SPOILER: Kampioen afbeeldingen 2010/2011, 2011/2012, 2012/2013 en 2013/2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2012/2013Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2013/2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2014/2015Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Gifjes enzulksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Oh.![]()
Op zich wel te verwachten dat het weer een boutwedstrijd zou worden, de laatste maanden is het niet anders geweest. Het klopt gewoon niet in het elftal, lijkt wel of ze voor het eerst met elkaar spelen.Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.![]()
Kampioen worden we in elk geval niet zo.
Ook als we dit winnen krijgen we volgende week op de klote bij VitesseOh.![]()
31 januari 23:45 nog even een belletje naar Friesland of Sinkgraven op te halen is voor 2 ton.quote:Op zondag 25 januari 2015 13:29 schreef Scorpie het volgende:
Dit Ajax is het resultaat van een uitgeholde selectie, helaas.
Gr gr MarcOh.![]()
goede sopcast url in dm plzYou had my curiosity but now you have my attention...
..
Pain is weakness leaving the body
..![]()
Als mods zich bezig zouden houden met reeksen ipv het plaatsen van foto's van broodjes kaas...Ik ben DeJori en ik wil aangesproken worden als DeJori. Ik heb handboeien en ik heb pepperspray. Ik los dat hier op op mijn manier. Aight?![]()
die wonnen ze in 1996, maar staat toch wel als Europese Supercup 1995 in de boekenquote:Op zondag 25 januari 2015 13:29 schreef PowerLoungen het volgende:
Die Europese supercup van 1995 in de OP is nog altijd foutCancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+![]()
Kritiek is prima maar ik ga wel aangifte doen tegen u.quote:Op zondag 25 januari 2015 13:32 schreef DeJori het volgende:
Als mods zich bezig zouden houden met reeksen ipv het plaatsen van foto's van broodjes kaas...#FreeHat![]()
Net zo bagger als in de eerste helft?“Satan has been the best friend the church has ever had, as he has kept it in business all these years!”![]()
Precies, je gaat het gewoon niet redden dit jaar. Met dank aan Marcie Netto, die met 100mio op de bank liever doet alsof hij nog bij de Eagles zit en Zimling's en vd Hoorn's haalt.quote:Op zondag 25 januari 2015 13:29 schreef Scorpie het volgende:
Dit Ajax is het resultaat van een uitgeholde selectie, helaas.![]()
Zimling zou het bij de Eagles wel goed doen.quote:Op zondag 25 januari 2015 13:47 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Precies, je gaat het gewoon niet redden dit jaar. Met dank aan Marcie Netto, die met 100mio op de bank liever doet alsof hij nog bij de Eagles zit en Zimling's en vd Hoorn's haalt.
Zou er in de winterstop geen speler gehaald worden? Een investering van een X aantal miljoen?“Satan has been the best friend the church has ever had, as he has kept it in business all these years!”![]()
Kenny van der Weg voor 2 milquote:Op zondag 25 januari 2015 13:49 schreef ErwinDikkie het volgende:
[..]
Zimling zou het bij de Eagles wel goed doen.
Zou er in de winterstop geen speler gehaald worden? Een investering van een X aantal miljoen?RED ONS HENNIEGOD![]()
Zimling
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Ik zit me echt te ergeren.[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Ik heb de hoop beetje opgegeven. Ze hadden zich in ieder geval van CL en historische 5 op een rij kunnen verzekeren door een beetje te investeren. Maar wat er gehaald wordt is vaak nog droeviger dan jeugd die eigenlijk nog niet klaar is voor Ajax 1quote:Op zondag 25 januari 2015 13:49 schreef ErwinDikkie het volgende:
[..]
Zimling zou het bij de Eagles wel goed doen.
Zou er in de winterstop geen speler gehaald worden? Een investering van een X aantal miljoen?![]()
Een as met van der Hoorn, Moisander, Zimling en Sigthorsson. Laat gaan joh.quote:
En we hebben twee geweldige backs er ook nog eens bij
Oh.![]()
True.quote:Op zondag 25 januari 2015 13:51 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Ik heb de hoop beetje opgegeven. Ze hadden zich in ieder geval van CL en historische 5 op een rij kunnen verzekeren door een beetje te investeren. Maar wat er gehaald wordt is vaak nog droeviger dan jeugd die eigenlijk nog niet klaar is voor Ajax 1
Lange termijn investering ok, maar ze draven nu een beetje door. Trek die fucking bankrekening leeg. Een korte termijn investering moet er nu maar even komen.“Satan has been the best friend the church has ever had, as he has kept it in business all these years!”![]()
Slechtste Ajax ooitquote:Op zondag 25 januari 2015 13:53 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Een as met van der Hoorn, Moisander, Zimling en Sigthorsson. Laat gaan joh.
En we hebben twee geweldige backs er ook nog eens bij
#NettogaatgeenneukgevenRED ONS HENNIEGOD![]()
Ah, de beroemde bagger wissels van de Boer?quote:Op zondag 25 januari 2015 13:53 schreef Vriezzer het volgende:
Sjonge jonge.. doe even do-or-die en zet El-Ghazi er in. Wat maakt het uit..“Satan has been the best friend the church has ever had, as he has kept it in business all these years!”![]()
Precies, als je geen 3 punten pakt is het gewoon klaar en krijgt Fey weer hoop voor die tweede plek.quote:Op zondag 25 januari 2015 13:53 schreef Vriezzer het volgende:
Sjonge jonge.. doe even do-or-die en zet El-Ghazi er in. Wat maakt het uit..![]()
Als het gelijk blijft, heeft Feyenoord niets aan dit punt. Ajax kan dan fluiten naar nummer 5.quote:Op zondag 25 januari 2015 13:54 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Precies, als je geen 3 punten pakt is het gewoon klaar en krijgt Fey weer hoop voor die tweede plek.“Satan has been the best friend the church has ever had, as he has kept it in business all these years!”![]()
Als Feyenoord niet inkakt of ze zich de kop gek laten maken wordt t een lastig verhaalHeel veel groetjes, Catch22
En zoals mijn opa zei: "Al is het meisje nog zo mooi, haar poep stinkt ook". Rust Zacht opa..
Met GHB nooit meer nee
Storneren een optie?![]()
De wedstrijd begint heel voorzichting te kantelen. Dit is gewoon hét moment om met El-Ghazi te komen Frank. Kom op...![]()
Ach, qua verschil in punten niet, maar je kan nu Feyenoord een tik geven, en dan is hun seizoen bijna gelijk klaar. En je MOET gewoon winnen om PSV in t vizier te houden, te verspelen veel minder punten dan eerdere seizoenen, dus je gaat nu echt geen 10+ punten meer inlopen op ze.quote:Op zondag 25 januari 2015 13:55 schreef ErwinDikkie het volgende:
[..]
Als het gelijk blijft, heeft Feyenoord niets aan dit punt. Ajax kan dan fluiten naar nummer 5.![]()
Die Toornstra doet er wel alles aan om zijn gele kaarten te pakken of niet... Net een gele kaart gepakt en dan nog gewoon een bal wegtrappen terwijl hij buitenspel gevlagd is. Echt slim...Neem jezelf niet te serieus, dat doen anderen ook niet bij jou......![]()
Boëtius valt wat makkelijk, niets aan het handje.quote:Op zondag 25 januari 2015 14:02 schreef PizzaGeit het volgende:
Durft Ajax nog te klagen over de scheids?
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Dit. Zulke 'overtredingen' zijn er al stuk of 10 gemaakt tegen Andersen...quote:Op zondag 25 januari 2015 14:03 schreef Monolith het volgende:
[..]
Boëtius valt wat makkelijk, niets aan het handje.Neem jezelf niet te serieus, dat doen anderen ook niet bij jou......![]()
Las ik nou dat Kazim een doelpunt van Feyenoord voorkomen heeft?“Satan has been the best friend the church has ever had, as he has kept it in business all these years!”![]()
Bovendien krijgen ze nou al twee keer de kans om te scoren vanuit buitenspelpositie.Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Boëtius was echt een enorme sukkel.. hij kon zo doorlopen naar het doel. Wat doet hij? Gaat hij liggen..
Dan snap je het ook niet. Maar ik vind het prima hoor.. zit er niet mee.![]()
![]()
Dat wisselbeleid van Frank vandaag
Waarom de fuck breng je El Ghazi niet. Als er iemand nog iets kan forceren dan is hij het.![]()
En dan niet eens in strafschopgebiedquote:Op zondag 25 januari 2015 14:08 schreef Vriezzer het volgende:
Boëtius was echt een enorme sukkel.. hij kon zo doorlopen naar het doel. Wat doet hij? Gaat hij liggen..
Dan snap je het ook niet. Maar ik vind het prima hoor.. zit er niet mee.Neem jezelf niet te serieus, dat doen anderen ook niet bij jou......![]()
Inderdaad....quote:
Het lijkt wel of hij wil bewijzen dat hij nooit anti Ajax gefloten heeft (die onzin kwam afgelopen dagen wel eens in het nieuws) en daarom nu zeer triest in het voordeel van Ajax fluit.
Gek genoeg doet hij dat wel heel erg opvallend. Kun je beter wat stiekemer doen.![]()
Waar dan?quote:Op zondag 25 januari 2015 14:09 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Inderdaad....
Het lijkt wel of hij wil bewijzen dat hij nooit anti Ajax gefloten heeft (die onzin kwam afgelopen dagen wel eens in het nieuws) en daarom nu zeer triest in het voordeel van Ajax fluit.
Gek genoeg doet hij dat wel heel erg opvallend. Kun je beter wat stiekemer doen.Neem jezelf niet te serieus, dat doen anderen ook niet bij jou......![]()
Hij probeert Feyenoord nog wat scoringskansen te geven in buitenspelpositie. Ik vermoed dat er sprake is van matchfixing.quote:Op zondag 25 januari 2015 14:09 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Inderdaad....
Het lijkt wel of hij wil bewijzen dat hij nooit anti Ajax gefloten heeft (die onzin kwam afgelopen dagen wel eens in het nieuws) en daarom nu zeer triest in het voordeel van Ajax fluit.
Gek genoeg doet hij dat wel heel erg opvallend. Kun je beter wat stiekemer doen.Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Wat een genot is dit..
Gewoon 2 serieuze vleugelspelers, diep spelen, voorzetten klaar..
Dit is echt dieptriest![]()
Mogen niet klagen. Vd hoorn lang niet slecht weerHeel veel groetjes, Catch22
En zoals mijn opa zei: "Al is het meisje nog zo mooi, haar poep stinkt ook". Rust Zacht opa..
Met GHB nooit meer nee
Storneren een optie?![]()
Toch heb ik vermoeden dat hij slechthorend is of dat er echt slecht gecommuniceerd wordt achterin. In het eerste kwartier werd hij twee keer totaal verrast door de nabijheid van een Feyenoord-speler.quote:Op zondag 25 januari 2015 14:20 schreef Catch22- het volgende:
Mogen niet klagen. Vd hoorn lang niet slecht weerNeem jezelf niet te serieus, dat doen anderen ook niet bij jou......![]()
Wat een aids weer. Andersen ook, dan zie je wel dat hij fysiek mist. Voor de rest was het echt tering slecht, pauper elftal.
AFCA
Qui audet adipiscitur![]()
FEYENOORD was 3 klasse beter...
Dit ajax stelt geen fuck voor, maar dat heeft heleboel wedstrijden dit seizoen al bewezen.
Het is gewoon te koud voor ze hahahahahaha"Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018![]()
Jammer dat je kneuzen als Boilessen moet wisselen anders had je El Ghazi nog kunnen brengen.
Moisander en Boilessen laten gaan eind van het seizoen, bron van onrust.Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.![]()
Blijkbaar heb ik niets gemist. Had mijn tijd wel beter kunnen besteden.“Satan has been the best friend the church has ever had, as he has kept it in business all these years!”![]()
Na dit seizoen De Boer gauw laten vertrekken. Hij kan best een ploeg bouwen, maar hij leert niets bij op zijn tactiek en wisselbeleid. Had veel meer van hem verwacht als coach, maar hij heeft zijn plafond ook bereikt.![]()
Andersen en Boilesen hoeven echt nooit meer te voetballen. Wat een mongolen.quote:Op zondag 25 januari 2015 14:22 schreef Smoofie het volgende:
Wat een aids weer. Andersen ook, dan zie je wel dat hij fysiek mist. Voor de rest was het echt tering slecht, pauper elftal.
![]()
8 Punten voor, niets aan het handje. PSV kampioen, Ajax makkelijk 2e.quote:Op zondag 25 januari 2015 14:23 schreef klaasweetalles het volgende:
FEYENOORD was 3 klasse beter...
Dit ajax stelt geen fuck voor, maar dat heeft heleboel wedstrijden dit seizoen al bewezen.
Het is gewoon te koud voor ze hahahahahahaAls je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.![]()
Kerel rot op man. Marc moet gewoon fatsoenlijke spelers kopen,quote:Op zondag 25 januari 2015 14:23 schreef Vriezzer het volgende:
Na dit seizoen De Boer gauw laten vertrekken. Hij kan best een ploeg bouwen, maar hij leert niets bij op zijn tactiek en wisselbeleid. Had veel meer van hem verwacht als coach, maar hij heeft zijn plafond ook bereikt.![]()
Jammer joh[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
ben je fucking blind of wat, elftal is gewoon te matigquote:Op zondag 25 januari 2015 14:23 schreef Vriezzer het volgende:
Na dit seizoen De Boer gauw laten vertrekken. Hij kan best een ploeg bouwen, maar hij leert niets bij op zijn tactiek en wisselbeleid. Had veel meer van hem verwacht als coach, maar hij heeft zijn plafond ook bereikt.![]()
Zonde van m'n vrije middag.Op dinsdag 9 augustus 2011 23:01 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Ik hou zoveel van jou, ik doe alles voor je! O+![]()
Ajax dramatisch... Feyenoord kan wel een Bony gebruiken.
Doe maar gewoon, dan doe je al dom genoeg
[quote]Op donderdag 15 januari 2009 11:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf vinden dat het werk van een CEO zwaar wordt ondergewaardeerd.![]()
Hopelijk dan in de zomer wel investerenquote:Op zondag 25 januari 2015 14:23 schreef Pedroso het volgende:
[..]
8 Punten voor, niets aan het handje. PSV kampioen, Ajax makkelijk 2e.Oh.![]()
Geen enkele speler van ajax is op dit moment geschikt voor een europese topclub en niet eens geschikt voor een subtopper in het buitenland...
Wat een armoedig ploeg is dit zeg...
Het slechtste ajax wat ik ooit heb gezien"Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018![]()
Met die klunzen die nu op het veld staan kan geen ene coach er iets van maken.quote:Op zondag 25 januari 2015 14:23 schreef Vriezzer het volgende:
Na dit seizoen De Boer gauw laten vertrekken. Hij kan best een ploeg bouwen, maar hij leert niets bij op zijn tactiek en wisselbeleid. Had veel meer van hem verwacht als coach, maar hij heeft zijn plafond ook bereikt.Op dinsdag 9 augustus 2011 23:01 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Ik hou zoveel van jou, ik doe alles voor je! O+![]()
Het was een beetje een wedstrijd tussen de mannen en de jongens.
Andersen en Kishna geef ik nog wel de voordeel van de twijfel, hebben talent zat. Maar kwamen er vandaag ook niet aan te pas.Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.![]()
Dit. Serero verbazingwekkend goed sinds hij op CVM staat.quote:Op zondag 25 januari 2015 14:24 schreef Gruisman het volgende:
Serero en Cil![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
De rest was wel echt weer ouderwets slechtsSmile like you mean it
www.wefut.com![]()
donder op joh...quote:Op zondag 25 januari 2015 14:24 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Met die klunzen die nu op het veld staan kan geen ene coach er iets van maken.
Ajax heeft 50 miljoen op rekening staan....
Het aankoopbeleid van ze is gewoon bullshit"Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018![]()
andersen is ook al 21, dan ben je in de eredivisie al geen "talent" meerquote:Op zondag 25 januari 2015 14:26 schreef Pedroso het volgende:
Het was een beetje een wedstrijd tussen de mannen en de jongens.
Andersen en Kishna geef ik nog wel de voordeel van de twijfel, hebben talent zat. Maar kwamen er vandaag ook niet aan te pas.![]()
Denk jij echt dat ze bij Ajax in staat zijn tot goede aankopen ?quote:Op zondag 25 januari 2015 14:26 schreef Smoofie het volgende:
En ik maar uitgelachen worden als ik vraag om aankopen.
HansRED ONS HENNIEGOD![]()
En toch 8 punten boven Feyenoord staan, wat loopt daar dan wel niet voor rommel rond ?quote:Op zondag 25 januari 2015 14:26 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
donder op joh...
Ajax heeft 50 miljoen op rekening staan....
Het aankoopbeleid van ze is gewoon bullshitAls je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.![]()
20quote:Op zondag 25 januari 2015 14:26 schreef Tyron het volgende:
[..]
andersen is ook al 21, dan ben je in de eredivisie al geen "talent" meerSmile like you mean it
www.wefut.com![]()
Serero is voor Ajax gewoon echt een prima speler. Na Klaassen misschien de meest consistente van het seizoen, scoort alleen te weinig.quote:Op zondag 25 januari 2015 14:26 schreef Reemi het volgende:
[..]
Dit. Serero verbazingwekkend goed sinds hij op CVM staat.![]()
hij was de beste, maar vind hem nog steeds niet het niveau hebben wat je moet nastrevenquote:Op zondag 25 januari 2015 14:26 schreef JR-Style-93 het volgende:
Serero wel echt een opperbaas weer.
Zal wel verkocht worden in de zomer dus
Forum Opties Forumhop: Hop naar: