SPOILER: Fall fartOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Vorige seizoenen
2007 | Winter | Spring | Summer | Fall
2008 | Winter | Spring | Summer | Fall
2009 | Winter | Spring | Summer | Fall
2010 | Winter | Spring | Summer | Fall
2011 | Winter | Spring | Summer | Fall
2012 | Winter | Spring | Summer | Fall
2013 | Winter | Spring | Summer | Fall
2014 | Winter | Spring | Summer | Fall
Anime News Network (ANN): Nieuws over anime en meer.
Animeinfo.com: Hier vind je alle informatie over een anime.
My Anime List (MAL): Houd je eigen anime- en mangalijst bij. Check ook de FOK! MAL groep.
Veel FOK!kers hebben in deze reeks een MAL. Bekijk ze hier:SPOILER: MAL-lijstOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: FOK! Anime aanradersOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Waarom zijn (sommige) fansubs illegaal?
Anime worden steeds populairder in andere landen, waardoor er vaker licenties opgekocht worden. Dit betekent dat de afleveringen officieel niet verspreid mogen worden (zonder toestemming).
Dit gebeurt niet bij alle series, maar meestal bij series die bekendheid verkrijgen in het westen waardoor een westerse uitgever de licentie koopt om hieraan te verdienen.
Ik kan de fansubs niet afspelen, wat moet ik doen?
Waarschijnlijk heb je niet de goede codes die nodig zijn om de formaten af te spelen.
Er zijn Drie verschillende ''Populaire'' codecs waar je anime mee kunt kijken.
Je hebt KCP- Kawaii Codec Pack deze codec pack bevat de meest essentile codecs die nodig zijn voor het bekijken van anime. Bij KCP is ook de media speler MPC-HC aanwezig. Dit is een mediaspeler die uitermate geschikt is voor het bekijken van anime.
Het CCCP-Project is een pakket speciaal ontwikkeld voor anime. Het voordeel van CCCP is dat het al een lang lopend project is. Het biedt ongeveer dezelfde mogelijkheden als KCP. Enig nadeel bij CCCP is wel dat het niet constant wordt gepdatet en er dus lange intervals zijn.
En als laatst heb je ook nog K-lite Codec pack
K-lite kun je het beste gebruiken in combinatie met MPC-HC het biedt vergelijkbare functies aan zoals KCP, en CCCP hebben.
De beste Media speler die wordt aangeraden voor het kijken van anime is MPC-HC Deze speler is geschikt voor het kijken van anime en geeft ook nog eens een betere beeldkwaliteit.
Kan ik downloaden via IRC?
Een guide om via IRC downloaden is gemaakt door Robin007bond en kun je hier vinden.
Help! Mijn plaatjes doen het niet. Wat nu?
Je bent aan het hotlinken, en dit mag niet. Upload het plaatje via Imgur of Photobucket en plaats hem opnieuw.
Degene die het topic sluit (door middel van de 301e post), opent het volgende deel! Er worden ook statistieken bijgehouden./A/non's with his waifu, all's right in the world.![]()
Kongou?quote:Op maandag 9 februari 2015 17:54 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Ik verzin het niet zelf, tijger.
[ afbeelding ]![]()
![]()
http://blog.daum.net/kong7428
Ik heb hier geen verstand van. Waar kijk ik nu precies naar? Een bestaande kit of eigen werk van iemand? Het ziet er awesome uit.🐙![]()
Bestaande,quote:Op maandag 9 februari 2015 20:35 schreef DeZwabber het volgende:
http://blog.daum.net/kong7428
Ik heb hier geen verstand van. Waar kijk ik nu precies naar? Een bestaande kit of eigen werk van iemand? Het ziet er awesome uit.
Die [HG] MSN-06S Sinanju heb ik ook namelijk, maar hij heeft ze wel bewerkt/A/non's with his waifu, all's right in the world.![]()
Heb jij wel eens pics van je gunpla gepost eigenlijk?quote:Op maandag 9 februari 2015 20:40 schreef De_Dakgoot het volgende:
[..]
Bestaande,
Die [HG] MSN-06S Sinanju heb ik ook namelijk, maar hij heeft ze wel bewerkt🐙![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Nice. Ze hebben ook wel een vrij herkenbare stijl. Ik dacht al aan trigger bij het zien ervan voordat mijn blik op hun naam viel.quote:“An interesting thing is a good thing.”![]()
Ik ben wel erg benieuwd.quote:Op dinsdag 10 februari 2015 22:08 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Nice. Ze hebben ook wel een vrij herkenbare stijl. Ik dacht al aan trigger bij het zien ervan voordat mijn blik op hun naam viel.![]()
Oke, googlen op pp33 leverde hele andere resultaten op dan ik dacht.quote:Op dinsdag 10 februari 2015 22:34 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Er is al een trailer:
Daarnaast zie je op de website van Trigger nog een paar andere aardige projecten.
[ afbeelding ]
POWER PLANET No.33
en
[ afbeelding ]
Boy Invents Great Hero: Gridman
en
[ afbeelding ]
Hacka Doll🐙![]()
Mijn eerste gok was porno, maar het invoeren op DDG levert niets opmerkelijks op.
“An interesting thing is a good thing.”![]()
In google kreeg ik dit:quote:Op dinsdag 10 februari 2015 23:21 schreef Repelsteeltju het volgende:
Mijn eerste gok was porno, maar het invoeren op DDG levert niets opmerkelijks op.
[ afbeelding ]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
🐙![]()
Maar goed. PP33 en Gridman waren leuk om te zien. Ik werd blij van Trigger die Tokusatsu / Kaiju spul doet.
Zou van PP33 wel een film / korte serie willen zien.
🐙![]()
Trailer reeds gezien.quote:Op dinsdag 10 februari 2015 22:34 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Er is al een trailer:
Daarnaast zie je op de website van Trigger nog een paar andere aardige projecten.
[ afbeelding ]
POWER PLANET No.33
en
[ afbeelding ]
Boy Invents Great Hero: Gridman
en
[ afbeelding ]
Hacka Doll
PP33 is een mooi plaatje, maar zal niet de art worden van de anime.
Rest tot dus ver geen interesse.quote:Op dinsdag 10 februari 2015 23:29 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
In google kreeg ik dit:Ah.. Geoptimaliseerde zoekresultaten. Dus dat doe je vooral op de internets!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
(of je zoekfilter staat uit en krijg je andere resultaten)![]()
PP33 is toch alleen een short voor de animator expo?quote:Op woensdag 11 februari 2015 08:54 schreef Qunix het volgende:
[..]
Trailer reeds gezien.
PP33 is een mooi plaatje, maar zal niet de art worden van de anime.
Rest tot dus ver geen interesse.
http://animatorexpo.com/powerplantno33/
Zou het wel tof vinden als het een serie zou worden, Rikka en Trigger die samen iets maken.Whehe. Ik doe een hoop dingen op het internet, maar googlen op onrealistische strandbaltetten is daar niet een van.quote:[..]
Ah.. Geoptimaliseerde zoekresultaten. Dus dat doe je vooral op de internets!
(of je zoekfilter staat uit en krijg je andere resultaten)🐙![]()
Ze is een boot. Toet toet.quote:Op woensdag 11 februari 2015 16:48 schreef Kyubey het volgende:
[..]
Wow, wat heeft ze voor vreemd hoofddeksel?🐙![]()
ziet er gruwelijk uit!!quote:Op maandag 9 februari 2015 20:35 schreef DeZwabber het volgende:
http://blog.daum.net/kong7428
Ik heb hier geen verstand van. Waar kijk ik nu precies naar? Een bestaande kit of eigen werk van iemand? Het ziet er awesome uit.
As long as people continue to seek the true meaning of freedom, they will never ceased to be.![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Censoring in shinmaimaou dus![]()
![]()
quote:Op woensdag 11 februari 2015 22:58 schreef Qunix het volgende:
[ afbeelding ]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Censoring in shinmaimaou dusquote:Op woensdag 11 februari 2015 22:58 schreef Qunix het volgende:
[ afbeelding ]In de LN heb je tenminste harde pornoSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Censoring in shinmaimaou dus/A/non's with his waifu, all's right in the world.![]()
*hey*quote:Op woensdag 11 februari 2015 16:48 schreef Kyubey het volgende:
[..]
Wow, wat heeft ze voor vreemd hoofddeksel?Je weet dat Kantai Collection personages zijn gebaseerd op vooral oorlogsscheppen uit WO2?quote:![]()
quote:Op woensdag 11 februari 2015 22:58 schreef Qunix het volgende:
[ afbeelding ]Nogal irritantSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Censoring in shinmaimaou dus
Dan maar weer To Love Ru blu rays xD![]()
Met welke media speler kijken jullie anime? En gebruiken jullie alleen CCCP of ook SVP? Ben wel benieuwd eigenlijk. Ik kijk nu anime in 60fps en moet zeggen dat het echt glorieus is.![]()
![]()
Matig hoor.quote:Op donderdag 12 februari 2015 09:53 schreef DeZwabber het volgende:
Glorieus pleblevel VLC. Simpelweg omdat ik geen idee heb wat er verder werkt op OSX.
MediaPlayer Extended als GUI.
http://mplayerosx.ch/
En dan ook de binary mplayer2 downloaden: https://code.google.com/p/mplayerosx-builds/
Al vond ik net ook http://mplayerx.org/ wat interessant lijkt...![]()
Dat wel, maar ik wist niet dat die pic van KanColle wasquote:Op donderdag 12 februari 2015 07:20 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
*hey*
[..]
[..]
Je weet dat Kantai Collection personages zijn gebaseerd op vooral oorlogsscheppen uit WO2?
Helemaal super.![]()
MPC-HC in combinatie met KCP.quote:Op donderdag 12 februari 2015 09:42 schreef ChuuniSyndroom het volgende:
Met welke media speler kijken jullie anime? En gebruiken jullie alleen CCCP of ook SVP? Ben wel benieuwd eigenlijk. Ik kijk nu anime in 60fps en moet zeggen dat het echt glorieus is.
Want de rest is voor plebs/A/non's with his waifu, all's right in the world.![]()
Boeken lezen...quote:Op woensdag 11 februari 2015 23:05 schreef De_Dakgoot het volgende:
[..]
[..]
In de LN heb je tenminste harde porno
Ga toch vloeken in een andere kerk.
“An interesting thing is a good thing.”![]()
Jij wel eens wat manga's gelezen van Satoshi Kon?quote:Op donderdag 12 februari 2015 18:51 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Boeken lezen...
Ga toch vloeken in een andere kerk.🐙![]()
Nee.quote:Op donderdag 12 februari 2015 19:20 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
Jij wel eens wat manga's gelezen van Satoshi Kon?
Maar ik heb nog een film van hem over die ik kan zien. Daarna moet ik inderdaad zijn manga's eens gaan inkijken. Jij had laatst een Kon manga gekocht, toch? Is het wat?“An interesting thing is a good thing.”![]()
![]()
Die ongemakkelijke blik. Ik begin met de dag meer spijt te krijgen dat ik niet aan die serie ben begonnen.
Maar goed het is ook niet echt het soort serie waar ik nu trek in heb en ik vond Bakuman al niets.“An interesting thing is a good thing.”![]()
Ik was begonnen in Opus. Een bundeling van twee volumes. Begon heel leuk, hij heeft hem helaas niet af kunnen maken omdat het tijdschrift er toentertijd mee stopte. Aan het einde zaten er nog een paar later vrijgegeven ongenkte schetsen uit zijn archief die richting een gemproviseerd versneld einde werkten. Was erg leuk om te lezen zolang het duurde. Maar alhoewel je ziet wat voor richting het einde op ging, liet het abrupte einde me een beetje ontevreden achter.quote:Op donderdag 12 februari 2015 20:07 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Nee.
Maar ik heb nog een film van hem over die ik kan zien. Daarna moet ik inderdaad zijn manga's eens gaan inkijken. Jij had laatst een Kon manga gekocht, toch? Is het wat?
Maar ja, daar kan hij nu weinig meer aan doen.
Morgen begin ik in Tropic of the Sea. Hij schijnt er zelf niet echt tevreden over geweest te zijn.
[ Bericht 0% gewijzigd door DeZwabber op 12-02-2015 21:16:15 ]🐙![]()
Shirobako vergelijken met Bakumanquote:Op donderdag 12 februari 2015 20:30 schreef Repelsteeltju het volgende:
Die ongemakkelijke blik. Ik begin met de dag meer spijt te krijgen dat ik niet aan die serie ben begonnen.
Maar goed het is ook niet echt het soort serie waar ik nu trek in heb en ik vond Bakuman al niets.
/A/non's with his waifu, all's right in the world.![]()
quote:Op donderdag 12 februari 2015 20:35 schreef De_Dakgoot het volgende:
Wie is die fokster die vandaag rond half 6 op de a15🐙![]()
Trouwens Zwabber, installeer homebrew (www.brew.sh) of macports en kan je linux shit installeren zoals kde shit.![]()
Hmm, neat. Morgen even uitgebreid naar kijken.quote:Op donderdag 12 februari 2015 21:12 schreef Qunix het volgende:
Trouwens Zwabber, installeer homebrew (www.brew.sh) of macports en kan je linux shit installeren zoals kde shit.🐙![]()
Ik vond n Dream Machine al te veel en nu vertel je me dat er een tweede is.quote:Op donderdag 12 februari 2015 20:31 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
Ik was begonnen in Opus. Een bundeling van twee volumes. Begon heel leuk, hij heeft hem helaas niet af kunnen maken omdat het tijdschrift er toentertijd mee stopte. Aan het einde zaten er nog een paar later vrijgegeven ongenkte schetsen uit zijn archief die richting een gemproviseerd versneld einde werkten. Was erg leuk om te lezen zolang het duurde. Maar alhoewel je ziet wat voor richting het einde op ging, liet het abrupte einde me een beetje ontevreden achter.
Maar ja, daar kan hij nu weinig meer aan doen.
Morgen begin ik in Tropic of the Sea. Hij schijnt er zelf niet echt tevreden over geweest te zijn.
Schattige jongens maken manga, schattige meisjes maken anime. Het staat misschien als Sword Art Online tegenover Log Horizon, maar desalnietemin is er een oppervlakkige vergelijking te trekken.quote:Op donderdag 12 februari 2015 20:35 schreef De_Dakgoot het volgende:
[..]
Shirobako vergelijken met Bakuman
[ afbeelding ]
“An interesting thing is a good thing.”
Forum Opties Forumhop: Hop naar: