Meer nogquote:Op zaterdag 31 januari 2015 14:32 schreef AnneX het volgende:
En wat leuk, dat je paraat zit en al 50 VIJFTIG nieuwe leden erbij
ThinkGeek.comquote:Op zaterdag 31 januari 2015 14:02 schreef Molo het volgende:
Mini, waar kun je dat horloge van Monty python kopen? Wants!!!
http://www.docdroid.net/quote:Op zaterdag 31 januari 2015 14:55 schreef Bluezz het volgende:
Wij waren ook ff weg
Maar hoe krijg ik een PDF online
quote:Op zaterdag 31 januari 2015 15:05 schreef Molo het volgende:
http://www.docdroid.net/q(...)lenwalker-1.pdf.html
Ik was met een vriend in september in Nice, wij echt hele tijd dat op die manier zeggen he.quote:Op zaterdag 31 januari 2015 15:08 schreef minilot het volgende:
[..]
Hehe, ik hoor het 'm zo viezig slissend zeggen
Ben gisteren met brak hoofd weer begonnen met kijken. Zo tof die seriequote:
1 of 2 lettertjes vallen eraf, geeft niks, blij dat het gelukt isquote:Op zaterdag 31 januari 2015 14:20 schreef AnneX het volgende:
As we speak...wordt er gescand.
Bezoek enzo hield ons op.
Nét iets te ruim A4 formaat.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Een kast waar de deur naar binnen op gaat lijkt me niet echt ruimte te hebben, tenzij hij van binnen groter is dan aan de buitenkant natuurlijkquote:Op zaterdag 31 januari 2015 15:11 schreef Molo het volgende:
[..]
Ben gisteren met brak hoofd weer begonnen met kijken. Zo tof die serie
Mijn man vindt er jammer genoeg geen klap aan
Heb jij Lilyhammer al gezien? Zo funny vond ik
Ben er jammer genoeg alweer doorheen, nu wachten op het nieuwe seizoen.
En hoooooe fucking cool is dit als kast in je kamer?
[ afbeelding ]
Ik zit pas bij seizoen 2, nog een hoop te gaanquote:Op zaterdag 31 januari 2015 15:14 schreef TAV74 het volgende:
Dr. Who keek ik heel lang geleden samen met mijn broer, toen waren we fan. Maar dat is wel een paar versies geleden.
Wij zitten nu nog vol in The Wire, ik vind het echt een heerlijke serie
quote:Op zaterdag 31 januari 2015 15:15 schreef Bluezz het volgende:
[..]
1 of 2 lettertjes vallen eraf, geeft niks, blij dat het gelukt isErg leukSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
"The whole image is that eternal suffering awaits anyone who questions God's infinite love. Believe or die! Thank you, forgiving Lord, for all those options.”
Die kastquote:Op zaterdag 31 januari 2015 15:11 schreef Molo het volgende:
[..]
Ben gisteren met brak hoofd weer begonnen met kijken. Zo tof die serie
Mijn man vindt er jammer genoeg geen klap aan
Heb jij Lilyhammer al gezien? Zo funny vond ik
Ben er jammer genoeg alweer doorheen, nu wachten op het nieuwe seizoen.
En hoooooe fucking cool is dit als kast in je kamer?
[ afbeelding ]
Tennis was ff voor 12u afgelopenquote:Op zaterdag 31 januari 2015 14:55 schreef Molo het volgende:
Voor alle mensen die nu tennis kijken (ik niet, ik zit lekker doctor Who te kijken op mijn nieuwe netflix account)
[ afbeelding ]
quote:Op zaterdag 31 januari 2015 15:15 schreef Bluezz het volgende:
[..]
1 of 2 lettertjes vallen eraf, geeft niks, blij dat het gelukt isLeuk! En leuke foto! Jij verandert ook niks zegSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
Tuurlijk is die groter van binnen dan van buiten, hence the term Tardisquote:Op zaterdag 31 januari 2015 15:16 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Een kast waar de deur naar binnen op gaat lijkt me niet echt ruimte te hebben, tenzij hij van binnen groter is dan aan de buitenkant natuurlijk
LOL, klinkt goedquote:Op zaterdag 31 januari 2015 15:23 schreef FutureFairytale het volgende:
Kado voor (kut)kind is binnen; een sprookjesboek.
Gaaaaf! Heerlijk gevoel is datquote:Op zaterdag 31 januari 2015 15:24 schreef kwakz0r het volgende:
Leuk bloes!
Oh jongens, hebbem vanochtend een huis bezocht en ik wil er wonen. Ik moet er wonen. Leuke mensen ook, stel dat eigenlijk erg op ons lijkt. Ze wonen er fijn maar willen emigreren, al jaren. Ik geloof dat we maandag maar eens in beraad gaan met onze makelaar
Wij gaan niet naar Ise en LHO. Die komen naar Haarlem toe om even kennis te maken met een 'voorstelling' van De Motverhalen.quote:Op zaterdag 31 januari 2015 15:21 schreef FutureFairytale het volgende:
Wacht op de scan van interview Bluezz! En wat leuk dat jullie morgen naar Ise en LHO gaan
Forever youngquote:Op zaterdag 31 januari 2015 15:22 schreef Molo het volgende:
Leuk! En leuke foto! Jij verandert ook niks zeg
Oja had ik idd gelezen.. Leukquote:Op zaterdag 31 januari 2015 15:27 schreef golfer het volgende:
[..]
Wij gaan niet naar Ise en LHO. Die komen naar Haarlem toe om even kennis te maken met een 'voorstelling' van De Motverhalen.
quote:Op zaterdag 31 januari 2015 15:23 schreef FutureFairytale het volgende:
Kado voor (kut)kind is binnen; een sprookjesboek. Verder wat over de markt gestruind en van het zonnetje genoten. Het wordt komende week namelijk koud, regen, hagel, alles
Als het zo voelt moet het wel goed zijn!quote:Op zaterdag 31 januari 2015 15:24 schreef kwakz0r het volgende:
Oh jongens, hebbem vanochtend een huis bezocht en ik wil er wonen. Ik moet er wonen. Leuke mensen ook, stel dat eigenlijk erg op ons lijkt. Ze wonen er fijn maar willen emigreren, al jaren. Ik geloof dat we maandag maar eens in beraad gaan met onze makelaar
Nou ja dat is het wel maar goed; ouders gescheiden en moeder is veels te lief en kan niet echt boos worden en dat weet hij. Na een dag met hem ben ik zo dankbaar voor m'n mierzoete neefje en nichtje (vergeleken met hem).quote:
Hahahaquote:Op zaterdag 31 januari 2015 15:30 schreef Bluezz het volgende:
NEEEEEEEEEEEEEEEE ik heb GEEN wandelstok (meer) nodig
Natuurlijkquote:Op zaterdag 31 januari 2015 15:23 schreef Molo het volgende:
[..]
Tuurlijk is die groter van binnen dan van buiten, hence the term Tardis![]()
Of klapdeuren die (ook) naar buiten toe openen natuurlijk. Aangezien je 'm zelf maakt is dat te customizen
Zou ook kunnen, ik kan het uit de foto niet duidelijk opmaken.quote:Op zaterdag 31 januari 2015 15:33 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Natuurlijk
Ik vroeg me gewoon af of het een kast was, of een voorzetdeur.
Das mn stand-inquote:Op zaterdag 31 januari 2015 15:33 schreef Isegrim het volgende:
Bloes, je ziet er echt megajong uit op die foto!
quote:Op zaterdag 31 januari 2015 15:15 schreef Bluezz het volgende:
1 of 2 lettertjes vallen eraf, geeft niks, blij dat het gelukt isWat ontzettend leuk en ook zo'n leuke fotoSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
Mja, drie afleveringen van gezien, maar ik vond het op dat moment niet zo leuk. Ik had toen nog wel flink de boehoe-Fargo-is-afgelopen-sipheid, dus misschien moet ik het nog eens proberen.quote:Op zaterdag 31 januari 2015 15:11 schreef Molo het volgende:
Heb jij Lilyhammer al gezien? Zo funny vond ik
Ben er jammer genoeg alweer doorheen, nu wachten op het nieuwe seizoen.
quote:Op zaterdag 31 januari 2015 15:47 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Wat ontzettend leuk en ook zo'n leuke foto
quote:Op zaterdag 31 januari 2015 15:15 schreef Bluezz het volgende:
[..]
1 of 2 lettertjes vallen eraf, geeft niks, blij dat het gelukt isleuk stukje!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En het is net alsof je een neuspiercing hebt op die foto!
Ik zit er aan te denken deze voor een deur van mijn wijnkelder te maken, zodat het een kast lijkt die daadwerkelijk groter is aan de binnenkant.quote:Op zaterdag 31 januari 2015 15:36 schreef Molo het volgende:
[..]
Zou ook kunnen, ik kan het uit de foto niet duidelijk opmaken.
Ik vind het wel tof.
Wij zijn voornemens door de tijd een saunaruimte op zolder te maken, lijkt me wel een mooie (schuif)deur daarvoor
Eens laten vallen bij dhr. Molo hierop
Ik hou van flauwe humor, en van Noorwegen, dus dat was een mooie combi.quote:Op zaterdag 31 januari 2015 15:48 schreef minilot het volgende:
[..]
Mja, drie afleveringen van gezien, maar ik vond het op dat moment niet zo leuk. Ik had toen nog wel flink de boehoe-Fargo-is-afgelopen-sipheid, dus misschien moet ik het nog eens proberen.![]()
Maar ik vind niet zoveel series echt leuk genoeg om er tijd in te steken..
quote:Op zaterdag 31 januari 2015 16:23 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Ik zit er aan te denken deze voor een deur van mijn wijnkelder te maken, zodat het een kast lijkt die daadwerkelijk groter is aan de binnenkant.
quote:Op zaterdag 31 januari 2015 17:06 schreef Memento-Mori het volgende:
lekker in een bungalowpark, ons diner gaat zo boven de bbq
[ afbeelding ]
Wat leukquote:Op zaterdag 31 januari 2015 17:06 schreef Memento-Mori het volgende:
lekker in een bungalowpark, ons diner gaat zo boven de bbq
[ afbeelding ]
quote:Op zaterdag 31 januari 2015 17:20 schreef Pietverdriet het volgende:
[ afbeelding ]
They killed Piglet
Hij past ook zo mooi met de sneeuwquote:
Moest ook meteen aan Knorretje denken jaquote:Op zaterdag 31 januari 2015 17:20 schreef Pietverdriet het volgende:
[ afbeelding ]
They killed Piglet
Heeeel benieuwd hoe je Michiel de R vindt.... meningen zijn nogal eh verdeeldquote:Op zaterdag 31 januari 2015 18:43 schreef minilot het volgende:
Hoi vanuit de bios trouwens. Over een paar minuten begint Blackhat, dan half uur ijsje eten en wandelingetje, dan naar Michiel de Ruyter
die zat vorig jaar in het keuzen lijstje. en is vandaag ook op gegaan.quote:Op zaterdag 31 januari 2015 19:15 schreef Bluezz het volgende:
Wel een leuk kerstkado vond ik, ik heb gekozen voor de hemakaart.
quote:Op zaterdag 31 januari 2015 20:36 schreef uniekhoorn het volgende:
Veel mensen die Obituary kennen hier
Slayer, Pestillence, Gorefest, Napalm...
Humor
Ik ben ook heel benieuwd....quote:Op zaterdag 31 januari 2015 19:16 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Heeeel benieuwd hoe je Michiel de R vindt.... meningen zijn nogal eh verdeeld
2 films achter elkaarMarathonkijken
quote:
Kennen en regelmatig luisterenquote:Op zaterdag 31 januari 2015 20:36 schreef uniekhoorn het volgende:
Veel mensen die Obituary kennen hier
Slayer, Pestillence, Gorefest, Napalm...
Humor
Ik kan veel metal wel hebben maar dit zijn bands waar ik niks mee hebquote:Op zaterdag 31 januari 2015 20:36 schreef uniekhoorn het volgende:
Veel mensen die Obituary kennen hier
Slayer, Pestillence, Gorefest, Napalm...
Humor
Ja, was ook tof om te zien, stonden ze op het podium los te gaan, allemaal oude mannen richting de pit bij het oudere werk, tof! En er wat ge-stagedived.quote:Op zaterdag 31 januari 2015 19:10 schreef TAV74 het volgende:
Obituary, die heb ik in 1991 (moest het even opzoeken) al op Dynamo Open Air gezien, daarna nog een keer in een of andere kleine zaal. Die lopen ook al erg lang mee zeg
Jij hebt dan ook geen smaak op metalgebiedquote:Op zaterdag 31 januari 2015 20:44 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Ik kan veel metal wel hebben maar dit zijn bands waar ik niks mee heb
Aww, daar zit je dan.. Ik hoop dat ze toch nog kwamen opdagen! Kus voor jou.quote:Op zaterdag 31 januari 2015 21:28 schreef FutureFairytale het volgende:
Dus ik huur een leuke (maar hartverscheurende) film, ga naar mn ouders toe als soort verrassing want die zouden rond 20.30u wel terug zijn van de kerk.. Zit ik hier nog in mn eentje op de bank en geen spoor van ouders!
Straks zijn ze doorgegaan naar een verjaardag ofzo![]()
Ik blijf hier nog een uur en daarna laat ik wel een briefje achter
quote:Op zaterdag 31 januari 2015 21:55 schreef TAV74 het volgende:
[..]
Jij hebt dan ook geen smaak op metalgebied
quote:
Mn zwagers lievelingsbier. Kan ik zo'n glas ergens kopen? Zou wel een leuk cadeautje zijn!quote:
Vast welquote:Op zaterdag 31 januari 2015 22:20 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
Mn zwagers lievelingsbier. Kan ik zo'n glas ergens kopen? Zou wel een leuk cadeautje zijn!
Schande, ouders die een eigen planning hebbenquote:
Wij hebben al tijden hier zo'n glas staan, mijn man gebruikt 'm denk ik 1 x per 3 jaar ofzoquote:Op zaterdag 31 januari 2015 22:30 schreef borisz het volgende:
[..]
Vast welonline levert oa dit op http://www.biergaarde.nl/kwak-bierglas-met-houten-voet.html
Ik heb mijn glas ooit gekregen al weer tig jaar. Maar nu met de kortingsbon van de AH vier biertjes gehaald
quote:Op zaterdag 31 januari 2015 22:30 schreef Molo het volgende:
Schande, ouders die een eigen planning hebben
Misschien zijn ze wel aan het stappen of liggen ze te ketsen in de bosjes
Je weet het nooit, is voor hun ook zaterdagavond hequote:
Thanks! Vind t tof dat 'mijn' Hoogvliet nu ook allerlei speciaalbiertjes heeft. Zowel kleine als grote flessen.quote:Op zaterdag 31 januari 2015 22:30 schreef borisz het volgende:
[..]
Vast welonline levert oa dit op http://www.biergaarde.nl/kwak-bierglas-met-houten-voet.html
Ik heb mijn glas ooit gekregen al weer tig jaar. Maar nu met de kortingsbon van de AH vier biertjes gehaald
Hoop dat ze iets leuks aan t doen zijn maar normaal hebben ze een telefoon mee en laten ze niet de verwarming en de lichten aan (zelfs badkamerlicht boven).quote:Op zaterdag 31 januari 2015 22:30 schreef Molo het volgende:
[..]
Schande, ouders die een eigen planning hebben
Misschien zijn ze wel aan het stappen of liggen ze te ketsen in de bosjes
Ze werken al 5 jaar niet meer dus iedere dag is zaterdag voor henquote:Op zaterdag 31 januari 2015 22:38 schreef Molo het volgende:
[..]
Je weet het nooit, is voor hun ook zaterdagavond he
Mijn opa ging dood net nadat hij eindelijk met pensioen was.quote:Op zaterdag 31 januari 2015 23:04 schreef uniekhoorn het volgende:
Arme FFT.. blijf je slapen?
Mijn moeder heeft nog nooit gewerkt, mijn vader vanaf zijn geboorte tot 60 jaar en toen ging ie dood
Is het niet goed met hem?? Of gewoon standaard bezoek?quote:Op zaterdag 31 januari 2015 23:04 schreef Isegrim het volgende:
Uitslapen is er niet meer bij tegenwoordig. Moeten we niet broodbakken, dan moeten we op zondag vroeg op omdat we langs het paard moeten alvorens bij golfer & Bluezz langs te gaan.
Het is prima met hem, maar we moeten er wel naartoe morgen en dat zie ik niet ná die tijd gebeuren.quote:Op zaterdag 31 januari 2015 23:07 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Is het niet goed met hem?? Of gewoon standaard bezoek?
Owww gelukkig maarquote:Op zaterdag 31 januari 2015 23:08 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Het is prima met hem, maar we moeten er wel naartoe morgen en dat zie ik niet ná die tijd gebeuren.
Niet leuk neequote:Op zaterdag 31 januari 2015 23:14 schreef Isegrim het volgende:
Ja, als er nu wéér iets mis zou zijn, dan zou ik het even niet meer weten hoor.Te veel ellende met hem gehad de laatste tijd.
Film kopiëren en dan filmdate plannen?quote:Op zaterdag 31 januari 2015 22:58 schreef FutureFairytale het volgende:
Zal vast goedkomen maar ik baal wel. Ze wilden al heel lang deze zielige film zien en eindelijk was ie te huur dus ik die film mee en een doos bonbons gekocht voor erbij. Maar die heb ik voor hen op de tafel laten liggen. Wilde em graag met zn 3-en kijken
Dat is vreselijkquote:Op zaterdag 31 januari 2015 23:04 schreef uniekhoorn het volgende:
Arme FFT.. blijf je slapen?
Mijn moeder heeft nog nooit gewerkt, mijn vader vanaf zijn geboorte tot 60 jaar en toen ging ie dood
Oh wow, bij ons zijn echt alle videotheken al lange tijd verdwenen, allemaal failliet of zo. Het woord dagfilm is voor mij archaïschquote:Op zaterdag 31 januari 2015 22:01 schreef FutureFairytale het volgende:
ThanksBen lekker AYNIL aan t kijken. Maar hoop dat ze nog komen. Tis een dagfilm, die moet morgen terug en is anders best zonde.
Dokter Wie??quote:Op zaterdag 31 januari 2015 23:38 schreef Molo het volgende:
Man is naar bed, nieuwe was in de wasmachine en 1 in de droger.....
Tijd voor Doctor Who
Oe, rendangquote:Op zondag 1 februari 2015 00:02 schreef PdeHoog het volgende:
HalloRendang gemaakt in de slowcooker. Net te laat begonnen. Was lekker maar had nog langer gemogen. Dus morgen, als ik naar DE ga, mag de slowcooker nog een keer aan op standje laag en dan een uurtje of 6-8 of zo
En dat in Hoogeveenquote:Op zaterdag 31 januari 2015 23:46 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Oh wow, bij ons zijn echt alle videotheken al lange tijd verdwenen, allemaal failliet of zo. Het woord dagfilm is voor mij archaïsch
Goed geregeld jijquote:Op zaterdag 31 januari 2015 23:55 schreef uniekhoorn het volgende:
[..]
Dokter Wie??
Hier ook vriend naar bed, ga ook, krijg het niet warm dus maar waterbed .
De was... dat MAG ik niet doen, zijn afdeling.. Keuken is mijn afdelen
Trusten en alvast een hele fijne februari
Hier zijn ze ook allemaal foetsie, dus nu maar netflix en via nieuwsgroepen 'kopen'quote:
Kan me nog herinneren dat een dagfilm 7,50 wasquote:
Stockholm trilogie aanrader?quote:Op zondag 1 februari 2015 00:10 schreef golfer het volgende:
Laatste deel van de Stockholm Trilogie bekeken en natuur lijk nog even de opname van Ik Vertrek.
Kan niet aanfikken, je kunt ervan weg gaan (weg van huis), langzamere haring dus malser vlees en betere bindweefsel afbraakquote:Op zondag 1 februari 2015 00:14 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Oe, rendangDaar heb ik ook wel weer eens zin in! Wat is het voordeel van zo'n slowcooker boven normaal koken? Want bij mij duurt het niet meer dan 10 uur of zo
De videotheek hier heeft per 1/1 zijn deuren gesloten. Maar ja de laatste keer dat ik video's huurde had je nog videobanden en guldens.quote:Op zondag 1 februari 2015 00:16 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Kan me nog herinneren dat een dagfilm 7,50 wasWat kost dat nou, die dagfilm van jou?
Niet echt heel erg top, maar leuk omdat de hoofdpersonen steeds weer in een andere setting en iets met elkaar te maken hebbend terugkeren.quote:
Ik heb liever een snelle haring.quote:Op zondag 1 februari 2015 00:17 schreef Molo het volgende:
langzamere haring dus malser vlees en betere bindweefsel afbraak
Die 7,50 kan ook wel eens in guldens zijn hoor, want kan me werkelijk waar niet herinneren wanneer ik voor het laatst een film heb gehuurd. Terwijl ik dat zo'n 20 jaar geleden toch zeker wekelijks deed.quote:Op zondag 1 februari 2015 00:19 schreef borisz het volgende:
De videotheek hier heeft per 1/1 zijn deuren gesloten. Maar ja de laatste keer dat ik video's huurde had je nog videobanden en guldens.
Jij bent dan ook een hele snelle jongenquote:
Heb ooit in 1983 een keer een video gehuurd bij een videotheekketen van een mevrouw Miep Brons, dat bleek vooral porno te zijn.quote:Op zondag 1 februari 2015 00:21 schreef Isabeau het volgende:
Die 7,50 kan ook wel eens in guldens zijn hoor, want kan me werkelijk waar niet herinneren wanneer ik voor het laatst een film heb gehuurd. Terwijl ik dat zo'n 20 jaar geleden toch zeker wekelijks deed.
Je bent ook bejaard!quote:Op zondag 1 februari 2015 00:27 schreef Molo het volgende:
Zaterdagavond en ik zit voor de tv aan de decaf koffie
Ik voel me bejaard
Goeie samenvattingquote:Op zondag 1 februari 2015 00:17 schreef Molo het volgende:
[..]
Kan niet aanfikken, je kunt ervan weg gaan (weg van huis), langzamere haring dus malser vlees en betere bindweefsel afbraak
Ik heb vannacht mijnes besteld, wordt morgen bezorgd![]()
Come and get itquote:Op zondag 1 februari 2015 00:14 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Oe, rendangDaar heb ik ook wel weer eens zin in! Wat is het voordeel van zo'n slowcooker boven normaal koken? Want bij mij duurt het niet meer dan 10 uur of zo
Ik moet werkenquote:
Nachtdienst?quote:Op zondag 1 februari 2015 00:57 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik moet werkenIk zal blij zijn als de twee nieuwe collega's zijn ingewerkt!
Neuh, de mensen die ik hier goed ken weten het wel, voor de rest laat ik het zo.quote:Op zondag 1 februari 2015 01:11 schreef Molo het volgende:
Goh, dat lijkt me wel bijzonder, allen 'nachts werken en zulks. En je collega's dus pas zien als ze ingewerkt zijn.
Maar ik begrijp dat je niet wilt vertellen wat voor werk je doet?
Ja! Huis is niet in den haag trouwensquote:Op zondag 1 februari 2015 00:43 schreef Molo het volgende:
Ja hallo, nova zembla
Dan noem je ook wel wat
Nog lekker gedroomd over huis?
Welnee, ik was veel eerder wakkerquote:
Belachelijke tijdenquote:
quote:Op zondag 1 februari 2015 08:33 schreef kwakz0r het volgende:
Gelukkig heb ik nog geslapen na kwart voor vijf ja...
Bestaan die nog?quote:Op zaterdag 31 januari 2015 23:50 schreef Isegrim het volgende:
Ik ben ook echt al járen niet bij een videotheek geweest.
Dat dus, prehistorisch fenomeen. Zelfs in de middelgrote steden zie ik ze nergens meer. In Almelo zat echt een hele grote die momenteel alle voorraad in de verkoop heeft een dan de deuren sluit.quote:
Tja, waarom zou je een fysiek ding huren als je voor een klein bedrag per maand flat fee kan streamen. Ben tevreden over Amazon en Maxdome, binnenkort ook eens een maandje Netflix proberen.quote:Op zondag 1 februari 2015 09:57 schreef TAV74 het volgende:
[..]
Dat dus, prehistorisch fenomeen. Zelfs in de middelgrote steden zie ik ze nergens meer. In Almelo zat echt een hele grote die momenteel alle voorraad in de verkoop heeft een dan de deuren sluit.
Dat dus. er zijn zoveel online diensten die hetzelfde aanbod hebben, Heb naast hbo en netflix ook nog movieMaxonline en nog een soortgelijke wasr ik de nieuwste films per stuk kan bestellen.quote:Op zondag 1 februari 2015 10:03 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Tja, waarom zou je een fysiek ding huren als je voor een klein bedrag per maand flat fee kan streamen. Ben tevreden over Amazon en Maxdome, binnenkort ook eens een maandje Netflix proberen.
quote:Op zondag 1 februari 2015 08:39 schreef Isabeau het volgende:
Het is hier overigens mistig, dat doet het vaak wel goed op foto'sGoed voor Sun
Dit was een prima nacht hoorquote:
Itunes heeft een gigantisch en goed aanbod, helaas niet in flat feequote:Op zondag 1 februari 2015 10:07 schreef TAV74 het volgende:
[..]
Dat dus. er zijn zoveel online diensten die hetzelfde aanbod hebben, Heb naast hbo en netflix ook nog movieMaxonline en nog een soortgelijke wasr ik de nieuwste films per stuk kan bestellen.
Ik zou niet eens meer weten waar er hier 1 in de buurt zit. Dacht dat ze allang uitgestorven warenquote:Op zondag 1 februari 2015 09:57 schreef TAV74 het volgende:
[..]
Dat dus, prehistorisch fenomeen. Zelfs in de middelgrote steden zie ik ze nergens meer. In Almelo zat echt een hele grote die momenteel alle voorraad in de verkoop heeft een dan de deuren sluit.
Tja, mijn enige apple apparaat is een oeroude ipodquote:Op zondag 1 februari 2015 10:37 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Itunes heeft een gigantisch en goed aanbod, helaas niet in flat fee
Dat was dan in guldens waarschijnlijk. Hier is een dagfilm nu 4,60 en een weekfilm 3 euro.quote:Op zondag 1 februari 2015 00:16 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Kan me nog herinneren dat een dagfilm 7,50 wasWat kost dat nou, die dagfilm van jou?
In een goede en zelfstandige videotheek met een film freak achter de toog kwam ik met films naar buiten waar ik nooit van gehoord had en ware juweeltjes waren. Deze verdwenen echter al in de tijd toen het nog op cassette stond om plaats te maken voor de videolandketens.quote:Op zondag 1 februari 2015 11:23 schreef minilot het volgende:
Ik heb al in geen jaren meer een video/DVD-theek gezien!![]()
Gaaf wel!
Recensie Michiel de Ruyter moet nog even wachten luitjes, nu eerst acht kilometer lopen door de Biesbosch en dan speklapjesvindaloo eten.
In Rdam zitten er nog een aantal, her en der op zuid en op Noord kom ik ze nog tegen.quote:Op zondag 1 februari 2015 11:23 schreef minilot het volgende:
Ik heb al in geen jaren meer een video/DVD-theek gezien!![]()
Gaaf wel!
Recensie Michiel de Ruyter moet nog even wachten luitjes, nu eerst acht kilometer lopen door de Biesbosch en dan speklapjesvindaloo eten.
Ik weet er binnen vijf minuten fietsen vier.quote:Op zondag 1 februari 2015 09:57 schreef TAV74 het volgende:
[..]
Dat dus, prehistorisch fenomeen. Zelfs in de middelgrote steden zie ik ze nergens meer. In Almelo zat echt een hele grote die momenteel alle voorraad in de verkoop heeft een dan de deuren sluit.
Welke mooie maar superzielige film had je nou eigenlijk gehuurd?quote:
Ik heb het TV abonnement net opgezegd. Zonde om voor te betalen. Wij kijken het toch niet.quote:Op zondag 1 februari 2015 11:40 schreef Jagärtrut het volgende:
Wij hebben gister Juno gezien, toffe film.
Verder kijken wij al onze tv of via dvd, of via netflix/itunes. Hoewel er nog een coaxkabel in de tv zit is die in maaanden al niet meer gebruikt. Ik kan ook niet meer tegen reclames....
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."The whole image is that eternal suffering awaits anyone who questions God's infinite love. Believe or die! Thank you, forgiving Lord, for all those options.”
als ik al wat op een commerciele zender kijk (Foyles War op Channel4 ) dan neem ik het op om de reclame door te spoelenquote:Op zondag 1 februari 2015 11:40 schreef Jagärtrut het volgende:
Wij hebben gister Juno gezien, toffe film.
Verder kijken wij al onze tv of via dvd, of via netflix/itunes. Hoewel er nog een coaxkabel in de tv zit is die in maaanden al niet meer gebruikt. Ik kan ook niet meer tegen reclames....
quote:Op zondag 1 februari 2015 00:17 schreef Molo het volgende:
[..]
Kan niet aanfikken, je kunt ervan weg gaan (weg van huis), langzamere haring dus malser vlees en betere bindweefsel afbraak
Ik heb vannacht mijnes besteld, wordt morgen bezorgd![]()
quote:Op zondag 1 februari 2015 11:50 schreef TAV74 het volgende:
Primo Levi - Is dit een mens aan het herlezen.Ik ben dol op dit soort tekstenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
2 nieuwe collega's nog welquote:Op zondag 1 februari 2015 00:57 schreef Isabeau het volgende:
Ik moet werkenIk zal blij zijn als de twee nieuwe collega's zijn ingewerkt!
Mooi dingetjequote:Op zondag 1 februari 2015 12:45 schreef Sarabi het volgende:
Maar even gebruik gemaakt van de btw-actie van de MediaMarkt.
http://www.mediamarkt.nl/(...)2885.html?langId=-11
Alvast als verjaardagscadeautjedeze laptop die ik nu heb, valt elk half uur uit
Ik hoop hetquote:
The best of mequote:Op zondag 1 februari 2015 11:32 schreef minilot het volgende:
[..]
Welke mooie maar superzielige film had je nou eigenlijk gehuurd?
Soort afterparty met hapjes en drankjes in de kerk omdat er een nieuwe pastoor bij kwam.quote:
Dus ze hebben wel een leuke avond gehad zo te horenquote:Op zondag 1 februari 2015 13:09 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
Soort afterparty met hapjes en drankjes in de kerk omdat er een nieuwe pastoor bij kwam.
Ze hebben achteraf nog alles opgeruimd en kwamen rond 0.15u thuis.
Inwijdingsrituelenquote:Op zondag 1 februari 2015 13:09 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
Soort afterparty met hapjes en drankjes in de kerk omdat er een nieuwe pastoor bij kwam.
Ze hebben achteraf nog alles opgeruimd en kwamen rond 0.15u thuis.
Ja dat was ie al niet en later had ie dat zelf door en werd het iets beter maar nu doet hij weer zo nationalistisch en 'komisch'; publiek opzwepen enzo.quote:Op zondag 1 februari 2015 13:23 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Ik vind Djoko ook echt steeds minder sympathiek worden.
Murray had er geen zin meer in...quote:
ik heb een oudere versie, bevalt me prima voor trein, vergaderingen,studie e.d. Maar een laptop vervanger zal het voor mij nooit zijn, ik gebruik thuis nooit een tablet (alleen voor spotify connector), altijd telefoon of laptop.quote:Op zondag 1 februari 2015 12:45 schreef Sarabi het volgende:
Maar even gebruik gemaakt van de btw-actie van de MediaMarkt.
http://www.mediamarkt.nl/(...)2885.html?langId=-11
Alvast als verjaardagscadeautjedeze laptop die ik nu heb, valt elk half uur uit
Tja ik gebruik mijn laptop op dit moment nog maar heel weinig. Alleen voor Fok! en een beetje FB en dan 9 van de 10 keer pak ik sneller mijn mobiel.quote:Op zondag 1 februari 2015 13:43 schreef TAV74 het volgende:
[..]
ik heb een oudere versie, bevalt me prima voor trein, vergaderingen,studie e.d. Maar een laptop vervanger zal het voor mij nooit zijn, ik gebruik thuis nooit een tablet (alleen voor spotify connector), altijd telefoon of laptop.
Dat is de reden dat ik een chromebook heb gekocht een tijdje terug.quote:Op zondag 1 februari 2015 13:45 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Tja ik gebruik mijn laptop op dit moment nog maar heel weinig. Alleen voor Fok! en een beetje FB en dan 9 van de 10 keer pak ik sneller mijn mobiel.
Dus ik denk dat ik straks aan een tablet sowieso wel genoeg ga hebben.
Maar we gaan het zienanders komt er vanzelf wel weer ooit een 'echte' laptop.
A a/d R toch?quote:Op zondag 1 februari 2015 13:10 schreef FutureFairytale het volgende:
Ik woon best in een bekende plaats maar vind het leuk en nog gewoon normaal hoor; de videotheek. Ze hebben ook een vriezer vol met alle smaken B&J
Ik heb 'm met één van mijn collega's in de bioscoop gezien.quote:Op zondag 1 februari 2015 13:07 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
The best of me
Moet je echt zien... is wel een love story maar echt huilen huilen huilen
Leukquote:Op zondag 1 februari 2015 04:45 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
Ja! Huis is niet in den haag trouwens
Heb je 'm al? De pakketbezorger hier is onderweg.quote:Op zondag 1 februari 2015 12:21 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Gisteravond besteld, hij is er tussen 1 en 3 vanmiddag.
Ah dat had ik bij de eerste ook maar deze (nr 4) bleek nog tofferquote:Op zondag 1 februari 2015 15:49 schreef minilot het volgende:
Kwak, spannend!
Toen wij in 2013 een huis wilden gaan kopen was het huis waar we het eerste gingen kijken meteen de goeie, al na vijf minuten verliefd en daarna ook geen enkel ander huis meer bezichtigd.
Fossil Fuel hebben ze vastquote:Op zondag 1 februari 2015 15:09 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
A a/d R toch?
2 vragen:
-hebben ze ook de nieuwe cookie core speculoos óf fossil fuel?
-if so: waaaaarrrrrrr is die videotheek, ik rijd er zo heen voor die B&J man...
ik had em ook in de bios al gezien en wist wat er ging gebeuren maar toch op t eind gebeurde het. Ik zit er echt teveel in. Ook als iemand gelukkig is ga ik janken. Bij de laatste scene van home alone 2 bijvoorbeeldquote:Op zondag 1 februari 2015 15:24 schreef minilot het volgende:
[..]
Ik heb 'm met één van mijn collega's in de bioscoop gezien.Die zat emmers vol te janken. Ik moest nog natroosten toen -ie al een uur afgelopen was!
Doet het voor mij niet bepaald, dat soort films. Ik ben heel snel te ontroeren (ik jank minstens tien keer per week om niks), maar zulk duimendik opgelegd makkelijk sentiment, nee, brrr.
Ik snap de aantrekkingskracht van dat soort films wel hoor, maar is niet mijn koppie thee.
check. Als ik weer eens in alpino ben rij ik er even langsquote:Op zondag 1 februari 2015 16:01 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
Fossil Fuel hebben ze vast. Die speculoos weet ik niet. Gisteren niet in de vriezer gekeken.
Videotheek zit aan de Europalaan (voor de Gamma, naast Aldi). 2 min fietsen voor mij
Van het hoofd van Macaulay Culkin moet ik ook altijd wel huilen jaquote:Op zondag 1 februari 2015 16:04 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
ik had em ook in de bios al gezien en wist wat er ging gebeuren maar toch op t eind gebeurde het. Ik zit er echt teveel in. Ook als iemand gelukkig is ga ik janken. Bij de laatste scene van home alone 2 bijvoorbeeld
welke en waar besteld?quote:
Hij is een goed voorbeeld waarom kinderen in films niets te zoeken hebben, vind het eigenlijk vooral sneu.quote:Op zondag 1 februari 2015 16:24 schreef Molo het volgende:
[..]
Van het hoofd van Macaulay Culkin moet ik ook altijd wel huilen ja
quote:Op zondag 1 februari 2015 15:45 schreef Molo het volgende:
[..]
Heb je 'm al? De pakketbezorger hier is onderweg.
Italiaans stoofvlees in tomatensaus gaat het worden voor morgen, hmmm
Haha, ik heb de grote, maar wel van dezelfde winkel..quote:Op zondag 1 februari 2015 16:39 schreef Molo het volgende:
[..]
http://www.pannenstore.nl(...)984959246.1419820168
Klinkt goed!quote:Op zondag 1 februari 2015 17:59 schreef Vanyel het volgende:
[..]Vandaag rode kool (nog nooit gemaakt, maar dat had ik toevallig in huis). Morgen Eisbein. De Buitengewone varkensboeren (buitengewonevarkens.nl denk ik) leverden gister zomaar twee hips (die ik moest googlen, maar toch cool).
je mot wat.quote:Op zondag 1 februari 2015 18:50 schreef Isegrim het volgende:
We zitten nu bij golfer en Bluezz thuis.
5,7. Ik had me iets verkeken op hoe groot dat is, maar vind t wel handig om altijd ook te kunnen invriezen.quote:Op zondag 1 februari 2015 18:06 schreef Molo het volgende:
[..]
Klinkt goed!
Je had er 1 besteld en kreeg er 2 ofzo?
Ik heb 3,5 liter, heb jij nog groter?
quote:Op zondag 1 februari 2015 18:36 schreef RobinOok het volgende:
Ik heb eindelijk de foto galerie voor Hangende Eendjes aangemaakt:
http://www.aziatische-ingredienten.nl/pekingeend-hangen-drogen/
Was het al lang van plan, maar het kwam er nooit van.
En nou staat me bij dat er ook Fokkers waren die foto's gemaakt hadden.
Wie oh wie? En wil erbij?
quote:Op zondag 1 februari 2015 18:39 schreef AnneX het volgende:
Dat was Loona, dacht ik.van de hangende eenden in de badkamer ? aan de rails van douchegordijn?
quote:Op zondag 1 februari 2015 18:41 schreef RobinOok het volgende:
Klinkt cool! Looooonaaaaaa, mag ik jouw eendje hebben?
Hij is niet gemaakt op kwaliteit, de foto maar hier is ie:quote:Op zondag 1 februari 2015 18:41 schreef RobinOok het volgende:
Klinkt cool! Looooonaaaaaa, mag ik jouw eendje hebben?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Sterkheidsbaas van alles.
Ik heb ook de 5.7 liter variant. Ideaal. Veel tegelijk maken en invriezen iddquote:Op zondag 1 februari 2015 19:34 schreef Vanyel het volgende:
[..]
5,7. Ik had me iets verkeken op hoe groot dat is, maar vind t wel handig om altijd ook te kunnen invriezen.
Het is met deze varkens een verrassing wat je krijgt. Dit was het pakket met grotere stukken. Twee daarvan waren dus deze.
Eerste ontdekking: wat minder vocht betekent heel veel minder vocht. Ik ga zo mijn rode kool afgieten...
Dat vlees klinkt nu al lekker trouwens.
Elke dag even je tel een keer opnieuw opstarten was de oplossing voor mij.quote:Op zondag 1 februari 2015 16:42 schreef Molo het volgende:
Sinds ik nieuwste Android versie heb (xowel op telefoon als tablet helaas geïnstalleerd) dondert steeds mijn browser uit en apps crashen ook... Arggg
Bekend probleem lees ik net... Arggg to the max!
Dat kan sowieso geen kwaad. Ik merk dat de Samsungs die we zakelijk gebruiken daar ook bij gebaat zijnquote:Op zondag 1 februari 2015 20:04 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
Elke dag even je tel een keer opnieuw opstarten was de oplossing voor mij.
Maarrr vandaag nog geen last gehad dus ik vermoed dat t gepatcht is nu.
quote:Op zondag 1 februari 2015 19:43 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Hij is niet gemaakt op kwaliteit, de foto maar hier is ie:Gaaf. :-)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wat zal ik eronder zetten? Lonaa? Of andere naam? Heb je een website om te promoten? Roept u maar!Mijn website: Aziatische-ingrediënten.nl
quote:Op zondag 1 februari 2015 20:08 schreef kwakz0r het volgende:
Ja t was ook permanent op te lossen door een backup te maken, te herstarten, cache wissen, en alles weer terugzetten of een factory reset maar daar had ik geen zin in.
Dus ik zet m wel gewoon af en tow even uit. Ze lossen t vanzelf op met een updateje.
Kippensoep?quote:Op zondag 1 februari 2015 20:14 schreef Isegrim het volgende:
We hebben soep gegeten bij golfer & Bluezz.Met brood natuurlijk!
Mijn website is uhm.. uhm.. on holdquote:Op zondag 1 februari 2015 20:08 schreef RobinOok het volgende:
[..]
Gaaf. :-)
Wat zal ik eronder zetten? Lonaa? Of andere naam? Heb je een website om te promoten? Roept u maar!
Heerlijk brood gekregen tijdens onze middag van de mot.quote:Op zondag 1 februari 2015 20:14 schreef Isegrim het volgende:
We hebben soep gegeten bij golfer & Bluezz.Met brood natuurlijk!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En de vliegenquote:
Ja heb ik al paar keer geprobeerd, maar ik moet echt meermaals per dag opnieuw opstarten, wat een aids zeg.quote:Op zondag 1 februari 2015 20:04 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
Elke dag even je tel een keer opnieuw opstarten was de oplossing voor mij.
Maarrr vandaag nog geen last gehad dus ik vermoed dat t gepatcht is nu.
Hahaha, ja dit is al een grote, die 5,7 is echt huge!quote:Op zondag 1 februari 2015 19:34 schreef Vanyel het volgende:
[..]
5,7. Ik had me iets verkeken op hoe groot dat is, maar vind t wel handig om altijd ook te kunnen invriezen.
Het is met deze varkens een verrassing wat je krijgt. Dit was het pakket met grotere stukken. Twee daarvan waren dus deze.
Eerste ontdekking: wat minder vocht betekent heel veel minder vocht. Ik ga zo mijn rode kool afgieten...
Dat vlees klinkt nu al lekker trouwens.
Vandaag was het extreem hoog qua leeftijd, maar dat kwam ook omdat Debby Petter (ja, ex-journaallezeres en vrouw van Youp) en haar moeder Helene die spraken zelf ook wat leeftijdsgenoten van Helene hadden uitgenodigd.quote:Op zondag 1 februari 2015 21:37 schreef Isegrim het volgende:
De eerste spreker gaf mij weinig hoop. Dat was echt een tenenkrommend zweefteverijverhaal van heb ik jou daar.
Gelukkig waren de andere sprekers een stuk leuker!
Het ouwelullengehalte is wel wat hoog, maar daar probeert golfer verandering in te brengen, o.a. door een jonge blom als mij uit te nodigen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
Ik de champagne, glas water en blik fernandes!quote:
quote:Op zondag 1 februari 2015 23:20 schreef golfer het volgende:
[..]
Vandaag was het extreem hoog qua leeftijd, maar dat kwam ook omdat Debby Petter (ja, ex-journaallezeres en vrouw van Youp) en haar moeder Helene die spraken zelf ook wat leeftijdsgenoten van Helene hadden uitgenodigd.Knappe dame dat iddSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Waar ging haar (zweverige) verhaal over?Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
Zo, lekker lange dagquote:Op zondag 1 februari 2015 23:22 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
Ik de champagne, glas water en blik fernandes!
Leuke, gezellige en lekkere dag gehad dusMot geslaagd?
Verjaardag in Breda overleefd. Heerlijke tomatensoep gemaakt al zeg ik t zelf. Maar deed er ff groentesoep bij en was de groente er vergeten in te doen![]()
Nu slapen hopelijk want morgen van 8.30u tot 21u werken
Dat was niet hun onderdeel, het zweverige verhaal was van onze eerste spreekster die het vooral over stralen wilde hebben en dat stralen haar missie was etc.quote:Op zondag 1 februari 2015 23:24 schreef Molo het volgende:
[..]
Knappe dame dat idd
Waar ging haar (zweverige) verhaal over?
Bassie en Adriaan inhuren...lijkt mij minstens zo leuk als naar jouw grote leider te moeten kijken en luisteren.quote:Op zondag 1 februari 2015 23:30 schreef borisz het volgende:
Mail: Ene AP komt deze kant op. Morgenavond ingelaste vergadering wat we eromheen gaan plannen
Duidelijk, mooi verhaal wel van Hélène.quote:Op zondag 1 februari 2015 23:28 schreef golfer het volgende:
[..]
Dat was niet hun onderdeel, het zweverige verhaal was van onze eerste spreekster die het vooral over stralen wilde hebben en dat stralen haar missie was etc.
*ril*
Helene vertelde een deel van haar eigen verhaal, ingeleid door dochter Debby.
De ouwe Petter doet het om het levend en bewustmakend te houden. In het kader van: opdat men niet vergeet.quote:Op maandag 2 februari 2015 00:20 schreef Molo het volgende:
Duidelijk, mooi verhaal wel van Hélène.
Ik vind het soms wel fascinerend om naar zulke verhalen te luisteren, maar meestal niet als iemand het voor een heel publiek gaat staan vertellen (aandachtsaspect).
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
Te korte nachtquote:
Ging dat maar ergens over.quote:Op zondag 1 februari 2015 23:24 schreef Molo het volgende:
[..]
Knappe dame dat idd
Waar ging haar (zweverige) verhaal over?
Ga je nog samen met iemand, P?quote:Op maandag 2 februari 2015 08:26 schreef PdeHoog het volgende:
Inschrijving voor de Nijmeegse Vierdaagse is gedaan! Via een trainingsprogramma dus gegarandeerd startbewijsSpannend
Me, myself and Iquote:
Jaquote:Op maandag 2 februari 2015 08:33 schreef Isabeau het volgende:
In ieder geval gefeliciteerd met je startbewijs
Vanuit het dorp hier zie ik met een paar weken de mensen ook aan het trainen in de polder.quote:Op maandag 2 februari 2015 08:26 schreef PdeHoog het volgende:
Inschrijving voor de Nijmeegse Vierdaagse is gedaan! Via een trainingsprogramma dus gegarandeerd startbewijsSpannend
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |