Dan snap je denk ik Lowlands niet (helemaal). Die gaan nou eenmaal niet (alleen) voor de grote klappers, maar juist ook voor de wat onbekendere dingen. Als je grote namen wil moet je je 195 aan Pinkpop geven, of beter nog: Rock am Ring of Werchter.quote:Op woensdag 4 maart 2015 13:55 schreef guinnessvld het volgende:
Nu mensen de luxe hebben om de namen af te wachten verloopt de kaartverkoop wat rustiger.
Als er inderdaad enkele grotere namen zullen komen trekt dat wel aan.
Wees eerlijk. Voor ¤195,- mag je wat namen verwachten.
Leuk die onbekende/upcoming bands is echt vet maar daar hoef je geen ¤195,- te vragen voor een ticket.
Pinkpop is toch ook niet geheel waardeloos?quote:Op woensdag 4 maart 2015 13:56 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Wel heel veel overlap met elkaar en met Pinkpop ja. Desalniettemin buiten de zaterdag op V niet compleet waardeloos. Wel absoluut geen festivals waar ik heen zou gaan.
Daarom, alleen maar goed voor zo'n festival dat ze beetje hun best moeten doen voor uitverkoop. De jaren dat het stijf uitverkocht zat er volgens mij ook één editie tussen die niet heel geweldig was en waarvan EvE uiteindelijk heeft toegegeven dat er flink wat budget was 'uitgespaard', maar ze heus voor het jaar er op gingen gebruikenquote:Op woensdag 4 maart 2015 13:59 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Pinkpop is toch ook niet geheel waardeloos?
Maar goed dit is het LWL topic![]()
Denk dat 3/5e van de verkochten kaarten niet zo heel slecht is. En met een headlinertje erbij kan het zomaar rap gaan met de kaarten. Komt wel goed. En anders maar niet
2011 was dat, mijn eerste LL. En vond eigenlijk nog een prima editie. Arctic Monkeys vond ik toen heel tof en The Offspring vond ik ook wel top. Toen heb ik nog Amon Tobin gezien, James Blake, Interpol, een super geniaal overweldigend dEUS, Skunk Anansie die prima in vorm was. Skrillex die toen nog in het nachtprogramma stond, Fleet Foxes wat ik erg leuk vond. Beady Eye was ook boem lauw toen.quote:Op woensdag 4 maart 2015 14:00 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Daarom, alleen maar goed voor zo'n festival dat ze beetje hun best moeten doen voor uitverkoop. De jaren dat het stijf uitverkocht zat er volgens mij ook één editie tussen die niet heel geweldig was en waarvan EvE uiteindelijk heeft toegegeven dat er flink wat budget was 'uitgespaard', maar ze heus voor het jaar er op gingen gebruiken
Mjah achteraf gezien was Arctic Monkeys goede boeking, maar was dit ook het jaar dat ze al vér van de tevoren als headliner waren aangekondigd, daar kwam toen wel redelijk wat kritiek op.quote:Op woensdag 4 maart 2015 14:07 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
2011 was dat, mijn eerste LL. En vond eigenlijk nog een prima editie. Arctic Monkeys vond ik toen heel tof en The Offspring vond ik ook wel top. Toen heb ik nog Amon Tobin gezien, James Blake, Interpol, een super geniaal overweldigend dEUS, Skunk Anansie die prima in vorm was. Skrillex die toen nog in het nachtprogramma stond, Fleet Foxes wat ik erg leuk vond. Beady Eye was ook boem lauw toen.
Of ik ben veel veranderd, maar dat vond ik eigenlijk een van de toffere LL edities.
Dat was 2012 idd, maar dat had ook met Pukkelpop te maken.quote:Op woensdag 4 maart 2015 14:09 schreef DavetheNL het volgende:
Het jaar daarna stonden de Foo's toch ineens op de affiche? Die nemen nogal een hap uit het budget lijkt mij. Of haal ik nu jaren door elkaar?
Ja i know, maar toch heb ik goede herrieneringen aan die show van The Offspring. Was allemaal niet zo strak meer, maar die Alpha ging wel uit z'n plaat op de hits.quote:Op woensdag 4 maart 2015 14:10 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Mjah achteraf gezien was Arctic Monkeys goede boeking, maar was dit ook het jaar dat ze al vér van de tevoren als headliner waren aangekondigd, daar kwam toen wel redelijk wat kritiek op.
2012 kwamen de Foo's Pukkelpop inhalen, kan me voorstellen dat Lowlands toen voordelig graantje kon meepikken.
quote:Op woensdag 4 maart 2015 14:46 schreef Frozen-assassin het volgende:
Was leuke pit vorige keer bij flogging molly
beste ll jaar ooitquote:Op woensdag 4 maart 2015 14:09 schreef indiaantje89 het volgende:
En dan zie ik nu dat ik dingen als:
Trentemoller, The Kills, Aphex Twin, Edward Sharpe & The Magnetic Zeros, SBTRKT, Dry The River, OFGWKTA en nog meer toffe dingen heb gemist.
Altijd als ik terugkijk kom ik erachter dat ik zo gestoord veel gemist heb, zo ook 2012quote:Op woensdag 4 maart 2015 16:44 schreef richolio het volgende:
2012Nog steeds de beste LL line-up imo.
Die zondag... Foo Fighters vs. Modeselektor vs. Wilco vs. The XX.quote:Op woensdag 4 maart 2015 16:44 schreef richolio het volgende:
2012Nog steeds de beste LL line-up imo.
Dat heb ik een beetje iedere editiequote:Op woensdag 4 maart 2015 16:50 schreef Pieterkosram het volgende:
[..]
Altijd als ik terugkijk kom ik erachter dat ik zo gestoord veel gemist heb, zo ook 2012
Objekt, actress, blawan, anstam, nugzunguzu,
Ja idd!quote:Op woensdag 4 maart 2015 17:08 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Dat heb ik een beetje iedere editievan damn had ik toch dat en dat nog bekeken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |