Wat een vervelend nieuws zeg....goed om jezelf eens te verwennen met een kadootje....sterkte!!!quote:Op donderdag 5 februari 2015 11:58 schreef XcUZ_Me het volgende:
Kwast zeker
Laatste creatie van mij:
[ afbeelding ]
En verder ben ik beetje verdrietig. te horen gekregen dat ik ernstige artrose in m'n rug heb. Ben 34.. Heb het er moeilijk mee.
Straks maar ff kleuren ter afleiding. En misschien een troostcadeautje voor mezelf kopen.
Mijne is klaar maar ben niet echt tevreden.quote:Op donderdag 5 februari 2015 21:23 schreef mocha het volgende:
M'n taart voor gezamenlijke opdracht is bijna klaar \o/
Vooral een kwestie van wel een goede puntenslijper hebbenquote:Op donderdag 5 februari 2015 17:28 schreef -Bubseltje- het volgende:
Mooi hoor! Ik zou willen dat ik zo zou kunnen kleuren met goedkope potloden
Had ze gedaan, kom ik een oude kleurenkaart tegen dus nu dubbelquote:
Super!quote:Op vrijdag 6 februari 2015 16:10 schreef Biancavia het volgende:
Nou, deze is klaar.![]()
[ afbeelding ]
Nu met de taart begonnen. Die gaat een stuk sneller!
Mooi!!quote:Op vrijdag 6 februari 2015 16:10 schreef Biancavia het volgende:
Nou, deze is klaar.![]()
[ afbeelding ]
Nu met de taart begonnen. Die gaat een stuk sneller!
Prachtig Biancava......geweldige kleurplaat!!!quote:Op vrijdag 6 februari 2015 16:10 schreef Biancavia het volgende:
Nou, deze is klaar.![]()
[ afbeelding ]
Nu met de taart begonnen. Die gaat een stuk sneller!
Ik twijfelde over die punt tot punt. Hij is wel leuk, in ieder geval niet heel makkelijkquote:Op vrijdag 6 februari 2015 13:53 schreef -Bubseltje- het volgende:
En net nog bij action een van punt tot punt en een zoek de verschillen boek meegenomen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Top!quote:Op vrijdag 6 februari 2015 20:52 schreef XcUZ_Me het volgende:
Via de site van letraset zelf, je kan met iDEAL betalen.
Oh die moet ik ookquote:Op vrijdag 6 februari 2015 10:07 schreef automatic_ het volgende:
Hmm... 20% korting
http://www.letraset.com/p(...)ited-Edition-24-Set/
Heeft iemand die die set heeft een foto / plaatje van de kleuren op papier?
Oke! Daar ga ik een nachtje over slapenquote:Op vrijdag 6 februari 2015 22:12 schreef -Bubseltje- het volgende:
Betrouwbaar, ook als er iets mis is. Duur wel een weekje ofzo voor het er is uit Engeland.
quote:Op vrijdag 6 februari 2015 21:06 schreef Cygne het volgende:
Jeuj kleuren met hardcore op vol volume.
dat is mooi irritant.. Gelukkig werkt kleuren rustgevendSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.en anders.. is je buurman een dierenvriend? dan kun je proberen om een hond te nemen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door MissStevie op 07-02-2015 00:25:05 ]No hour of life is wasted, that is spent in the saddle..
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 6 februari 2015 22:54 schreef MissStevie het volgende:
[..]
dat is mooi irritant.. Gelukkig werkt kleuren rustgevenden anders.. is je buurman een dierenvriend? dan kun je proberen om een hond te nemen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik ook!quote:Op vrijdag 6 februari 2015 22:46 schreef Pannenkoeken het volgende:
[..]
Oke! Daar ga ik een nachtje over slapen
Ik ben er uit. Soms moet je jezelf een cadeautje geven tochquote:Op vrijdag 6 februari 2015 23:39 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Ik ook!
Gezellig joh... Die buren
je hebt het vast wel eens gezegdquote:Op zaterdag 7 februari 2015 11:11 schreef Cygne het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik heb het idee dat ik dat al genoeg doequote:Op zaterdag 7 februari 2015 08:12 schreef Pannenkoeken het volgende:
[..]
Ik ben er uit. Soms moet je jezelf een cadeautje geven toch
Voor mij iets te priegel, heb het gister even in mijn handen gehad.quote:Op zaterdag 7 februari 2015 11:21 schreef Cygne het volgende:
Ik heb trouwens dat dierenrijk boek binnen.
Priegel!
O, bah. Kun je hem nog uitprinten?quote:Op zaterdag 7 februari 2015 11:53 schreef automatic_ het volgende:
Ik wilde gisteren aan de gezamenlijke taart beginnen, omdat ik die in een boek heb. Ik wilde hem uit mijn boek scheuren, maar ik scheurde hem per ongeluk kapot
Ik ook hoor. Maar al lang geen stiften meer. Lees dit jaar nog nietquote:Op zaterdag 7 februari 2015 11:17 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Ik heb het idee dat ik dat al genoeg doe
Dat moet sneller kunnen!quote:Op zaterdag 7 februari 2015 16:17 schreef Cygne het volgende:
Zo. 100 klanten geholpen in 4 uur.
Nu maar even lange kleurpauze.
quote:Beste klant,
Dit is niet ons probleem.
Gr gr Gerda
Was t maar waar.quote:Op zaterdag 7 februari 2015 16:27 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Dat moet sneller kunnen!
[..]
quote:Op zaterdag 7 februari 2015 16:32 schreef Cygne het volgende:
[..]
Was t maar waar.![]()
Vandaag een klant: Ik wil deze artikelen extragratis stuur op.
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |