Dat naar binnen gluren en dan nog niet ff terug zwaaien ook.. Mijn buurman doet hetzelfde..quote:
Ah het ligt dus niet aan mijquote:Op donderdag 22 januari 2015 17:07 schreef knoblaucha6 het volgende:
Een vriendin van mij woont ook vlak bij een moskee en die zegt precies hetzelfde. Aan de overkant van haar huis is een park dus zij wil ook de hele handel niet de hele dag potdicht en heeft ook jaloezieen. Ze heeft naast haar bank een bordje waarop ze, door haar buren laten vertalen, in een paar talen de tekst heeft staan: kun je het zien? en dat steekt ze op telkens als iemand tegen het raam staat te koekeloeren, geniaal en het werkt als de pest,niemand loert meer zo opzichtig door haar raam, ze durven niet meer.
Tsja, het is ook niet alsof ik altijd naar iedereen zwaai. Soms sta ik met een accuboor in standje ongemakkelijk te vloeken omdat het niet lukt. En dat ga ik niet vriendelijk lachen en zwaaienquote:Op donderdag 22 januari 2015 17:09 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Dat naar binnen gluren en dan nog niet ff terug zwaaien ook.. Mijn buurman doet hetzelfde..
Vooral de turkse meneren vinden jou gewoon woest aantrekkelijk, zeker omdat jij met gereedschap staat te zwaaien, dat kennen ze niet van hun eigen dames (wees blij dat zij niet met hun gereedschap terug zwaaienquote:Op donderdag 22 januari 2015 17:13 schreef Puala het volgende:
[..]
Ah het ligt dus niet aan mijIk vind het echt niet kunnen zoals bijv. die vrouw gluurt. Maar ja, ik snap ook wel dat je kijkt. Ik kijk ook wel bij mensen naar binnen om te zien hoe het er uit ziet
Maar dat bordje is zo gek nog niet
![]()
Ik denk dat het gewoon een combi van jaloezieën word met raamfolie (ik vind mijn naam in barcode op het raam wel wat)
[..]
Tsja, het is ook niet alsof ik altijd naar iedereen zwaai. Soms sta ik met een accuboor in standje ongemakkelijk te vloeken omdat het niet lukt. En dat ga ik niet vriendelijk lachen en zwaaien
Ik doelde ook op terug zwaaien he....quote:Op donderdag 22 januari 2015 17:13 schreef Puala het volgende:
[..]
Ah het ligt dus niet aan mijIk vind het echt niet kunnen zoals bijv. die vrouw gluurt. Maar ja, ik snap ook wel dat je kijkt. Ik kijk ook wel bij mensen naar binnen om te zien hoe het er uit ziet
Maar dat bordje is zo gek nog niet
![]()
Ik denk dat het gewoon een combi van jaloezieën word met raamfolie (ik vind mijn naam in barcode op het raam wel wat)
[..]
Tsja, het is ook niet alsof ik altijd naar iedereen zwaai. Soms sta ik met een accuboor in standje ongemakkelijk te vloeken omdat het niet lukt. En dat ga ik niet vriendelijk lachen en zwaaien
Ik. denk. in. plaatjesquote:Op donderdag 22 januari 2015 17:20 schreef knoblaucha6 het volgende:
[..]
Vooral de turkse meneren vinden jou gewoon woest aantrekkelijk, zeker omdat jij met gereedschap staat te zwaaien, dat kennen ze niet van hun eigen dames (wees blij dat zij niet met hun gereedschap terug zwaaien)
Als ik langs loop 's avonds en mensen hebben echt alles open dan kijk ik ook wel hoor. Maar niet zo aso dat ik met mijn hand tegen het raam aan ga staan om echt alles te kunnen zien. Maar meer van oh leuk schilderij boven de bank. En doorlopenquote:Op donderdag 22 januari 2015 17:28 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Ik doelde ook op terug zwaaien he....
Maar sowieso binnen gluren vind ik echt
Ik doel ook op het echt gluren. Mijn buurman staat ook nog net niet met zijn neus tegen het raam aan zeg maar.quote:Op donderdag 22 januari 2015 17:34 schreef Puala het volgende:
[..]
Ik. denk. in. plaatjes![]()
![]()
Bible belt hiero he, mijn buren zijn ook bijna allemaal verbaasd wat ik zelf doe
[..]
Als ik langs loop 's avonds en mensen hebben echt alles open dan kijk ik ook wel hoor. Maar niet zo aso dat ik met mijn hand tegen het raam aan ga staan om echt alles te kunnen zien. Maar meer van oh leuk schilderij boven de bank. En doorlopen
Naakt dansen ziet er geloof ik nooit heel charmant uit als ik het zo in mijn hoofd voor me zie..quote:Op donderdag 22 januari 2015 17:40 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Ik doel ook op het echt gluren. Mijn buurman staat ook nog net niet met zijn neus tegen het raam aan zeg maar.
Maar sinds ik ie and naakt zag dansen kijk ik niet zo aar meer ergens binnen. Als het er nou een beetje leuk had uitgezien...
Mijn buurman waar het hier om gaat is een man van in de 50 die niet helemaal lekker is en nog bij zijn hele lieve oude moedertje woont. Mijn andere buurman is een junk.quote:Op donderdag 22 januari 2015 17:42 schreef Puala het volgende:
[..]
Naakt dansen ziet er geloof ik nooit heel charmant uit als ik het zo in mijn hoofd voor me zie..
Ik zou je buurman een keer binnen vragen
Danst zijn oude moeke niet mee dan? Dan kun je kaartjes verkopen aan de vrienden van de junk, die zien het verschil toch niet , peepshowquote:Op donderdag 22 januari 2015 17:48 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Mijn buurman waar het hier om gaat is een man van in de 50 die niet helemaal lekker is en nog bij zijn hele lieve oude moedertje woont. Mijn andere buurman is een junk.
En volgens mij kan naakt dansen er best goed uitzien. Alleen zal dat bij de gemiddelde mens niet zo zijn.
Ik ken dat wel.. En wil ook houten kozijnen.. Maar veel te duur.. Voordeel die metalen dingen is wat meer puppy proloog voor later... *werpt een blik op de deurposten nuquote:Op donderdag 22 januari 2015 21:53 schreef Puala het volgende:
Mijn moeder is het ook niet met mijn schilderwerk eens. Ze ziet nog op allerlei plekken butsen en randjes zitten enz. En dat is zo niet haar stijl. Als je dan schuurt dan moet je ook 5168732135 keer plamuren en moet alles glad strak en als een spiegel zijn.
En daar was ik te lui voor. En ik geef haar gelijk, het had mooier geweest. Maar dit is ook gewoon heel primaEn wie weet zitten die kozijnen maar een paar jaar in de verf en gaan ze er dan uit. Ik vind het wel prima.
Ook gezien mijn lompheid![]()
Dus ik snap je frustratie van schilderen wel. Daarom doe ik het in etappes.
Hout is ook veel meer werkquote:Op donderdag 22 januari 2015 21:55 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Ik ken dat wel.. En wil ook houten kozijnen.. Maar veel te duur.. Voordeel die metalen dingen is wat meer puppy proloog voor later... *werpt een blik op de deurposten nu
Ja maar wel mooier..quote:
Gewoon nu doen dan heb je er zelf ook nog wat plezier vanquote:Op donderdag 22 januari 2015 21:59 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Ja maar wel mooier..
Binnenkort eens plamuursel halen.. En de rest van de deurposten eens gronden en verven![]()
als het volgend jaar maar af is
Van de zomer. Want dan kan alles tenminste open als er geverfd wordt haha.quote:Op donderdag 22 januari 2015 22:01 schreef Puala het volgende:
[..]
Gewoon nu doen dan heb je er zelf ook nog wat plezier van
Slim plan. Het was 13 graden in mijn woonkamer toen mijn moeder bezig was ondanks continu de verwarming aanquote:Op donderdag 22 januari 2015 22:07 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Van de zomer. Want dan kan alles tenminste open als er geverfd wordt haha.
Ogh germe dat is wel koud ja.quote:Op donderdag 22 januari 2015 22:08 schreef Puala het volgende:
[..]
Slim plan. Het was 13 graden in mijn woonkamer toen mijn moeder bezig was ondanks continu de verwarming aan
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |