Best wel een aluhoedje interview.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 17:21 schreef reza1 het volgende:
US, allies sought but failed to topple Syria government: Deputy Syrian FM
[..]
Vind je wikileaks ook aluhoedjes?quote:Op vrijdag 6 februari 2015 17:44 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Best wel een aluhoedje interview.
twitter:SkyNews twitterde op vrijdag 06-02-2015 om 18:01:15Islamic State claims 26-year-old female American hostage has died in Jordanian airstrike http://t.co/ik7UDbWJhe http://t.co/6e8Qa2sYKA reageer retweet
Wat een toeval ineens. Ik geloof er geen fuck van.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 18:02 schreef Houtenbeen het volgende:
twitter:SkyNews twitterde op vrijdag 06-02-2015 om 18:01:15Islamic State claims 26-year-old female American hostage has died in Jordanian airstrike http://t.co/ik7UDbWJhe http://t.co/6e8Qa2sYKA reageer retweet
Geloof het ook niet neequote:Op vrijdag 6 februari 2015 18:05 schreef Pharmacist het volgende:
[..]
Wat een toeval ineens. Ik geloof er geen fuck van.
Een krijgsgevangene kun je alles laten vertellen.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 14:55 schreef Slayage het volgende:
[..]
laatste stukje kan je idd omschrijven als sektarische propaganda, doet niks af aan het relaas van dit ventje
En als het wel zo is. jammer dan.quote:
twitter:Raqqa_Sl twitterde op vrijdag 06-02-2015 om 17:55:35Photo for the #American female hostage, Kayla Jean Mueller killed in #Jordanian airstrikes on #Raqqa today,says #ISIS http://t.co/HWXUUodqIG reageer retweet
Feiten zijn aluhoedje?quote:Op vrijdag 6 februari 2015 17:44 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Best wel een aluhoedje interview.
YPG gaat nu ook helpen met de belegering van Nubl & Alzahra.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 17:32 schreef IPA35 het volgende:
Het Syrische leger rukt ook zonder de verraderlijke berg-turken op in Hasakah.
Dat kanquote:Op vrijdag 6 februari 2015 18:50 schreef Montana_ir het volgende:
[..]
YPG gaat nu ook helpen met de belegering van Nubl & Alzahra.![]()
YPG is alleen aan de MFS en Peshmerga geallieerd.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 18:45 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
Niet mooi. De YPG moet geallieerd blijven aan de SAA.
Helaas voor hen, want de SAA is de enige partij in Syrie die de strijd gaat winnen door Iran en Rusland.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 18:52 schreef UpsideDown het volgende:
[..]
YPG is alleen aan de MFS en Peshmerga geallieerd.
Het zal ze niet helpen i.i.g.quote:
De YPG en SAA gaan elkaar niet kapot maken, dat zou voor beide erg slecht zijn.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 18:53 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
Helaas voor hen, want de SAA is de enige partij in Syrie die de strijd gaat winnen door Iran en Rusland.
Ik hoop dat de YPG in Hasakah dit kan goedmaken en dat dit niet tot een definitieve strijd tussen de SAA en YPG levert.
Ewa.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 18:57 schreef reza1 het volgende:
Is dat verdrag dan al bevestigd door de YPG?
Uiteindelijk gaat de SAA winnen. Het mooiste zou een SAA + NDF + YPG + Iran/Rusland-overwinning zijn, maar met de huidige vijandigheid van de YPG jegens de SAA en andersom, ziet dat er niet naar uit.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 18:56 schreef UpsideDown het volgende:
[..]
De YPG en SAA gaan elkaar niet kapot maken, dat zou voor beide erg slecht zijn.
Nee nog niet.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 18:57 schreef reza1 het volgende:
Is dat verdrag dan al bevestigd door de YPG?
Zolang de SAA/FSA/JAN geen Koerdische/Assyrische dorpjes aanvallen, en de YPG/MFS geen Arabische dorpjes, is er in principe niks aan de hand.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 19:00 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
Uiteindelijk gaat de SAA winnen. Het mooiste zou een SAA + NDF + YPG + Iran/Rusland-overwinning zijn, maar met de huidige vijandigheid van de YPG jegens de SAA en andersom, ziet dat er niet naar uit.
Assad gaat de YPG echt niet heel laten hoor met deze vijandigheid jegens het regeringsleger.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 19:04 schreef UpsideDown het volgende:
[..]
Zolang de SAA/FSA/JAN geen Koerdische/Assyrische dorpjes aanvallen, en de YPG/MFS geen Arabische dorpjes, is er in principe niks aan de hand.
Moet hij proberen, dan grijpen de PKK en Peshmerga hard in vermoed ik.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 19:06 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
Assad gaat de YPG echt niet heel laten hoor met deze vijandigheid jegens het regeringsleger.
De YPG zal nu niet worden aangevallen door Assad, pas op 't einde. Dat is heel duidelijk.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 19:07 schreef UpsideDown het volgende:
Moet hij proberen, dan grijpen de PKK en Peshmerga hard in vermoed ik.
Wanneer is het einde?quote:Op vrijdag 6 februari 2015 19:08 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
De YPG zal nu niet worden aangevallen door Assad, pas op 't einde. Dat is heel duidelijk.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |