hoe weet jij datquote:Op donderdag 5 februari 2015 02:34 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Hij zal in het echt echt geen lieverdje zijn in ieder geval
Ja jongere dames blijven wel 18+quote:Op donderdag 5 februari 2015 02:34 schreef Typisch het volgende:
[..]
ik heb iets onthouden van dat je op jongere dames valt
elan-opmerkingen maak ik niet, die zijn beneden mijn niveau
hoi elan
Omdat iemand die zich zo gedraagd op FOK! als hmf zn laatste 2 perioden normaal gesproken als zwakzinnige word weggezetquote:
Omdat de keren dat hij hier poste hij zich als een psychopatische debiel gedroeg, nu kan je in het echt wel iets anders zijn natuurlijk, maar ik geloof echt niet dat dat 100 procent troll isquote:
ik ga denk ik als draco malfoy met carnavalquote:Op donderdag 5 februari 2015 02:35 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Omdat iemand die zich zo gedraagd op FOK! als hmf zn laatste 2 perioden normaal gesproken als zwakzinnige word weggezet
ik ben geen 40+ en ik kijk geen utopia.quote:Op donderdag 5 februari 2015 02:31 schreef Fok-it het volgende:
Oh je komt uit Utopia-sc
Loop ik een 40+er te hosselen
waarom post je daar dan?quote:Op donderdag 5 februari 2015 02:37 schreef isax het volgende:
[..]
ik ben geen 40+ en ik kijk geen utopia.
Oh, maar je praat graag met mensen die de hele dag over Utopia praten? Dat kan ook natuurlijkquote:Op donderdag 5 februari 2015 02:37 schreef isax het volgende:
[..]
ik ben geen 40+ en ik kijk geen utopia.
we hebben het nooit over utopia. dat is het hele stomme van die sc.quote:Op donderdag 5 februari 2015 02:38 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Oh, maar je praat graag met mensen die de hele dag over Utopia praten? Dat kan ook natuurlijk
een oude ziel jaquote:Op donderdag 5 februari 2015 02:38 schreef Fok-it het volgende:
En je post in de 40+ scgvd zeg
Nee je zal 19 zijn inderdaad
dat magquote:Op donderdag 5 februari 2015 02:36 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Omdat de keren dat hij hier poste hij zich als een psychopatische debiel gedroeg, nu kan je in het echt wel iets anders zijn natuurlijk, maar ik geloof echt niet dat dat 100 procent troll is
Adresjes in Breda, Tilburg en Den Bosch om te pitten. Sowieso dagje Breda en een zaterdag wat dieper Brabant in denk ik.quote:Op donderdag 5 februari 2015 02:46 schreef Fok-it het volgende:
Waar ga jij carnaval vieren dan typisch? Breda?
Vind het van alle Brabantse steden de minste sfeer hebbenquote:
Die is laat wakker danquote:
zeldenquote:Op donderdag 5 februari 2015 02:54 schreef Insomnia_ het volgende:
ga jij wel eens uitwedstrijden typ
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |