Voor iemand die wil afvallen. :$quote:
Ik help je welquote:
Ik weet niet Roy, ik hoor het alleen van potjes.quote:Op zaterdag 17 januari 2015 10:40 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Het zullen vast niet alleen lesbiennes zijn die het kunnen waarderen Kaneel.
Kaneel-bingo.quote:
Stelletje viespeuken dat jullie zijn.quote:Op zaterdag 17 januari 2015 10:42 schreef Dqod het volgende:
[..]
Denk dat we zijn blijven hangen in de anale fase
kunnen we niks aan doen :$quote:Op zaterdag 17 januari 2015 11:20 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Ik weet niet Roy, ik hoor het alleen van potjes.
[..]
Kaneel-bingo.
[..]
Stelletje viespeuken dat jullie zijn.
Ga je me vastketenen en uithongeren?quote:
Ook een optie. Gewoon voor je neus hele pizza's wegwerkenquote:Op zaterdag 17 januari 2015 11:32 schreef Fera het volgende:
[..]
Ga je me vastketenen en uithongeren?
fok happenedquote:Op zaterdag 17 januari 2015 11:37 schreef Fascination het volgende:
Toen ik nog jong en onschuldig was keek ik weleens lesboporno (ongeheurd!) en daar zaten dan vaak rimscenes in. Dat vond ik toen echt smerig. Moet je zien hoe ik ben bezoedeld door de jaren heen.
Gelukkig heb je mensen die die jeuk voor je willen krabben.quote:Op zaterdag 17 januari 2015 11:37 schreef Fascination het volgende:
Toen ik nog jong en onschuldig was keek ik weleens lesboporno (ongeheurd!) en daar zaten dan vaak rimscenes in. Dat vond ik toen echt smerig. Moet je zien hoe ik ben bezoedeld door de jaren heen.
Ok doei.quote:Op zaterdag 17 januari 2015 11:54 schreef Fylax het volgende:
Hoi
Vandaag niet sociaal doen dus jullie moeten mijn post weer aanzien vandaag.
Tell me. :$quote:Op zaterdag 17 januari 2015 11:38 schreef Dqod het volgende:
[..]
Ook een optie. Gewoon voor je neus hele pizza's wegwerken
Maar nee, da vink gemeen
Weet wel wat beters :$
Ik ben zelf een kabouter, ben onderweg.quote:Op zaterdag 17 januari 2015 12:04 schreef -Engel- het volgende:
[..]
Was dan ook behoorlijk druk...
Kan je een paar kabouters sturen?
Altijd positiefquote:Op zaterdag 17 januari 2015 12:11 schreef AlbinoBambi het volgende:
Goede dagen voor mijn zelfvertrouwen.![]()
Jaloers.quote:
Ik doe alleen kidneybonen en mais. Ik had geen zin in nog een supermarkt.quote:Op zaterdag 17 januari 2015 12:11 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Jaloers.
Ik ga denk ik dit keer meerdere soorten bonen er door doen. Eens kijken wat de supermarkt voor bonen heeft verder. Ik ben wel benieuwd naar zwarte bonen en pintobonen.
Ik mag blijven op mijn werk, mijn ex is nog niet over me heen en ik zat vanochtend op mijn streefgewicht!quote:
Op je streefgewicht? Geweldigquote:Op zaterdag 17 januari 2015 12:14 schreef AlbinoBambi het volgende:
[..]
Ik mag blijven op mijn werk, mijn ex is nog niet over me heen en ik zat vanochtend op mijn streefgewicht!
(en ik vind het heus wel sneu voor mijn ex dat hij niet over me heen is, maar het is wel goed voor mijn zelfvertrouwen)
Wat zou jij in een vegetarische chili doen ipv gehakt?quote:Op zaterdag 17 januari 2015 12:12 schreef Myraela het volgende:
[..]
Ik doe alleen kidneybonen en mais. Ik had geen zin in nog een supermarkt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |