Ligt het er niet aan wanneer die trein eruit wordt gehaald?quote:Op maandag 2 februari 2015 14:42 schreef rhubarbje het volgende:
Ja maar als ze dus die trein er tussen uit hebben gehaald had je geen vertraging
Maar ik vind dat laatste dus ook (of voornamelijk) flauwquote:Op maandag 2 februari 2015 14:44 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Ligt het er niet aan wanneer die trein eruit wordt gehaald?
Met andere dienstregel (dag van te voren gemeld) geldt ie niet, want dat had je kunnen weten, wordt hij eruit gehaald ivm diverse vertragingen, mag het wel weer
Als ik dagelijks iets voor je doe en als ik het niet doe moet ik je een snoepje geven.quote:Op maandag 2 februari 2015 14:45 schreef rhubarbje het volgende:
Maar ik vind dat laatste dus ook (of voornamelijk) flauw
Waar is mijn topic heen trouwens? Ik had meteen een nieuwe gemaakt?
Ik heb wel even gewacht, maar er kwam maar niets ..quote:Op maandag 2 februari 2015 14:45 schreef rhubarbje het volgende:
Waar is mijn topic heen trouwens? Ik had meteen een nieuwe gemaakt?
Maar die vergelijking gaat niet op, want zij bieden aan om je de vertraging terug te geven.quote:Op maandag 2 februari 2015 14:46 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Als ik dagelijks iets voor je doe en als ik het niet doe moet ik je een snoepje geven.
Als ik je van te voren netjes meld dat ik het niet kan/ga doen ivm omstandigheden, vind je het flauw als je niet alsnog dat snoepje krijgt?
Ik zie hem nog steeds niet.quote:Op maandag 2 februari 2015 14:47 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Ik heb wel even gewacht, maar er kwam maar niets ..
Heb je het wel eens geprobeerd om het terug te krijgen in zo´n situatie? Of waar staat die precieze vergelijking.quote:Op maandag 2 februari 2015 14:48 schreef rhubarbje het volgende:
Maar die vergelijking gaat niet op, want zij bieden aan om je de vertraging terug te geven.
Als ze de dag er voor een andere dienstregeling aankondigen vind ik dat inderdaad al anders, maar ze laten ook incidenteel treinen uit vallen bijvoorbeeld bij sneeuw en dan kun je het geld ook niet terug krijgen
Hij komt ook niet meer, want deze is er al.quote:
Ja idd, ook mijn ervaring.quote:Op maandag 2 februari 2015 14:49 schreef KomtTijd... het volgende:
Als er treinen ongeplanned uitvallen en daardoor loop je een half uur of meer vertraging op, kun je gewoon je geld terugvragen hoor.
Tja ik heb toch vaak zat gehad dat ik het dan niet terug kreeg en mensen in mijn omgeving ookquote:Op maandag 2 februari 2015 14:49 schreef KomtTijd... het volgende:
Als er treinen ongeplanned uitvallen en daardoor loop je een half uur of meer vertraging op, kun je gewoon je geld terugvragen hoor.
En dan kunnen zij onderling niet regelen dat op het moment dat mijn OVchipkaart leeg is omdat er te veel is afgeschreven dat ik dat dan gewoon even terug kan halen? Ze konden namelijk wel precies zien waar het fout was gegaan etc. Maar dan moet ik er zelf weer achter aan. Geeft gewoon dat geld uit je laatje en regel het daarna zelf onderling?quote:Op maandag 2 februari 2015 14:57 schreef Cue_ het volgende:
Komt dat niet voornamelijk doordat veel zaken nu buiten de NS valt, ander bedrijf voor de OV chipkaart enzo?
Tja geen idee hoe het allemaal geregeld is. En het is wss ook kut. Dunno, ik heb er geen last van, want alles op automatisch.quote:Op maandag 2 februari 2015 15:00 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
En dan kunnen zij onderling niet regelen dat op het moment dat mijn OVchipkaart leeg is omdat er te veel is afgeschreven dat ik dat dan gewoon even terug kan halen? Ze konden namelijk wel precies zien waar het fout was gegaan etc. Maar dan moet ik er zelf weer achter aan. Geeft gewoon dat geld uit je laatje en regel het daarna zelf onderling?
Waarom moeten papieren aanvraagdingen daardoor verdwijnen?
Dat laatste zie je natuurlijk overal tegenwoordig. Ik zou niet graag een bejaarde zijn tegenwoordig want je komt er alleen gewoon niet meer uit
Lijkt me stug dat ze het daarom zouden doen. Met een aangepaste dienstregeling (meestal max 1x per half uur een trein) is de kans dat iemand een half uur vertraging oploopt door een gemiste aansluiting namelijk veel groter. Dus dat zou alleen maar averechts werken.quote:Op maandag 2 februari 2015 14:31 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
Maar die aangepaste dienstregeling word ingezet bij problemen. Dat word o.a. gedaan zodat niet iedereen met vertraging claims in kan gaan dienen. Dat vind ik flauw
Als je die optie aanbied (bij meer dan een half uur vertraging geld terug) dan moet je geen constructies in gaan zetten waardoor je mensen die wel daadwerkelijk meer dan een half uur vertraging hebben geen geld terug wil geven
Ze hoeven die optie van mij niet te bieden hoor, of neem dan op in de clausule 'Niet bij sneeuw' of zo. Maar ga niet van die kunstgrepen toepassen omdat je niet uit wil keren
Volgens mij hebben we nergens gezegd dat dit geen ernstige storing was of dat ze er niets aan hoefden te doen .. maargoed, zal wel aan ons liggenquote:Op maandag 2 februari 2015 15:54 schreef HeatWave het volgende:
http://www.nu.nl/politiek(...)storingen-spoor.html
Maar ik ben gek.
Zullen we nu ophouden over die faalhazen zooi?.
Nee, maar ook hier hebben ze het dus over "geen incident meer" en dat het dus schering en inslag is bij ze.quote:Op maandag 2 februari 2015 16:01 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Volgens mij hebben we nergens gezegd dat dit geen ernstige storing was of dat ze er niets aan hoefden te doen .. maargoed, zal wel aan ons liggen
Je hebt al 3x gezegd dat je op zou houden. Jij kunt je ook niet aan je afspraken houdenquote:Op maandag 2 februari 2015 16:01 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Nee, maar ook hier hebben ze het dus over "geen incident meer" en dat het dus schering en inslag is bij ze.
Omdat het bij lange na niet rendabel is. Dat er uberhaupt nog een balie is, vind ik al bijzonder. Digibeten gaan maar in Afrika wonenquote:Op maandag 2 februari 2015 15:00 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
En dan kunnen zij onderling niet regelen dat op het moment dat mijn OVchipkaart leeg is omdat er te veel is afgeschreven dat ik dat dan gewoon even terug kan halen? Ze konden namelijk wel precies zien waar het fout was gegaan etc. Maar dan moet ik er zelf weer achter aan. Geeft gewoon dat geld uit je laatje en regel het daarna zelf onderling?
Waarom moeten papieren aanvraagdingen daardoor verdwijnen?
Dat laatste zie je natuurlijk overal tegenwoordig. Ik zou niet graag een bejaarde zijn tegenwoordig want je komt er alleen gewoon niet meer uit
Ik ben je ook maar een beetje aan het opnaaien uiteraardquote:Op maandag 2 februari 2015 18:35 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Je hebt al 3x gezegd dat je op zou houden. Jij kunt je ook niet aan je afspraken houden
Bestaan niet meerquote:Op maandag 2 februari 2015 18:43 schreef Samzz het volgende:
Gewoon een papieren kaartje kopen, hoppa.
Wel nog gewoon losse chipkaarten iig.quote:
Jawel, hoor. Hoe heb ik anders iedere maand van Antwerpen naar Enschede gereisdquote:
Waar zijn die dingen dan van gemaakt, papier toch?quote:Op maandag 2 februari 2015 20:42 schreef stbabylon het volgende:
Losse chipkaarten ja, maar das geen papier (maar wel recalcitrant)
How about fucking no fucktardquote:HAI ***** .ik ben op de verkeerde voet gezet ,door je foto als profiel.ik dacht echt dat dit een foto van je vader was ,in ze jonge jaren .vriend.zo zie je maar weer dat ook hier de appel niet ver van de boom valt .ik ben twee daggen bezig geweest om je te vinden . dit geld ook voor **** en ze pa . **** bellen is veel makkelekker ,neef bel me is even ,dan kunnen we leuk bij praten..ik je al veel te lang niet meer gesprooken.kunnen we meschien ook is wat afspreken.X
Oh ik dacht dat het een plastic soort was. Zo voelt het wel aan.quote:Op maandag 2 februari 2015 20:59 schreef KomtTijd... het volgende:
Papier ja. Behalve de chip natuurlijk.
Het is papier. Ik scheur m'n gebruikte losse OV's altijd doormidden. Er zit wel een plasticachtig laagje over, dat klopt.quote:Op maandag 2 februari 2015 22:00 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Oh ik dacht dat het een plastic soort was. Zo voelt het wel aan.
Ok ok. Maar goed, het blijft natuurlijk rete recalcitrant om die te blijven gebruiken.quote:Op maandag 2 februari 2015 22:07 schreef Samzz het volgende:
[..]
Het is papier. Ik scheur m'n gebruikte losse OV's altijd doormidden. Er zit wel een plasticachtig laagje over, dat klopt.
quote:Op maandag 2 februari 2015 21:20 schreef HeatWave het volgende:
[..]
How about fucking no fucktard.
Nee was niet voor mij, maar damn.
Wat staat erquote:Op maandag 2 februari 2015 21:20 schreef HeatWave het volgende:
[..]
How about fucking no fucktard.
Nee was niet voor mij, maar damn.
Waarom? Ik reis misschien 1 of 2 keer per jaar met de trein... Waarom zou ik dan een OV chipkaart moeten hebben?quote:Op dinsdag 3 februari 2015 06:27 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Ok ok. Maar goed, het blijft natuurlijk rete recalcitrant om die te blijven gebruiken.
Goedkoper...quote:Op dinsdag 3 februari 2015 08:04 schreef Samzz het volgende:
[..]
Waarom? Ik reis misschien 1 of 2 keer per jaar met de trein... Waarom zou ik dan een OV chipkaart moeten hebben?
Vergeet niet dat een nieuwe anonieme OV Chip 7,50 kost. Moet je er ook nog uithalen dan in de 5 jaar dat zo'n ding geldig is.quote:
Plus de borg.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 08:36 schreef Q. het volgende:
[..]
Vergeet niet dat een nieuwe anonieme OV Chip 7,50 kost. Moet je er ook nog uithalen dan in de 5 jaar dat zo'n ding geldig is.
Die je er eig nooit meer af krijgt (zonder veel gedoe). En dat bij een anonieme nog altijd iets van 20 euro is.quote:
Dat vind ik nog het irritantste eigenlijk.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 08:46 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Die je er eig nooit meer af krijgt (zonder veel gedoe). En dat bij een anonieme nog altijd iets van 20 euro is.
Als je die eraf wilt halen moet je je NAW gegeven opgeven. Dag anonimiteitquote:Op dinsdag 3 februari 2015 08:46 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Die je er eig nooit meer af krijgt (zonder veel gedoe). En dat bij een anonieme nog altijd iets van 20 euro is.
Wat een verschrikking...quote:Op dinsdag 3 februari 2015 09:52 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
Als je die eraf wilt halen moet je je NAW gegeven opgeven. Dag anonimiteit
Wel apart bij een anonieme kaart natuurlijk.quote:
Sja als je je levenlang al contant geld haalt om je ov-chipkaart op te laden is dat natuurlijk niet wat je wilt.quote:
Gewoon aan de balie in je hand drukken. Of bij de automaat via het wisselgeld systeem.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 09:58 schreef CherryLips het volgende:
Hoe moeten ze het geld anders overmaken aan je? In een envelop?
Why?quote:Op dinsdag 3 februari 2015 09:55 schreef CherryLips het volgende:
Vette rel op de verkoophoek van Blond op Facebook
Balies ja? En dino's hadden geen bestaansrecht meer, alles mocht wel digitaal?quote:Op dinsdag 3 februari 2015 09:59 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
Gewoon aan de balie in je hand drukken. Of bij de automaat via het wisselgeld systeem.
Iemand biedt de populaire vaas aan, die krengen brengen veel op, en nog wat dingen en vroeg er best een hoge prijs voor. prima, er waren gegadigden maar ze verkocht alles samen, niet los. Gaf iemand een tip dat los verkopen meer kon opbrengen. Goedbedoeld advies, smiley erbij, niks aan de hand. Verkopende partij was blijkbaar gezeik over de prijs zat en schoot uit 'r panty en wenste degene met het goedbedoelde advies dood. Iedereen valt erover. Prachtig.quote:
Als de V&D hier failliet mocht gaan, sta ik op de stoep om die Blond-collectie over te nemenquote:Op dinsdag 3 februari 2015 10:07 schreef Samzz het volgende:
Ik wil wel servies van Blond. *Gaat sparen.
Jezusquote:Op dinsdag 3 februari 2015 10:07 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Iemand biedt de populaire vaas aan, die krengen brengen veel op, en nog wat dingen en vroeg er best een hoge prijs voor. prima, er waren gegadigden maar ze verkocht alles samen, niet los. Gaf iemand een tip dat los verkopen meer kon opbrengen. Goedbedoeld advies, smiley erbij, niks aan de hand. Verkopende partij was blijkbaar gezeik over de prijs zat en schoot uit 'r panty en wenste degene met het goedbedoelde advies dood. Iedereen valt erover. Prachtig.
Echt hèquote:Op dinsdag 3 februari 2015 10:07 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Als de V&D hier failliet mocht gaan, sta ik op de stoep om die Blond-collectie over te nemen
Ik ga tussen de middag nog even naar de V&D nu het nog kan. Al jaren niet meer geweest. Eens even kijken waarom ook al niet weer.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 10:07 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Als de V&D hier failliet mocht gaan, sta ik op de stoep om die Blond-collectie over te nemen
Bwuh de topics zijn verwijderd.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 10:09 schreef Samzz het volgende:
[..]
Jezus. Los verkopen is ook beter, lijkt mij.
Blijkbaar waren er al wel geïnteresseerde partijen, maar ja, je kunt als verhuurder ook niet zeggen dat ze enorm in de stront zitten als V&D daar weggaatquote:Op dinsdag 3 februari 2015 10:10 schreef Q. het volgende:
[..]
Ik ga tussen de middag nog even naar de V&D nu het nog kan. Al jaren niet meer geweest. Eens even kijken waarom ook al niet weer.
Wordt drama als die failliet gaat, geen enkel bedrijf kan die 6 verdiepingen hier op HC vullen. Zou je er een verzamelgebouw van moeten maken.
Ja, het zijn vaak echt megapanden, bij mij in de buurt is het ook 3 verdiepingen.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 10:10 schreef Q. het volgende:
[..]
Ik ga tussen de middag nog even naar de V&D nu het nog kan. Al jaren niet meer geweest. Eens even kijken waarom ook al niet weer.
Wordt drama als die failliet gaat, geen enkel bedrijf kan die 6 verdiepingen hier op HC vullen. Zou je er een verzamelgebouw van moeten maken.
Prijzencircus is altijd wel tof ja. M'n hele Blond-collectie komt daar vandaanquote:Op dinsdag 3 februari 2015 10:11 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ja, het zijn vaak echt megapanden, bij mij in de buurt is het ook 3 verdiepingen.
Ik zou het toch wel zonde vinden, ik koop er eigenlijk alleen wat dingen tijdens hun uitverkoop, omdat ze gewoon echt goeie kortingen geven dan.
En in Arnhem, dan is eerst de Bijenkorf al weg...quote:Op dinsdag 3 februari 2015 10:14 schreef Samzz het volgende:
Het pand van se V&D in Enschede is ook fucking groot... Denk niet dat er snel wat anders voor gevonden wordt.
Ja, ze dumpen op een gegeven moment echt. Je moet qua kleren mazzel hebben dat je maat er tussen zit, maar ik heb echt een zooi colberts die normaal 100+ zijn voor 19 euro ps.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 10:14 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Prijzencircus is altijd wel tof ja. M'n hele Blond-collectie komt daar vandaanJammer dat ze geen Pip hebben.
Enschede heeft idd ook geen Bijenkorf meer. Zit nu de Primark in.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 10:14 schreef CherryLips het volgende:
[..]
En in Arnhem, dan is eerst de Bijenkorf al weg...
Ik kom er sowieso elke dag langs uit mijn werk, dus op koopavonden tijdens sale loop ik nog wel eens naar binnen.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 10:15 schreef CherryLips het volgende:
Maar goed, zelf kom ik er ook amper natuurlijk
Digitaal en anonimiteit gaat slecht samen.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 10:05 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Balies ja? En dino's hadden geen bestaansrecht meer, alles mocht wel digitaal?
quote:Op dinsdag 3 februari 2015 10:19 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ik kom er sowieso elke dag langs uit mijn werk, dus op koopavonden tijdens sale loop ik nog wel eens naar binnen.
Als ik in shopmodus ben natuurlijk.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Tap tap tap
quote:Op dinsdag 3 februari 2015 10:21 schreef CherryLips het volgende:
[..]nee, zo dichtbij nou ook weer nietSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
Sowieso woon ik op dat gebeid wel handig, aan de kant waar je niets hoort zit het enorme winkelcentrum en de kant met ramen/balkon ligt aan een parkje.A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
Dat doet zo'n beetje iedereen. Daarom gaan ze ook faillietquote:Op dinsdag 3 februari 2015 10:11 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ik zou het toch wel zonde vinden, ik koop er eigenlijk alleen wat dingen tijdens hun uitverkoop, omdat ze gewoon echt goeie kortingen geven dan.
Wow. Echt een wereldprijsquote:Op dinsdag 3 februari 2015 10:23 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
Dat doet zo'n beetje iedereen. Daarom gaan ze ook failliet..
Van de week nog 2 broeken gekocht voor 49 euro. Misschien dat dat ze nog wat helpt.
I know rightquote:
Er zal vast nog een winstmarge op zitten ja.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 10:28 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
I know right
Maar ik heb ze ook van 15 euro per stuk zien liggen dus er zou nog een winstmarge op moeten kunnen zitten.
Ja, maar beneden een bepaalde prijs zijn het opeens wel erg vormeloze stroken denimquote:Op dinsdag 3 februari 2015 10:28 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
I know right
Maar ik heb ze ook van 15 euro per stuk zien liggen dus er zou nog een winstmarge op moeten kunnen zitten.
Beetje G star kost zo 120 euro volgens mij.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 10:32 schreef Samzz het volgende:
Tegenwoordig is 25 euro best normaal geloof ik.
Het verbaasde me ook maar ze zitten me prima. Mij hoor je niet klagen.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 10:30 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ja, maar beneden een bepaalde prijs zijn het opeens wel erg vormeloze stroken denim.
25 euro voor een broek vind ik wel goedkoop iig.
Ja, maar daar noem je ook een duur flutmerk. Bedoel meer dat de H&M'etjes qua kwaliteit voor die prijs vrij goed zijn en dus veel verkocht worden.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 10:32 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Beetje G star kost zo 120 euro volgens mij.
Blijkbaar zijn het ook hele dure broekenquote:Op dinsdag 3 februari 2015 10:32 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
Het verbaasde me ook maar ze zitten me prima. Mij hoor je niet klagen.
Ik draag voornamelijk Esprit en H&M qua spijkerbroeken, 20 euro in de salequote:Op dinsdag 3 februari 2015 10:33 schreef Samzz het volgende:
[..]
Ja, maar daar noem je ook een duur flutmerk. Bedoel meer dat de H&M'etjes qua kwaliteit voor die prijs vrij goed zijn en dus veel verkocht worden.
Gewoon H&M hier. Voor die paar keer dat ik een spijkerbroek draag... Ben meer van de jurken en rokjesquote:Op dinsdag 3 februari 2015 10:38 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ik draag voornamelijk Esprit en H&M qua spijkerbroeken, 20 euro in de sale
Ah, de stocklots volgens mij. Zit in dat nieuwe stuk.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 10:39 schreef CherryLips het volgende:
Kreeg laatst van een vriendin een tip, zij had in Utrecht op HC twee dure merkbroeken gekocht voor een paar tientjes bij een of andere outlet op HC, tegenover de C&A.
Ja daar ben ik nog nooit geweestquote:Op dinsdag 3 februari 2015 10:40 schreef Q. het volgende:
[..]
Ah, de stocklots volgens mij. Zit in dat nieuwe stuk.
Dat is over paar jaar de hoofdroute.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 10:40 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ja daar ben ik nog nooit geweest
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |