Ik heb hier ook crea staan, van B&F. Nooit aangeraakt dichte pot. Heb ook de keuze voor BCAA gemaakt. Ik neem 2 of 3 scoops per dag. En ik ben nu een week bezig geloof ik en heb toch wel het idee dat het massa aanzet.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 13:35 schreef -Peach het volgende:
[..]
Ah, tnx. Ben een beetje aan het twijfelen want in creatine (Mega Grow) zit best veel suiker en kans op vocht vasthouden. BCAA leek me nog wel een redelijk alternatief.
Ik heb ook 6 weken creatine van B&F gebruikt. Meer spiermassa maar ook wel wat meer buikomtrek gekregen daardoor. Staat nu al weer een tijdje in de kast.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 13:41 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ik heb hier ook crea staan, van B&F. Nooit aangeraakt dichte pot. Heb ook de keuze voor BCAA gemaakt. Ik neem 2 of 3 scoops per dag. En ik ben nu een week bezig geloof ik en heb toch wel het idee dat het massa aanzet.
In die mega grow zit idd wat suiker zag ik. Weet niet of je het kan hebben?quote:Op dinsdag 24 februari 2015 13:35 schreef -Peach het volgende:
[..]
Ah, tnx. Ben een beetje aan het twijfelen want in creatine (Mega Grow) zit best veel suiker en kans op vocht vasthouden. BCAA leek me nog wel een redelijk alternatief.
Die mega grow? Ja die tikt wel aanquote:Op dinsdag 24 februari 2015 14:30 schreef Qwea het volgende:
waarvan suiker: 28,9 gram. Op 50g ook
tering
Jaquote:Op dinsdag 24 februari 2015 14:33 schreef sandertjuh het volgende:
[..]
Die mega grow? Ja die tikt wel aan
Ja die heeft mijn vriend ook, maar past niet qua suiker/kcal...quote:Op dinsdag 24 februari 2015 13:45 schreef sandertjuh het volgende:
[..]
In die mega grow zit idd wat suiker zag ik. Weet niet of je het kan hebben?
Stoppen met bier drinken in het weekend....quote:Op dinsdag 24 februari 2015 14:46 schreef -Peach het volgende:
[..]
Ja die heeft mijn vriend ook, maar past niet qua suiker/kcal...
En als je dan bier drinkt heb je er de volgende dag veel meer last van door creatine...oftewel, die megagrow staat hier weer ongebruikt in de kast![]()
Jij drinkt ook niet in het weekend tochquote:Op dinsdag 24 februari 2015 14:53 schreef sandertjuh het volgende:
[..]
Stoppen met bier drinken in het weekend....
Hahaha dat zei ik ook al tegen hem....quote:Op dinsdag 24 februari 2015 14:53 schreef sandertjuh het volgende:
[..]
Stoppen met bier drinken in het weekend....
Nee nooitquote:Op dinsdag 24 februari 2015 14:54 schreef CrunchySelf het volgende:
[..]
Jij drinkt ook niet in het weekend toch
Dat.quote:
En dat is gemaakt door die nieuwe trainer voor die wedstrijd?quote:Op dinsdag 24 februari 2015 16:12 schreef Qwea het volgende:
[..]
Dat.
Ik heb mijn voedingsschemazo even bekijken.
Jup.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 16:13 schreef La_Tramposa het volgende:
[..]
En dat is gemaakt door die nieuwe trainer voor die wedstrijd?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |