Dat heet de Weberhal.quote:Op woensdag 28 januari 2015 17:58 schreef IPA35 het volgende:
[..]
Ja, waar alle cijferlijsten hangen en dan op alfabet.
Is dat de naam van de kunstgalerij?quote:
Ik heb geen idee welke kunstgalerij je bedoelt.quote:Op woensdag 28 januari 2015 17:59 schreef IPA35 het volgende:
[..]
Is dat de naam van de kunstgalerij?
Toch een beetje een bepaalde beroepsgroep overeind houden. Kan ook gewoon even zelf een formuliertje invullen https://doehetzelfnotaris.nl/bedrijven.aspx . Dan is het mijns inziens een beetje overbodig een dure beschermende beroepsgroep zijn stagiaire onderzoek te laten doen naar of ik geen rare dingen doe.quote:
Morgen de AIVD op de koffiequote:Op woensdag 28 januari 2015 17:57 schreef SpotlessMind00 het volgende:
TNS NIPO aan de telefoon. Op zoek naar de jongste persoon in ons huishouden, van minimaal 15 jaar. Dat treft, mijn vrouw is net 15 geworden.
Daar hangen allemaal van die bekliederde schildersdoeken, tegenover daar waar je die bar met de tafels en stoeltjes hebt die normaal gesproken zijn afgesloten mij een ijzeren hek.quote:Op woensdag 28 januari 2015 18:00 schreef Etsu het volgende:
[..]
Ik heb geen idee welke kunstgalerij je bedoelt.
Ok.quote:Op woensdag 28 januari 2015 18:00 schreef Yreal het volgende:
[..]
Toch een beetje een bepaalde beroepsgroep overeind houden. Kan ook gewoon even zelf een formuliertje invullen https://doehetzelfnotaris.nl/bedrijven.aspx . Dan is het mijns inziens een beetje overbodig een dure beschermende beroepsgroep zijn stagiaire onderzoek te laten doen naar of ik geen rare dingen doe.
Ik heb nog nooit een ijzeren hek in een universiteitsgebouw gezienquote:Op woensdag 28 januari 2015 18:02 schreef IPA35 het volgende:
[..]
Daar hangen allemaal van die bekliederde schildersdoeken, tegenover daar waar je die bar met de tafels en stoeltjes hebt die normaal gesproken zijn afgesloten mij een ijzeren hek.
Ik mag toch hopen dat een advocaat ook over genoeg ethiek beschikt voor dit soort zaken?quote:Op woensdag 28 januari 2015 18:02 schreef eriksd het volgende:
[..]
Ok.
Ik heb liever een "dure" beroepsgroep met wat ethiek en een tuchtcommissie die zulke essentiele zaken regelt dan een of andere prutser op zijn zolderkamer. Moet wel kunnen vertrouwen op de rechtmatigheid van e.e.a. aangezien het niet zelden om grote bedragen gaat.
Juist. En dan kun je nog verder door en dan rechts naar de trap richting de bibliotheek.quote:Op woensdag 28 januari 2015 18:03 schreef Etsu het volgende:
[..]
Ik heb nog nooit een ijzeren hek in een universiteitsgebouw gezien
En bekliederde schildersdoeken heb ik nog nooit gezien, volgens mij. Of ik moet compleet langsgelopen zijn
Weberhal is in Harmonie, als je naar binnen gaat (door de draaideuren), dan ga je meteen naar rechts en zie je tegenover klapperswinkel/wc's/concierge zitten, en rechts zie je de trappen en de gang. ga de gang in, heelmaal rechtdoor tot je prikborden ziet. kan niet missen.
Bibliotheek van rechten en letteren volgens mij, ja.quote:Op woensdag 28 januari 2015 18:04 schreef IPA35 het volgende:
[..]
Juist. En dan kun je nog verder door en dan rechts naar de trap richting de bibliotheek.
Hoezo is dat relevant? Denk je dat een advocaat dit (veel) goedkoper kan?quote:Op woensdag 28 januari 2015 18:03 schreef Yreal het volgende:
[..]
Ik mag toch hopen dat een advocaat ook over genoeg ethiek beschikt voor dit soort zaken?
Die hebben ook identificatieverplichtingen inderdaad. Een notaris is echter onafhankelijk - juist vanwege het essentiele karakter van zijn werk. Ik snap niet dat je dat niet inziet.quote:Op woensdag 28 januari 2015 18:03 schreef Yreal het volgende:
[..]
Ik mag toch hopen dat een advocaat ook over genoeg ethiek beschikt voor dit soort zaken?
De Weberhal of whatever is die plek waar je zo'n gang in kunt naar ""JOURNALISTIEK"". Daar aan de muur hangen allemaal cijferlijsten.quote:Op woensdag 28 januari 2015 18:05 schreef Etsu het volgende:
[..]
Bibliotheek van rechten en letteren volgens mij, ja.
Journalistiek komt mij ook niet bekend voor. Maar daar ja, inderdaad.quote:Op woensdag 28 januari 2015 18:06 schreef IPA35 het volgende:
[..]
De Weberhal of whatever is die plek waar je zo'n gang in kunt naar ""JOURNALISTIEK"". Daar aan de muur hangen allemaal cijferlijsten.
quote:Op woensdag 28 januari 2015 18:07 schreef Etsu het volgende:
[..]
Journalistiek komt mij ook niet bekend voor. Maar daar ja, inderdaad.
Zoals ik al zei: gewoon thuisblijven, de cijfers worden toch wel op Facebook geplaatst.
Het is natuurlijk wel veel geld en zeker vergeleken met lonen in niet-juridische beroepsgroepen maar je krijgt er wel behoorlijk wat voor terug. Voor het handelsverkeer zijn statuten van onschatbare waarde.quote:Op woensdag 28 januari 2015 18:06 schreef eriksd het volgende:
[..]
Die hebben ook identificatieverplichtingen inderdaad. Een notaris is echter onafhankelijk - juist vanwege het essentiele karakter van zijn werk. Ik snap niet dat je dat niet inziet.
Als je een prijsargument bedoelt dan snap ik het niet. Akten van een notaris moeten aan speciale vereisten voldoen om over 200 jaar nog leesbaar te zijn, degelijke opslag, ondersteuning etc: ik vind 200 p/u ofzo niet veel.
Ik ben er toch pas dinsdag weer.quote:
Je moet niks.quote:Op woensdag 28 januari 2015 18:08 schreef IPA35 het volgende:
[..]
Ik ben er toch pas dinsdag weer.
Ik moet al gelijk eerste drie hoofdstukken Ons Strafrecht lezen.
Ik ga die vergelijking niet maken omdat het een essentieel product betreft dat onmisbaar is voor handelstransacties. Daarnaast is maar een klein deel loon.quote:Op woensdag 28 januari 2015 18:08 schreef Tchock het volgende:
[..]
Het is natuurlijk wel veel geld en zeker vergeleken met lonen in niet-juridische beroepsgroepen maar je krijgt er wel behoorlijk wat voor terug. Voor het handelsverkeer zijn statuten van onschatbare waarde.
Kom op man, motiveer me nou. Anders val ik terug naar HBO-Syndroom (= colleges leren en boek in folie laten).quote:
Ons Strafrecht valt volgens mij wel redelijk mee. Die moest ik ook in de bachelor lezen.quote:Op woensdag 28 januari 2015 18:08 schreef IPA35 het volgende:
[..]
Ik ben er toch pas dinsdag weer.
Ik moet al gelijk eerste drie hoofdstukken Ons Strafrecht lezen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |