abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_150941839
TAO heb ik meer goede verhalen over gehoord, binnenkort maar eens een vorkje stokje gaan prikken daar. Ik noteer je aanbevelingen even :)
Bis vincit, qui se vincit in victoria.
pi_150941961
Ik heb nog in de Groene Lantaarn gewerkt :D In mijn tienertijd. Tijdje terug dus.
Verder is de omgeving wel heel erg armoe troef op culinair gebied ja.
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
  Official ESF Kreviewer maandag 23 maart 2015 @ 11:12:44 #207
7719 Kreator
Groetjes, Krea.
pi_150942340
quote:
0s.gif Op maandag 23 maart 2015 10:51 schreef HenkvonAnnie het volgende:
TAO heb ik meer goede verhalen over gehoord, binnenkort maar eens een vorkje stokje gaan prikken daar. Ik noteer je aanbevelingen even :)
Verso is ook zeer de moeite waard. Als wij uit eten gaan, gaan we meestal daarheen. Pasta als voorgerecht uit zo'n grote uitgeholde parmezaanse kaas die even is gesmolten...daar mag je me 's nachts voor wakker maken. Reken daar wel op 150 euro voor 2 personen, als je een 5 gangenmenu neemt met wijn.
TAO is een stuk goedkoper.

quote:
0s.gif Op maandag 23 maart 2015 10:55 schreef Isabeau het volgende:
Ik heb nog in de Groene Lantaarn gewerkt :D In mijn tienertijd. Tijdje terug dus.
Verder is de omgeving wel heel erg armoe troef op culinair gebied ja.
Was er toen al kleurentv? :7. Vind het 1 vd beste restaurants waar ik heb gegeten. In combinatie met overnachting helemaal top.
pi_150942387
quote:
14s.gif Op maandag 23 maart 2015 11:12 schreef Kreator het volgende:

[..]

Verso is ook zeer de moeite waard. Als wij uit eten gaan, gaan we meestal daarheen. Pasta als voorgerecht uit zo'n grote uitgeholde parmezaanse kaas die even is gesmolten...daar mag je me 's nachts voor wakker maken. Reken daar wel op 150 euro voor 2 personen, als je een 5 gangenmenu neemt met wijn.
TAO is een stuk goedkoper.
Ben al een keer bij Intenzo in Hengelo geweest, was ik ook zeker over te spreken. Zag het net op de kaart staan, inderdaad. Lijkt me ook geweldig lekker in zo'n uitgeholde kaas. Pittig geprijsd maar ach, dan maar een keer minder vaak eten in mindere tenten.

Rodenbach in Enschede krijgt ook prima recensies. Daar al eens geweest?
Bis vincit, qui se vincit in victoria.
  Official ESF Kreviewer maandag 23 maart 2015 @ 11:25:49 #209
7719 Kreator
Groetjes, Krea.
pi_150942711
quote:
0s.gif Op maandag 23 maart 2015 11:14 schreef HenkvonAnnie het volgende:

Rodenbach in Enschede krijgt ook prima recensies. Daar al eens geweest?
Nee, maar die staat nog wel op mijn lijstje om eens naartoe te gaan. Locatie trekt me niet zo, omdat het ook een hotel is en het restaurant er een beetje ongezellig uitziet op de foto's.
pi_150942794
quote:
14s.gif Op maandag 23 maart 2015 11:25 schreef Kreator het volgende:

[..]

Nee, maar die staat nog wel op mijn lijstje om eens naartoe te gaan. Locatie trekt me niet zo, omdat het ook een hotel is en het restaurant er een beetje ongezellig uitziet op de foto's.
Ben ik met je eens. Mijn oom had laatst gegeten bij Autrement in Enschede en was erg positief. Locatie trekt me echter niet zo.
Bis vincit, qui se vincit in victoria.
pi_150949253
quote:
0s.gif Op woensdag 18 maart 2015 23:44 schreef Thezappa het volgende:
en 1 pepertje iwa , beetje laf he
Nou...staar je niet blind op de menukaart want de saus was voor mij extra heet gemaakt door de kokkin omdat ze weet dat ik een traditionalist ben.

On topic. Zijn er al mensen naar de 'nieuwe' Thai geweest in Hilligersberg? Rotterdam-Noord?

[ Bericht 22% gewijzigd door #ANONIEM op 23-03-2015 15:02:52 ]
  maandag 23 maart 2015 @ 15:00:20 #212
401485 Molo
Völlig losgelöst
pi_150949294
Godverdomme, flikker toch op allemaal met die nutteloze kut discussies hier jn dit topic. Onderwerp: zie topic titel!

Dank u voor het kunnen posten van deze mededeling >:O
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
  Official ESF Kreviewer maandag 23 maart 2015 @ 16:01:02 #213
7719 Kreator
Groetjes, Krea.
pi_150951166
quote:
1s.gif Op maandag 23 maart 2015 15:00 schreef Molo het volgende:
Godverdomme, flikker toch op allemaal met die nutteloze kut discussies hier jn dit topic.
Echt kut is dat, die inhoudelijke discussies over restaurants waar we hebben gegeten. :r :r :r.
  maandag 23 maart 2015 @ 16:20:11 #214
115121 Arizona
Zeg maar Arißona
pi_150951905
TAO in Enschede is mijn lievelingen-japanner :). Ooit een diner daar gekregen als moederdagkado O+ en sindsdien groot fan.
Een stukje duurder dan de all you can eat-sushitenten, maar kwalitatief ook veel beter.

Als je een van de chef-menu's neemt, krijg je echt waar voor je geld.

Mocht je wel voor all you can eat sushi in Twente willen gaan, dan is Kami Sushi in Hengelo wel een aanrader.

Dan nu een recensie van een compleet ander restaurant :+ .

Waar heb je gegeten?
De Burger

Wat heb je gegeten?
Een Real American (cheeseburger)

Impressie?
De Burger is, zoals de naam het al zegt, een hamburgerrestaurant. Bestaat nu ongeveer een halfjaar denk ik? Ik ben er vorige week voor het eerst geweest. Inrichting is hoofdzakelijk rood en geel :+ , zoals je zou verwachten van een hamburgertent.
Behalve hamburgers staan er ook diverse broodjes, warm en koud, op de kaart.

Ik had een Real American. Dit is een cheeseburger. En hij was LEKKER :D . De hamburgers worden vers bereid en dat proef je. De hamburger zag er precies zo uit als op de menu-kaart. Flink broodje, niet te zompig en niet te droog. Voldoende vlees, lekker gekruid. Verder belegd met sla, ui, tomaat, augurk, ketchup en cheddar.

Voor een lunch of snelle hap heeft Oldenzaal er een prima tent bij. Prijs-kwaliteitverhouding is stukken beter dan bij de McD.

Prijs?
4 euro voor de burger, 2 euro voor een flesje cola.
You won't be lost, hurt, tired or lonely - Something beautiful will come your way
pi_151065692




Waar?

Gotisches-Haus (Xanten/Duitsland)



Wat at je?







Impressie & Op en aanmerkingen

Eten in Duitsland is altijd een ervaring op zich als je alleen maar in Nederland vertoeft en je bezig houdt met de 'Hollandse'smaak en bijbehorende 'Hollandse'porties. In Nederland zijn de porties bijna altijd zoals ons land is: Klein en afgemeten daar waar de Duitsers je altijd een mooi vol bord voorschotelen die voor mensen met een grote eetlust een welkome verandering is i.v.g met de Nederlandse afgemeten porties en ( vaak) te hoge prijzen.

In deze was een bezoek aan het plaatsje Xanten en het Eetablissement Gotisches-Haus een plezierige.Volgens de lokale bevolking de plek waar je een lekker traditionele hap kon krijgen. Los van dat ik hier naar uitkeek en dus enigzins bevoordeelt was, smaakte alles. Geef toe het voorgerecht, de Porree-Lauchsuppe met Speck und Croutons zag er misschien niet geweldig of bijzonder uit, maar smaakte prima.De opvolgende hoofdgerechten zagen er misschien wat doorgekookt uit maar smaakten juist het tegendeel: Gewoon lekker en smaakvol. En dat i.c.m. een lokaal biertje maakten dat ik met een tevreden gevoel dit plaatsje Xanten verliet op weg terug naar Nederland en de welbekende 'lunch'bowl :')

Cijfer?

8-
/ 10

[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 26-03-2015 19:15:46 ]
  donderdag 26 maart 2015 @ 19:14:41 #216
45206 Pietverdriet
Ik wou dat ik een ijsbeer was.
pi_151066034
Maar ik zie een ganzenbeen met rode kool en kartoffelklöse bij dat sauerbraten zie ik SemmelKlöse en groene kool?
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
pi_151110041
Vanavond gegeten via de Alphense Restaurantweek bij Alfred's Diner
Prachtige locatie aan een park, bij een parktheater, en een kleine spa. Restaurant zelf is ook mooi. Correcte bediening die vertelt wat er op je bord ligt alleen als je er een vraag over stelt weten ze het niet meer :D.

Het menu:


Kregen eerst een amuse van een kalfsrolletje en tonijnsaus:

Lekker hapje :)

Daarna de 2 voorgerechtjes:

De zalm en vooral de sesam was jum, de marshmellow wat zoetig, sausjes en zeewiersalade waren er ook lekker bij. Bovenop lagen komkommerlinten. Wasabi kon ik niet proeven.

Tartaar was ook zacht en extra lekker met wat peper. Piccalilly was lekker, wat zoetig.

De 2 hoofdgerechtjes:

Sorry, ik had uit gulzigheid al een stuk vlees gegeten voor ik de foto had gemaakt. Waren 4 malse plakken vlees, groentechipje, spek en krootjesstamp. Saus was lekker! Best gerecht.


Deze kabeljauw in ham was heerlijk! Saustoefjes waren ook lekker, groente en groentechips ook niet flauw,
Bij het hoofdgerecht bestelden we ook frites met truffelmayonaise.

Toetje:

Cookie Dough ijs :9, heerlijk cakeje maar ik dacht dat ie van binnen vloeibaar zou zijn. Tenminste, dat hoopte ik maar dat was niet zo. De lemon grass in de saus proefde ik niet zo, maar het was ook niet zo heel veel saus. De mousse was van chocola met iets van amandellikeur erdoor denk ik.

Nogmaals mooi restaurant, vriendelijke bediening en ik had al goede verhalen over het eten gehoord en het was ook erg lekker. Om voor ¤ 25,- dit menu te proberen is natuurlijk top aan deze Restaurantweek. In september is deze week weer en dan kiezen we weer een leuk restaurant uit :).
Wat er ook gebeurt; altijd blijven lachen :-)
pi_151110370
Weer naar Restaurant De Jong geweest. O+ Jullie mogen eerst raden wat alles is, vertel ik later, nu eerst slapen. :Z















pi_151111649
Mmmm weer lekkere plaatjes FFT en Isegrim :9
Alleen dat schuim ben ik niet zo van :D
pi_151112746
Hebben jullie aanraders wat ik moet proberen in de Markthal Rotterdam (lunch)?
pi_151113697
Kijk eens in dit topic van weleer en opvolgende reacties/topics.
pi_151120163
Nu nog even wat we aten:

- Amuse: erwtenmousse met munt, witte kaas, viooltjes.
- Voorgerecht: groene asperges met gepofte granen en parmezaan-'ijs'
- Paddestoelen met klaverzuring, hazelnootschuim, hazelnoot, O+ op 62 graden gegaarde eidooier O+
- Hoofdgerecht: drie verschillende bereidingen van aardpeer, met zonnebloemscheuten (deze heb ik eerder gehad en dit is echt mijn alltime favorite O+ )
- Purechocolade-ijs en avocado-ijs
pi_151121337
quote:
2s.gif Op donderdag 26 maart 2015 19:04 schreef Iwanius het volgende:
[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

Waar?

Gotisches-Haus (Xanten/Duitsland)

[ afbeelding ]

Wat at je?

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

Impressie & Op en aanmerkingen

Eten in Duitsland is altijd een ervaring op zich als je alleen maar in Nederland vertoeft en je bezig houdt met de 'Hollandse'smaak en bijbehorende 'Hollandse'porties. In Nederland zijn de porties bijna altijd zoals ons land is: Klein en afgemeten daar waar de Duitsers je altijd een mooi vol bord voorschotelen die voor mensen met een grote eetlust een welkome verandering is i.v.g met de Nederlandse afgemeten porties en ( vaak) te hoge prijzen.

In deze was een bezoek aan het plaatsje Xanten en het Eetablissement Gotisches-Haus een plezierige.Volgens de lokale bevolking de plek waar je een lekker traditionele hap kon krijgen. Los van dat ik hier naar uitkeek en dus enigzins bevoordeelt was, smaakte alles. Geef toe het voorgerecht, de Porree-Lauchsuppe met Speck und Croutons zag er misschien niet geweldig of bijzonder uit, maar smaakte prima.De opvolgende hoofdgerechten zagen er misschien wat doorgekookt uit maar smaakten juist het tegendeel: Gewoon lekker en smaakvol. En dat i.c.m. een lokaal biertje maakten dat ik met een tevreden gevoel dit plaatsje Xanten verliet op weg terug naar Nederland en de welbekende 'lunch'bowl :')

Cijfer?

8-
/ 10
Jaaaa, dit is nou echt eten dat mij blij maakt. O+ :9
pi_151126619
Laatst gegeten bij het ABC restaurant in het Brabantse Velp. Bij binnenkomst betaal je een kaartje waarmee je toegang hebt tot alle "restaurantjes" daar. Je krijgt een vaste plaats in 1 van die restaurantjes, en je kan vervolgens gewoon overal naartoe lopen. Heb van alles gegeten, want het is eigenlijk gewoon een heel groot lopend buffet. Alles netjes verdeeld in eigen huisjes (restaurantjes gekleed in de stijl van het eten, bijv steakhouse dat heel Amerikaans gekleed is) waar je langs kan lopen.
Hier de site, waar bij elk restaurant foto's bij staan.
http://www.abcvelp.nl/

Menulijst, per restaurantje staan wat hoofdzaken wat je daar o.a kunt vinden.


Prijslijst (drinken dus inbegrepen, uitgezonderd alcoholische dranken):


Het is eigenlijk best wel een schranshuis, want het is all you can eat. Toch ziet alles er netjes en verzorgd uit en worden de lege borden steeds opgehaald, dus kan je gewoon steeds een nieuw bord pakken. Alle eten was eigenlijk ook prima te pruimen, en voor die prijs (26,95) voor twee uur, zeker voor herhaling vatbaar.
pi_151129821
Waar heb je gegeten?
Brasserie Pierre in Rotterdam (http://pierrerotterdam.nl/)

Wat heb je gegeten?
Bruin (en voor mijn vriend wit) desembrood met "Huisgemaakte rosbief, dun gesneden met Parmezaanse kaas, Pijnboompitjes, rucola, rode ui en truffel mayonaise"

Impressie?
Hier geluncht op advies van een collega die in Rotterdam woont (specifiek naar iets gevraagd vlakbij de Markthal want daar was het veeeel te druk)

We hebben niet het meest spannende van de kaart gekozen, maar vonden het beide erg lekker. Brood werd in plakken geserveerd met de rosbief eroverheen. Zowel het brood als de overige ingrediënten smaakten erg vers. Ruim belegd ook, al mag dat ook wel voor ¤9,50 ¤7,25. Bediening erg vriendelijk en het zat er (schijnbaar meestal) vrij vol. Wel afwisselend publiek en dat vind ik zelf altijd erg prettig.

Prijs?
22,50 voor 2x broodje rosbief, 1 cappuchino, 1 cola light en 1 ice tea :). Wij vonden het prima plek om te lunchen met een goede prijs-kwaliteit verhouding



[ Bericht 0% gewijzigd door Trusten op 28-03-2015 17:57:29 ]
  zaterdag 28 maart 2015 @ 17:47:43 #226
232606 RobinOok
Patroonheilige van CUL
pi_151129910
Ziet er goed uit! Lijkt me lekker en met liehiefde gemaakt.
pi_151129968
Het drinken in totaal voor 3,50? Dat klinkt wel heel voordelig..
Nomnomnomnomnomnomnomnomnomnom
pi_151130116
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 maart 2015 17:49 schreef PluisigNijntje het volgende:
Het drinken in totaal voor 3,50? Dat klinkt wel heel voordelig..
Haha je hebt gelijk! Misschien gaan ze dan op korte termijn een prijsverhoging doorvoeren of het was het broodje van de dag ofzo. Want op op de site staat ¤9,50 voor dit broodje maar zie nu op de bon dat ze 7,25 waren :)
pi_151130186
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 maart 2015 17:57 schreef Trusten het volgende:

[..]

Haha je hebt gelijk! Misschien gaan ze dan op korte termijn een prijsverhoging doorvoeren of het was het broodje van de dag ofzo. Want op op de site staat ¤9,50 voor dit broodje maar zie nu op de bon dat ze 7,25 waren :)
Ah, oke ;) Da's wel een nette prijs voor zo'n mooi broodje :)
Nomnomnomnomnomnomnomnomnomnom
  zondag 29 maart 2015 @ 17:01:25 #230
222292 MacorgaZ
Computer says no.
pi_151160074
Jammer dat ik van mijn zakelijke diner bij De Wilmersberg in De Lutte geen foto's heb gemaakt, zéér artistiek maar als je van de 3 gangen alles op één bord legt is die voor 3/4 vol... :P
Typetje 'na het diner nog even langs de fastfoodzaak voor de honger'.
Op zondag 2 augustus 2015 22:19 schreef Qwea het volgende:
Mijn kut smaakt minder zuur dan dit bier.
  zondag 29 maart 2015 @ 18:26:35 #231
199397 Windigo
Flavourtarian
pi_151162888
Wanneer: 29-03-2015

Waar: Nomads Amsterdam

Impressie?

Fijne muziek ook ; heel rustgevend :)

Wat at je?:
We hadden een Marrokaanse High tea besteld. Dus een dienblad met selectie aan thee en kruiden.

Zeer goede kwaliteit, erg lekkere thee en veel keus dus :)

Daarnaast een dienblad met eten wat wij vergeten zijn te fotograferen, maar het was heerlijk voor zowel vega als carnivoor. We hadden:
Pompoen tagine, falafel met knoflooksaus, wraps met kruidenkaas, hummus met pitabrood, dadelcake, baklava, passievruchten en ander fruit, halva, koekjes en chocolade-vijgentruffels. Voor de carnivoor was er pittige lamstajine en cevapcici met knoflooksaus. Beiden waren we erg tevreden ;)

Ik vond de pompoentagine echt niet te versmaden :D

Prijs?
55 e totaal voor twee, inclusief 2x een pot thee en shisha met perziksmaak :) Wij gaan terug!

[ Bericht 3% gewijzigd door Windigo op 29-03-2015 18:32:00 ]
pi_151166275
Klinkt goed!!
  zondag 29 maart 2015 @ 21:15:32 #233
303405 megamandy
KAME-HAMEE-HAAAA
pi_151170061
Waar? Le Fou Fow, Elandsgracht Amsterdam
Wanneer? 29 maart
Wat at je? varken/groente Gyoza, 1x ramen met varkensbouillon (groot) en 1x ramen met kippenbouillon (classic) en extra shiitake.
Impressie?

Kosten? thee (wat steeda bijgevuld wordt) ¤2,- / Ramune ¤3,50 / gyoza ¤6,- / large (varken) ramen ¤14,50 / classic (kip) ramen ¤12,50 + ¤1,-
Dus in totaal ¤39,50
Cijfer? 8/10

Nu moet ik wel zeggen dat dit mijn eerste ervaring met ramen is maar ik vond het heerlijk! De gyoza was lekker en licht, de ramen smaakte ook zeer goed.
Zelf had ik de ramen gepakt met kippenbouillon omdat ik had gelezen dat varkensbouillon een specifieke smaak heeft. Wel geproeft bij mijn vriend en de varkensbouillon vond ik ook lekker dus dat ga ik de volgende keer proberen :)

Edit: en hier nog een slechte foto door het raam die ik eerder deze week had gemaakt
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.


[ Bericht 10% gewijzigd door megamandy op 29-03-2015 21:24:34 ]
吴 曼 迪
pi_151173880
quote:
1s.gif Op zondag 29 maart 2015 21:15 schreef megamandy het volgende:
Waar? Le Fou Fow, Elandsgracht Amsterdam
Wanneer? 29 maart
Wat at je? varken/groente Gyoza, 1x ramen met varkensbouillon (groot) en 1x ramen met kippenbouillon (classic) en extra shiitake.
Impressie? [ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Kosten? thee (wat steeda bijgevuld wordt) ¤2,- / Ramune ¤3,50 / gyoza ¤6,- / large (varken) ramen ¤14,50 / classic (kip) ramen ¤12,50 + ¤1,-
Dus in totaal ¤39,50
Cijfer? 8/10

Nu moet ik wel zeggen dat dit mijn eerste ervaring met ramen is maar ik vond het heerlijk! De gyoza was lekker en licht, de ramen smaakte ook zeer goed.
Zelf had ik de ramen gepakt met kippenbouillon omdat ik had gelezen dat varkensbouillon een specifieke smaak heeft. Wel geproeft bij mijn vriend en de varkensbouillon vond ik ook lekker dus dat ga ik de volgende keer proberen :)

Edit: en hier nog een slechte foto door het raam die ik eerder deze week had gemaakt
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Was er vorige week ook. Het was niet slecht, maar de noedels moeten ze echt aanpassen. Chinese noedels passen echt niet in Japanse ramen.
pi_151509966
quote:
10s.gif Op zondag 29 maart 2015 17:01 schreef MacorgaZ het volgende:
Jammer dat ik van mijn zakelijke diner bij De Wilmersberg in De Lutte geen foto's heb gemaakt, zéér artistiek maar als je van de 3 gangen alles op één bord legt is die voor 3/4 vol... :P
Typetje 'na het diner nog even langs de fastfoodzaak voor de honger'.
Of te wel 'schilderij' maaltijd. Daarom moet je alvorens je in dit soort zaken gaat eten een goede bodem leggen thuis/ergens anders.
  donderdag 9 april 2015 @ 13:28:09 #236
222292 MacorgaZ
Computer says no.
pi_151513248
quote:
10s.gif Op donderdag 9 april 2015 11:31 schreef Iwanius het volgende:

[..]

Of te wel 'schilderij' maaltijd. Daarom moet je alvorens je in dit soort zaken gaat eten een goede bodem leggen thuis/ergens anders.
Haha ja, de term kende ik niet maar dat was het wel ja.
Echt heel erg mooi opgemaakt maar een stukje vis zo groot als 2 wijsvingers en een stukje vlees met dezelfde grootte, mjah :P
Maar het was dan ook een zakelijk diner, dus prijs/kwaliteit was voor mij ontelbaar ;).
Op zondag 2 augustus 2015 22:19 schreef Qwea het volgende:
Mijn kut smaakt minder zuur dan dit bier.
pi_151518199
Lijkt me niks, zo'n sjiekdelafriemel restaurant waar je bijna niks krijgt. Je kunt ook hele mooie bordjes maken als je een wat groter stukje vis neemt, denk ik dan.
Let's all accept each other's differences and different opinions and live together in harmony :)
pi_151518977
quote:
0s.gif Op donderdag 9 april 2015 16:01 schreef sirdanilot het volgende:
Lijkt me niks, zo'n sjiekdelafriemel restaurant waar je bijna niks krijgt. Je kunt ook hele mooie bordjes maken als je een wat groter stukje vis neemt, denk ik dan.
Inderdaad. Als ik ¤35 of meer voor een hoofdgerecht betaal wil ik wel een fatsoenlijk gerecht dat de naam 'hoofdgerecht' mag dragen.
Bis vincit, qui se vincit in victoria.
  vrijdag 10 april 2015 @ 19:54:43 #239
139516 uniekhoorn
uniek, zoals ieder ander
pi_151558826
Gisteren bij http://www.lungomare.eu/lungomare/
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wat was dat niet lekker zeg, had totaal niks met pizza te maken! Pizza is een ondefieneerbare van brood/deeg/weet ik wat.
Ja sorry geen goed woord voor over, ook het beleg was smakeloos maar enfin..beetje peper erover :')
Niet heen gaan.
47 euro kwijt voor 4 rode wijn en 2 pizza's
2/10

[ Bericht 25% gewijzigd door uniekhoorn op 10-04-2015 20:00:45 ]
Nu doen en genieten, doodgaan kan altijd nog!
Zolang er alcohol verkocht wordt, heb ik geen probleem.
Je moet het leven nemen met een korreltje zout..... schijfje limoen en een shot tequilla
  vrijdag 10 april 2015 @ 19:57:55 #240
45206 Pietverdriet
Ik wou dat ik een ijsbeer was.
pi_151558941
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 april 2015 19:54 schreef uniekhoorn het volgende:
Gisteren bij[url=lungomare] http://www.google.nl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&uact=8&ved=0CCkQFjAB&url=http%3A%2F%2Fwww.lungomare.eu%2Flungomare%2F&ei=ewsoVebuJ8_daL_tgeAG&usg=AFQjCNEqezxH0U_WiLfZIUg1-ryC5XXvYg&bvm=bv.90491159,d.ZGU[/url]
[ link | afbeelding ]
Ziet er erg gezond uit
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
pi_151559080
Uniekhoorn, wat ben jij toch een miepje! }) :+
  vrijdag 10 april 2015 @ 20:06:24 #242
139516 uniekhoorn
uniek, zoals ieder ander
pi_151559201
Omdat ik nog steeds zin had in pizza met smaak :
Net gegeten bij http://www.pizzeriasaperdalonga.nl/

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Was zo lekker! Volgens mij zijn alle pizza's daar lekker
Een echte aanrader!

31 euro voor met 2x bier , 2 x rode wijn :D
Nu doen en genieten, doodgaan kan altijd nog!
Zolang er alcohol verkocht wordt, heb ik geen probleem.
Je moet het leven nemen met een korreltje zout..... schijfje limoen en een shot tequilla
pi_151559512
Beter! ^O^
pi_151598063
Vanavond gegeten bij 'very italian pizza', valt natuurlijk volstrekt in het niet bij de meeste zaken in deze draad, maar ach.

Als je daar al wat gaat eten, neem dan wel de pizza's, die zijn lekker groot en redelijk goed gevuld (nou ja dingen erop), ik vond het in ieder geval prima voor de (lage) prijs. De lasagna had iemand maar was echt helemaal niks (waterig, weinig dingen erin, weinig vlees, lelijk gepresenteerd), de pasta's weet ik eigenlijk niet of die goed waren. Maar ik heb met pasta's altijd zoiets van 'dat maak ik dan zelf wel een keer thuis'. Pizza maken gaat niet echt met mijn oventje en dat is dan leuk om te eten als je uit eten gaat vind ik.
Ik had 'pizza norma' met aubergine, parmezaan en lekker veel ham. Leuke simpele combi die ik niet zo vaak ben tegengekomen.

De bodems van de pizza's hebben een enigszins aparte smaak, maar die vind ik niet vies, eigenlijk best lekker.

Het toetje: ik zou er geen toetje nemen. Laten we het daarop houden.
Let's all accept each other's differences and different opinions and live together in harmony :)
pi_151598128
quote:
0s.gif Op zondag 12 april 2015 00:41 schreef sirdanilot het volgende:
Vanavond gegeten bij 'very italian pizza', valt natuurlijk volstrekt in het niet bij de meeste zaken in deze draad, maar ach.

Als je daar al wat gaat eten, neem dan wel de pizza's, die zijn lekker groot en redelijk goed gevuld (nou ja dingen erop), ik vond het in ieder geval prima voor de (lage) prijs. De lasagna had iemand maar was echt helemaal niks (waterig, weinig dingen erin, weinig vlees, lelijk gepresenteerd), de pasta's weet ik eigenlijk niet of die goed waren.

De bodems van de pizza's hebben een enigszins aparte smaak, maar die vind ik niet vies, eigenlijk best lekker.

Het toetje: ik zou er geen toetje nemen. Laten we het daarop houden.
Was je in DH of Leiden?
DH heeft best ok lasagne alleen beetje weinig. Ik kreeg gratis een 2e (grotere) portie toen ik zei dat ik het jammer vond dat het zo weinig was :D ^O^

Van de pizza is pizza carpaccio zo lekker, en dan een bakje aīoli bijbestellen (die je gratis krijgt). Zo jum :9
Wat er ook gebeurt; altijd blijven lachen :-)
pi_151598160
quote:
0s.gif Op zondag 12 april 2015 00:44 schreef FutureFairytale het volgende:

[..]

Was je in DH of Leiden?
DH heeft best ok lasagne alleen beetje weinig. Ik kreeg gratis een 2e (grotere) portie toen ik zei dat ik het jammer vond dat het zo weinig was :D ^O^

Van de pizza is pizza carpaccio zo lekker, en dan een bakje aīoli bijbestellen (die je gratis krijgt). Zo jum :9
DH, er zit er ook een in Leiden idd en volgens mij nog een in rotterdam.

Ik vind donatello's eigenlijk beter als lagere prijsklasse pizzaketen, daar neem ik dan de calzone met zeevruchten die is echt lekker. Maar dit is wel leuk voor de afwisseling.

Heb de lasagne zelf niet geproefd (had iemand anders, we waren met een groep) maar hij zag er wel dusdanig uit dat ik dacht 'dit kan eigenlijk niet echt'.

Pizza carpaccio is wel een goede tip.
Let's all accept each other's differences and different opinions and live together in harmony :)
pi_151598251
Donatello's Leiden vind ik in ieder geval vreselijk. Pizza's zijn nep, pasta wel ok.
VIP DH is heel goedkoop maar de pizza's zijn een stuk beter. En laat ff weten als je een volgende keer de carpaccio (met aioli) hebt genomen :Y)
Wat er ook gebeurt; altijd blijven lachen :-)
  donderdag 23 april 2015 @ 19:49:41 #248
199397 Windigo
Flavourtarian
pi_151965402
Was op een food ''festival'' dat maar vijf kraampjes bleek te zijn, en daar was niets van mijn gading bij dus ik ging naar een nieuw en nabijgelegen Italiaans tentje waar je kan zien hoe je eten bereidt wordt. Dat leek me ook wel leuk om te proberen. Aldus kwam ik terecht bij:

Waar?
La minute, Amersfoort.

Wat?
Lasagne met kaas-tomatensaus. Daar ging het al fout, het stond onder (vlees) pasta's als lasagne al forno. Ik ging er dus vanuit dat het gewoon met gehakt was, maar het bleek een kaassaus te zijn. Noem het dan vegetarische lasagne ofzo, maar goed opzich was dit mijn fout.


Hoe smaakte het?
Ja, dat kan ik zelf dus beter. Hoewel de pasta vers gemaakt was, ik kon het ze in elkaar zien zetten, was het zo smakeloos als de kleur van de saus. Veel goedkope mozzarella en nauwelijks kruiden, vooral een zoute vette hap dus. Zou ik niet nog eens doen. De pizza's zagen er helaas veel beter uit.

Impressie?
De bediening was onzeker over wat ze aanmoesten met iemand die alleen kwam eten, om de paar minuten stond er iemand bij mijn tafel om te vragen of ik nog iets wilde en of alles naar wens was. Geen echte rust aan tafel gehad dus. Ook was er net een nieuwe kaart ingevoerd, en waren de specials die ik eerst wilde bestellen omdat ze op het bord stonden uitverkocht vanwege diezelfde nieuwe kaart die net was ingevoerd maar nog niet op de borden geschreven. Daarnaast dus het akkefietje met de lasagne die vegetarisch bleek. Ik was helaas niet erg onder de indruk.

Prijs?
11.05 voor lasagne en een cola, het brood was van het huis. Weinig geld, maar toch vond ik het licht teleurstellend.

Cijfer?
5; leuk idee die verse bereiding maar de smaak laat echt te wensen over en je nieuwe kaart niet meteen op de muur zetten verdient ook geen krediet.
pi_151967107
Balen Windigo! Italiaans eten is vaak juist lekker. Jammer dat dit tentje dan tegenvalt -O-
Wat er ook gebeurt; altijd blijven lachen :-)
  vrijdag 24 april 2015 @ 11:54:23 #250
313458 Zonnetje1981
always look on the bright side
pi_151984613
Weer een Italiaan zonder vitello en scroppino op de kaart...

Jammer dat het tegenviel Windigo!
  vrijdag 24 april 2015 @ 11:59:29 #251
199397 Windigo
Flavourtarian
pi_151984850
quote:
10s.gif Op vrijdag 24 april 2015 11:54 schreef Zonnetje1981 het volgende:
Weer een Italiaan zonder vitello en scroppino op de kaart...

Jammer dat het tegenviel Windigo!
Ja en vanaf gisteren dus niet eens een echte Italiaan meer, want er was dus op de nieuwe kaart ook opeens ''tapas'' te zien. Ze weten dus niet echt wat ze willen, en daar gaat het waarschijnlijk ook fout ;)

Als de tapas buiten al op de kaart had gestaan was ik er sowieso niet binnen gelopen, want van die dubbele concepten doen het zelden goed.
pi_152056700
Vandaag een zeer teleurstellende ervaring bij BasQ in Rotterdam. Had me er echt op verheugd, maar het was serieus waardeloos. Alleen de wijn was lekker.

Voorgerecht bestond uit diverse hapjes waaronder calamares met alioli, brood met tomatensalsa, salade met tonijn, paprika met ansjovis. De calamares waren taai en niet vers. De ansjovis was okee en de tonijn ook. Verder niets bijzonders.

Tweede gang was ronduit smerig. Verschrikkelijk taaie octopus met aardappelen. De octopus was zo taai dat het gewoon niet weg te krijgen was. Tafel naast ons had er ook grote moeite mee.

Hoofdgerecht was tournedos die er mooi rosé uitzag maar waar weinig smaak aan zat. Er zat een saus bij die zo zout was dat je wangen ervan samentrokken.

Dessert was broodpudding en cheesecake-ijs. Zowel dat ijs als de broodpudding waren lekker. Maar op het ijs zat een veel te zurig frambozenschuim dat er totaal niet bij paste.

Echt zonde van het eetmoment. Snap geen ruk van de overwegend positieve geluiden die ik over BasQ hoor.

Een 4.
pi_152056768
quote:
0s.gif Op zondag 26 april 2015 22:52 schreef Isegrim het volgende:
Vandaag een zeer teleurstellende ervaring bij BasQ in Rotterdam. Had me er echt op verheugd, maar het was serieus waardeloos. Alleen de wijn was lekker.

Voorgerecht bestond uit diverse hapjes waaronder calamares met alioli, brood met tomatensalsa, salade met tonijn, paprika met ansjovis. De calamares waren taai en niet vers. De ansjovis was okee en de tonijn ook. Verder niets bijzonders.

Tweede gang was ronduit smerig. Verschrikkelijk taaie octopus met aardappelen. De octopus was zo taai dat het gewoon niet weg te krijgen was. Tafel naast ons had er ook grote moeite mee.

Hoofdgerecht was tournedos die er mooi rosé uitzag maar waar weinig smaak aan zat. Er zat een saus bij die zo zout was dat je wangen ervan samentrokken.

Dessert was broodpudding en cheesecake-ijs. Zowel dat ijs als de broodpudding waren lekker. Maar op het ijs zat een veel te zurig frambozenschuim dat er totaal niet bij paste.

Echt zonde van het eetmoment. Snap geen ruk van de overwegend positieve geluiden die ik over BasQ hoor.

Een 4.
Bijna knap dat ze het zo kunnen verprutsen! Dan schaam je je als kok toch ontzettend? Hebben jullie er nog iets over gezegd en wat was de reactie?
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
pi_152056864
quote:
0s.gif Op zondag 26 april 2015 22:54 schreef Isabeau het volgende:

[..]

Bijna knap dat ze het zo kunnen verprutsen! Dan schaam je je als kok toch ontzettend? Hebben jullie er nog iets over gezegd en wat was de reactie?
Nee, niet echt iets gezegd, maar er werd ook niet oprecht naar gevraagd. Ik geloof niet dat het de bediening ook maar een ruk interesseerde of wij een leuke avond hadden.

Oh en het herentoilet was buiten gebruik en van het damestoilet lag de hele bril eraf. Plus het was vies. -O-
pi_152056926
quote:
1s.gif Op zondag 26 april 2015 22:57 schreef Isegrim het volgende:
Oh en het herentoilet was buiten gebruik en van het damestoilet lag de hele bril eraf. Plus het was vies.
Ik ken een kok die altijd zegt dat de staat van de wc's een goede voorspeller is van de staat van de keuken :X
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')