Mwah.quote:Op zaterdag 24 januari 2015 17:26 schreef Scorpie het volgende:
Als PSV dit niet wint kan je het gerust een blamage noemen.
Dus ik moet elke keer roepen dat PSV gaat winnen? En mag niet denken dat ze punten laten liggen in een lastige uitwedstrijd? Ik weet dat je als Ajacied elke week moet roepen dat het een makkelijke overwinning gaat worden maar ik zie dat toch wel anders.quote:Op zaterdag 24 januari 2015 17:25 schreef GGMM het volgende:
[..]
Lopen jinxen tegen CambuurBen je zo wanhopig voor de titel?
Nee, je moet gewoon normaal doen.quote:Op zaterdag 24 januari 2015 17:27 schreef Dj_Day-V het volgende:
Dus ik moet elke keer roepen dat PSV gaat winnen?
Mwah, voor elke club die niet in de top 5 staat is dat lastig.quote:
Dat snapt iedereen die er een beetje kijk op heeft.quote:
Uh-uh, het is of blind roepen dat PSV toch wel wint of dit. Er is geen middenweg.quote:Op zaterdag 24 januari 2015 17:27 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Dus ik moet elke keer roepen dat PSV gaat winnen? En mag niet denken dat ze punten laten liggen in een lastige uitwedstrijd? Ik weet dat je als Ajacied elke week moet roepen dat het een makkelijke overwinning gaat worden maar ik zie dat toch wel anders.
Dat bedoel ik ook niet. Voor de topploegen als Feyenoord, PSV en Ajax moet Cambuur geen moeite zijn.quote:Op zaterdag 24 januari 2015 17:30 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Mwah, voor elke club die niet in de top 5 staat is dat lastig.
Ik vind scorebordjournalistiek geen juiste redenering.quote:Op zaterdag 24 januari 2015 17:30 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Uit tegen de nr7 vind ik niet echt een zekerheidje voor 3 punten. Maargoed.
Cambuur sinds de promotie:quote:Op zaterdag 24 januari 2015 17:30 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Uit tegen de nr7 vind ik niet echt een zekerheidje voor 3 punten. Maargoed.
De 2 punten werden ook nog eens uit gehaald, in eigenlijk de enige potjes waar ze wel achterin een muur optrokken.quote:Op zaterdag 24 januari 2015 17:35 schreef Tchock het volgende:
[..]
Cambuur sinds de promotie:
PSV 0-0, 1-2, 0-4
Feyenoord 0-2, 0-1, 1-5
Ajax 1-1, 1-2, 2-4
Twee punten uit negen wedstrijd met doelsaldo 7-21. Zegt genoeg denk ik.
Prima, we wedden om 50 euro.quote:Op zaterdag 24 januari 2015 17:38 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
We zullen wel zien wie het laatst gelijk heeft
Haha dat dacht ik al.quote:Op zaterdag 24 januari 2015 17:40 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Dat mag van jou kantIk zet wel 0 euro in.
Nu in normaal Nederlands.quote:Op zaterdag 24 januari 2015 17:40 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Dat mag van jou kantIk zet wel 0 euro in.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |