Op vrijdag 27 februari 2015 09:30 schreef motorbloempje het volgende:
Wacht maar, straks zit je alleen in huize avondrood stb! met je doorzitplekken en gorgelende buurvrouw wiens kinderen wél een keer in de maand een uurtje op bezoek komen! Zal jij haar dan even benijden!
Sinds wanneer niet?quote:Op vrijdag 27 februari 2015 09:28 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
ik wilde het niet zeggen...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |