Spreken, ja. Niet sprak.quote:Op zaterdag 14 februari 2015 17:22 schreef SuperHarregarre het volgende:
[..]
Daders in NL spreken ook Nederlands. Nuja...wollah, zahbi, ik prik die kenkerjood hier jeweetzellef masjallah in je reet die dat zus zo.
Zal wel weer gejat zijn.quote:Op zaterdag 14 februari 2015 17:22 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Heb je de auto, heb je ook meteen de ID dus moet lukken.
Auto zal wel gejat zijn. Dat was bij de aanslagen in Parijs ook het geval.quote:Op zaterdag 14 februari 2015 17:22 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Heb je de auto, heb je ook meteen de ID dus moet lukken.
Jawel, vast wel een ID kaartje hier of daar liggen.quote:Op zaterdag 14 februari 2015 17:23 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Als de auto gejat is heb je er geen ene klote aan...
Als de auto ontvreemd is niet natuurlijk.quote:Op zaterdag 14 februari 2015 17:22 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Heb je de auto, heb je ook meteen de ID dus moet lukken.
False flag, bedoel je?quote:Op zaterdag 14 februari 2015 17:23 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Jawel, vast wel een ID kaartje hier of daar liggen.
Blauwequote:Op zaterdag 14 februari 2015 17:24 schreef Janneke141 het volgende:
Misschien kunnen de burgers van Kopenhagen vast een klopjacht beginnen op alle zwarte Volkswagen Polo's. Gewoon, om een statement te maken.
Inderdaad.quote:Op zaterdag 14 februari 2015 17:01 schreef WammesWaggel het volgende:
Malmo is nabij, dat is iniedergeval onderdeel van IS.
Inderdaad, vreemd dat ze dat nog niet gedaan hebben. Zeker onderdeel van hun cultuur.quote:Op zaterdag 14 februari 2015 17:24 schreef Janneke141 het volgende:
Misschien kunnen de burgers van Kopenhagen vast een klopjacht beginnen op alle zwarte Volkswagen Polo's. Gewoon, om een statement te maken.
Doe allebei, voor de zekerheid.quote:
leek me duidelijk.quote:Op zaterdag 14 februari 2015 17:25 schreef Triggershot het volgende:
met ID bedoelde ik dus identiteitskaart.
Bepaalde mensen zijn erg goed in het uitventen van hun slachtoffergedrag.quote:Op zaterdag 14 februari 2015 17:22 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Vrees dat je gelijk hebt: videofimpje laat zien hoe iig veel moslims in dit "debat" staan.
http://www.at5.nl/video/109711
Nou, auto kan gestolen zijn, kunnen valse kentekenplaten op zitten, de eigenaar kan 'm uitgeleend hebben, etc. Ook zaten er kennelijk 3 mensen in die auto en de auto zal op één naam staan.quote:Op zaterdag 14 februari 2015 17:22 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Heb je de auto, heb je ook meteen de ID dus moet lukken.
Damn.quote:Op zaterdag 14 februari 2015 17:26 schreef Halcon het volgende:
[..]
Nou, auto kan gestolen zijn, kunnen valse kentekenplaten op zitten, de eigenaar kan 'm uitgeleend hebben, etc. Ook zaten er kennelijk 3 mensen in die auto en de auto zal op één naam staan.
Ik ben benieuwd of de beroepsdemonstranten ook vandaag weer demonstreren dat de schrijvers het zelf schuld zijn, na gister ook al te moeten demonstreren.quote:Op zaterdag 14 februari 2015 17:02 schreef LelijKnap het volgende:
Ik vind deze aanval wel te dicht op de vorige zitten. Wordt ons zo nogal moeilijk gemaakt er verbaasd en verontwaardigd over te doen.
Het is schandalig dat die schrijvers de daders hebben aangezet tot deze schietpartij. Het waren zulke lieve jongens. En zo gematigd.quote:Op zaterdag 14 februari 2015 17:27 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd of de beroepsdemonstranten ook vandaag weer demonstreren dat de schrijvers het zelf schuld zijn, na gister ook al te moeten demonstreren.
Nou ja ze eisen gewoon een verbod op de belediging van de profeet dus, in dat filmpje, anders kunnen ze niet vreedzaam met andere groepen samenleven. Moet je nog maar eens zien als er tijd voor is.quote:Op zaterdag 14 februari 2015 17:25 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Bepaalde mensen zijn erg goed in het uitventen van hun slachtoffergedrag.
Het is al gauw belediging:quote:Op zaterdag 14 februari 2015 17:29 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Nou ja ze eisen gewoon een verbod op de belediging van de profeet dus, in dat filmpje, anders kunnen ze niet vreedzaam met andere groepen samenleven. Moet je nog maar eens zien als er tijd voor is.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |