Nee, Streetspirit van Radiohead.quote:Op donderdag 9 april 2015 11:28 schreef TweeGrolsch het volgende:
[..]
Ff stairway to heaven spelen op beide.
Als je nog niet echt veel ervaring hebt zal je ook nog geen hele sterker voorkeur hebben ontwikkeld voor het een of het ander. Maar wat het gevoelselement betreft:quote:Op donderdag 9 april 2015 08:47 schreef Masch1980 het volgende:
Op de vorige pagina kreeg ik het advies om meerdere gitaren te gaan proberen. Maar om eerlijk te zijn weet ik eigenlijk niet precies het verschil tussen een goede en slechte gitaar....![]()
Ik hoor natuurlijk wel verschil en ik merk tijdens het bespelen ook wel verschil, maar als ik twee gitaren van hetzelfde type in de handen krijg, denk ik niet dat ik zomaar zou kunnen bepalen welke gitaar 'beter' is. Ik speel dan ook nog geen jaar elektrisch.
Waar selecteren jullie dan op? Hebben jullie standaard testjes welke je uitvoert bij het aanschaffen van een nieuwe gitaar?
Die dingen bij de gitaren uit het goedkopere segment een garantie voor frustratie en eeuwig herstemmen.quote:Op donderdag 9 april 2015 22:52 schreef BurnaBoy het volgende:
Als je begint zou ik zeggen geen tremolo brug, gevalletje van bezint eer ge begint.
De enige die hier zuigt is je moeder.quote:Op vrijdag 17 april 2015 00:50 schreef geen_friet_wel_patat het volgende:
hallo gitaristen van Nederland, ik kom u even zeggen
u zuigt.
groet
Hoe dat zo, ben je er helemaal klaar mee?quote:Op zondag 19 april 2015 14:22 schreef allsystemshalt het volgende:
Hi,
Ik hang mijn gitaar in de wilgen dus gaat alles in de verkoop.
Iemand trek in een alles in 1 deal?
Of misschien een of een paar dingen?
8 gitaren
1 bas
4 versterkers
4 speakers
een stuk of 10 effectpedalen
2 multieffecten
actieve studio monitoren.
2 microfoons
Mbox audio/MIDI computer recording interface + software
Zoom MRS 1044 hard disk recorder
Minidisk recorder Sony plus lege minidisks
Minidiskman Sony
viool
koffers
hoezen
Snarensets
Standaarden/ophangbeugels
Gitaarzender/Ontvanger
Snoeren
Los spul
Van de week maak ik foto's en een V&A topic
Grt,
ASH
Ja eigenlijk wel ik speel haast niet meer en het staat dus eigenlijk te verstoffen hier en dat is zonde.quote:Op zondag 19 april 2015 14:32 schreef Cynic het volgende:
[..]
Hoe dat zo, ben je er helemaal klaar mee?
quote:
Epiphone DOTquote:
Doe dan ook even een lijstje van versterkers/effecten (evt met richtprijs).quote:Op zondag 19 april 2015 16:33 schreef allsystemshalt het volgende:
[..]
[..]
Epiphone DOT
London city Comet (telecaster model)
Fender stratocaster Japan met humbucker + 2 enkelspoel en locking tremlo
Ondebend merk Mockingbird lawsuit periode
Gibson MIII de orginele uit 1992.
Dean MLK 7 snarig
Hondo mini gitaar stratocaster model met humbucker
Avora Dolores (Spaanse gitaar)
M-Audio studiophile AV40quote:Op zondag 19 april 2015 17:43 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Doe dan ook even een lijstje van versterkers/effecten (evt met richtprijs).
Welke studiomonitoren?
Haha, goedzo!quote:Op dinsdag 28 april 2015 17:05 schreef allsystemshalt het volgende:
Ik ben nog in dubio of ik de spullen verkoop.
Ben er toch wel aan gehecht blijkbaar.
Welke kleur heeft die mini stack van je?quote:Op dinsdag 28 april 2015 17:05 schreef allsystemshalt het volgende:
Ik ben nog in dubio of ik de spullen verkoop.
Ben er toch wel aan gehecht blijkbaar.
Zwart.quote:Op woensdag 29 april 2015 00:12 schreef Godshand het volgende:
[..]
Welke kleur heeft die mini stack van je?
Hoeveel zou je er voor vragen? Weet nog niet of ik hem dan koop, volgens past hij niet in mijn mini-huisjequote:
Pff weet ik nog niet weet nog niet of ik de boel verkoop.quote:Op woensdag 29 april 2015 09:04 schreef Godshand het volgende:
[..]
Hoeveel zou je er voor vragen? Weet nog niet of ik hem dan koop, volgens past hij niet in mijn mini-huisje
Zeg Dribbel,quote:Op dinsdag 7 april 2015 19:00 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Als ik jou was zou ik mijn Epiphone kopen, krijg je er 2 elementen extra bij
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |