De vorige keer had zijn neef toch een supermarkt in de buurt bij die gijzeling?quote:
quote:Op donderdag 15 januari 2015 20:34 schreef MrvanTrapZ het volgende:
[..]
Valt mij wel op dat jij overal familie hebt zitten en daar in de buurt altijd problemen zijn.
Dat kan je met Wilders en DeWinter aan de macht dus voortaan vergeten.quote:Op donderdag 15 januari 2015 20:36 schreef BansheeBoy het volgende:
Ik verricht mijn gebeden daar geregeld in de Kouba moskee wanneer ik mijn familie bezoek.²
Dat is wel lastig als ze al AK-47 leegschietend op je af komen rennen, niet?quote:Op donderdag 15 januari 2015 20:37 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Dat begrijp ik. Maar moet dat niet eerst bewezen worden en getoetst door een onafhankelijke rechter of judge zo u wilt?²
Heb je die dochter van DeWinter weleens gezienquote:Op donderdag 15 januari 2015 20:37 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Dat kan je met Wilders en DeWinter aan de macht dus voortaan vergeten.
![]()
Misschien is BsB's zusje wel lesbisch? Ook in moslimkringen zal dat niet enorm schaars zijnquote:Op donderdag 15 januari 2015 20:35 schreef DuTank het volgende:
[..]
Ik dacht dat daar alleen maar lesbo's woonden..
Ja, en daar ging hij ook wel eens naar de moskee zei hij.quote:Op donderdag 15 januari 2015 20:37 schreef MrvanTrapZ het volgende:
[..]
De vorige keer had zijn neef toch een supermarkt in de buurt bij die gijzeling?
Ja, vooral door El_Matador. Die stelt dat elke syriëganger maar gewoon zonder proces doodgeschoten moet worden.quote:Op donderdag 15 januari 2015 20:37 schreef J0kkebr0k het volgende:
Wat een verheerlijking van geweld hier eigenlijk.
Kralingsebos.quote:Op donderdag 15 januari 2015 20:37 schreef Smoofie het volgende:
http://www.dumpert.nl/med(...)er_in_rotterdam.html
Ze verpesten het ook een beetje voor zichzelf
In Nederland zijn geen acties, dus vannacht hebben ze vrij spel...quote:Op donderdag 15 januari 2015 20:37 schreef Nintex het volgende:
Wel gevaarlijk dat ze op het punt stonden om een aanslag te plegen. In ons mooie Nederland is al sinds een paar jaar bekend dat de AIVD nauwelijks zicht heeft op de Jihadisten en niet genoeg middelen heeft om ze in de gaten te houden. As we speak kunnen er nu lui zien die een aanslag beramen. Kan me voorstellen dat door deze grote acties van de politie de nog niet ontdekte Jihadi's snel tot 'actie' over gaan.
Dat kan helemaal niet man, ze is nog niet getrouwd.quote:Op donderdag 15 januari 2015 20:38 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
Misschien is BsB's zusje wel lesbisch? Ook in moslimkringen zal dat niet enorm schaars zijn
Je maakt meer kans om door een FaceTimende hipster van de sokken gereden te worden, dan in stukjes in de baard van de Profeet te eindigen, maar wees vooral heel bang!quote:Op donderdag 15 januari 2015 20:37 schreef Nintex het volgende:
Wel gevaarlijk dat ze op het punt stonden om een aanslag te plegen. In ons mooie Nederland is al sinds een paar jaar bekend dat de AIVD nauwelijks zicht heeft op de Jihadisten en niet genoeg middelen heeft om ze in de gaten te houden. As we speak kunnen er nu lui zien die een aanslag beramen. Kan me voorstellen dat door deze grote acties van de politie de nog niet ontdekte Jihadi's snel tot 'actie' over gaan.
Ik las Meki.quote:Op donderdag 15 januari 2015 20:38 schreef Loveless85 het volgende:
Mexi ik neem je hartstikke serieus
Nee hoor. Maar als ze zelf beginnen te schieten is het risico dat ze door de politie worden doodgeschoten.quote:Op donderdag 15 januari 2015 20:37 schreef J0kkebr0k het volgende:
Wat een verheerlijking van geweld hier eigenlijk.
Nee, maar nu je erover begint wil ik daar mijn yoghurtbuks wel eens op leegschieten.quote:Op donderdag 15 januari 2015 20:38 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
Heb je die dochter van DeWinter weleens gezien
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |