quote:Op zaterdag 17 januari 2015 14:10 schreef wieisboos het volgende:
[..]
Kun je nagaan hoe slecht Feyenoord is
Voor iemand die zo vaak loopt te trollen hap je wel erg snelquote:Op zaterdag 17 januari 2015 16:23 schreef MrvanTrapZ het volgende:
[..]![]()
Ga lekker eens in een weiland liggen ofzo joh.
niet lang danquote:
emnes maakt er zo nog 5quote:Op zaterdag 17 januari 2015 16:35 schreef Dudeweiser het volgende:
Ik denk dat Swansea gaat verliezen vandaag.
Best gek. Ik kon de vorige FIFA's niks met wingers. Nu kan ik niks zonder wingersquote:Op zaterdag 17 januari 2015 16:35 schreef DeWesp het volgende:
Ik heb mijn Robben trouwens ook maar weer verkocht. Ik kan deze FIFA echt niets met wingers. Dan is 650k best iets teveel van het goede.
Ik kan deze Fifa ook niks met wingers. Met centrale spelers ook niet trouwens.quote:Op zaterdag 17 januari 2015 16:43 schreef DuTank het volgende:
[..]
Best gek. Ik kon de vorige FIFA's niks met wingers. Nu kan ik niks zonder wingers
quote:Op zaterdag 17 januari 2015 16:56 schreef HugoohAFCA het volgende:
Super jan ook weer gescoord zie ik.
Ik vind van wel. Silva is sneller en wendbaarder, en high AWR voor een CAM speelt heel fijn in mijn spel.quote:Op zaterdag 17 januari 2015 15:59 schreef DeWesp het volgende:
Iemand ervaring met zowel IF Santi als SIF Silva? Heb nu Santi maar zit er aan te denken Silva te halen. Is hij die 300k meer waard?
Wingers zijn goedquote:Op zaterdag 17 januari 2015 16:52 schreef Bittere_Ernst. het volgende:
[..]
Ik kan deze Fifa ook niks met wingers. Met centrale spelers ook niet trouwens.
Nou, reuze spannend. Vanavond duik ik lekker vroeg mn bed inquote:Op zaterdag 17 januari 2015 17:11 schreef DarkSonic2 het volgende:
Vanavond gaat het los. Hele TOTY in packs, lightning rounds om 7, 9 en 11 uur.
In FIFA 14 speelde ik alleen maar met wingers. 1 team met IF Pelle en 1 team met SIF Adebayor. Die maakten allebei zoveel kopgoals dat het bijna cheaten was om ze te gebruiken.quote:Op zaterdag 17 januari 2015 16:43 schreef DuTank het volgende:
[..]
Best gek. Ik kon de vorige FIFA's niks met wingers. Nu kan ik niks zonder wingers
Gomezquote:Op zaterdag 17 januari 2015 17:20 schreef DeWesp het volgende:
[..]
In FIFA 14 speelde ik alleen maar met wingers. 1 team met IF Pelle en 1 team met SIF Adebayor. Die maakten allebei zoveel kopgoals dat het bijna cheaten was om ze te gebruiken.
Ik probeer ook telkens wat uit maar ik val toch telkens terug op 4312. Kun je daar niks mee. Cabella als Cam? Diaby erachter.quote:Op zaterdag 17 januari 2015 17:20 schreef Tim86 het volgende:
SIF Chiellini, SIF Griezmann inmiddels verkocht. Mijn 4222 team liep zo heerlijk in de honeymoon period en daarna werd het echt dikke schijt en worden de issues met de formatie duidelijk. Als ik tegen een normaal persoon speel die gewoon lekker een potje FIFA wil spelen is het prima, maar tegen al die gefrustreerde kinderen met ultra def/park the bus is het echt kut. Dan blijven de wide CAM spelers te verhangen, mis je een centrale CAM en sta je in de praktijk steeds met je 2 spitsen tegenover een blok van 4 tot 6 spelers. Met mijn 433(4) teams heb ik daar dan toch iets minder moeite mee omdat er meer beweging is tussen de linies. Ben nu maar wat formaties aan het uitproberen, maar als je graag een team met Laca, Benzema en Pogbaas wil zijn de opties toch redelijk beperkt..
Jovetic dan.quote:Op zaterdag 17 januari 2015 17:22 schreef Kiid het volgende:
[..]
Gomez
CR7 rechtsbuiten en Gomez in de spitta, wat een goddelijke combinatie
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |