Mn allereerste projecte was ook financiering voorraad van een modewinkel, deze moet 3 maanden en dan is die klaar. Maar zit nu even aan mn max dus kijk hier sowieso niet naar.quote:Op woensdag 21 januari 2015 13:01 schreef Piet__Piraat het volgende:
Ik heb niet zo veel met mode, maar op zich heb ik wel een oké gevoel bij. Ik denk er nog even over na.
Het is bovendien maar 30 maanden. Ik ga altijd uit van het goede van mensen en voor je het weet ben je twee jaar verder. De kans dat iemand binnen 2.5 jaar verzaakt lijkt me dan ook aanzienlijk kleiner dan wanneer je 5 jaar vooruit moet kijken.quote:Op woensdag 21 januari 2015 14:31 schreef Scooper het volgende:
Ik heb hem ook gedaan. Ik denk dat fysieke winkels het zwaar hebben door de online-concurrentie, maar ik denk dat bij bruidsmode altijd behoefte zal blijven bestaan aan een fysieke locatie.
30K is ook wel een mooi overzichtelijk bedrag (voor de hoofdelijke aansprakelijkheid)
Je doelt op de vergeten S achter Limburg?quote:Op woensdag 21 januari 2015 14:36 schreef Scooper het volgende:
Wel beetje jammer van de spelfouten op de gevel van het nieuwe gebouw van Désirée
Ja, maar jij bent nog maar een jongenquote:Op woensdag 21 januari 2015 14:40 schreef eenjongen... het volgende:
Volgens mij ben ik hier de enige die hem niet doet
Vast niet en als dat wel zo zou zijn.......... Maakt jou toch niets uit. Er komen nog projecten zat hoor.quote:Op woensdag 21 januari 2015 14:40 schreef eenjongen... het volgende:
Volgens mij ben ik hier de enige die hem niet doet
Nee, snap ik, maar er zijn er hier wel veel die hem doen valt me op. Denk dat het er vooral aan ligt dat er maar weinig (goede) projecten langskomen. Maar verder neem ik hem niet omdat het een B is. Als je niet al teveel kunt inleggen heb je de positie om toch minder snel in te leggen.quote:Op woensdag 21 januari 2015 14:41 schreef Horsemen het volgende:
[..]
Vast niet en als dat wel zo zou zijn.......... Maakt jou toch niets uit. Er komen nog projecten zat hoor.
En zo heeft ieder nadeel weer zijn voordeelquote:Op woensdag 21 januari 2015 14:44 schreef eenjongen... het volgende:
[..]
Nee, snap ik, maar er zijn er hier wel veel die hem doen valt me op. Denk dat het er vooral aan ligt dat er maar weinig (goede) projecten langskomen. Maar verder neem ik hem niet omdat het een B is. Als je niet al teveel kunt inleggen heb je de positie om toch minder snel in te leggen.
Preciesquote:Op woensdag 21 januari 2015 14:45 schreef Horsemen het volgende:
[..]
En zo heeft ieder nadeel weer zijn voordeel
Daarom heb ik hem ook, maar voor iedereen (gelukkig) weer andere criteria.quote:Op woensdag 21 januari 2015 14:46 schreef Justme7005 het volgende:
Deze mensen hebben ook inkomen uit de verhuur van onroerend goed. Mochten de winkel minder lopen kunnen ze de huurinkomsten aanspreken. Tis een bestaande zaak dus de boel gaat niet op aan verbouwingen etc. En de opmerking dat ze voldoende vermogen achter zich hebben vind ik voldoende. Het zijn geen beginnelingen meer. Trouwens hij zit bijna vol as we speak
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |