Idd, een beetje fatsoenlijke ICTer worden kost jaren, zeker als je nauwelijks bekend bent met ICT zoals de meeste 50-plussers. Dat is weggegooid geld. Fatsoenlijke ICT vereist aanleg, kennis en inzicht. Dat is voor het grootste deel nauwelijks aan te leren.quote:Op donderdag 5 februari 2015 09:21 schreef Lucky2Bastard het volgende:
hoe is dat nou binnen die tijd te realiseren, hou toch op zeg.
als je er niets van weet, dan leer je het op die leeftijd nooit meer, het is een veel te breed begrip. dus net wat jij zegt, geld over de balk smijten dit.quote:Op donderdag 5 februari 2015 09:23 schreef Q. het volgende:
[..]
Idd, een beetje fatsoenlijke ICTer worden kost jaren, zeker als je nauwelijks bekend bent met ICT zoals de meeste 50-plussers. Dat is weggegooid geld. Fatsoenlijke ICT vereist aanleg, kennis en inzicht. Dat is voor het grootste deel nauwelijks aan te leren.
ja ja, dat had je eerder moeten weten hè, dan wist je wel wat je ging doen, lolquote:Op donderdag 5 februari 2015 09:26 schreef mstx het volgende:
Dus mensen die niet goed zijn opgeleid zijn na 15 maanden hoog opgeleid en kunnen aan de slag als "ICT'er", wat dat ook precies mag inhouden... ok.
Ik heb gewoon 4 jaar voor niks mbo gedaan, en al die jaren werkervaring als developer is ook verspilde moeite. Elk bedrijf geeft nu de voorkeur aan een hoogopgeleide ICT-specialist van 50+.quote:Op donderdag 5 februari 2015 09:27 schreef Lucky2Bastard het volgende:
[..]
ja ja, dat had je eerder moeten weten hè, dan wist je wel wat je ging doen, lol
snel, goedkoop én multifunctioneel inzetbaar. ze maken de markt stuk!quote:Op donderdag 5 februari 2015 09:35 schreef mstx het volgende:
[..]
Ik heb gewoon 4 jaar voor niks mbo gedaan, en al die jaren werkervaring als developer is ook verspilde moeite. Elk bedrijf geeft nu de voorkeur aan een hoogopgeleide ICT-specialist van 50+.
wat kan je nou leren binnen die tijd als je van niets weet. dat gaat echt niet werken.quote:Op donderdag 5 februari 2015 09:39 schreef Wespensteek het volgende:
Als het een goede opleiding is dan is dit één van de weinige nuttige dingen die UWV doet. Er zijn veel vacatures en blijkbaar geschikte mensen. Ik hoop wel dat ze mensen met een redelijk goede vooropleiding kiezen want anders wordt het niets.
Omdat het zelf een stel laagopgeleiden zijn die ervan uit gaan dat elke werkloze 50plusser even kansloos is als dat zij zelf zijn.quote:Op donderdag 5 februari 2015 09:55 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
Waar is iedereen, gezien de reacties in dit topic, eigenlijk bang voor?
Mochten die 50 plusser uiteindelijk hun werk niet goed doen worden zij er toch wel op afgerekend. Ik zie het probleem niet zo.
Of misschien iets minder kansloos en bang voor hun baantje.quote:Op donderdag 5 februari 2015 10:04 schreef Dven het volgende:
[..]
Omdat het zelf een stel laagopgeleiden zijn die ervan uit gaan dat elke werkloze 50plusser even kansloos is als dat zij zelf zijn.
Wat komt er toch een hoop onzin uit bij jouquote:Op donderdag 5 februari 2015 10:08 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
[..]
Of misschien iets minder kansloos en bang voor hun baantje.
Als jij denkt dat een 50 plusser (die al moeite heeft met browsen op internet) binnen 15 maanden een ict-baan in kan vullen dan woon je in sprookjesland. Voor de gemiddelde ict-student zijn de opleidingen al zwaar genoeg.quote:Op donderdag 5 februari 2015 10:04 schreef Dven het volgende:
[..]
Omdat het zelf een stel laagopgeleiden zijn die ervan uit gaan dat elke werkloze 50plusser even kansloos is als dat zij zelf zijn.
Die mensen weten waarschijnlijk al veel van hoe het werkt in het bedrijfsleven wat best veel ICT-ers niet weten.quote:Op donderdag 5 februari 2015 10:23 schreef Q. het volgende:
Ik vind het vooral zielig voor die 50-plussers, die denken dat ze nu in een paar maanden kunnen leren wat de gemiddelde ICT'er tientallen jaren kost. Compleet weggegooid geld.
Nou vertel. Wat is het probleem precies?quote:Op donderdag 5 februari 2015 10:21 schreef 44rdbei het volgende:
[..]
Wat komt er toch een hoop onzin uit bij jou![]()
Dat er valse hoop wordt gekweekt bij deze ouderen dat ze in de nadagen van hun werkzame leven nog een carrière als ICT'er kunnen beginnen.quote:Op donderdag 5 februari 2015 09:55 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
Waar is iedereen, gezien de reacties in dit topic, eigenlijk bang voor?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |