SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.we gaan het maar zien. Eerst maar eens zwanger worden
Rabarberbarbarabarbarbarenbaardenbarbierbarbierbarbaren
K&W / Barrels Buitenlandse Boerderijtje
Nah, op m'n werk testen doe ik maar niet.quote:
Sorryquote:Op woensdag 18 februari 2015 10:55 schreef JantinaGr het volgende:
Sillegirl, je maakt ons wel erg nieuwsgierig hoor.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hmm, nou vooruit..quote:Op woensdag 18 februari 2015 10:33 schreef silliegirl het volgende:
[..]
Nah, op m'n werk testen doe ik maar niet.
Morgenochtend in de herkansing dan maar. Of vrijdag.
Ik durf niet goed, bang dat het resultaat tegenvalt geloof ik...
Na 10 minuten zou het op z'n einde moeten zijn, volgens de bijsluiter. Meestal is het na 3-5 minuten prima af te lezen. Bij mij wordt het dan vaak niet donkerder meer. Als ik de piek gevonden heb, is het vaak al binnen een minuut zichtbaar.quote:Op woensdag 18 februari 2015 13:03 schreef MaJo het volgende:
Weet iemand hoe lang je moet wachten met het aflezen van de Klackstar test? Ik zie hem nu weer liggen en de streep is nu hetzelfde als de controlestreep, dat komt omdat ie te lang ligt nu denk ik?
dit is die van gisteren. Na een kwartier was de streep ongeveer de helft van de controlestreep. Nu zie ik hem weer en is die bijna hetzelfdequote:Op woensdag 18 februari 2015 13:06 schreef JantinaGr het volgende:
[..]
Na 10 minuten zou het op z'n einde moeten zijn, volgens de bijsluiter. Meestal is het na 3-5 minuten prima af te lezen. Bij mij wordt het dan vaak niet donkerder meer. Als ik de piek gevonden heb, is het vaak al binnen een minuut zichtbaar.
Naar welke test kijk je nu; hoe oud is die nu?
Want net zo donker als controlestreep betekent dat je je piek hebt gevonden, dus batsen!
Da's gek, heb ik nog nooit gehad. Bij mij bleven de testen hetzelfde gekleurd, ook na een halve dag...quote:Op woensdag 18 februari 2015 13:14 schreef MaJo het volgende:
[..]
dit is die van gisteren. Na een kwartier was de streep ongeveer de helft van de controlestreep. Nu zie ik hem weer en is die bijna hetzelfdehet is dus niet zo dat het na een paar uur vervormd? Ik zal zo op nog een stokkie piesen. En sowieso batsen dan vandaag
yupquote:Op woensdag 18 februari 2015 13:16 schreef JantinaGr het volgende:
[..]
Da's gek, heb ik nog nooit gehad. Bij mij bleven de testen hetzelfde gekleurd, ook na een halve dag...
Houd je de dipstick wel lang genoeg in de urine? Ze zeggen minimaal 10 seconden, maar ik duw 't er altijd in totdat de urine helemaal naar boven is gelopen (het gebiedje helemaal paarsig kleurt) en dus verzadigd is.
ik zal hem vanavond naar boven sleurenquote:Op woensdag 18 februari 2015 13:40 schreef JantinaGr het volgende:
Ja, daar zit wel verschil in, de tweede is iets donkerder. Jullie moeten zsm aan de bak!![]()
yay dat zou mooi zijnquote:Op woensdag 18 februari 2015 13:47 schreef Mariposas het volgende:
Dat ziet er idd positief uit, eisprong waarschijnlijk binnen 24-48 uur.![]()
Ik had 2 van diezelfde positieve achter elkaar, en de dag daarna was er geen ovulatiestreep.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Vraag: hoe werkt dat misselijk zijn eigenlijk als je zwanger bent? Is dat continue? Alleen 's ochtends? Voor of na het eten?
Vanochtend zakte het na een ontbijt, toen kwam het lichtjes terug rond 10 uur (dan eet ik altijd een koekje/fruit) en rond lunchtijd was ik bijna klaar voor toiletbezoek. Een collega vroeg al of het wel ging "je ziet wat witjes...
[ Bericht 0% gewijzigd door silliegirl op 18-02-2015 14:26:48 ]
quote:Op woensdag 18 februari 2015 14:11 schreef silliegirl het volgende:
MaJo: Misschien is je lijf ook wat van slag van de operatie nog? Een narcose heeft best impact. Of je hebt nu gewoon een korte cyclus gehad, kan ook. Ik zou even aankijken of het bloedden doorzet; als dat zo is zou ik dat gewoon "menstruatie" noemen en opnieuw gaan tellen..
Ik hoor mezelf klagen maar:Dat zat ik ook te denken, het zou door de narcose kunnen komenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Vraag: hoe werkt dat misselijk zijn eigenlijk als je zwanger bent? Is dat continue? Alleen 's ochtends? Voor of na het eten?
Vanochtend zakte het na een ontbijt, toen kwam het lichtjes terug rond 10 uur (dan eet ik altijd een koekje/fruit) en rond lunchtijd was ik bijna klaar voor toiletbezoek. Een collega vroeg al of het wel ging "je ziet wat witjes...' [/spoiler]Ik zal eens aankijken hoe het verder gaat. Alleen is het wel onlogisch als dit mijn menstruatie is dat ik dan ook positief test op een ovutest
En ga jij eens snel een testje doen
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
Elke dag weer anders. Maar zeker niet alleen 's ochtends. Ook 's avonds. En overdag. Ik denk dat ik er vooral last van heb als ik lang niet heb gegeten. En momenteel vergeet ik nogal eens te eten: als ik 's ochtends een broodje op heb, dan zit ik daar 8 uur propvol van. Totaal gebrek aan doorstroom zeg maar...quote:Op woensdag 18 februari 2015 14:11 schreef silliegirl het volgende:
Vraag: hoe werkt dat misselijk zijn eigenlijk als je zwanger bent? Is dat continue? Alleen 's ochtends? Voor of na het eten?
Vanochtend zakte het na een ontbijt, toen kwam het lichtjes terug rond 10 uur (dan eet ik altijd een koekje/fruit) en rond lunchtijd was ik bijna klaar voor toiletbezoek. Een collega vroeg al of het wel ging "je ziet wat witjes...' [/spoiler]
http://www.ovulatie-berekenen.com/ovulatiebloeding/quote:Op woensdag 18 februari 2015 14:26 schreef Sara82 het volgende:
@ majo: google eens op ovulatiebloeding....(ik roep maar wat hoor)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hoe ik de rest van de week rondliep:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De dag voordat het kapje eraf ging:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Mijn neus gisteren:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Mijn neus is dus nog wat opgezwollen. Ik ga nu elke dag een selfie maken en dan een gifje maken na een paar weken, dan zie je het waarschijnlijk langzaam kleiner worden
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam![]()
quote:Op woensdag 18 februari 2015 14:11 schreef silliegirl het volgende:
Ik hoor mezelf klagen maar:Per persoon verschillend. Ik heb dus op dit moment helemaal nergens last van. Maar kan nog komen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Vraag: hoe werkt dat misselijk zijn eigenlijk als je zwanger bent? Is dat continue? Alleen 's ochtends? Voor of na het eten?
Vanochtend zakte het na een ontbijt, toen kwam het lichtjes terug rond 10 uur (dan eet ik altijd een koekje/fruit) en rond lunchtijd was ik bijna klaar voor toiletbezoek. Een collega vroeg al of het wel ging "je ziet wat witjes...![]()
Wel meer afscheiding idd en waterig, dus inlegkruisje wel echt nodig.
Je kunt ook overdag of 's avonds testen hoor.Als je urine maar wat geconcentreerder is; wat minder drinken
@Majo; cool die foto's. Ziet er wel heftig uit met die kapjes.
En die bloeding.Gelukkig al wel 3 dagen terug seks gehad
![]()
...mocht je nu toch het ei missen.![]()
Nog steeds bloedverlies, maar ook wat slijm. Dus denk inderdaad een ovulatiebloeding (weer iets nieuws geleerdquote:Op woensdag 18 februari 2015 15:47 schreef JantinaGr het volgende:
[..]
Per persoon verschillend. Ik heb dus op dit moment helemaal nergens last van. Maar kan nog komen.![]()
Wel meer afscheiding idd en waterig, dus inlegkruisje wel echt nodig.
Je kunt ook overdag of 's avonds testen hoor.Als je urine maar wat geconcentreerder is; wat minder drinken
@Majo; cool die foto's. Ziet er wel heftig uit met die kapjes.
En die bloeding.Gelukkig al wel 3 dagen terug seks gehad
![]()
...mocht je nu toch het ei missen.) En inderdaad wel wat gebatst, hopelijk is het zo weg en kunnen we vanavond weer aan de slag
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam![]()
Vorige maand van dag 10 t/m 18 getest, geen enkele streep
Deze maand op dag 7 begonnen, inmiddels op dag 13 en nog geen streep gezien.
Begin me eigenlijk steeds meer zorgen te maken![]()
Stoere foto's majo. Mis alleen nog een voor foto om te vergelijken. Ik heb vorige maand waarschijnlijk ook een ovulatiebloeding gehad. Best zuur als je je ei exact een week eerder verwachtte
Silliegirl, ik zou toch echt gaan testen nu.
Gefeliciteerd deadly!![]()
Das een moeilijke, barrel, zo lang van huis weg zijn lijkt me heel lastig.
En nog eenvoor fien. Ik duim mee voor de 25ste.
Ik ben maar twee dagen echt ongesteld geweest. Pas zondagavond rood bloed en vandaag maar een heel klein beetje bruin. Normaal gezien 5 dagen. Ik begrijp niet wat er aan de hand is![]()
![]()
Vreemd Bloes. Heb je ook je temperatuur bij gehouden? Kan het zijn dat je na dag 18 pas je eisprong had? Of dat je de piek gemist hebt?
Misschien moet je extra gevoelige testen gebruiken?![]()
![]()
wat gek Bloes! Misschien inderdaad gevoeligere testen proberen. Of misschien komt
je ei er voor deze ronde nog aan?![]()
Ik ken het gevoel bloes. Vorige maand zo'n 20 stokjes verbruikt en piek gemistquote:Op woensdag 18 februari 2015 19:13 schreef bloes85 het volgende:
Vorige maand van dag 10 t/m 18 getest, geen enkele streep
Deze maand op dag 7 begonnen, inmiddels op dag 13 en nog geen streep gezien.
Begin me eigenlijk steeds meer zorgen te maken![]()
Door de onzekerheid maar om de dag seks gehad (gedurende drie weken)![]()
![]()
Dan wel niet zwanger maar we hebben ons vermaakt.
Heb je ovulatie symptomen gehad?![]()
Ik denk dat ik toch ongesteld ben geworden, nu zoveel bloed dat ik een tampon nodig heb. Ik snap alleen de positieve ovulatietesten nieten mijn cycli zijn nu helemaal bizar: 25-40-39-60-22
ik bedacht me net dat het exact een half jaar geleden is vandaag dat ik de nuvaring eruit haalde
![]()
Oh en hier een before selfie ter vergelijking:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 9% gewijzigd door MaJo op 18-02-2015 22:32:30 ]26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam![]()
hmmm in ieder geval een maand of meer geleden. Oh wacht, 12 dagen voordat ik ongesteld werd dus dat was 16 januari. Maar zwangerschap lijkt me in mijn geval niet echt logisch? Dan zou ik echt een hele korte cyclus gehad moeten hebbenquote:Op woensdag 18 februari 2015 21:56 schreef L0t.. het volgende:
Wanneer heb je voor het laatst een zwangerschapstest gedaan Majo?
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam![]()
Ja geen idee, maar met steeds die positieve ovulatietesten.. Misschien was je menstruatie wel geen menstruatie dan?quote:Op woensdag 18 februari 2015 21:59 schreef MaJo het volgende:
[..]
hmmm in ieder geval een maand of meer geleden. Oh wacht, 12 dagen voordat ik ongesteld werd dus dat was 16 januari. Maar zwangerschap lijkt me in mijn geval niet echt logisch? Dan zou ik echt een hele korte cyclus gehad moeten hebben
Al vind ik eerlijk gezegd de ovutesten van klackstar ook minder duidelijk dan die van sensitest hoor. Als mijn klackstars op zijn stap ik weer over naar sensitest, dan maar wat meer betalen.![]()
Hmm dat zou natuurlijk wel kunnen, maar was wel 6 dagen ongesteld. Ik ga morgen gewoon nog een ovutest ertegenaan gooien en als die blijft knallen kan ik altijd alsnog een zwangerschapstest voor de zekerheid doenquote:Op woensdag 18 februari 2015 22:24 schreef L0t.. het volgende:
[..]
Ja geen idee, maar met steeds die positieve ovulatietesten.. Misschien was je menstruatie wel geen menstruatie dan?
Al vind ik eerlijk gezegd de ovutesten van klackstar ook minder duidelijk dan die van sensitest hoor. Als mijn klackstars op zijn stap ik weer over naar sensitest, dan maar wat meer betalen.
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam![]()
Fertilityplan op ebay verkoopt ook heel goede testen. Mooie brede streep (volgens mij bijna dezelfde als sensitest). Ik had in november 30 ovulatietesten, 10 zwangerschapstesten en een ovulatiethermometer voor 15 euro inclusief verzendkosten.![]()
Apart MaJo... Kan het ook niet verklaren. Maar een andere test van een ander merk zou ook een positieve test aangeven, daar kan het echt niet aan liggen. De testen zijn eerder minder gevoelig dan dat ze zomaar positief reageren op niets.No hay mal que dure cien aņos ni cuerpo que lo aguante![]()
Ik wacht maar even af hoe het gaat met bloedverlies en test gewoon even verder met de ovutestenquote:Op woensdag 18 februari 2015 22:43 schreef Mariposas het volgende:
Apart MaJo... Kan het ook niet verklaren. Maar een andere test van een ander merk zou ook een positieve test aangeven, daar kan het echt niet aan liggen. De testen zijn eerder minder gevoelig dan dat ze zomaar positief reageren op niets.Misschien is het toch een (flinke) ovulatiebloeding, dat weet ik pas over een paar dagen denk ik.
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam![]()
Ik ben weer misselijk opgestaan.
Ik dacht nu wel aan testen, maar wil dat doen als mijn vriend er ook is. Die was nu al richting zn werk. Morgen zijn we allebei thuis, dus dan gooi ik er een testje tegenaan, denk ik...![]()
even een vraagje over die ovu testen..
ik ging vanmorgen eens proberen.. een week na mijn verwachtte ei-sprong.. heb ik een miniscuul vaag streepje.. hoe kan dat?loopt die LH level in een bobbel? ik dacht dat het opliep en daarna ineens weg was?
kom maar door met de complot theorieën!Rabarberbarbarabarbarbarenbaardenbarbierbarbierbarbaren
K&W / Barrels Buitenlandse Boerderijtje![]()
Sommige mensen hebben altijd wat LH en krijgen altijd een (licht) streepje, maar het kan ook hCG zijn wat de ovulatietest oppikt...No hay mal que dure cien aņos ni cuerpo que lo aguante![]()
Ahh.. Ok. . Dus gewoon volgende cyclus vroeger beginnen met testen?
En.. is een ov-test gevoeliger voor hcg dan zw-testen?Rabarberbarbarabarbarbarenbaardenbarbierbarbierbarbaren
K&W / Barrels Buitenlandse Boerderijtje![]()
Dat laatste lijkt me niet, anders zou iedereen ovutesten gebruiken voor zwangerschapstestenquote:Op donderdag 19 februari 2015 08:59 schreef Barreltje het volgende:
Ahh.. Ok. . Dus gewoon volgende cyclus vroeger beginnen met testen?
En.. is een ov-test gevoeliger voor hcg dan zw-testen?![]()
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
Forum Opties Forumhop: Hop naar: