Nou echt fucking leuk allemaal.quote:
Waarom zou je dat voor video doen dan? Meeste videos zijn toch kut.quote:Op woensdag 18 februari 2015 19:46 schreef Der_Mann het volgende:
iedereen heeft het hier over youtube downloaden maar zegt niet dat het alleen om het geluid gaat
kanjerhommo's
Donequote:Op woensdag 18 februari 2015 19:48 schreef hoink581 het volgende:
[..]![]()
Ik ga straks mijn sig aanpassen.
Moet stiekem wel grinniken, sorryquote:Op woensdag 18 februari 2015 19:48 schreef deadprez het volgende:
[..]
Nou echt fucking leuk allemaal.
Niet huilen dan genieten ze nog meer.quote:Op woensdag 18 februari 2015 19:48 schreef deadprez het volgende:
[..]
Nou echt fucking leuk allemaal.
ik volg een paar youtubers die soms video's van 2 uur ofzo uploaden, dan download ik die liever ipv kans op steeds bufferen enzoquote:Op woensdag 18 februari 2015 19:48 schreef Catkiller het volgende:
[..]
Waarom zou je dat voor video doen dan? Meeste videos zijn toch kut.
herman in de zon op de terrasquote:
Ik vond het net zo leuk dat het zo druk was de afgelopen tijd.quote:Op woensdag 18 februari 2015 19:49 schreef Catkiller het volgende:
[..]
Niet huilen dan genieten ze nog meer.
Het is niet illegaalquote:Op woensdag 18 februari 2015 19:49 schreef EttovanBelgie het volgende:
Is dat legaal? Muziek downloaden van Youtube???
post gerapporteerdquote:Op woensdag 18 februari 2015 19:49 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
herman in de zon op de terras
Is de nazi die hij gisteren niet was
Want het regent want het regent bąaaaaaans
heb 50GB aan videoclips inmiddels. Daar zet ik dan een flac of 320kb/s mp3 onderquote:Op woensdag 18 februari 2015 19:48 schreef Catkiller het volgende:
[..]
Waarom zou je dat voor video doen dan? Meeste videos zijn toch kut.
Youtubers volgenquote:Op woensdag 18 februari 2015 19:49 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
ik volg een paar youtubers die soms video's van 2 uur ofzo uploaden, dan download ik die liever ipv kans op steeds bufferen enzo
Nee anders kon het wel via YouTube, die willen extra views in plaats van dat jij het binnen haalt en niet meer naar dat nummer terug komt.quote:Op woensdag 18 februari 2015 19:49 schreef EttovanBelgie het volgende:
Is dat legaal? Muziek downloaden van Youtube???
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |