SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Toen onze mop een mopje was,
Was ze aardig om te zien;
Nu bromt zij alle dagen
En bijt nog bovendien.
Oeh tof! Ff kijken of ik kan!quote:Op vrijdag 13 februari 2015 13:00 schreef DevilsAndDust het volgende:
Maandag 23 februari tussen 13 en 15 uur is er een workshop rugdragen bij Musjes! Ik ga!
Oscha roses paprika! Je kan wel merken dat het een nieuwe doek is. Hij voelt op zich wel zacht (Egyptisch katoen) maar met knopen toch nog relatief stug. Maar het is natuurlijk ook wel veel stof voor zo'n ukkie.quote:
quote:Op maandag 16 februari 2015 22:15 schreef Shandaly het volgende:
k zou er bijna van gaan rammelen... Heb nog altijd het gevoel de doek niet vaak genoeg gebruikt te hebben toen Femmetje de meiden nog zo mini was waren...
Calin blue of Ling ling d'amour bijvoorbeeldquote:Op vrijdag 20 februari 2015 15:25 schreef Ynske het volgende:
Vraagje, een vriendin van me wil graag een katoenen draagdoek (niet rekbaar) maar wel effen.
Iemand tips qua merk?
Supermooie foto!quote:Op maandag 16 februari 2015 22:42 schreef Shandaly het volgende:
Al gebruik ik 'm stiekum nog regelmatig, en krijg je soms best ook rammelneigingen van dreumesjes in doek...
[ afbeelding ]
Fotocredits voor Kyara. En blij dat ze niet alleen het geheel heeft gefotografeerd, want over deze over-onhandige-winterjas-heen-rugdraagknoop was ik absoluut niet tevreden. Maar ach, het 'did the trick'...
Thnxquote:Op vrijdag 20 februari 2015 15:35 schreef GotC het volgende:
[..]
Calin blue of Ling ling d'amour bijvoorbeeld
FemmieMooie foto zeg!
En tof Kwak, ben benieuwd naar draagfoto's ermee
Ik heb 1 van mijn doeken geruild, nu is deze onderweg:
[ afbeelding ]
Zomerdoekje met 50% linnen
Haha grijphandjesquote:Op dinsdag 24 februari 2015 15:10 schreef Dot. het volgende:
Oh, hij is wel sjiek Phaidra! Ik heb sinds kort ook een ringsling en ik ben er helemaal blij mee. Het is een bamboeblend dus heel zacht en soepel en daardoor kan ik hem veel beter aanspannen dan die Little Frog. En hij is ook gewoon heel mooi![]()
[ link | afbeelding ]
Ik denk ergens tussen de 11.5 en 12 kgquote:Op dinsdag 3 maart 2015 19:59 schreef Hilmo het volgende:
Gezellig is op de buik zeker
. hoe zwaar is die van jou Gotc?
Vanavond bij de bank op de rug gedaan. Hij moest zo lachen erom hihi. Eerst erin en dan draaien doe k, dat werkt nu het best. Op de heup zit niet lekker, weet ik nu.
Een meitai (zitvlak en rugpand) is vaak te breed/hoog voor een newborn waardoor je de beentjes overspreid. De uiteinden van de MT zitten dus dan niet netjes in de knieholten. Tevens zoals ik het stuk hierboven interpreteer zou er te veel druk op de kont/rug van de baby kunnen komen vanwege de extra kruising waardoor je de natuurlijke bolling belemmerd.quote:Op dinsdag 3 maart 2015 09:17 schreef Ynske het volgende:
Hier nog een vraagje..
Ik meende dat een Maitai pas vanaf een maand of 3 ging. Nu hoorde mijn vriendin het volgende:
Ze kruisen de schouderbanden over de schouder en dan nog een keer over t votje/onderruggetje en dan knopen op de rug. Daarmee gaan de zijkanten behoorlijk dicht. En zou je een newborn ook ermee kunnen dragen.
Klopt dat?
quote:Op dinsdag 3 maart 2015 11:46 schreef GotC het volgende:
Ik heb geen ervaring met een mei tai, maar wat bij elke mei tai verschilt is de breedte/lengte van het 'lijfje'. Daardoor is niet elke mei tai geschikt voor een newborn. Je moet voor een newborn een mei tai hebben dat een smal 'lijfje' heeft, al is het alleen al omdat je de benen met een te brede mei tai niet in de goede houding krijgt. Ja je kan dan wel knutselen met een veter, maar het is niet ideaal.
Sowieso blijft een geweven/rekbare doek of een ringsling beter bij een newborn. Dit is tenminste echt aan te passen naar het lichaam van drager+baby, iets wat een mei tai niet echt kan. Je mist toch wat ondersteuning voor die mini's.
dank je, heb t doorgegeven.quote:Op woensdag 4 maart 2015 12:55 schreef klaprooss het volgende:
[..]
Een meitai (zitvlak en rugpand) is vaak te breed/hoog voor een newborn waardoor je de beentjes overspreid. De uiteinden van de MT zitten dus dan niet netjes in de knieholten. Tevens zoals ik het stuk hierboven interpreteer zou er te veel druk op de kont/rug van de baby kunnen komen vanwege de extra kruising waardoor je de natuurlijke bolling belemmerd.
Sommige MT's lenen zich ervoor om het zitvlak wat te verkleinen met een veter o.i.d maar dan zit je toch ook weer met een heel hoog rugpand.
Ik zou eerder voor een emeibaby gaan of een doek waarmee je moet knopen.
Die is mooi zeg!quote:
+1 op allesquote:Op woensdag 4 maart 2015 13:35 schreef MissBliss het volgende:
[..]
Die is mooi zeg!
Is dat de Yaro La Vita Light Green? (Kleur lijkt wat zachter dan op de website).
Ik ben me een beetje in het verdiepen in doeken voor als mijn baby er isEn ik hou van groen, dus dit is wel een kanshebber
Klopt helemaal! Ik vond de kleur in het echie ook veel mooier, zachter, dan op de foto's online. Knoopt meteen heerlijk, nu aan het drogen na de 1e wasbeurtquote:Op woensdag 4 maart 2015 13:35 schreef MissBliss het volgende:
[..]
Die is mooi zeg!
Is dat de Yaro La Vita Light Green? (Kleur lijkt wat zachter dan op de website).
Ik ben me een beetje in het verdiepen in doeken voor als mijn baby er isEn ik hou van groen, dus dit is wel een kanshebber
Ik vind de kleur op jouw foto veel mooier dan op de website!quote:Op woensdag 4 maart 2015 14:36 schreef JufMariska het volgende:
[..]
Klopt helemaal! Ik vond de kleur in het echie ook veel mooier, zachter, dan op de foto's online. Knoopt meteen heerlijk, nu aan het drogen na de 1e wasbeurt
Oeh, straks worden we draagdoekbuddies!quote:
+1! Ik heb deze doek ook op het oog, maar ik twijfel ook nog tussen de basket emerald.quote:Op woensdag 4 maart 2015 14:49 schreef MissBliss het volgende:
[..]
Ik vind de kleur op jouw foto veel mooier dan op de website!
Bedankt voor de info, het is een kanshebber
[..]
Oeh, straks worden we draagdoekbuddies!
Zachter makenquote:Op woensdag 4 maart 2015 15:07 schreef Stormqueen het volgende:
Even noobvraag, wat is de toegevoegde waarde van meteen wassen?
oh ik ben dol op spul afwassen! Zijn er nog wasregels?quote:Op woensdag 4 maart 2015 15:09 schreef GotC het volgende:
[..]
Zachter makenEn bij sommige merken hebben de doeken dat nodig als je ze nieuw koopt om de draden goed te zetten en nog wat spul eraf te wassen. /lekkervaag
Verschilt per blend, ik vond dit altijd een goeie: http://babywearing102.tum(...)ng-and-care-by-fiberquote:Op woensdag 4 maart 2015 15:11 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
oh ik ben dol op spul afwassen! Zijn er nog wasregels?
Die is ook prachtigquote:Op woensdag 4 maart 2015 14:55 schreef Mariposas het volgende:
[..]
+1! Ik heb deze doek ook op het oog, maar ik twijfel ook nog tussen de basket emerald.
Ja! Met onze herfstbaby's in een lentedoek.quote:Op woensdag 4 maart 2015 14:49 schreef MissBliss het volgende:
[..]
Ik vind de kleur op jouw foto veel mooier dan op de website!
Bedankt voor de info, het is een kanshebber
[..]
Oeh, straks worden we draagdoekbuddies!
Voor een newborn is alleen de fwcc geschikt. Dragen op de buik en rechtop. Ik heb een doek waarbij ik alleen de schuine uiteinden over heb om een knoop te maken, kan prima. Als je veel stof over hebt, kan je de staart ook nog een keer om je middel slaan.quote:Op woensdag 4 maart 2015 20:27 schreef Sekhmet het volgende:
![]()
Wist niet dat FOK! hier een speciaal topic over had. Leuk!
Eind juni verwachten wij ons eerste kleintje en ik wil heel graag gaan dragen in een draagdoek.
Ik heb er al 2 aangeschaft, een rekbare en een gewoven doeken al wat knopen geoefend.
Nou ben ik alleen bang dat de gewoven doek net te kort is voor bepaalde knopen. Hebben jullie enig idee hoeveel stof er los mag/moet blijven hangen voor een goede knoop? (of maakt dat niet uit?)
En welke knoop heeft jullie voorkeur of raden jullie aan met de rekbare of gewoven doek?
De meeste doeken (of alle?) hebben een waslabel, dus das lekker makkelijk. Een nieuwe doek laat je het beste een nacht in koud water staat, dat laat de appret oplossen. Daarna in de wasmachine volgens het label. In de wasmachine gaat de appret er ook af, maar dat kost je een paar wasbeurten.quote:Op woensdag 4 maart 2015 15:11 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
oh ik ben dol op spul afwassen! Zijn er nog wasregels?
Dankje!quote:Op donderdag 5 maart 2015 12:06 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Voor een newborn is alleen de fwcc geschikt. Dragen op de buik en rechtop. Ik heb een doek waarbij ik alleen de schuine uiteinden over heb om een knoop te maken, kan prima. Als je veel stof over hebt, kan je de staart ook nog een keer om je middel slaan.
ja, tuurlijk zit er een waslabel inquote:Op donderdag 5 maart 2015 14:48 schreef WupWup het volgende:
[..]
De meeste doeken (of alle?) hebben een waslabel, dus das lekker makkelijk. Een nieuwe doek laat je het beste een nacht in koud water staat, dat laat de appret oplossen. Daarna in de wasmachine volgens het label. In de wasmachine gaat de appret er ook af, maar dat kost je een paar wasbeurten.
op mn natibabydoek die net binnen is gekomen zat een brief met wasinstructie. daar stond op geen vloeibaar wasmiddel, maar ik heb niks andersquote:Op donderdag 5 maart 2015 16:55 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
ja, tuurlijk zit er een waslabel inik doelde meer op tips als: tennisballen in de droger, speciaal wasmiddel, etc
Ben benieuwd, doek zit in de was!
ah dan durf ik t wel aan met neutral voor fijnwas. (zag je de foto's van mn nieuwequote:Op vrijdag 6 maart 2015 16:22 schreef GotC het volgende:
Ik was alles met vloeibaar (Ecover delicate)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |