SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Seizoen 2 (met Dirk-Jan, Gerrit, Hans, Jochum en Martijn)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Seizoen 3 (met Frans, Gerard, Henk, Jan en Agnes)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Seizoen 4 (met Hans, Jos, Peter, Wietse en Wim)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Seizoen 5 (met Annemarie, Frank, Gijsbert, Marcel en Richard)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Seizoen 6 (met Aad, Henk, Henrieke, Martin en Willem)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Seizoen 7: Internationaal (met Aletta, Jan, Johan, Jos en Wim)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Seizoen 8
TV / Boer Zoekt Vrouw #160 Wachten op de BzV afterparty...
TV / Boer Zoekt Vrouw #161 Mooie kool.
TV / Boer Zoekt Vrouw #162 Ajje moar leut heb
TV / Boer Zoekt Vrouw #163 Dweilen.
TV / Boer Zoekt Vrouw #164 zeeuwse boerin
_________________________________________________________________
Officiële Boer zoekt vrouw-site: http://www.boerzoektvrouw.kro.nl/
De FOK! reeks: Topicreeks: Boer Zoekt Vrouw
De BZV-wiki vind je hier.![]()
Inderdaad jaquote:Op zondag 25 januari 2015 21:04 schreef Postbus100 het volgende:
Neem dan tenminste een vrouw mee naar de supermarkt. Goed moment om nader kennis te maken
Omdat een pandapint te mainstream is 🐼
Wekelijks radioitem op 3FM. Elke woensdag rond 13:30![]()
Ja, maar dat kwam ook doordat hij nog een ijzer in het vuur / ziekenhuis had toen toch?quote:Stop the world, I want to get out.![]()
quote:Op zondag 25 januari 2015 21:05 schreef RedFever007 het volgende:
Vrij defensief gerecht van Koeman![]()
Mat kant en klare nasi achterin en twee eieren voorin
know'm sayin?
×
word? word.![]()
welke van die 3 vrouwen zou jij kiezen?Als je de wereld wilt begrijpen, moet je denken zoals ik.
(Onnoman)
si vi pacem para bellum
himmelhoch jauchzend![]()
Ik vind die Koeman wel een zijige sok hoor. Goeie vent misschien, maar ik zou er niet tegen kunnen.Stop the world, I want to get out.![]()
O jee. Deze is heel volwassen."Het is oorlog, bedankt Vannoppen, bedankt Van der Linden. Dit is het laatste dat ik voor de Belgische ploeg gedaan heb. Ze kunnen allemaal de boom in."
Improv: Rich Tapestry of Life![]()
Aan ergeren, Lotte. Met je hoofd.The ordinary teacher tells. The good teacher explains. The superior teacher demonstrates. The best teacher inspires.![]()
quote:Op zondag 25 januari 2015 21:05 schreef Yaku het volgende:
Wat gebeurt er als je boerin Bertie en boerin Aletta bij elkaar zou zetten?
Niks.
know'm sayin?
×
word? word.![]()
Leonie 100%quote:Op zondag 25 januari 2015 21:06 schreef Onnoman het volgende:
welke van die 3 vrouwen zou jij kiezen?![]()
![]()
Lotte wordt met alles wat ze zegt onaantrekkelijker."Niet-wielrenners. De leegheid van die levens schokt me." - T. Krabbé![]()
Hangt er vanaf waarveurquote:Op zondag 25 januari 2015 21:06 schreef Onnoman het volgende:
welke van die 3 vrouwen zou jij kiezen?Even a broken clock is right twice a day.![]()
Boeiend wat Lotte zegt, zij is het geilst van de 3 en daar gaat het om, uiteindelijk.Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.![]()
Van Leonie begint er een soort oerman in mij te schreeuwen.quote:Op zondag 25 januari 2015 21:06 schreef Onnoman het volgende:
welke van die 3 vrouwen zou jij kiezen?![]()
Femke, oh wacht...quote:Op zondag 25 januari 2015 21:06 schreef Onnoman het volgende:
welke van die 3 vrouwen zou jij kiezen?![]()
![]()
Dit, lekker volwassen is ze ookquote:Op zondag 25 januari 2015 21:07 schreef marcodej het volgende:
Lotte wordt met alles wat ze zegt onaantrekkelijker.![]()
Lotte is een stealthy bitch.The ordinary teacher tells. The good teacher explains. The superior teacher demonstrates. The best teacher inspires.![]()
Ik vond haar een typisch CDA-meisje.quote:Op zondag 25 januari 2015 21:07 schreef Mani89 het volgende:
Boeiend wat Lotte zegt, zij is het geilst van de 3 en daar gaat het om, uiteindelijk."Niet-wielrenners. De leegheid van die levens schokt me." - T. Krabbé![]()
Dat is inderdaad gewoon niks voor hem.quote:Op zondag 25 januari 2015 21:06 schreef IkeDubaku99 het volgende:
Lotte gaat het denk ik niet worden. Te assertief voor hem.
Helemaal omdat ze eerste aflevering zeiden dat het op die manier al twee keer eerder mis ging."Het is oorlog, bedankt Vannoppen, bedankt Van der Linden. Dit is het laatste dat ik voor de Belgische ploeg gedaan heb. Ze kunnen allemaal de boom in."
Improv: Rich Tapestry of Life![]()
Ze zegt dat ze volwassen is, maar ze gedraagt zich als mijn nichtje van 15quote:Op zondag 25 januari 2015 21:07 schreef marcodej het volgende:
Lotte wordt met alles wat ze zegt onaantrekkelijker.
Stop the world, I want to get out.![]()
Gewoon de normale Hollandse 2.2 kinderen.Zwitser, woont vaak in Amsterdam, rijdt RaR en i8, is arts, woest aantrekkelijk en geeft modellen.![]()
die steekt er wel een pinkje in tijdens het pijpenquote:Op zondag 25 januari 2015 21:07 schreef GekkeGerrit- het volgende:
Ik denk dat die Leonie extreem kinky in bed is.![]()
Leonie.quote:Op zondag 25 januari 2015 21:06 schreef Onnoman het volgende:
welke van die 3 vrouwen zou jij kiezen?![]()
Ik vind haar dus echt helemaal niksquote:Op zondag 25 januari 2015 21:07 schreef Mozy het volgende:
[..]
Van Leonie begint er een soort oerman in mij te schreeuwen.
A mind with a heart of it's own![]()
Auw.quote:Op zondag 25 januari 2015 21:08 schreef luckass het volgende:
[..]
die steekt er wel een pinkje in tijdens het pijpen"Niet-wielrenners. De leegheid van die levens schokt me." - T. Krabbé![]()
En welke wel?quote:Omdat een pandapint te mainstream is 🐼
Wekelijks radioitem op 3FM. Elke woensdag rond 13:30![]()
![]()
Geert
Op vrijdag 19 december 2014 13:42 schreef SilentChaos het volgende:
CG O+ Louter kwaliteitsposts _O_
Op dinsdag 8 september 2015 14:08 schreef ieniminimuis het volgende:
Jij bent de allerleukste van dit topic, hiep hé hoera hoezee *O*![]()
Zo eentje die je eerst in haar kont kan nemen nadat ze je afzuigt.quote:Op zondag 25 januari 2015 21:07 schreef GekkeGerrit- het volgende:
Ik denk dat die Leonie extreem kinky in bed is.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: