Tja, je bent hier in NL al dik 3 tientjes kwijt voor een degelijke set en dan heb je er nog geen flyers bij die er letterlijk doorheen vliegen. Natuurlijk heb je ze ook een stuk goedkoper maar dan zijn de achterkantjes veelal van plastic en mijn ervaring hiermee is dat als ze afketsen het soms gebeurt dat het afbreekt. De chinees maakt het dan weer interessant met goedkope flyers en achterkantjes van aluminium (althans, iets dat er op lijkt).quote:Op donderdag 5 maart 2015 18:36 schreef monkeybrain het volgende:
[..]
Ik heb weleens zo'n setje cheapo's gehaald op Ebay, alle punten stonden scheef in de barrel![]()
Een setje van de Action was beter.
Kijk dus naar de wat duurdere als dat nog interessant is vergeleken met Nederlandse prijzen.
Ik heb die van mij binnen. Even één sessie getest en voor mij is headless wel iets. Ik kan me wel voorstellen dat de die hards het te 'beginner' vinden. Maar ja.. dát ben ik natuurlijk.quote:Op donderdag 5 maart 2015 12:45 schreef shiznuts het volgende:
Ik geloof verder dat al die RC Toys companies samenwerken. Op de Cheerson box zag ik een logootje van SH. Die zijn van back in de day man. En die helicopter van laatst was ook van WLToys in samenwerking met JJRC.
Dan loop je het risico dat iemand ertegenaan loopt en je HDD's instant crashen.quote:Op donderdag 5 maart 2015 18:05 schreef monkeybrain het volgende:
Ik ben nogal kieskeurig als het om herrie gaat qua computers. Mijn 2 nas apparaten maken gewoon een teringherrie omdat ze HDD vibraties geven. Schuim of fietsbanden erin proppen helpt niet dus hang ik de boel wel in een lege pc kast. 4 sata verlengsnoeren van Ebay en dan de HDD's stil plaatsen op gespannen fietsband. De herrie fan kan dan ook meteen weg.
Ik ben nooit zo onder de indruk van een hoop apparaten![]()
[ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ben geil
Doe mij er maar eenquote:
Ik heb er nog wel eentje liggen van dx, ooit eens gekocht maar natuurlijk nooit gebruiktquote:Op donderdag 5 maart 2015 21:28 schreef Jimbo het volgende:
pff was net buitengesloten van mn huis
Nu zoek ik dus zn lockpick setje, moeilijk is t niet maar moet je wel het setje hebben
Iemand een idee waar je zn ding goedkoop kan krijgen? Bij LITB zijn ze al snel 24eur de set
ziet er wel weer netjes uitquote:Op donderdag 5 maart 2015 22:10 schreef Iemand91 het volgende:
[ afbeelding ]
Hier kun je de .apk downloaden van de Xiaomi Yi camera. Met wat videos, foto e.d.
Niet geheel verrassend nagenoeg geheel in het Chinees...
Wel een M8pro, geen P4.quote:Op donderdag 5 maart 2015 21:00 schreef Blijepeen het volgende:
Toevallig iemand een Pipo P4 tablet te koop?
Ik laat niemand binnen. Hooguit de postbode mag 3 stappen binnenkomen om een grote doos binnen te schuiven.quote:Op donderdag 5 maart 2015 21:01 schreef vaduz het volgende:
[..]
Dan loop je het risico dat iemand ertegenaan loopt en je HDD's instant crashen.
Wellicht voor een goede prijsquote:Op donderdag 5 maart 2015 21:00 schreef Blijepeen het volgende:
Toevallig iemand een Pipo P4 tablet te koop?
je zielquote:Op vrijdag 6 maart 2015 10:15 schreef Blijepeen het volgende:
[..]
Uiteraard!
Wat is volgens jou een redelijke prijs?
Dus zo wordt iemand moderator!quote:
Heel veel plastic spul en dat is niet bepaald iets wat ik uit China zou halen en dan in een hete pan / bij voedsel zou gebruiken.quote:Op vrijdag 6 maart 2015 11:24 schreef JapieGijs het volgende:
Voor leukigheidjes ben ik meer op zoek naar zulks: http://eu.mnkbusiness.com/kitchen/
dx en banggood etc hebben wel handige dingen, maar zit weinig humor in en allemaal een beetje hetzelfde assortiment.
Iemand een idee waar ik het best los kan gaan met het bestellen van deze spullen?
Ik reageer wel even in je V&A topic, dat is wat praktischer dan hier.quote:Op vrijdag 6 maart 2015 10:15 schreef Blijepeen het volgende:
[..]
Uiteraard!
Wat is volgens jou een redelijke prijs?
Dat was al bekend ja. Toch handig jaquote:Op vrijdag 6 maart 2015 12:06 schreef dimmak het volgende:
http://tweakers.net/nieuw(...)-voor-ideal-toe.html
quote:Op vrijdag 6 maart 2015 12:32 schreef l0lownkill het volgende:
Dat was al bekend ja. Toch handig niet aan te raden ja
gewoon in de live chat gaan?quote:Op vrijdag 6 maart 2015 12:15 schreef davedavy het volgende:
Banggood reageert enorm traag of reageren ze gewoon niet?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |