OR met aansluitend OH is ook bij mij niet als eerste opgekomen maar doordat het voor mij zo’n mysterieus gebeuren is geweest, ben ik ook aan die mogelijkheid gaan denken.quote:Op maandag 2 februari 2015 16:25 schreef bladwijzer het volgende:
[..]
O ja OH dat had je me gevraagd, ik denk dat het niet volledig uit te sluiten is maar het is ook niet het eerste dat in me op zou komen.
Ik vind orgaanroof door aaseters dan aannemelijker![]()
Ik heb er moeite mee, dat het er naar uit ziet dat bepaalde dingen niet beschreven mogen worden, dat Mientje (of Pietje, Klaasje) gaat uitmaken wat Jantje (of Willemien) niet mag schrijven.omdat Mientje ( of Pietje, Klaasje) daar niet van houdt/onzin vindt/enz.quote:Op maandag 2 februari 2015 16:18 schreef bladwijzer het volgende:
[..]
Mijn reactie op haar droomscenario is dat het makkelijk scoren is en verder onzin.
Dat is toch ook gewoon een reactie of niet dan.
Als iemand hier met een ander onzin scenario komt zonder fatsoenlijke onderbouwing zou ik ook zo reageren.
Zie het dus gewoon als mijn reactie, waarom heb je daar moeite mee?
Ik heb er nu wel genoeg energie aan verspilt vind ik zelf dus verder laat ik het hierbij.
Compleet mee eens, en dan gaan zitten wachten tot er voldoende "gelijkgestemden" op het topic zijn, om vervolgens gezamenlijk te gaan hakken op een user en dit pagina's lang te blijven volhouden...quote:Op maandag 2 februari 2015 16:38 schreef Lutalo het volgende:
[..]
Ik heb er moeite mee, dat het er naar uit ziet dat bepaalde dingen niet beschreven mogen worden, dat Mientje (of Pietje, Klaasje) gaat uitmaken wat Jantje (of Willemien) niet mag schrijven.omdat Mientje ( of Pietje, Klaasje) daar niet van houdt/onzin vindt/enz.
Vervelend voor je maar ik ben toch niet van plan om mijn mening voor me te houden.quote:Op maandag 2 februari 2015 16:38 schreef Lutalo het volgende:
[..]
Ik heb er moeite mee, dat het er naar uit ziet dat bepaalde dingen niet beschreven mogen worden, dat Mientje (of Pietje, Klaasje) gaat uitmaken wat Jantje (of Willemien) niet mag schrijven.omdat Mientje ( of Pietje, Klaasje) daar niet van houdt/onzin vindt/enz.
Je had het over een negeerknop eergisteren, kun je me vertellen waar ik deze kan vinden?quote:Op maandag 2 februari 2015 16:44 schreef bladwijzer het volgende:
[..]
Vervelend voor je maar ik ben toch niet van plan om mijn mening voor me te houden.
Probeer er over heen te lezen dan, zoals je mij ook aanraadde?
Uh nee daar heb ik het niet over gehadquote:Op maandag 2 februari 2015 16:45 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Je had het over een negeerknop eergisteren, kun je me vertellen waar ik deze kan vinden?
okquote:Op maandag 2 februari 2015 16:47 schreef Lavenderr het volgende:
Zullen we een beetje lief zijn voor elkaar?
quote:Op maandag 2 februari 2015 16:44 schreef bladwijzer het volgende:
[..]
Vervelend voor je maar ik ben toch niet van plan om mijn mening voor me te houden.
Probeer er over heen te lezen dan, zoals je mij ook aanraadde?
Zoals dit? Het is al erg genoeg zonder er van alles bij te fantaseren onder het mom van dromen.quote:Op maandag 2 februari 2015 16:47 schreef Lavenderr het volgende:
Zullen we een beetje lief zijn voor elkaar?
Ja hoor, ben ik meestal ook.quote:Op maandag 2 februari 2015 16:47 schreef Lavenderr het volgende:
Zullen we een beetje lief zijn voor elkaar?
quote:Het gaat hier over Kris en Lisanne; er zijn zoveel invalshoeken. Elke hoek hoeft toch niet op een apart subtopic?
Laat nou iedereen gewoon zijn/haar eigen idee daarover vertellen, waar dat ook op gebaseerd is/uit voorkomt.
Ja bijvoorbeeld. Niet op de persoon maar een algemene tip.quote:Op maandag 2 februari 2015 16:52 schreef Lutalo het volgende:
[..]
Zoals dit? Het is al erg genoeg zonder er van alles bij te fantaseren onder het mom van dromen.
Mij lijkt dat het aantal boekingen bij de taalschool wel teruggelopen zal zijn.quote:Op maandag 2 februari 2015 16:22 schreef ootjekatootje het volgende:
Iemand hier enig idee of de plaatselijke ondernemers in Boquete lijden onder deze zaak? Jaarcijfers zijn bekend bij bedrijven en zou er er een daling in het aantal boekingen bij bijvoorbeeld te taalschool te zien zijn?
Of is het daar zo toeristisch dat de boekingen wel blijven komen?
Ah, dat verduidelijkt veel, ik had het gelezen alsof het door jou op de persoon @doorgaan was gespeeld.quote:Op maandag 2 februari 2015 16:57 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ja bijvoorbeeld. Niet op de persoon maar een algemene tip.
Je vraag gaat over wat (anderen) voor de hand liggend lijkt. Daarover zijn al maanden geleden stellingen betrokken door verschillende deelnemers.quote:Op maandag 2 februari 2015 16:56 schreef ootjekatootje het volgende:
Dat laat de Nederlandse Ingrid Lommers, lerares bij de taalschool waar de meisjes lessen volgden, weten. Voor de rest van de week hadden Lisanne en Kris wel allerlei tours geboekt. ,,Het was al laat toen de twee vertrokken, maar het zijn hele slimme en voorzichtige meiden. Zij hebben andere studenten zelfs aangeraden om niet zonder gids op pad te gaan.”
De wandelroute waarnaar de dames hebben gezocht loopt door tropisch woud, waar bijzondere dieren als jaguars, poema’s en tapirs lopen.
Lommers laat weten dat zij de Pianista Trail zelf veelvuldig loopt. ,,Er zijn niet veel afslagen, maar je moet wel oppassen.”
Er wordt met man en macht naar de twee vriendinnen gezocht. Gidsen lopen allerlei tochten, helikopters vliegen over het bosrijke gebied en Lommers heeft zaterdag een oproep uitgezonden via de Indianenradiozender, die veel beluisterd wordt door de bosbewoners. De Spaanse lerares looft een beloning uit voor de gouden tip.
Toch heeft de lerares ook haar twijfels over de zoektocht. ,,Er is gisteren gezocht bij de warmwaterbronnen. De zoektocht duurde maar een paar uur, ik vraag me af of dat genoeg is. Als je verdwaald bent ben je misschien veel verder weg beland.”
De vrouwen zijn kort voor hun verdwijning nog op camerabeelden in het centrum van Boquete vastgelegd, nabij een supermarkt, stelt Lommers. Zij heeft dit vandaag gehoord van de lokale politie.
Omdat de politie nog geen idee heeft wat er gebeurd kan zijn, blijven hulptroepen de komende tijd massaal zoeken
Stukje uit de krant van 5 april, de dik gedrukte zinnen bezorgen me vraagtekens:
1 Dan gaan ze zelf toch niet zover wandelen zonder gids, of kunnen ze gedacht hebben zo bij de watervallen te kunnen komen? Daar wilde ze toch zo graag naar toe?
Zaten daar dan bosbewoners, die de boodschap van L. gehoord hadden?quote:2 op zaterdag heeft ze een oproep gedaan aan de bosbewoners, die waren al in een vroeg stadium op de hoogte van de vermissing, dus vanuit de andere kant is ook naar ze uitgekeken. Buiten de gidsen om en sinapoc is een derde partij, die daar wonen bekend met het feit dat die meiden daar vermist zijn. Vrij snel en niemand daar wat gehoort of gezien bij de hutten.
Kweenie.quote:3 Dit is ondertussen toch weerlegd van die camerabeelden? Het was toch van de apotheek?
Dat ging dan over trips als die naar de vulkaan en naar de watervallen.quote:Op maandag 2 februari 2015 18:32 schreef schuschuho het volgende:
Wat Ingrid L. daar zegt, was op 5 april. K&L zouden andere gasten afgeraden hebben zonder gids te gaan. Over wat voor trip dat ging, staat er niet bij, net zo min als mogelijke andere redenen om het die mede-gasten af te raden.
Waarom zouden K&L dat andere gasten afraden? Ze hadden toen toch nog niet eens zelf die trip gedaan? Vreemd.
Er staat dat ze andere studenten hadden afgeraden om zonder gids op pad te gaan.quote:Op maandag 2 februari 2015 18:32 schreef schuschuho het volgende:
Wat Ingrid L. daar zegt, was op 5 april. K&L zouden andere gasten afgeraden hebben zonder gids te gaan. Over wat voor trip dat ging, staat er niet bij, net zo min als mogelijke andere redenen om het die mede-gasten af te raden.
Waarom zouden K&L dat andere gasten afraden? Ze hadden toen toch nog niet eens zelf die trip gedaan? Vreemd.
Daar had ze ze toch zelf ook niet gesproken? Ze was daar toch druk met haar eigen groep?quote:Op maandag 2 februari 2015 18:41 schreef bladwijzer het volgende:
[..]
Er staat dat ze andere studenten hadden afgeraden om zonder gids op pad te gaan.
Toen K en L in Boquete waren was Ingrid in Costa Rica.
Zij heeft ze in Boquete niet gesproken dacht ik? Ik ging er toen (begin april) van uit dat het om een uitspraak ging die in Bocas del Toro (Spanish by the Sea) gedaan was, waar ze eerder waren voordat ze naar Boquete gingen.
Ik weet niet of ze ze daar gesproken heeft, wel dat ze ze in Boquete niet gesproken heeft.quote:Op maandag 2 februari 2015 18:46 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Daar had ze ze toch zelf ook niet gesproken? Ze was daar toch druk met haar eigen groep?
Ja, ik dacht dat ze studenten in haar pension bedoelde. En het daar gehoord had. Aanname van mij. Op grond van de vraag: hoe weet zij anders dat het studenten waren?quote:Op maandag 2 februari 2015 18:41 schreef bladwijzer het volgende:
[..]
Er staat dat ze andere studenten hadden afgeraden om zonder gids op pad te gaan.
quote:Toen K en L in Boquete waren was Ingrid in Costa Rica.
Zij heeft ze in Boquete niet gesproken dacht ik? Ik ging er toen (begin april) van uit dat het om een uitspraak ging die in Bocas del Toro (Spanish by the Sea) gedaan was, waar ze eerder waren voordat ze naar Boquete gingen.
Ingrid L. kan die andere studenten gesproken hebben. Ligt zelfs voor de hand, dat er zoiets gezegd wordt, n.a.v. hun vermissing. Hearsay, in dat geval. Maar dat kan het sowieso wel zijn. Er staat nergens dat ze het K&L zelf heeft horen zeggen.quote:Op maandag 2 februari 2015 18:49 schreef bladwijzer het volgende:
[..]
Ik weet niet of ze ze daar gesproken heeft, wel dat ze ze in Boquete niet gesproken heeft.
Daarom vraag ik me af waar ze dat gezegd zouden hebben.
Ja idd horen van lijkt het te zijn. Omdat ze het over studenten had, nam ik aan dat het op de taalsschool gezegd was. Ik denk wel dat ze zoiets gezegd hebben maar dat hoeft geen betrekking te hebben op Boquete.quote:Op maandag 2 februari 2015 18:53 schreef JustinCase het volgende:
[..]
Ja, ik dacht dat ze studenten in haar pension bedoelde. En het daar gehoord had. Aanname van mij. Op grond van de vraag: hoe weet zij anders dat het studenten waren?
[..]
[..]
Ingrid L. kan die andere studenten gesproken hebben. Hearsay, in dat geval. Maar dat kan het sowieso wel zijn. Er staat nergens dat ze het K&L zelf heeft horen zeggen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |